Νέα

Συνελήφθη γνωστό μονδέλο με 7 κιλάκια κοκαΐνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
νομιζω οτι λεφτα βγαζει απο την επιδοτηση των δημοσιογραφικων εντυπων που πουλα και οχι απο τις μερικες εκατονταδες πωλησεις τους. αλλωστε εχω την κακια εντυπωση οτι η συζυγος του εργαζετε στην ευπ και κρατα απο τα αρχιδια αρκετα σκουπιδια του ελληνικου πολιτικου βιου
Στην ΕΥΠ εργαζόταν η σύζυγος του Καραϊβαζ είχα διαβάσει. Όχι του Χίου νομίζω. Δε ξέρω.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
εχω δοκιμασει , πραγματικα απορω πως εθιζονται , πιο ευκολα πιστευω εθιζεσαι στο αλκοολ παρα σε αυτο
ψιλομαλακια κραταει 20-30 λεπτα και εισαι γεια σου , και μετα πεφτεις γαμα τα , δεν αξιζει , δεν ξαναπηρα
Δεν έχω πάρει ποτέ. Πιστεύω για να εθιστεις στη κόκα πρέπει να έχεις πολλά πολλά λεφτά. Πάρα πολλά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Οταν ο ανθρωπος δεν εχει κανενα σοβαρο υποβαθρο και ειναι ενα μηδενικο, τοτε μολις πιασει λεφτα στα χερια του χάνει τελειως και το μυαλο του και τον ελεγχο.
Ό,τι πιο σωστό έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό εδώ μέσα.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Εδω μια φορα εμεινα ενα βραδυ στο σπιτι της πρωην γκομενας μου, και οταν εκεινη κοιμηθηκε σηκωθηκα και επειδη δεν ειχα τι να κανω εψαχνα το σπιτι της, συρταρια, ντουλαπια, τα παντα για να περασει η ωρα.

:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.395
Κριτικές
165
Like
25.059
Πόντοι
34.168
Η κορη μου, λεει η μανα της,δεν εχει κανει ουτε τσιγαρο!!!!

Μα δεν την κατηγορει κανεις οτι καπνιζει,αλλα οτι εκανε εμποριο κοκας..
Δεν της το ειπε κανεις?
Και τι γυρευε η ζυγαρια ακριβειας σπιτι της?κουλουρακια θα εφτιαχνε?
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Η κορη μου, λεει η μανα της,δεν εχει κανει ουτε τσιγαρο!!!!

Μα δεν την κατηγορει κανεις οτι καπνιζει,αλλα οτι εκανε εμποριο κοκας..
Δεν της το ειπε κανεις?
Και τι γυρευε η ζυγαρια ακριβειας σπιτι της?κουλουρακια θα εφτιαχνε?
Εδώ ο άλλος δηλώνει χρήστης με 7.8 κιλά κόκα!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656
παντως ειναι τερμα χαζες , η αλλη με τα 35 γραμμαρια , αντι να κρατανε low profil , παει με την τζιπαρα γλυφαδα , τι να πεις , αν δεν κοβει...
τραβα εκει με ενα yaris

τυπε ενας ειναι ο τροπος για να περασεις απαρατηρητος :confused: :confused: :confused:


ssiiddacadeaaerrrd400.jpg
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.704
Κριτικές
3
Like
4.185
Πόντοι
456
Η Πολυχρονοπούλου εχει ΕΝΤΕΛΩΣ λαθος υπερασπιστικη γραμμη.
Ειλικρινα δεν αντιλαμβανομαι τι μυαλα κουβαλανε καποιοι συναδελφοι.

Ποιος δικαστης θα δωσει σημασια στο παραμυθι "ζω μαζι με καποιον αλλά δεν ειχα ιδεα οτι διακινουσε ναρκωτικα"?

Η σωστη γραμμη ειναι αλλη.
"Ναι, το ηξερα. Τον εβλεπα. Προσπαθουσα να τον πεισω να σταματησει αλλά ηξερα οτι τον εκβιαζαν. Δεν ηθελα να τον χωρισω μολονοτι ηξερα οτι αν τον επιαναν θα θεωρουσαν κι εμενα συνεργο. Ναι, εκανα το λαθος να μην τον καταγγειλω, αλλά δεν μπορούσα να το κανω. Δεν εχω σχεση με την διακινηση, η ευθυνη μου ειναι οτι γνωριζα αλλά δεν μιλουσα".

Υποθαλψη εγκληματια, αντε και απλη συνεργεια σε διακινηση με την μορφη της παραλειψης, 3-4 χρονακια, σε 2 εξω, καλημερα σας.

Αλλά πού μυαλο.
Λες και ειμαστε φοιτητες. Υπερασπιστικη γραμμη "δεν ηξερα δεν γνωριζα δεν εχω καμια σχεση, με κατεστρεψε" για καποιον που συζουσα μαζι του.
Καλά Αλεξ μπορεί να μην το δέχεται αυτό το σενάριο και η ίδια και επιπλέον ναι υπάρχουν δικηγόροι που το πρώτο πράγμα που λένε είναι ότι ο πελάτης τους δηλώνει πλήρη άγνοια για τα πάντα.Και καλά οτι ετσι δεν χρειάζονται αποδείξεις απο πλευράς τους (που βασικά δεν έχουν απολύτως τίποτα) και θα πρέπει η απέναντι πλευρά να αποδείξει ότι έχουν γνώση της κατάστασης (οπότε θα προσκομήσουν αυτοί έγγραφα και θα προσπαθήσουν να αντικρούσουν).
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
2
Like
18.570
Πόντοι
3.836
παντως ειναι τερμα χαζες , η αλλη με τα 35 γραμμαρια , αντι να κρατανε low profil , παει με την τζιπαρα γλυφαδα , τι να πεις , αν δεν κοβει...
τραβα εκει με ενα yaris
Αυτά είναι καρφωτές και στις καρφωτές και με τον ηλεκτρικό να πηγαίνει κανείς...γάμησε τα που λες και εσύ :blowup:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.395
Κριτικές
165
Like
25.059
Πόντοι
34.168

Λες και αν εκανε διακινηση,θα της το ελεγε...

Μαμα πουλαω κοκα!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.535
Κριτικές
1
Like
30.292
Πόντοι
8.006
Καλά Αλεξ μπορεί να μην το δέχεται αυτό το σενάριο και η ίδια και επιπλέον ναι υπάρχουν δικηγόροι που το πρώτο πράγμα που λένε είναι ότι ο πελάτης τους δηλώνει πλήρη άγνοια για τα πάντα.Και καλά οτι ετσι δεν χρειάζονται αποδείξεις απο πλευράς τους (που βασικά δεν έχουν απολύτως τίποτα) και θα πρέπει η απέναντι πλευρά να αποδείξει ότι έχουν γνώση της κατάστασης (οπότε θα προσκομήσουν αυτοί έγγραφα και θα προσπαθήσουν να αντικρούσουν).
E ας συνεχισει ετσι λοιπον και μετα την προφυλακιση να φαει και 15 χρονακια στο δικαστηριο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.130
Κριτικές
178
Like
39.774
Πόντοι
21.896
Στα ποινικά καλό είναι να έχεις δικηγόρο εμπιστοσύνης κ όχι απαραίτητα μεγαλοδικηγόρος άγνωστο..
Πρέπει να του πεις την αλήθεια ώστε να τονίσει στα τρωτά σημεία του χαρακτήρα σου ο δικηγόρος ώστε να έχεις ελαφρυντικά αν είσαι όντως ένοχος

Το να πεις ψεμματα στο δικηγόρο είναι σα να θολώνει τα. Ίδια σου τα νερά
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Η Πολυχρονοπούλου εχει ΕΝΤΕΛΩΣ λαθος υπερασπιστικη γραμμη.
Ειλικρινα δεν αντιλαμβανομαι τι μυαλα κουβαλανε καποιοι συναδελφοι.

Ποιος δικαστης θα δωσει σημασια στο παραμυθι "ζω μαζι με καποιον αλλά δεν ειχα ιδεα οτι διακινουσε ναρκωτικα"?

Η σωστη γραμμη ειναι αλλη.
"Ναι, το ηξερα. Τον εβλεπα. Προσπαθουσα να τον πεισω να σταματησει αλλά ηξερα οτι τον εκβιαζαν. Δεν ηθελα να τον χωρισω μολονοτι ηξερα οτι αν τον επιαναν θα θεωρουσαν κι εμενα συνεργο. Ναι, εκανα το λαθος να μην τον καταγγειλω, αλλά δεν μπορούσα να το κανω. Δεν εχω σχεση με την διακινηση, η ευθυνη μου ειναι οτι γνωριζα αλλά δεν μιλουσα".

Υποθαλψη εγκληματια, αντε και απλη συνεργεια σε διακινηση με την μορφη της παραλειψης, 3-4 χρονακια, σε 2 εξω, καλημερα σας.

Αλλά πού μυαλο.
Λες και ειμαστε φοιτητες. Υπερασπιστικη γραμμη "δεν ηξερα δεν γνωριζα δεν εχω καμια σχεση, με κατεστρεψε" για καποιον που συζουσα μαζι του.
Αυτα δεν ισχύουν όταν πας για πλήρη αθώωση.

Σκέφτεσαι αμυντικά.
Ο Κεχαγιογλου επιθετικά.

Γι'αυτό και χρεώνει όσα χρεώνει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.535
Κριτικές
1
Like
30.292
Πόντοι
8.006
Αυτα δεν ισχύουν όταν πας για πλήρη αθώωση.

Σκέφτεσαι αμυντικά.
Ο Κεχαγιογλου επιθετικά.

Γι'αυτό και χρεώνει όσα χρεώνει
Ο καθενας εχει την τακτικη του.
Θα δουμε αν θα αποδωσει η "επιθετικη" τακτικη.
Πρεπει καπως να υποστηριζεται και απο τα στοιχεια ομως.
Αλλιώς ειναι απλως μια επαγγελματική εμμονή που καίει κοσμο.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.094
Like
3.855
Πόντοι
456
Alex71 ειναι συχνο το φαινομενο να σου λενε ψεματα οι πελατες? εχω την απορια.
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Ο καθενας εχει την τακτικη του.
Θα δουμε αν θα αποδωσει η "επιθετικη" τακτικη.
Πρεπει καπως να υποστηριζεται και απο τα στοιχεια ομως.
Αλλιώς ειναι απλως μια επαγγελματική εμμονή που καίει κοσμο.
Κάτσε μην την δουμε σε 5-6 χρονια στο Λιμενικό και αυτή..... ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.535
Κριτικές
1
Like
30.292
Πόντοι
8.006
Alex71 ειναι συχνο το φαινομενο να σου λενε ψεματα οι πελατες? εχω την απορια.
Αν οχι ψεματα, τουλαχιστον εχουν παντα την ταση να "φουσκωνουν" αρκετα την εκδοχη τους και να "αποκρυπτουν" και πραγματα, που αργοτερα τα παιρνω χαμπαρι και γινομαι εξαλλος.

Εξ αρχης επισημαινω οτι θελω την πληρη αληθεια. Τους λες οτι σε δεσμευει το απορρητο κι αυτο λειτουργει αρκετα καλα.

Εννοειται ομως οτι οποιος επιμενει να με κοροιδευει παιρνει ποδι.

Καποτε μου ειπε καποιος "επρεπε να σου πω ψεματα αλλιως δεν θα ησουν πειστικος στο δικαστηριο". Δεν ξαναειπαμε τιποτα αλλο. Εκδιωχθηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom