Νέα

Σύμφωνο συμβίωσης με ιερόδουλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Τι υπηρεσιες και μαλακιες μας λες ; Την χυνεις στο στομα και τα καταπινει ; Την κρεμπιαζεις οποτε θες ; Δεν νομιζω οποτε αστο
 

xapostolosx

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
το Σύμφωνο Συμβίωσης έχει υποχρεώσεις και πρέπει να είσαι έτοιμος να σεβαστείς δλδ δεν διαφέρει από το γάμο (απλά κάποιοι που δεν θέλουν τον γάμο, επειδή δεν «γουστάρουν», επιλέγουν Σύμφωνο Συμβίωσης)
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Koraki

Πέρυσι τέτοια περίοδο γνώρισα μια κοπέλα. Τη συμπάθησα, βγαίναμε φιλικά, δούλευε εσώκλειστη, ξέρεις, καθαρίστρια, νταντά όλα μαζί.
Έψαχνε για χαρτιά, έκανα ο μαλακας πρόταση για να τη βοηθήσω.
Πήγαμε σε δικηγόρο, κάποια στιγμή σε κουβέντα το λέω στους δικούς μου... και σε ένα φίλο...
Εκεί μου λένε τι μαλακίες πας να κάνεις...
Να μην ξέρω τι να της πω...που έμενε αυτή εγώ και το παιδί έξω...

Πάμε να σώσουμε τον ξένο και δεν κοιτάζουμε τον εαυτό μας...

Μετά δεν μου ξαναμίλησε...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 198166
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Κι αυτή ούτε φωνή ούτε ακρόαση από τότε που της είπα θέλω χρόνο να το σκεφτώ.
Κατάλαβε ότι την πήρα χαμπάρι και δε μου μιλάει τώρα.
Πάλι καλά που είχα τα μέλη εδώ να με βοηθήσουν γιατί φίλους δεν έχω.
Με σώσανε δεύτερη φορά από μεγάλη μαλακία.

Την πρώτη φορά ήταν πριν 10 χρόνια είχα ερωτευτεί μια πουτάνα πάλι που μου έκανε ωραίο γαμήσι και μου είπαν εδώ τα παιδιά ήταν τρανς εγχειρισμένο.
Το διαπίστωσα και μόνος μου μετά που μου το είπαν.
Θα είχα μπλέξει σε περίεργα κυκλώματα. Θα μουν γιουσουφάκι τώρα :headbang:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.044
Κριτικές
94
Like
46.342
Πόντοι
17.311
@Κοράκι# αν γινεται μια χαρη.
Στειλε μου μια photo να τη δω.
Την εχω αχτι, γιατι τοτε πριν κλεισουν παλι, κατι λεγαμε και σου ειχα πει οτι ησουν τυχερος και καλα, που δεν προλαβα να παω να τη γαμησω, αν μου εκανε.
Αν εχεις θεμα, δεν πειραζει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846

Πώς γίνεται να γαμας εγχειρησμενη και να μην το έχεις καταλάβει;
Και να το μάθεις από τρίτους;
Φίλε μήπως είσαι τυφλός ή έχεις κάποια άλλη ειδική ανάγκη;
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
Tυπε ,θα σου πω οτι απο προσωπικη εμπειρια καλο θα ηταν να μην το κανεις αν εισαι τακτοποιημενος οικονομικα δεν εχεις αναγκη κτλπ
εχω εμπειρια απο λευκους γαμους προ 15ετιας που γινοταν πολιτκος τσιμπαγες 2κ και σε ενα 6μηνο χωριζες και επερνες αλλα 2 το χουν κανει γνωστοι μου αρκετοι ειμασταν βεβαια 19-20 χρονων και δεν ειχαμε 5 ευρω για βενζινη σε παπακι.....εγω δεν το εκανα γιατι μπορουσα να τα βγαλω και αλλιως αυτα τα φραγκα...ΑΛΛΑ αν μπλεξεις αν τους κατσεις στο ματι αν καταλαβουν οτι δεν εισαι πειναλας και οτ ι δχεν το κανεις αποκλειστικα για το λαλα ειναι σαν τους λυκους που μυριζουν το αιμα,θα σε αρμεξουν δεν υπαρχει περιπτωση....ξερεις πολλες ανεξαρτητες να δουλευανε μεταξουργειο??να στο κανω λιανα....εγω ασχολουμαι με το εμποριο,μου ειναι πολλυ ευκολο οταν θελω στη λιανικη να σπρωξω κατι που εχω φαει στο κωλο σε ενα πελατη που καταλαβαινω απο την εμπειρια μου οτι ειναι ευεπηφορος να το κανω μου ειναι (οπως ελεγε και ο τσιαρτας) σαν να βαζω ενα ποτηρι νερο....οι ιεροδουλες ειναι εργαζομενες βλεπει 10-20-30 αντρες την ημερα και σου λεω οτι εισαι εσυ και αλλοι 10 ολα αυτα τα χρονια οι σταθεροι της πελατες.....ε καποια εμπειρια για το πως μπορει να ειναι χειριστικη θα την εχει παρει....τωρα απ την αλλη αμα εισαι μονος σου δεν εχεις φιλους εισια παγιδευμενος σε μια μιζερη δουλεια γενικα η ζωη σου ειναι δυστιχισμενη και καταθλιπτικη θα σου ελεγα βουρ καντο να δεις που θα βγαλει γιατι μια φορα ζουμε ,να νιωσεις περιπετεια και να αλλαξεις καταστασεις και να παψεις να εισαι ενα φοβισμενο ανθωπακι...ΑΝ ΟΜΩΣ ειναι ολα κομπλε με τις οποις δυσκολιες αντιτωπιζουμε ολοι,εχεις τις παρεες σου ανθρωπους ,εισια κομπλε με τη δουλεια σου και την κοινωνια γενικοτερα ενα πραγμα μπορεις να κανεις στο διλλημα Βαρα το κεφαλι σου στο τοιχο να συνελθεις
 

Ign80

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
146
Πόντοι
0
Tυπε ,θα σου πω οτι απο προσωπικη εμπειρια καλο θα ηταν να μην το κανεις αν εισαι τακτοποιημενος οικονομικα δεν εχεις αναγκη κτλπ
εχω εμπειρια απο λευκους γαμους προ 15ετιας που γινοταν πολιτκος τσιμπαγες 2κ και σε ενα 6μηνο χωριζες και επερνες αλλα 2 το χουν κανει γνωστοι μου αρκετοι ειμασταν βεβαια 19-20 χρονων και δεν ειχαμε 5 ευρω για βενζινη σε παπακι.....εγω δεν το εκανα γιατι μπορουσα να τα βγαλω και αλλιως αυτα τα φραγκα...ΑΛΛΑ αν μπλεξεις αν τους κατσεις στο ματι αν καταλαβουν οτι δεν εισαι πειναλας και οτ ι δχεν το κανεις αποκλειστικα για το λαλα ειναι σαν τους λυκους που μυριζουν το αιμα,θα σε αρμεξουν δεν υπαρχει περιπτωση....ξερεις πολλες ανεξαρτητες να δουλευανε μεταξουργειο??να στο κανω λιανα....εγω ασχολουμαι με το εμποριο,μου ειναι πολλυ ευκολο οταν θελω στη λιανικη να σπρωξω κατι που εχω φαει στο κωλο σε ενα πελατη που καταλαβαινω απο την εμπειρια μου οτι ειναι ευεπηφορος να το κανω μου ειναι (οπως ελεγε και ο τσιαρτας) σαν να βαζω ενα ποτηρι νερο....οι ιεροδουλες ειναι εργαζομενες βλεπει 10-20-30 αντρες την ημερα και σου λεω οτι εισαι εσυ και αλλοι 10 ολα αυτα τα χρονια οι σταθεροι της πελατες.....ε καποια εμπειρια για το πως μπορει να ειναι χειριστικη θα την εχει παρει....τωρα απ την αλλη αμα εισαι μονος σου δεν εχεις φιλους εισια παγιδευμενος σε μια μιζερη δουλεια γενικα η ζωη σου ειναι δυστιχισμενη και καταθλιπτικη θα σου ελεγα βουρ καντο να δεις που θα βγαλει γιατι μια φορα ζουμε ,να νιωσεις περιπετεια και να αλλαξεις καταστασεις και να παψεις να εισαι ενα φοβισμενο ανθωπακι...ΑΝ ΟΜΩΣ ειναι ολα κομπλε με τις οποις δυσκολιες αντιτωπιζουμε ολοι,εχεις τις παρεες σου ανθρωπους ,εισια κομπλε με τη δουλεια σου και την κοινωνια γενικοτερα ενα πραγμα μπορεις να κανεις στο διλλημα Βαρα το κεφαλι σου στο τοιχο να συνελθεις
Συμφωνώ με τον προλαλλήσαντα συναγωνιστή. Εμένα πάλι μου έχει ζητήσει κυρία από studio γνωστή ένα διόλου ευκαταφρόνητο ποσό κοντά στα 2500€ και φυσικά το αρνήθηκα !
Ήθελε να πάει στην Βουλγαρία να φτιάξει το σπίτι της κόρης της (ή να αγοράσει σπίτι στην κόρη της) που ήθελε παντρευτεί !!! Όπως εκείνη ισχυριζόταν εκείνη την περίοδο θα μου επέστρεφε τα λεφτά και με τόκο !!! Και όταν της είπα... Να σε δανείσω, οκ ... Με τι διασφάλιση θα τα έχω τα λεφτά ?
Πάμε να βρούμε το αφεντικό σου ή τσατσά και όταν θα πας στο studio πάλι να δουλέψεις να μου τα επιστρέψουν αυτοί αντί να σε πληρώνουν, να μου τα επιστρέψουν εμένα πρώτα ... ΔΕΝ το δέχθηκε.


Αδερφέ ... ΜΗΝ μπλέξεις γενικά με σύμφωνα συμβίωσης. Εκτός και αν είσαι του χώρου και εσύ. Κατά την δική μου άποψη μόνο κακό θα σου βγεί !
Ειδικά μην μπλέξεις με Αλβανίδα, Ρουμάνα, Γεωργιανή ή Βουλγάρα!
Έχουν πάντα κάποιον "μάγκα" από πίσω. Και ψάχνουν τα εύκολα θύματα, κατά την δική μου άποψη. Από εκεί και πέρα δικό σου το κεφάλι, δικές σου και οι επιλογές.
Όμως ... Για σκέψου ... Όλοι αυτοί οι 40 γιατί της έχουν πει "όχι" ? Δεν είσαι ο πρώτος που κάνει πρόταση. !

Δικές μου απόψεις ...
Αν προσβάλω κάποιον ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom