Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
60
Like
1.210
Πόντοι
200
ελα το λενιω μας!!
 

Συνημμένα

  • 6FCDD840-0A93-4508-86ED-CE3D9A27D10C.jpeg
    6FCDD840-0A93-4508-86ED-CE3D9A27D10C.jpeg
    228,8 KB · Εμφανίσεις: 228

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Μια υπεροχη εναλλακτικη επιλογη για τις δυσκολες μερες που ερχονται, φρεσκοπαντρεμενο 32ρι με αδυναμια στη καταποση και στο επιμονο "κωλοπρεσσαρισμα"
 

Συνημμένα

  • 20201203_140744.jpg
    20201203_140744.jpg
    715,5 KB · Εμφανίσεις: 280

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
54
Like
7.224
Πόντοι
11.836
Μια υπεροχη εναλλακτικη επιλογη για τις δυσκολες μερες που ερχονται, φρεσκοπαντρεμενο 32ρι με αδυναμια στη καταποση και στο επιμονο "κωλοπρεσσαρισμα"
Φρεσκοπαντρεμένη και κερατώνει;
Μιλάμε για μεγάλη καρα-καριώλα. Τελειωμένη βρώμα.
Κρίμα ο χριστιανός που ειναι δίπλα της
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Φρεσκοπαντρεμένη και κερατώνει;
Μιλάμε για μεγάλη καρα-καριώλα. Τελειωμένη βρώμα.
Κρίμα ο χριστιανός που ειναι δίπλα της
Ειναι ωραιο τυπακι και πολυ καυλιαρα.Απο οτι μου λεει βρισκεται σε εσωτερικη παλη,ενω θελει να ειναι πιστη αν της τυχει κατι που της αρεσει και τη καβλωνει δεν αντιστεκεται και θελει να "τσιμπαει ενα μεζε"
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Φρεσκοπαντρεμένη και κερατώνει;
Μιλάμε για μεγάλη καρα-καριώλα. Τελειωμένη βρώμα.
Κρίμα ο χριστιανός που ειναι δίπλα της
Από την άλλη πάλι, ποτέ δεν ξέρεις!!! Μπορεί να είναι κανένας παράλυτος!!! (δεν κυριολεκτώ)
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Από την άλλη πάλι, ποτέ δεν ξέρεις!!! Μπορεί να είναι κανένας παράλυτος!!! (δεν κυριολεκτώ)
Απο οτι μου εχει πει ο τυπος ειναι πολυ γρηγορο "πιστολι" και δεν ειναι και φανατικος του σπορ.Της εχω προτεινει ηδη για τη γιορτη του τα Χριστουγεννα ενα υπεροχο σετ περιποιησης κερατων.Ειδικα οταν το τρωει στο κωλο η τυπισσα σεληνιαζεται
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Γιατί δεν λέει στον άντρα της για κανά τρίο μπορεί να του αρέσει....θα τελειώνει γρήγορα θα τον ξεκουράζει ο άλλος και μετά πάλι ξανά ....η καλύτερη λύση είναι .....αφού της αρέσει η πουτσα πρέπει να του κάνει συζήτηση.....
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
54
Like
7.224
Πόντοι
11.836
Ειναι ωραιο τυπακι και πολυ καυλιαρα.Απο οτι μου λεει βρισκεται σε εσωτερικη παλη,ενω θελει να ειναι πιστη αν της τυχει κατι που της αρεσει και τη καβλωνει δεν αντιστεκεται και θελει να "τσιμπαει ενα μεζε"
Φίλε μου καλά να περνάς. Αλλά προσωπικά εγώ δεν θα έμπλεκα σε τέτοια φάση. Από αλληλεγγύη και μόνο.
Να τον χωρίσει η βρωμοπουτάνα και να γαμιέται και με στρατό.
Αυτό ότι έχω έναν να με παίζει μπάλα και τον σταθερό στο σπίτι για μένα ειναι βαρύ.
Έχω ρίξει άκύρο σε μια και το κανα με χαρά καθότι το παλικάρι ήταν φουλ ερωτευμένο. Τώρα έχουν 2 μωράκια και η βρώμα ενα απωθημένο. Τουλάχιστον χωρίς να το ξέρει ο τύπος βρήκε την στηριξή μου.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Φίλε μου καλά να περνάς. Αλλά προσωπικά εγώ δεν θα έμπλεκα σε τέτοια φάση. Από αλληλεγγύη και μόνο.
Να τον χωρίσει η βρωμοπουτάνα και να γαμιέται και με στρατό.
Αυτό ότι έχω έναν να με παίζει μπάλα και τον σταθερό στο σπίτι για μένα ειναι βαρύ.
Έχω ρίξει άκύρο σε μια και το κανα με χαρά καθότι το παλικάρι ήταν φουλ ερωτευμένο. Τώρα έχουν 2 μωράκια και η βρώμα ενα απωθημένο. Τουλάχιστον χωρίς να το ξέρει ο τύπος βρήκε την στηριξή μου.
Συμφωνω εν μερει, ο τυπος ειναι μαλακας στη συμπεριφορα του και ειμαι σιγουρος πως αν ηταν αναποδα οι θεσεις μας με χαρα θα τη "παστελωνε"
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
54
Like
7.224
Πόντοι
11.836
Απο οτι μου εχει πει ο τυπος ειναι πολυ γρηγορο "πιστολι" και δεν ειναι και φανατικος του σπορ.Της εχω προτεινει ηδη για τη γιορτη του τα Χριστουγεννα ενα υπεροχο σετ περιποιησης κερατων.Ειδικα οταν το τρωει στο κωλο η τυπισσα σεληνιαζεται
Βαρύ βαρύ.
Αλήθεια δλδ τον λυπάμαι. Πραγματικά δλδ ας χωρίσει και ας βάζει μια ψωλη σε κάθε τρύπα. Αύτο ειναι βαρύ. Όπως αυτες στηριζουν η μια την άλλη έτσι νομίζω θα έπρεπε κι εμεις
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Φίλε μου καλά να περνάς. Αλλά προσωπικά εγώ δεν θα έμπλεκα σε τέτοια φάση. Από αλληλεγγύη και μόνο.
Να τον χωρίσει η βρωμοπουτάνα και να γαμιέται και με στρατό.
Αυτό ότι έχω έναν να με παίζει μπάλα και τον σταθερό στο σπίτι για μένα ειναι βαρύ.
Έχω ρίξει άκύρο σε μια και το κανα με χαρά καθότι το παλικάρι ήταν φουλ ερωτευμένο. Τώρα έχουν 2 μωράκια και η βρώμα ενα απωθημένο. Τουλάχιστον χωρίς να το ξέρει ο τύπος βρήκε την στηριξή μου.
Εεε για αυτό είπα για τρίο....να μην μείνει κανείς με παράπονο.....μια με άντρα μια με γυναίκα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.212
Κριτικές
5
Like
60.537
Πόντοι
12.056
Εεε για αυτό είπα για τρίο....να μην μείνει κανείς με παράπονο.....μια με άντρα μια με γυναίκα
Eχεις γαμηθει με αυτα τα τριο...
Εσυ θα εκανες τριο με αλλον αντρα και με την γυναικα σου?
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Βαρύ βαρύ.
Αλήθεια δλδ τον λυπάμαι. Πραγματικά δλδ ας χωρίσει και ας βάζει μια ψωλη σε κάθε τρύπα. Αύτο ειναι βαρύ. Όπως αυτες στηριζουν η μια την άλλη έτσι νομίζω θα έπρεπε κι εμεις
Εννοειται πως αν υπηρχαν μικρα παιδια αναμεσα, δεν θα εκανα καν κινηση προσεγγισης. Ειναι κανονας μου ασχετα ποσο με φτιαχνει καποια
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
54
Like
7.224
Πόντοι
11.836
Συμφωνω εν μερει, ο τυπος ειναι μαλακας στη συμπεριφορα του και ειμαι σιγουρος πως αν ηταν αναποδα οι θεσεις μας με χαρα θα τη "παστελωνε"
Εννοείς αν η δική μου γκόμενα την έπεφτε σε αυτον όπως αυτη σε εμένα ε;
Φίλε μου για να δράσω στην ζωή μου δεν σκέφτομαι τι θα κάνει ένας άλλος. Αλλά τι κάνω εγώ.
Για να εξηγηθώ αν δεν με κατάλαβες εγώ τον άντρα της λυπάμαι εσύ κάνε ό,τι νομίζεις.
Δεν βαραίνω εγώ το κάρμα μου. (Με πείραξε που ειναι φρεσκοπαντρεμένη εκει έχω σκαλώσει)
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Εεε για αυτό είπα για τρίο....να μην μείνει κανείς με παράπονο.....μια με άντρα μια με γυναίκα
Δεν σε καταλαβαινω, αν του τη πηδαγα μπροστα του λες να ενιωθε καλυτερα ; Δεδομενου οτι δεν υπαρχει περιπτωση ουτε να τον ακουμπησω ουτε να με ακουμπησει.Οι περιπτωσεις που λες ειναι σταγονα στον ωκεανο στην Ελλαδα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Δεν σε καταλαβαινω, αν του τη πηδαγα μπροστα του λες να ενιωθε καλυτερα ; Δεδομενου οτι δεν υπαρχει περιπτωση ουτε να τον ακουμπησω ουτε να με ακουμπησει.Οι περιπτωσεις που λες ειναι σταγονα στον ωκεανο στην Ελλαδα
Δεν λέμε για επαφή αντρών....αλλά αυτά σε άλλο νήμα
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Εννοείς αν η δική μου γκόμενα την έπεφτε σε αυτον όπως αυτη σε εμένα ε;
Φίλε μου για να δράσω στην ζωή μου δεν σκέφτομαι τι θα κάνει ένας άλλος. Αλλά τι κάνω εγώ.
Για να εξηγηθώ αν δεν με κατάλαβες εγώ τον άντρα της λυπάμαι εσύ κάνε ό,τι νομίζεις.
Δεν βαραίνω εγώ το κάρμα μου. (Με πείραξε που ειναι φρεσκοπαντρεμένη εκει έχω σκαλώσει)
Αγαπητε Fidel τον ιδιο αυθορμητο τροπο σκεψης και λειτουργιας ειχα και εγω μεχρι που καποιες σφαλιαρες ειδικα σε επαγγελματικο επιπεδο με εκαναν να δω τα πραγματα αλλιως
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Δεν λέμε για επαφή αντρών....αλλά αυτά σε άλλο νήμα
Αν ο τυπος γουσταρε τριο με τη γυναικα του θα το ηξερε η γκομενα και θα μου το ελεγε.Τωρα λειτουργει οπως η κλασσικη παντρεμενη που κρυφογαμιεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom