Νέα

Τα ερωτηλίκια των πουτάνων στα thread είναι αληθινά ή σας δουλεύουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HARD19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τα ερωτηλίκια των πουτάνων στα thread είναι αληθινά ή σας δουλεύούν??

  • Αληθινά

    Ψήφοι: 21 11,6%
  • Μας δουλεύουν

    Ψήφοι: 137 75,7%
  • Ίσως ναι, ίσως μας δουλεύουν..

    Ψήφοι: 19 10,5%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 2,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    181

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Δεν ασχολούμαι με τα αυτονόητα, αλλά ένα πράγμα δεν κατάλαβα σε όλα αυτα που διάβασα. Οι τύποι διατυμπάνιζαν και το επάγγελμα τους ή το είχαν πει στην επαγγελματία?
:2funny:

ξέρω πληροφορίες για το επάγγελμα κάποιου "πουτανοαγαπούλη" απο προσωπική σχέση μαζί του  ;)

αλλά πέρα απ'την προσωπική μου εμπειρία , υποθέτω ότι απο τους τόσους αργόσχολους που έχουν
χωθεί στο δημόσιο στάνταρ θα υπάρχουν κάποιοι που θα αγαπουλιάζουν και θα τα σκάνε στις πόρνες
χοντρά...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το % των απαντήσεων δείχνει την αλήθεια...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μετα θα δωσω μια πολυ μα πολυ τεκμηριωμενη απάντηση σε αυτο το θεμα διοτη καποια στιγμη περασα και εγω αυτην την φαση

οταν προτο μπηκα στα λημερια της πορνειας  :birdman: :birdman:

και δεν εχω λογο να το κρυβω κιολας, διοτη δεν ειμαι ποια  :grin:


τωρα λογο του λαγουδακη ειμαι και γω θαυμαστης του λιλα  :rockon:  :2funny:
εισουνα αγαπουλης παλια δικε μου;και εγω αλλα με πληγωσαν και τωρα ειμαι με τον σοφια και ειμαι ευτυχισμενος
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Είστε όλοι γελασμένοι, όλους σας δουλεύουν.  :S
Με εμένα είναι όλες ερωτευμένες  :birdman:  :tooth: :bounce-glasses:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Βασικά πιστεύω ότι υπάρχουν αυτοί που νομίζουν ότι οι γκόμενες τους καψουρεύτηκαν (!!) (όπως νομίζουν μερικοί στα στριπτηζάδικα!), αλλά υπάρχουν και κάποιοι που τα κάνουν σε συνεννόηση με τις κοπέλες.Είναι αυτονόητο νομίζω όταν μιλάμε για τόσα χρήματα ότι θα υπάρχουν και τέτοια φαινόμενα στημένων κριτικών, απόψεων, κλπ. Εννοείται ότι οι κοπέλες δεν μπαίνουν στο site για να βρουν γκόμενο ή να περάσουν την ώρα τους.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
Βασικά πιστεύω ότι υπάρχουν αυτοί που νομίζουν ότι οι γκόμενες τους καψουρεύτηκαν (!!) (όπως νομίζουν μερικοί στα στριπτηζάδικα!), αλλά υπάρχουν και κάποιοι που τα κάνουν σε συνεννόηση με τις κοπέλες.Είναι αυτονόητο νομίζω όταν μιλάμε για τόσα χρήματα ότι θα υπάρχουν και τέτοια φαινόμενα στημένων κριτικών, απόψεων, κλπ. Εννοείται ότι οι κοπέλες δεν μπαίνουν στο site για να βρουν γκόμενο ή να περάσουν την ώρα τους.

:thumbsup: :thumbsup:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Βασικά πιστεύω ότι υπάρχουν αυτοί που νομίζουν ότι οι γκόμενες τους καψουρεύτηκαν (!!) (όπως νομίζουν μερικοί στα στριπτηζάδικα!), αλλά υπάρχουν και κάποιοι που τα κάνουν σε συνεννόηση με τις κοπέλες.Είναι αυτονόητο νομίζω όταν μιλάμε για τόσα χρήματα ότι θα υπάρχουν και τέτοια φαινόμενα στημένων κριτικών, απόψεων, κλπ. Εννοείται ότι οι κοπέλες δεν μπαίνουν στο site για να βρουν γκόμενο ή να περάσουν την ώρα τους.
για μενα καλα κανουν και καυλωνουν τους αγαπουληδες,ειναι δυσκολες οι εποχες
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
για μενα καλα κανουν και καυλωνουν τους αγαπουληδες,ειναι δυσκολες οι εποχες
Μα ναι, καλά κάνουν φυσικά.Αυτή είναι η δουλειά τους.Να τραβήξουν κόσμο.Απλά το μόνο μεμπτό είναι όταν είναι στημένο το όλο θέμα κι από τις δύο πλευρές...Φυσικά δεν αποδεικνύεται αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom