Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 143 άτομα (22 μέλη και 121 επισκέπτες)

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
δεν έχω κρίνει ποτέ καμία εδώ μέσα . εάν είναι χοντρή αδύνατη με στραβά πόδια και στραβή μύτη. έβαζα παλιά φωτό αλλά έκοψα ....αλλά μπαίνω και βλέπω για να κρίνω. όσο παλιό μέλος και εάν είναι αυτό δεν του δίνει το δικαίωμα να κρίνει. να κρίνει αυτές που γαμαει αυτός. έλα γιατί εδώ μέσα κάπου έχει ξεφύγει η κατάσταση. φιλάκια
ρε σάλτα και γαμήσου που δεν εχει δικαιωμα να κρινει κατούρα τις μασχάλες σου
 

Cat82

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0
IMG_1150.jpeg
 

kmangr

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
156
Like
510
Πόντοι
81
Απο το παχος δεν κλεινει το νυχτικο της. Που ειναι το περιεργο?
Παντος εχω ακουσει οτι οι χοντρες ειναι αναλαφρες στο πηδημα....ισχυει???
Αγαπητε,
ειναι δικαιωμα σας να μην σας αρεσει η συγκεκριμενη κυρια. Ομως αυτά τα σχόλια είναι απαράδεκτα και ανεπίτρεπτα. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για να κρίνουμε ή να αμφισβητούμε το σώμα ή το βάρος κάποιου άλλου ανθρώπου. Ο σεβασμός προς τους άλλους δεν εξαρτάται από την εμφάνιση ή το βάρος τους. Εάν δεν μπορείτε να εκφράσετε τη γνώμη σας με σεβασμό και ευγένεια, τότε παρακαλώ να μην το κάνετε καθόλου.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.530
Like
12.496
Πόντοι
2.256
Αγαπητε,
ειναι δικαιωμα σας να μην σας αρεσει η συγκεκριμενη κυρια. Ομως αυτά τα σχόλια είναι απαράδεκτα και ανεπίτρεπτα. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για να κρίνουμε ή να αμφισβητούμε το σώμα ή το βάρος κάποιου άλλου ανθρώπου. Ο σεβασμός προς τους άλλους δεν εξαρτάται από την εμφάνιση ή το βάρος τους. Εάν δεν μπορείτε να εκφράσετε τη γνώμη σας με σεβασμό και ευγένεια, τότε παρακαλώ να μην το κάνετε καθόλου.
Εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπητέ αλλά από την άλλη στο bou τελεία κομ είμαστε, όχι στο παρεκκλήσι της μητρόπολης!!! Όποιος συμμετέχει, παίρνει και τα ρίσκα του.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.105
Like
5.702
Πόντοι
1.206
Παλιες δοξες με την Βερα ενα δυνατο καυλακι που δεν αφηνε σταγονα να παει χαμενη :coffee:

ezgif-4-a6c9d49f31.jpg
Γαμιόλα Βέρα πες δημόσια εδώ τώρα να σε διαβάσουν όλοι πόσο πολύ θέλεις να ρουφήξεις το καυλί μου!!
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
240
Like
1.795
Πόντοι
201
Γαμιόλα Βέρα πες δημόσια εδώ τώρα να σε διαβάσουν όλοι πόσο πολύ θέλεις να ρουφήξεις το καυλί μου!!
Είναι πολύ ωραίοι οι ώριμοι άντρες ειδικά με πολλές εμπειρίες όπως εσείς κύριε!
 

λαρσα

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
12
Πόντοι
0
Γαμιόλα Βέρα πες δημόσια εδώ τώρα να σε διαβάσουν όλοι πόσο πολύ θέλεις να ρουφήξεις το καυλί μου!!
Απο ολες που εχω χαζεψει εδω μεσα, εσκορτ μασατζουδες βιζιτες επαγγελματιες ερασιτεχνες συζυγους γκομενες τυπων, αν μου ελεγες να πατησω ενα κουμπι για να γαμησω μονο μια απο ολες, θα το παταγα για αυτη χωρις καν να ξερω πως ειναι στα μουτρα. Τρομερα καυλωτικη
 

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
515
Like
8.527
Πόντοι
1.046
Εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπητέ αλλά από την άλλη στο bou τελεία κομ είμαστε, όχι στο παρεκκλήσι της μητρόπολης!!! Όποιος συμμετέχει, παίρνει και τα ρίσκα του.
Αγαπητέ μάγε. Πρέπει να υπαρχει και μια δόση ευγένειας. Και όταν υπάρχει αυτο η ψυχολογια είναι ακόμα πιο ανεβασμένη.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
2
Like
2.508
Πόντοι
456
Αγαπητέ μάγε. Πρέπει να υπαρχει και μια δόση ευγένειας. Και όταν υπάρχει αυτο η ψυχολογια είναι ακόμα πιο ανεβασμένη.
Σωστό, αλλά είναι και θέμα ανατροφής...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom