Νέα

Συμβόλαιο μόνιμης ιδιοκτησίας μου από εσάς - ranniats

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ράννια
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ξέρεις πόσοι freaks υπάρχουν έξω που ψάχνουν γι' αυτό? Πετώντας θα έρθουν οι Ευρωπαίοι με τις μεταφυσικές ανησυχίες έτσι και βάλει φωτος σε κανα blog. :rolleyes:
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Ξερετε πως θα ξενερωσει ρε αυτη?? Αμα βρεθει καποιος θεοτρελος και την σπιτωσει οπως ζηταει και την αναγκασει να ντυνεται αντρας και να φερεται εντελως αντρικα!!! Μιλαμε για παρανοια!!
επειδη οντως αυτο ειναι παρανοια ειναι το μονο που θετω ως ορο... να ντυνομαι γυναικεια και ποτε αντρικα
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Ξέρεις πόσοι freaks υπάρχουν έξω που ψάχνουν γι' αυτό? Πετώντας θα έρθουν οι Ευρωπαίοι με τις μεταφυσικές ανησυχίες έτσι και βάλει φωτος σε κανα blog. :rolleyes:
οποιος με αναλαβει θα μπορει να με κανει ο,τι θελει και στο εξωτερικο να με στειλει και να με δανειζει και να με νοικιαζει και να με πουλησει οπου θελει με τον ορο να με ξαναπουλησουν οι επομενοι με τους ιδιους ορους.......
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Άστο Τσολιά - έχει βάλει και φωτος....
είχα ξαναγράψει για αυτό μερικές σελίδες πιο πίσω τα εξής


πάντως μωρή ράνια πρέπει να είσαι και πολύ μπερδεμένη, μωρή.
*Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης*
*crossdresser*
και πρώην γιάννης και crossdresser ΔΕ γίνεται.
τί δούλεμα είναι αυτό;
ούτε και εσύ δεν ξέρεις τι είσαι.
μήπως είσαι τραβέλι και όχι cross;


και αυτό

*Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον τραβεστι*
ναααα.... τώρα άλλαξες και έγινες τραβεστί
(αυτό πρέπει να το είχε κάτω από την φωτό και το άλλαξε τώρα)


από αυτά και μόνο έχω να πω ότι είναι δούλεμα σκέτο.
αν ήθελε να βρει αυτό που ψάχνει θα έπρεπε να μπει στο που διαφημίζεται και από το bourdela στην αρχική σελίδα.
εκεί μέσα όλο τέτοιοι υπάρχουν, κάτι θα βρισκόταν και για αυτόν.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
οποιος με αναλαβει θα μπορει να με κανει ο,τι θελει και στο εξωτερικο να με στειλει και να με δανειζει και να με νοικιαζει και να με πουλησει οπου θελει με τον ορο να με ξαναπουλησουν οι επομενοι με τους ιδιους ορους.......
πριν ήσουν σε κάποιον;
αν είχες πριν κάποιον, τι σε έκανε αυτός; γιατί δεν σε πούλησε αυτός με τους ίδιους όρους σε κάποιον άλλον;
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
είχα ξαναγράψει για αυτό μερικές σελίδες πιο πίσω τα εξής


πάντως μωρή ράνια πρέπει να είσαι και πολύ μπερδεμένη, μωρή.
*Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης*
*crossdresser*
και πρώην γιάννης και crossdresser ΔΕ γίνεται.
τί δούλεμα είναι αυτό;
ούτε και εσύ δεν ξέρεις τι είσαι.
μήπως είσαι τραβέλι και όχι cross;


και αυτό

*Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον τραβεστι*
ναααα.... τώρα άλλαξες και έγινες τραβεστί
(αυτό πρέπει να το είχε κάτω από την φωτό και το άλλαξε τώρα)


από αυτά και μόνο έχω να πω ότι είναι δούλεμα σκέτο.
αν ήθελε να βρει αυτό που ψάχνει θα έπρεπε να μπει στο που διαφημίζεται και από το bourdela στην αρχική σελίδα.
εκεί μέσα όλο τέτοιοι υπάρχουν, κάτι θα βρισκόταν και για αυτόν.

σας ειπα ολους οτι ειμαι τραβεστι και εχω ενα παθητικο μικρο τσουτσουνακι, τσιμπουκωνομαι και γαμιεμαι και με λενε Ραννια αλλα παλια ημουν Γιαννης. Φυσικα αφου δεν εχω κανει εγχειριση τα αναφερω ως ιστορικο. Τωρα στο altsex φυσικα και διαφημιζομαι και ψαχνω απο παντου ιδιοκτητη που να ενδιαφερετε πραγματικα για υπηρετρια, δουλα και μαζοχιστρια για S/M τυφλη και πληρη υποταγη σε αυτον και τους δικους του (φιλους και πελατες ισως)
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
πριν ήσουν σε κάποιον;
αν είχες πριν κάποιον, τι σε έκανε αυτός; γιατί δεν σε πούλησε αυτός με τους ίδιους όρους σε κάποιον άλλον;
επειδη επαθα και εμαθα γι αυτο και ζηταω πλεον συμβολαιο. Ειχα Αφεντρα που με παρατησε και Αφεντη που με πεταξε στο δρομο χωρις τιποτε...


ΓΙΑΥΤΟ ΠΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΗ...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
σας ειπα ολους οτι ειμαι τραβεστι και εχω ενα παθητικο μικρο τσουτσουνακι, τσιμπουκωνομαι και γαμιεμαι και με λενε Ραννια αλλα παλια ημουν Γιαννης. Φυσικα αφου δεν εχω κανει εγχειριση τα αναφερω ως ιστορικο. Τωρα στο altsex φυσικα και διαφημιζομαι και ψαχνω απο παντου ιδιοκτητη που να ενδιαφερετε πραγματικα για υπηρετρια, δουλα και μαζοχιστρια για S/M τυφλη και πληρη υποταγη σε αυτον και τους δικους του (φιλους και πελατες ισως)
ωραία για λόγους σωστής διαφήμισης
σβήσε από τα σχόλια της φωτό σου το
*Ειμαι crossdresser φετιχιστρια με τα καλσον*
σε
*Ειμαι transexual φετιχιστρια με τα καλσον*
γιατί είναι 2 διαφορετικά πράγματα, διαφορετικές ζωές.

όπως και το ίδιο στην υπογραφή σου
*Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης απο τη Θεσσαλονικη, crossdresser παθητικος με εντονο φετιχ με τα καλσον και τα 15ποντα. Ντυνομαι γυναικα & υποτασσομαι*

και προτίμησε το γιατί εδώ κυκλοφορεί ένα υποσύνολο του altsex, αυτοί που βρίσκονται εδώ είναι στο altsex συν πολλούς άλλους ακόμα.
διαφήμιση χωρίς λόγο κάνεις εδώ.
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ξέρεις πόσοι freaks υπάρχουν έξω που ψάχνουν γι' αυτό? Πετώντας θα έρθουν οι Ευρωπαίοι με τις μεταφυσικές ανησυχίες έτσι και βάλει φωτος σε κανα blog. :rolleyes:

Ελπιζω να μην αναφερεσαι σε μενα μιλωντας για Freaks..  ;) ;) ;)
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
επειδη οντως αυτο ειναι παρανοια ειναι το μονο που θετω ως ορο... να ντυνομαι γυναικεια και ποτε αντρικα

Οχι, αυτο δεν το εθεσες σαν ορο... Ειπες οτι θετεις σαν ορο να σου παιρνουν ρουχα παπουτσια περουκες (γυναικεια εννοειται) κ οτι αλλο θες....
Σκεφτηκες το μηπως βρεθει καποιος ΤΟΣΟ σαδιστης, που να σου τα αγοραζει αλλα να ΜΗΝ σου επιτρεπει να τα φορεσεις, αλλα να σε ντυνει με τα δικα του? Αυτο θα πει σαδιστης..
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
ωραία για λόγους σωστής διαφήμισης
σβήσε από τα σχόλια της φωτό σου το
*Ειμαι crossdresser φετιχιστρια με τα καλσον*
σε
*Ειμαι transexual φετιχιστρια με τα καλσον*
γιατί είναι 2 διαφορετικά πράγματα, διαφορετικές ζωές.

όπως και το ίδιο στην υπογραφή σου
*Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης απο τη Θεσσαλονικη, crossdresser παθητικος με εντονο φετιχ με τα καλσον και τα 15ποντα. Ντυνομαι γυναικα & υποτασσομαι*

και προτίμησε το γιατί εδώ κυκλοφορεί ένα υποσύνολο του altsex, αυτοί που βρίσκονται εδώ είναι στο altsex συν πολλούς άλλους ακόμα.
διαφήμιση χωρίς λόγο κάνεις εδώ.

τα αλλαξα οπως με συμβουλευσατε και σας ενημερωνω οτι ειμαι παντου για να βρω Αφεντη-τρα
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Οχι, αυτο δεν το εθεσες σαν ορο... Ειπες οτι θετεις σαν ορο να σου παιρνουν ρουχα παπουτσια περουκες (γυναικεια εννοειται) κ οτι αλλο θες....
Σκεφτηκες το μηπως βρεθει καποιος ΤΟΣΟ σαδιστης, που να σου τα αγοραζει αλλα να ΜΗΝ σου επιτρεπει να τα φορεσεις, αλλα να σε ντυνει με τα δικα του? Αυτο θα πει σαδιστης..
ακομα και αυτο να γινει θα υπακουσω γιατι ειμαι δουλα και χωρις αποψη αλλα θα ζω για να ευχαριστω μονο τον Αφεντη μου και τιποτε αλλο
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
ακομα και αυτο να γινει θα υπακουσω γιατι ειμαι δουλα και χωρις αποψη αλλα θα ζω για να ευχαριστω μονο τον Αφεντη μου και τιποτε αλλο

Πω ρε πουστη μου τι μου θυμησες τωρα,πριν κανα χρονο γαμουσα μια μαλακο Ελλεϊνιδα που με ελεγε Αφεντη... Οταν το πρωτοακουσα σκεφτηκα οτι αυτη η λεξη ηταν οτι χειροτερο θα μπορουσε να μου πει η γκομενα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρανια εχεις καποιο φαξ να σου στειλω το συμβολαιο;πρεπει να παω στα κεπ για επικυρωση πρωτα;
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Της έριχνες facials γι' αυτό? :grin:

Μπα,δεν ηταν γιαυτο το λογο, απλα γουσταρε να με λεει αφεντη. Απο την αλλη εγω την βρηκα πολυ αποκρουστικη τη συγκεκριμενη προσφωνιση και πηρε πουλο.. :) :)
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
επειδη επαθα και εμαθα γι αυτο και ζηταω πλεον συμβολαιο. Ειχα Αφεντρα που με παρατησε και Αφεντη που με πεταξε στο δρομο χωρις τιποτε...


ΓΙΑΥΤΟ ΠΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΗ...
δηλαδη αν καποιος δεν τηρησει του ορους του συμβολαιου,θα τον πας στα δικαστηρια? :think: :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Σε περιπτωση που εχουμε γενα .....ποιοs θα παρει το παιδι???????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom