Νέα

Τα 6 καλύτερα μεταλλαγμένα αντικείμενα πόθου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Δύσκολα βάζεις, αλλά Βίκυ. Πολύ πιό πετυχημένο μοντέλο αλλαγής.. όχι ότι η Χαρά δεν είναι κουκλάρα, αλλά η Βίκυ το έχει πιό πολύ!!
το εκοψε και η Βικυ το εργαλειο ?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Μαγκες εργαλειο δεν εχει καμια απο τις τρεις αποσο γνωριζω.Ειναι και οι τρεις κανονικα μουνια για παντρειες!Αν κανω λαθος να το πει καποιος μην δουμε κανενα πουτσο καμια μερα και τρελαθουμε...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206
βαλτε και την ΕΥΑαρα   :tits:  , απο πρωην Αγκυρας , δεν συναντας καθε μερα τετοια  :tits2:

Το ΤΟΠ στην κατηγορία! Με διαφορά!! Νομίζω όμως πως σταμάτησε. Έχασα και ένα προσωπικό τηλέφωνο που μου είχε δώσει...

Και η Μαριάννα (από το ίδιο ίδρυμα) και η στουντιάρχις του παρακείμενου Φ104 Άντζελα, δεν είναι καθόλου κακές.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Mαγκες πολυ καλη ηταν και η νικολ, μια ξανθια σε ενα mazda rx7 ασημι στην συγγρου το 1999. την θυμαται κανενας ?
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
ειμαι απο θεσσαλονικη και επειδη λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων δεν μπορω να κατεβω αθηνα να "χαρω" η την χαρα η την βικυ η την αντζελα μηπως γνωριζει κανενας η καμμια εδω στη θεσσαλονικη καμια μεταλαγμενη??και αν ναι πως να ερθω σε επαφη δηλ αν εχει τηλ η facebook...?
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα χθες βραδυ η τετραδα Χαρα,Βικυ,Νικολ και Ναντια ηταν στο Χολιδη στο Ποσειδωνιο.....ηρεμες και χωρις εξαλοτητες.Μονο αυτο θα πω ....απο κοντα ολες ειναι σουπερ κα...λα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom