Νέα

Συγκεντρώνω ομάδα για να πούμε τα κάλαντα στο Μεταξουργείο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paiktoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μάθε και τον μικρό τυμπανιστηρτζή...

Μου'παν έλα να πάμε Φυλής,
πουτάνες φέραν απ'την άκρη της γης.
Κάνουν ακάποτο και τελειωτικό,
με βλέπω για μερέντα που'μαι φτωχό.
παπαρα-ραμ http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Musik/smilie_musik_085.gif[/img[/URL]]
[/quote]
Ε τον μπουστη, εγραψε  :2funny: :2funny: :2funny:

Αμα δεν πεις στη Ζανα τον μικρο τυμπανιστηρτζή, δεν εχει κάρτα  0:)
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Χτες το βράδι κατα τις 12 ήταν μια ομάδα από πιτσιρικάδες (ο ένας ήταν και ντυμένος αη βασίλης) που έμπαιναν στα σπίτια και έλεγαν τα κάλαντα. Μάλιστα μπήκαν στο Ιάσωνος 20Β την ώρα που ήμουν στο δωμάτιο επι το έργο και η κοπέλα περίμενε να φύγουν για να συνεχίσω.

Να μας τα σπάσουν θέλουν ή τα λένε μπας και τους λυπηθεί η τσατσά και τους μπάσει για ένα τζάμπα;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
ξεχασα να σας πω , εκεινη εκει εξω η Κατερινα ειναι  :grin:

καθριν ριξε κανα διφραγκο .... ελααα
   
hahaha-024.gif
 

Takis_takis

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,

ΔΕΝ είμαι gay, ΔΕΝ ειμαι μπαι, ΔΕΝ μου αρέσουν οι άντρες και ΔΕΝ είμαι δολοφόνος.

Απλά είμαι μόνος και επειδή δεν είμαι μπαζμένος στα κόλπα των πορνείων, ζητάω κάποιον φίλο (παρόμοια κατάσταση)να κάνουμε καμιά τσάρκα μαζί.



Αυτά, ευχαριστώ πολυ.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.308
Κριτικές
15
Like
5.823
Πόντοι
1.496
Συναγωνιστές,

ΔΕΝ είμαι gay, ΔΕΝ ειμαι μπαι, ΔΕΝ μου αρέσουν οι άντρες και ΔΕΝ είμαι δολοφόνος.

Απλά είμαι μόνος και επειδή δεν είμαι μπαζμένος στα κόλπα των πορνείων, ζητάω κάποιον φίλο (παρόμοια κατάσταση)να κάνουμε καμιά τσάρκα μαζί.



Αυτά, ευχαριστώ πολυ.
Δεν είναι τιποτα.Απλα να περιμενεις να μπαινει και κανεις άλλος στο μπουρδελο γιατι αν δε σου αρεσει η κοπελα και πας να φυγεις θα σε πρηζει η τσατσα,μπορει και η κοπελα.Ενω αν είναι πιο πολλοι στο σαλονι αποχωρεις πιο ανετα.Και φυσικα το σπορ αυτό θελει ψαξιμο,πολλες δοκιμες σε κοπελες που είναι διεκπεραιωτικες η φολες μεχρι να βρεις αυτές που πραγματικα αξιζουν σε εμφανιση και υπηρεσίες.Δε χρειαζεται να ψάχνεις και παρεα για μπουρδελοτσαρκα.Ποσο μαλλον εδώ.Με κανεναν φιλο σου ισως.Αλλα εδώ όπως ισως εχεις διαπιστωσει υπαρχουν και πολλοι ζοχάδες,ασχετοι,που δε τους αρεσουν και δε πανε με  γυναικες,η δεν εχουν και ιδιαιτερη επαφη με τα μπουρδελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom