Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (19 μέλη και 100 επισκέπτες)

loukia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
209
Like
1.285
Πόντοι
201
Βρε καλός το κορίτσι ....η....το αγόρι ...πάνω στον ενθουσιασμό σου ότι κάτι έκανες δίνεις πληροφορίες...ότι είσαι από Πάτρα ....έχουν εμφανιστεί πολλές γυναίκες από Πάτρα εδώ μέσα ... φυσικά όλες μουφα

Γαμώ την ορθογραφία που σε έμαθαν.
 

loukia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
209
Like
1.285
Πόντοι
201

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Δεν τσιμπάω ΜΟΡΤΕΣ.Δεν είμαι ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ εγώ. Σας γράφω στην μουνάρα μου και πάω παρακάτω.
Λουκά πράγμα λίγο δύσκολο, εκτός και αν πας καμία βόλτα προς Καζαμπλάνκα, στρακιπου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.032
Πόντοι
2.246
Εντατικο εναλλαξ γαμησι της 55ρας
 

Συνημμένα

  • IMG_20240301_084428.png
    IMG_20240301_084428.png
    152,6 KB · Εμφανίσεις: 157

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
159
Like
341
Πόντοι
1
Μάλλον δεν μιλάς σοβαρά ...δες το ριχταρι σήμα κατατεθέν
Το οτι εχεις φωτογραφιες της ιδιας γυναικας δεν την κανει δικη σου.
Εχω μπολικους φακελους με γυναικες και ζευγαρια grabbed απο διαφορα site, μη ανιχνευσιμες σε reverse image search. Με κλασσικα ριχταρια, με κλασσικα δωματια με κλασσικα γνωρισματα η καθε γυναικα.
Αν αρχιζω να τις ανεβαζω σαν δικες μου θα το πιστεψουν ολοι αλλα δεν ασχολουμαι.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
5
Like
60.495
Πόντοι
12.056
Το οτι εχεις φωτογραφιες της ιδιας γυναικας δεν την κανει δικη σου.
Εχω μπολικους φακελους με γυναικες και ζευγαρια grabbed απο διαφορα site, μη ανιχνευσιμες σε reverse image search. Με κλασσικα ριχταρια, με κλασσικα δωματια με κλασσικα γνωρισματα η καθε γυναικα.
Αν αρχιζω να τις ανεβαζω σαν δικες μου θα το πιστεψουν ολοι αλλα δεν ασχολουμαι.

Παικτη εισαι λαθος
Ο Αιολος βαζει οντως τις προσωπικες του στιγμες με την συζυγο.
Απλα αυτες καποια στιγμη τελειωσαν και μη θελοντας να χασει το τρενο της δημοσιοτητας αρχισε να βαζει οτι ναναι.Οι πειραγμενες φωτογραφιες με φιλτρα ξεχωριζουν αν κοβει το ματι σου.Βεβαια εδω μεσα υπαρχουν ατομα που και ενα ψυγειο να τους ανεβασεις και τους πεις απο εδω η μουναρα γυναικα μου θα σου βαλουν καρδουλα και θα σε ρωτησουν αν ειναι ΙΧ. Οταν εισαι pro Παικτης οι φωτογραφιες που ανεβαζεις πρεπει να εχουν μια συνοχη.Να μην ειναι δηλαδη 20 διαφορετικων τυπων και μεγεθων γιατι κανει μπαμ η διαφορα.Αυτο βεβαια δεν μπορει να το αντιληφθει το 60 με 70% των μελων. Μουνι και βυζια δωστους και θα σε κανουν θεο. :coffee:
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.123
Πόντοι
206
Παικτη εισαι λαθος
Ο Αιολος βαζει οντως τις προσωπικες του στιγμες με την συζυγο.
Απλα αυτες καποια στιγμη τελειωσαν και μη θελοντας να χασει το τρενο της δημοσιοτητας αρχισε να βαζει οτι ναναι.Οι πειραγμενες φωτογραφιες με φιλτρα ξεχωριζουν αν κοβει το ματι σου.Βεβαια εδω μεσα υπαρχουν ατομα που και ενα ψυγειο να τους ανεβασεις και τους πεις απο εδω η μουναρα γυναικα μου θα σου βαλουν καρδουλα και θα σε ρωτησουν αν ειναι ΙΧ. Οταν εισαι pro Παικτης οι φωτογραφιες που ανεβαζεις πρεπει να εχουν μια συνοχη.Να μην ειναι δηλαδη 20 διαφορετικων τυπων και μεγεθων γιατι κανει μπαμ η διαφορα.Αυτο βεβαια δεν μπορει να το αντιληφθει το 60 με 70% των μελων. Μουνι και βυζια δωστους και θα σε κανουν θεο. :coffee:
Και ΨΥΓΕΙΟ
Εχεις γαμήσει ποτέ ψυγείο ?

Αχ verasub, του/μας λείπεις
 

Sexyvag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom