Νέα

Σύζυγος=παιδί!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα victoras0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

victoras0

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
80
Like
19
Πόντοι
0
λοιπον μπαινω στο ψητο και ζητω σοβαρες απαντησεις
ειμαι 29 και η γυναικα μου 28.ειμαστε παντρεμενοι απο τα 21-20 με 2 παιδια
το προβλημα ειναι οτι η γυναικα μου ειναι ακομα ΠΑΙΔΙ!!!!!τι εννοω τωρα ε?
μαρεσουν οι γυναικες που δε κολλανε και ετσι ειναι ωραιες στη παρεα.
η γυναικα μου κατευθειαν ενσωματωθηκε στη παρεα μου και με πρωταγωνιστικο ρολο κιολας.
ομως ενω της εχω πει να ειναι συγκρατημενη διοτι τωρα ειναι μια παντρεμενη γυναικα δε μπορει να συγρατηθει.
οποτε ο καθενας βλεπει μπροστα του μια κοπελα που κανει πλακα,γελαει και γενικα κανει τον αλλον να  νομιζει οτι μπορει να την ριξει.πολλες φορες με τα ναζια που κανει ειναι σαν να μην ειμαι εγω εκει.καταλαβαινετε τι εννοω  ετσι?
αυτο εμενα με κανει να ζηλευω και να μη ξερω τι να κανω.εχω ερθει και στα προθυρα να της πω για χωρισμο.

τι λετε εσεις?
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
λοιπον μπαινω στο ψητο και ζητω σοβαρες απαντησεις
ειμαι 29 και η γυναικα μου 28.ειμαστε παντρεμενοι απο τα 21-20 με 2 παιδια
το προβλημα ειναι οτι η γυναικα μου ειναι ακομα ΠΑΙΔΙ!!!!!τι εννοω τωρα ε?
μαρεσουν οι γυναικες που δε κολλανε και ετσι ειναι ωραιες στη παρεα.
η γυναικα μου κατευθειαν ενσωματωθηκε στη παρεα μου και με πρωταγωνιστικο ρολο κιολας.
ομως ενω της εχω πει να ειναι συγκρατημενη διοτι τωρα ειναι μια παντρεμενη γυναικα δε μπορει να συγρατηθει.
οποτε ο καθενας βλεπει μπροστα του μια κοπελα που κανει πλακα,γελαει και γενικα κανει τον αλλον να  νομιζει οτι μπορει να την ριξει.πολλες φορες με τα ναζια που κανει ειναι σαν να μην ειμαι εγω εκει.καταλαβαινετε τι εννοω  ετσι?
αυτο εμενα με κανει να ζηλευω και να μη ξερω τι να κανω.εχω ερθει και στα προθυρα να της πω για χωρισμο.

τι λετε εσεις?

  Σπαστης την σπληνα....
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
ελληνιδα ειναι? :think:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
καλο μηνα φιλε.
το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην της δειχνεις πως ζηλευεις,
διοτι θα παρουν αερα τα μυαλα της.
με το να γινεις γκρινιαρης και φορτικος δεν θα καταφερεις κατι αλλο απο το να σε βαρεθει.
λιγο φλερτ δεν εκανε κακο σε κανενα.
αν πεσει στην αντιληψη σου κατι πιο σοβαρο, εδω ειμαστε :)
www.myplanetgirls.com/galleries/nikki/flirtalert/sexy_teen_girl4.jpg] [/url]
 

prinos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε μεγαλε μπηκες σε ενα φορουμ που ολοι ασχολουνται με το πως θα ξενοπηδηξουν να ζητησεις συμβουλες για την γυναικα σου που φλερταρει?
τι περιμενεις να παρεις σοβαρες απαντησεις?  :headbang: :headbang: :headbang:

αν χωρισετε στειλε το τηλ της  :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
λοιπον μπαινω στο ψητο και ζητω σοβαρες απαντησεις
ειμαι 29 και η γυναικα μου 28.ειμαστε παντρεμενοι απο τα 21-20 με 2 παιδια
το προβλημα ειναι οτι η γυναικα μου ειναι ακομα ΠΑΙΔΙ!!!!!τι εννοω τωρα ε?
μαρεσουν οι γυναικες που δε κολλανε και ετσι ειναι ωραιες στη παρεα.
η γυναικα μου κατευθειαν ενσωματωθηκε στη παρεα μου και με πρωταγωνιστικο ρολο κιολας.
ομως ενω της εχω πει να ειναι συγκρατημενη διοτι τωρα ειναι μια παντρεμενη γυναικα δε μπορει να συγρατηθει.
οποτε ο καθενας βλεπει μπροστα του μια κοπελα που κανει πλακα,γελαει και γενικα κανει τον αλλον να  νομιζει οτι μπορει να την ριξει.πολλες φορες με τα ναζια που κανει ειναι σαν να μην ειμαι εγω εκει.καταλαβαινετε τι εννοω  ετσι?
αυτο εμενα με κανει να ζηλευω και να μη ξερω τι να κανω.εχω ερθει και στα προθυρα να της πω για χωρισμο.

τι λετε εσεις?

Δυσρτυχώς, για Ελλάδα παντρεύτηκες πολύ νωρίς. Οι περισσότεροι στην ηλικία που είστε τώρα, το έχουν σαν μεσοπρόθσμη σκέψη - οι άνδρεσ περισσότερο. Όταν όλοι οι συνομήλικοί σας, έκαναν τη ζωή τους εσείς είχατε παιδιά. Πιθανώς αυτό να της λείπει, ειδικά και λόγω φιλενάδων. Πέραν του χαρακτήρα και επειδή έχετε δύο παιδιά και ως γνωστόν οι περισσότερες γυναίκες στη Ελλάδα σοβαρεύονται μόνο για τη πάρτη τους, προσπάθησε να κάνεις τη ζωή πιο light, ταξιδάκι κλπ, άμα σε ενδιαφέρει
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66

Εφόσον κατά τ' άλλα τα πάτε μια χαρά... απλά χαλάρωσε κι αποδέξου την... ή κάνε κι εσύ τα ίδια! Ισως αν σε δει ν' αντιδράς όπως εκείνη, καταλάβει τι σ΄ενοχλεί στην συμπεριφορά της κι αλλάξει ;)
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
.....και για να συμπληρωσω το πιο πανω ποστ μου..


 Φιλε
 ΚΑΚΩΣ εκανες και πηρες την κυρα στην παρεα σου..
 Πολυ κακως...
 Θα σε καταφερει να σε χωρισει με αυτην,με τον ενα η τον αλλο τροπο...
 Η παρεα σου πρεπει να ειναι για σενα το αγχολυτικο σου απεναντι
 στην οικογενειακη "τρελλα" (με την καλη εννοια...)
 Χρονος για τον εαυτο σου,πως το λεμε ρε παιδι μου..
 Επετρεψε της να εχει και εκεινη τις φιλες της οπως εσυ
 Και βεβαια οι κοινοι φιλοι μετα...
 Αλλα η παρεα σου να ειναι ιερη,για εκεινη, ξερεις πως το λεω...

 
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
.....και για να συμπληρωσω το πιο πανω ποστ μου..


  Φιλε
  ΚΑΚΩΣ εκανες και πηρες την κυρα στην παρεα σου..
  Πολυ κακως...

  Θα σε καταφερει να σε χωρισει με αυτην,με τον ενα η τον αλλο τροπο...
  Η παρεα σου πρεπει να ειναι για σενα το αγχολυτικο σου απεναντι
  στην οικογενειακη "τρελλα" (με την καλη εννοια...)
  Χρονος για τον εαυτο σου,πως το λεμε ρε παιδι μου..
  Επετρεψε της να εχει και εκεινη τις φιλες της οπως εσυ
  Και βεβαια οι κοινοι φιλοι μετα...
  Αλλα η παρεα σου να ειναι ιερη,για εκεινη, ξερεις πως το λεω...

 

σωστος ο gabadoo,θα μπορουσες φιλε να την εχεις στην παρεα με μετρο..

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ κ ανοιξες το θρεντ κ μην διαβαζω μαλακιες ειρωνιες γιατι το παιδι ανοιξε το θρεντ,εδω ανοιγουν ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΧ ΣΕΞ ΣΕ ΕΣΩΡΟΥΧΑ κ δεν θα ανοιξει αυτο??


φιλε σε καταλαβαινω,πολλες ελληνιδες εχουν αυτη την συμπεριφορα..

ξεκοψε της το με καλο τροπο κ αν δεν το καταλαβει πες της οτι δεν την ξαναπαιρνεις μαζι επειδη ειναι τοσο διαχυτικη με ολους..
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε πολύ σωστά είπε ο gabadoo, o laplace . Ξεχώρισε τις παρέες ανάλογα με τις ανάγκες σου. Δηλαδή :
1. Αντροπαρέα για να πείς τη μαλακία σου να δεις μπάλα και τελος το ξελαμπικάρισμα από την καθημερηνότητα.
2. Παρέα με ζευγάρια (οικογένειες) όπου έχουν παιδιά για οικογενειακές εξορμήσεις
3. Δυο ή τρείς γυναίκες (σοβαρές) για παρέα με τη γυναίκα σου
Φίλε καλή επιτυχία και να ξέρεις ο χειρότερος συμβιμβασμός είναι προτιμότερος από ένα χωρισμό.

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Φίλε πολύ σωστά είπε ο gabadoo, o laplace . Ξεχώρισε τις παρέες ανάλογα με τις ανάγκες σου. Δηλαδή :
1. Αντροπαρέα για να πείς τη μαλακία σου να δεις μπάλα και τελος το ξελαμπικάρισμα από την καθημερηνότητα.
2. Παρέα με ζευγάρια (οικογένειες) όπου έχουν παιδιά για οικογενειακές εξορμήσεις
3. Δυο ή τρείς γυναίκες (σοβαρές) για παρέα με τη γυναίκα σου
Φίλε καλή επιτυχία και να ξέρεις ο χειρότερος συμβιμβασμός είναι προτιμότερος από ένα χωρισμό.

στην επιλογή 3 μπορούμε να βάλουμε και μια πουστάρα, αν και δεν είναι παντα συνετο...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Συντροφε ειμαστε σε σχεδον ιδια βαση.. μονο που εγω αρραβωνιαστηκα στα 21 παντρευτηκα στα 25 παιδια δεν εχουμε!! αλλα εγω εχω το αντιθετο!! ειναι εξαιρετικα ζηλιαρα και σχεδον αντικοινωνικη...για σενα σε συμβουλευω να απαντησεις με το ιδιο νομισμα.... εγω να δουμε τι θα κανω...!!
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
Να προσθέσω και μια γυναικεία άποψη....

Το είχα αντιμετωπίσει παλιότερα και εγώ σε μια σχέση που είχα αυτό το "θέμα". Θα σου πρότεινα να χαλαρώσεις και να είσαι χαρούμενος που έχεις μια τέτοια γυναίκα...και ας τους άλλους να σκέφτονται ότι θέλουν. Σημασία έχει εκείνη τί σκέφτεται. Αν μια γυναίκα θέλει να κάνει κάτι, πίστεψε με μπορεί να το κάνει και χωρίς να είναι ιδιαίτερα κοινωνική. Δεν γίνετε να την κλείσεις και σε κλουβί...

Οπότε, ξέχνα τους φόβους σου και φρόντισε να περνάτε καλά μαζί  ;)
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
θαλεια πιστευω η απαντηση σου πηγαινε σε αυτον που ανοιξε το θρεντ!! κι εγω αυτο λεω!αν θελει καποιος/καποια να κανει απιστια μπορει να το κανει αποτε θελει!! γιατι την ελεγχω εγω οταν μου λεει οτι ειναι στην δουλεια??η το αναποδο??
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
:cheesy:

Ναι σε αυτόν πήγαινε η απάντηση. Για την αντικοινωνική φίλη μας... τί να πώ. Εκεί θέλει άλλο τρόπο. Εκεί αρχίζεις να κανονίζεις διάφορα να βγαίνεις κι αν θέλει ακολουθεί. Αν ΔΕΝ θέλει... ε τότε βγαίνεις μόνος και διασκεδάζεις όσο μπορείς. Πού θα πάει... θα ξεκουνηθεί κι αυτή.

Φιλιά καλημέρα... :-*
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
φιλια καλημερα
καλο μηνα!!
με ανησχει το αβαταρ σου!!  :cheesy: ;)
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
:huh:

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί....


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom