Νέα

Συλλήψεις για παιδική πορνογραφία / παιδοφιλία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lotusdvd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά είναι η κατάλληλη ποινή για τέτοια αδικήματα...

  • Μσκροχρόνια Φυλάκιση

    Ψήφοι: 17 15,5%
  • Ισόβια χωρίς ελαφρυντικά!

    Ψήφοι: 24 21,8%
  • Χημικός Ευνουχισμός

    Ψήφοι: 35 31,8%
  • Θάνατος!

    Ψήφοι: 34 30,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    110

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Επαναφορα της θανατικης ποινης και μαλιστα του ηλεκτροσοκ.
Η μονη περιπτωση που το αξιζει πραγματικα.
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
ρε σεις τι κρεμασμα η κοψιμο τους παεους η ενεση να μη του ξανασηκωθει να μη μπορει να ξανα κανει τιποτα το τερας :s&m_3:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επαναφορα της θανατικης ποινης και μαλιστα του ηλεκτροσοκ.
Η μονη περιπτωση που το αξιζει πραγματικα.
                                                                                                                                Συμφωνω και να το δειχνουν στην τηλεοραση(την θανατικη ποινη-ηλεκτροσοκ),για να κοψει την φορα σε πιθανους αλλους στο μελλον.
 

arcans73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ρε πάμε καλά????Δυκτιο παιδoφυλων στο Facebook θεωρεί το να πηγαίνεις με παιδάκια ως δικαίωμα στη διαφορετικότητα??Κρεμασμα στους Μπασταρδους ρε.... :s&m_3:....έκει να τους βάρας μέχρι να ψοφήσουν...Αυτο το δικαίομα στην διαφορετικότητα μου θυμίζει κάτι σαν στροφή στην ποίοτητα...!!Τι άλλο θα ακούσιυμε [video]http://totefteri.blogspot.com/2009/11/facebook_29.html[/url[/video]]

σταυρωμα σε ολα αυτα πουσταρια σε κανενα χωραφι,και να τους αφησεις εκει να τους τρωνε τα ορνια.
υ.γ.και καθε μερα να περναει ενας και να ριχνει αλατι στις πληγες τους.
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τα "κορίτσια μπροστά στον καθρέπτη" σας φαίνονται όλα ενήλικα ; ρωτάω εγώ τώρα.

Μήπως κάποιες φωτογραφίες πρέπει να αφαιρεθούν ; (προσωπική μου εκτίμηση).
 

Επισκέπτης
Τα "κορίτσια μπροστά στον καθρέπτη" σας φαίνονται όλα ενήλικα ; ρωτάω εγώ τώρα.

Μήπως κάποιες φωτογραφίες πρέπει να αφαιρεθούν ; (προσωπική μου εκτίμηση).
Έχεις απόλυτο δίκο όπως και στο thread πιπίνια..Μερικές δεν ξεπερνούν τα 14.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
γαμηση και στρατιωτικο περιπατο στα καριολια!!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μην το ψάχνετε μάγκες αφτοι την γλυτόνουν τρώνε 10 χρόνια και μετά βγένουν...ενο τα παιδιά εχουν μια ζωί τραύματα...ειναι ψυχικά αρωστοί μεν...αλλα αφτο δύσκολα γιατρεύται....
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Έχεις απόλυτο δίκο όπως και στο thread πιπίνια..Μερικές δεν ξεπερνούν τα 14.
                                                                                                                            Μημπως πρεπει να ενημερωσετε τους υπευθυνους του site για αυτες τις διαπιστωσεις σας? Εκτος αν ειναι ηδη ενημερωμενοι αν και δεν ειδα καμμια απαντηση/ενεργεια τους,λαμβανομενου υποψη οτι παρακολουθουν τα θεματα του site για την σωστη τηρηση των κανονισμων.
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
διαφορετικοτητα η ανωμαλια?  :o
αισχρο και ποταπο το να υποννοεις και μονο οτι εχεις δικαιωμα σ' αυτο και να το διεκδικεις..
φριττω !

:headbang: :headbang:
 

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
ακομα κ μεσα στις φυλακες οταν μαθουν οτι καποιος εχεις μπει μεσα λογο παιδοφιλιας του φερονται αναλογα!!τον πηδανε κ του κανουν την ζωη κολαση!!κ ισως αυτο να ειναι πραγματικη τιμωρια!γιατι μια απλη ηλεκτρικη καρεκλα ισως τους λυτρωνε!!απλα δυστιχως στα αυτια μας φτανουν μονο μερικες περιπτωσεις,κ την γλυτωνουν αυτη που στηνουν τα κυκλωματα!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Μηπως πρεπει να ενημερωσετε τους υπευθυνους του site για αυτες τις διαπιστωσεις σας?

Eννοείται! Σε περίπτωση που διαπιστώσετε οποιοδήποτε "ύποπτο" post, παρακαλείστε να ενημερώνετε για το συγκεκριμένο link ΑΜΕΣΑ οποιονδήποτε Moderator είναι online, για να το ελέγξει!

         :s&m_1:  !!! ΚΑΜΙΑ ΑΝΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΥΣ !!!  :s&m_3:

Υπενθυμίζω κ τον σχετικό Κανόνα Λειτουργίας μας...

Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις, συζητήσεις και ανταλλαγές πληροφοριών για παιδική πορνεία και πορνογραφία.

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Τα "κορίτσια μπροστά στον καθρέπτη" σας φαίνονται όλα ενήλικα ; ρωτάω εγώ τώρα.

Μήπως κάποιες φωτογραφίες πρέπει να αφαιρεθούν ; (προσωπική μου εκτίμηση).

Έχεις απόλυτο δίκο όπως και στο thread πιπίνια..Μερικές δεν ξεπερνούν τα 14.

Tα σχετικά threads αφαιρέθηκαν για έλεγχο...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Εχω γράψει πολλές φορές, σε διάφορα threads που έχει τύχει να έρθει κάποια στιγμή η κουβέντα σ' αυτό το θέμα, την άποψή μου... αλλά δεν κουράζομαι να το ξαναπώ:

Πρεπει να προφυλακίζονται κ να σαπίζουν μέσα... περιμένοντας την σειρά τους να δικαστούν... όπως άλλωστε τόσοι κ τόσοι άλλοι, για ελαφρύτερα αδικήματα! ΚΑΜΙΑ ΑΝΟΧΗ σε τέτοια ρεμάλια...

Μήπως θα πρέπει ν' αρχίσει να εφαρμόζεται κ στην χώρα μας ο χημικός ευνουχισμός τέτοιων υπ-ανθρώπων ???
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Τις τελευταίες μέρες "βομβαρδιζόμαστε" από τα Μ.Μ.Ε. για ανάλογες υποθέσεις... φαίνεται ότι τα περιστατικά συνεχώς αυξάνονται! :headbang:

Αναρωτιέμαι, τόσοι "άρρωστοι"... μήπως θα'πρεπε να τους μαζέψουν όλους μαζί σε κάποια φυλακή αποκλειστικά για τέτοιους εγκληματίες κ να τιμωρούνται παραδειγματικά κ με δημόσια διαπόμπευση ??? :s&m_1: :s&m_3:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
πρεπει να ελεγξετε τα συγκεκριμενα θρεντ γιατι μπορει οντως να εχει ανεβει κατι που δεν ειναι σωστο.οσο για αυτους ειναι τερατα και τους αξιζει το χειροτερο σαν τιμωρια.
 

Paloukari

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σας καλησπεριζω ολους! Δεν μπορω να διανοηθω το ποσο ανωμαλος ειναι καποιος που ασελγει σε ενα.. παιδι.. βρεφος.. Ρε παιδια δεν μπορω να πω κατι αλλο.. Τελος το μυαλο μου δεν μπορει να το επεξεργαστει το συγκεκριμενο θεμα! Απλα!  ΘΑΝΑΤΟΣ σ αυτους τους Ανωμαλους!
Χαρικα που σας γνωρισα και μπηκα στην 'οικογενεια' των Πορνοβιων!  :grin: 
 

panos_11

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
θανατος χωρις δευτερη κουβεντα. Και με συνοπτικες διαδικασιες. Καμια επιείκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom