Νέα

Συνάντηση μελών Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rotakis1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Κάτσε να κατευνάσουν τα πνεύματα ρε τύπε..Σε μια βδομάδα που θα αναθεματίζουν όλοι την ώρα και την στιγμή που ψήφισαν τον Τσίπρας  :sunglasses:
σε μια βδομαδα δε θα βγαινουν απ τα σπιτια τους ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Π. Κουρουμπλής: Μέρα με τη μέρα οι τράπεζες θα μπαίνουν σε μία καλύτερη λειτουργική δραστηριότητα

«Είμαι Ευρωπαίος και νομίζω ότι η δημοκρατία στην Ευρώπη δεν πέθανε»
To σημερινό αποτέλεσμα του δημοψηφίσματος δίνει πρόσθετη δύναμη στον Αλέξη Τσίπρα, εκτίμησε ο υπουργός Υγείας, Παναγιώτης Κουρουμπλής.
Όπως εξήγησε, το αποτέλεσμα το αποψινό ακυρώνει όλες εκείνες τις πολιτικές που επεβλήθησαν στη χώρα και αποδείχθηκαν άκαρπες.
«Δίνει στον Α. Τσίπρα την δύναμη αλλά και τη μεγάλη ευθύνη, την εθνική ευθύνη να διαχειριστεί τη δυσκολία της στιγμής ενώνοντας το λαό, ενώνοντας το έθνος, την πατρίδα, δημιουργώντας ένα μεγάλο πατριωτικό μέτωπο ώστε η διαπραγμάτευση που θα αρχίσει αμέσως να έχει το αποτέλεσμα που αφορά τη συντριπτική πλειοψηφία του ελληνικού λαού» τόνισε εν συνεχεία.
«Είμαι ευρωπαίος και νομίζω ότι η δημοκρατία στην Ευρώπη δεν πέθανε» πρόσθεσε ο κ. Κουρουμπλής.
Όσον αφορά τις τράπεζες, υπογράμμισε ότι «πιστεύω ότι θα ξεκινήσουν αμέσως οι διαπραγματεύσεις και οι τράπεζες μέρα με τη μέρα θα αρχίσουν να μπαίνουν σε μία καλύτερη λειτουργική δραστηριότητα».

 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
Π. Κουρουμπλής: Μέρα με τη μέρα οι τράπεζες θα μπαίνουν σε μία καλύτερη λειτουργική δραστηριότητα

«Είμαι Ευρωπαίος και νομίζω ότι η δημοκρατία στην Ευρώπη δεν πέθανε»
To σημερινό αποτέλεσμα του δημοψηφίσματος δίνει πρόσθετη δύναμη στον Αλέξη Τσίπρα, εκτίμησε ο υπουργός Υγείας, Παναγιώτης Κουρουμπλής.
Όπως εξήγησε, το αποτέλεσμα το αποψινό ακυρώνει όλες εκείνες τις πολιτικές που επεβλήθησαν στη χώρα και αποδείχθηκαν άκαρπες.
«Δίνει στον Α. Τσίπρα την δύναμη αλλά και τη μεγάλη ευθύνη, την εθνική ευθύνη να διαχειριστεί τη δυσκολία της στιγμής ενώνοντας το λαό, ενώνοντας το έθνος, την πατρίδα, δημιουργώντας ένα μεγάλο πατριωτικό μέτωπο ώστε η διαπραγμάτευση που θα αρχίσει αμέσως να έχει το αποτέλεσμα που αφορά τη συντριπτική πλειοψηφία του ελληνικού λαού» τόνισε εν συνεχεία.
«Είμαι ευρωπαίος και νομίζω ότι η δημοκρατία στην Ευρώπη δεν πέθανε» πρόσθεσε ο κ. Κουρουμπλής.
Όσον αφορά τις τράπεζες, υπογράμμισε ότι «πιστεύω ότι θα ξεκινήσουν αμέσως οι διαπραγματεύσεις και οι τράπεζες μέρα με τη μέρα θα αρχίσουν να μπαίνουν σε μία καλύτερη λειτουργική δραστηριότητα».

Έχω την εντύπωση παίχτη μου ότι ποστάρισες σε λάθος thread!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
200.gif
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Θα πας Βασίλη;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
215
Like
17.204
Πόντοι
35.697
Τι θα γινει ρε Αθηναιοι,θα κανετε τη συναντηση να ερθουμε και μεις οι Θεσσαλονικεις να παιξουμε λιγο ξυλο?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
215
Like
17.204
Πόντοι
35.697
Θα προσπαθησω να τον φερω  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
215
Like
17.204
Πόντοι
35.697
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ποτε θα συναντηθουμε  οι αθηναιοι  μυστες  να παμε καπου και μετα να παμε για τσαρκα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom