Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.445
Κριτικές
8
Like
11.309
Πόντοι
3.786
Ένα αστέρι γεννιέται ..... τρέμει ο @tellystalone6969 ......

Τύπε πας για MR MALAKAS 2024 ..... :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
Διαφωνώ. Ο troubaman δεν είναι καθόλου μαλάκας, μια χαρά άνθρωπος είναι, κύριος ,δεν έχει πειράξει κανέναν. Έπρεπε να αφήσετε τον Άγιο να του δώσει τον τίτλο του Βαρώνου Μυγχάουζεν που τον ήθελε διακαώς.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Όταν μπαίνω στο δωμάτιο του μπουρδέλου και όσο περιμένω την πόρνη ψάχνω στο καλαθάκι να βρω καπότες με χύσια να δω πόσο την έχυσαν οι συναγωνιστές.
Αυτό με καυλώνει.
Έχω προτείνει σε πουτάνα να κρατάει το καλάθι ενώ με καβαλάει και όταν χύνω να μου το φέρει καπέλο με τα κωλόχαρτα και τις χρησιμοποιημένες καπότες!
Δε δέχτηκε με θεώρησε ανώμαλο.
Έχω προτείνει σε άλλη να τη γαμήσω στα 4 ενώ βοσκάει στο καλάθι με τις καπότες...
Άλλος κανείς με αυτό το φετιχ συναγωνιστές μου;
Τελευταια η γελοιοτητα στο φορουμ εχει ξεφυγει. Υπαμε να κανουμε κυριακατικα, αλλα εδω ο τυπος ειναι πιο τρομπας και απο βαλκανιζατερ
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.678
Like
13.702
Πόντοι
2.256
Εμενα η κυρία μου με βάζει να τα τρώω τα χυσια…. Καβλα μεγάλη
Εσείς που κράζετε το νηματοθέτη, τα βλέπετε;;;;
Διαμαντάκια ψαρεύουν!!!
Τύπε @Cman πες μας λεπτομέρειες από την ερωτική σας ζωή!!?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Εμενα η κυρία μου με βάζει να τα τρώω τα χυσια…. Καβλα μεγάλη
Τα δικά σου η τον φίλων που την λερώνουν.... δώσε πληροφορίες...δεν έχει και μαγγισα σήμερα η τηλεόραση...να περάσει το βράδυ
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Αυτά είναι νήματα ...καλάθι με κάποιες.....και γλύφω κατουρα από τις λεκάνες...σφαίρα θα πάνε για κάποιες μέρες τα νήματα
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Καλοοοό
Κάτι σα πουμμπουαρ στην πόρνη ας πούμε με έξυπνο και συμβολικό τρόπο
Παραμονές Πρωτοχρονιάς εχω ζητήσει να χώσω δίευρω σε κώλο πουτάνας...κάτι σα τυχερό φλουρί...για να το βρει ο τυχερός επόμενος...και μου αρνήθηκε.
"Δεν έχεις ακούσει για πίπα κώλο μωρό μου;"της λέω
"Ε εδώ θα κάναμε πίτα κώλο"
:wanker::cum:
Με πέθανες :cheesy:
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
11
Like
2.998
Πόντοι
746
Μήπως σου έμεινε απωθημένο, από την παιδική - εφηβική ηλικία;
Εμένα ένας συμμαθητής μου για πλάκα στο γυμνάσιο μου φόρεσε καπέλο το καλάθι της τάξης...

Όταν μπαίνω στο δωμάτιο του μπουρδέλου και όσο περιμένω την πόρνη ψάχνω στο καλαθάκι να βρω καπότες με χύσια να δω πόσο την έχυσαν οι συναγωνιστές.
Αυτό με καυλώνει.
Έχω προτείνει σε πουτάνα να κρατάει το καλάθι ενώ με καβαλάει και όταν χύνω να μου το φέρει καπέλο με τα κωλόχαρτα και τις χρησιμοποιημένες καπότες!
Δε δέχτηκε με θεώρησε ανώμαλο.
Έχω προτείνει σε άλλη να τη γαμήσω στα 4 ενώ βοσκάει στο καλάθι με τις καπότες...
Άλλος κανείς με αυτό το φετιχ συναγωνιστές

Εχω φτασει σε σημειο να τρεμουν τα ποδια μου απο καυλα απλα και μονο βλεποντας το καλαθακι!
Εχω παει σε πορνειο και εχω περασει κατευθειαν μεσα στα δωματια να παρω ματι τα καλαθακια με τα κωλοχαρτα και τις καποτες!
Χωρις καν να με νοιαξει να δω την κοπελα!
Κι αν μου εκανε κεφι κανενα καλαθακι πληρωνα με τρεμαμενα χερια την απορημενη τσατσα και περναγα στο δωματιο με το καλαθακι που με αναστατωνε!
Ρε φίλε εγώ η μόνη σχέση που είχα εγώ με καλάθια ήταν στο δημοτικό, όταν μου έβαζε η μάνα μου το κολατσιό και εγώ το πέταγα στον τοίχο, (ενώ άμα είχα γκοφρέτες μου τις έκλεβε ένα κορίτσι, η Αγλαία), καθώς και το "καπέλωμα" που μου έκαναν στο Γυμνάσιο...
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Όπως διάβασα τον τίτλο νόμιζα ότι μόλις γυρνάς ΣΠΙΤΙ ψάχνεις στο καλάθι για καποτες...αυτήν την ιστορία έπρεπε να σπρώξεις....και ότι έχεις βρει κάποιος χχχχL και να σου στέλνουμε φωτογραφίες τα πουλιά μας να δεις σε ποιον ταιριάζει!!!!!!
Ωραια ιδεα
Και θα το ονομαζα "η σταχτοπούτσα"
Οπως στη σταχτομπουτα εψαχναν να βρουν σε ποια κανει το γοβακι
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
11
Like
2.998
Πόντοι
746
Όταν μπαίνω στο δωμάτιο του μπουρδέλου και όσο περιμένω την πόρνη ψάχνω στο καλαθάκι να βρω καπότες με χύσια να δω πόσο την έχυσαν οι συναγωνιστές.
Αυτό με καυλώνει.
Έχω προτείνει σε πουτάνα να κρατάει το καλάθι ενώ με καβαλάει και όταν χύνω να μου το φέρει καπέλο με τα κωλόχαρτα και τις χρησιμοποιημένες καπότες!
Δε δέχτηκε με θεώρησε ανώμαλο.
Έχω προτείνει σε άλλη να τη γαμήσω στα 4 ενώ βοσκάει στο καλάθι με τις καπότες...
Άλλος κανείς με αυτό το φετιχ συναγωνιστές μου;
Εκτός του level που άλλαξες, καθιέρωσες και το Παρασκευιάτικο, αντί το Κυριακάτικο, επίσης...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
293
Πόντοι
21
Τα δικά σου η τον φίλων που την λερώνουν.... δώσε πληροφορίες...δεν έχει και μαγγισα σήμερα η τηλεόραση...να περάσει το βράδυ
Η αφέντρα μου μου δίνει καποτες από άλλους σκλάβους , έχει και αυτό την καβλα του φίλε μου άσε που δεν μπορώ να πω όχι στην ΚΥΡΙΑ μου
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.554
Like
7.199
Πόντοι
1.056
Καλες ανακαληψεις:2funny::2funny::2funny:


:2funny::2funny::2funny:
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
527
Like
930
Πόντοι
86
Προωρο κυριακάτικο θέμα μυρίζει. ΕΠΙΚΟ. Χαχαχα
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Στα νιάτα μου ειδικά ποτέ δεν μπορούσα να αντισταθώ σε ένα καλάθι με άπλυτα εσώρουχα που ανήκαν σε μια κοπέλα του γούστου μου! Οπότε σε νιώθω εν μέρει όσον αφορά αυτό το γαμημένο τρέμουλο από την καύλα...
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Όταν μπαίνω στο δωμάτιο του μπουρδέλου και όσο περιμένω την πόρνη ψάχνω στο καλαθάκι να βρω καπότες με χύσια να δω πόσο την έχυσαν οι συναγωνιστές.
Αυτό με καυλώνει.
Έχω προτείνει σε πουτάνα να κρατάει το καλάθι ενώ με καβαλάει και όταν χύνω να μου το φέρει καπέλο με τα κωλόχαρτα και τις χρησιμοποιημένες καπότες!
Δε δέχτηκε με θεώρησε ανώμαλο.
Έχω προτείνει σε άλλη να τη γαμήσω στα 4 ενώ βοσκάει στο καλάθι με τις καπότες...
Άλλος κανείς με αυτό το φετιχ συναγωνιστές μου;
Έλεος ρε μεγάλε, το τερματίσεις.:confused::headbang::jerking:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
.
Όταν διάβασα τον τίτλο νόμιζα ότι θα έγραφες ότι κλέβεις καπότες από το μπουρδέλο.

Ότι ψάχνεις δηλαδή το καλαθάκι με τις σφραγισμένες καποτες και τσιμπάς αυτές που δεν έχεις.

Δεν πιστεύω ότι κάνεις αυτά που γράφεις αλλά εάν τα κάνεις δεν κρίνω.

Καλή απόλαυση.

:vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
Μου δωσες ιδέα φίλε για τους εξής στίχους:

Ήσουνα τι ήσουνα μια καποτοκλέφτρα
τώρα που σε πήρα εγώ γυρεύεις σούρτα φέρτα

Ήσουνα Διδύμου ωρέ και μάζευες κοσάρια
τώρα που σε πήρα εγώ γυρεύεις κατοστάρια
(Φυλής 'σουν ξημερώματα και μάζευες κοσάρια
τώρα που σε πήρα εγώ γυρεύεις κατοστάρια)
Άλα!!!:headbang2:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.139
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
.

Μου δωσες ιδέα φίλε για τους εξής στίχους:

Ήσουνα τι ήσουνα μια καποτοκλέφτρα
τώρα που σε πήρα εγώ γυρεύεις σούρτα φέρτα

Ήσουνα Διδύμου ωρέ και μάζευες κοσάρια
τώρα που σε πήρα εγώ γυρεύεις κατοστάρια
(Φυλής 'σουν ξημερώματα και μάζευες κοσάρια
τώρα που σε πήρα εγώ γυρεύεις κατοστάρια)
Άλα!!!:headbang2:
:kneel:Αλα της και πιπέρι της ...να καουν τα κάρβουνα μπρε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom