Νέα

Συγγρού Τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ulver
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως θα ήταν καλό να υπάρχει μια συνοπτική αναφορά στα τρανς κορίτσια της Συγγρου και οχι διάσπαρτες αναφορές μέσα στο forum?
Δηλαδή, αρχίζοντας απο το πρώην Baby Gold και κάτω: Ποιες συναντήσαμε,ποιές ώρες τις συναντήσαμε,τιδηλώσεις κάνανε ( :P ),υπήρξε συνεύρεση κτλ?
Λεω εγω τωρα..
 
OP
OP
ulver

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
πχ ~Αριστοτέλους κ Συγγρου :Χαρά (ή Στέλλα),ξανθιά,πεζή,χωρις αλλαγή,βγαίνει και στο Cam4,ζήτησε 100€
  ~Λίγα μέτρα πιο πριν,δίπλα απο το πρώην Baby Gold,η Χαρά,πανέμορφη ξανθια,εχει κάνει διορθωση,δεν ξέρω το δώρο της.
  ~Μεταξύ Αριστοτέλους και Πληθωνος,η ξανθιά Αγάπη μαζι με μια μάγισσα ή μια αλλη μελαχρινη μαυρο χαλι (μακρια απο το σημειο αυτο!!)
 ....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
πχ ~Αριστοτέλους κ Συγγρου :Χαρά (ή Στέλλα),ξανθιά,πεζή,χωρις αλλαγή,βγαίνει και στο Cam4,ζήτησε 100€
  ~Λίγα μέτρα πιο πριν,δίπλα απο το πρώην Baby Gold,η Χαρά,πανέμορφη ξανθια,εχει κάνει διορθωση,δεν ξέρω το δώρο της.
  ~Μεταξύ Αριστοτέλους και Πληθωνος,η ξανθιά Αγάπη μαζι με μια μάγισσα ή μια αλλη μελαχρινη μαυρο χαλι (μακρια απο το σημειο αυτο!!)
 ....

Η Χαρά (εγχειρισμένη) κουκλάρα, ζητά πενηντάρι, δεν τη θεωρώ το σουπερ ουαου (όπως αυτοπλασάρεται) Επίσης δεν είναι gfe.

Από την Αγάπη μακριά, περνούσα παλιά από εκεί, έβλεπα και αγγελίες της, έχω διαβάσει από εδώ τα χειρότερα γι αυτήν. Κάποιοι λένε είναι να τη πετύχεις στις καλές της. Τι να πω...

Φυσικά υπάρχουν και κάποιοι ξεκάρφωτοι, μάγισσες όπως λες, φοβάμαι ότι ψάχνουν αρπαχτές, χωρίς να σέβονται το πελάτη κλπ. Εν γένει αδερφέ Engarer να αποφεύγουμε τη Συγγρού, και αν πας εκεί κάνε καλύτερο ψάξιμο. Αυτό ισχύει φυσικά και για τις γυναίκες ιερόδουλες. Μπαίνουμε στα φόρουμ, ενημερωνόμαστε, δεν τη πατάμε, δεν είμαστε θύματα. Κρίση έχουμε ας καταλάβουν κάποιες πως οι καυλομαλάκες έχουν μειωθεί δραματικά.
 
OP
OP
ulver

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω φιλε για το σχόλιο..Να αποφευγουμε τη Συγγρού..Και που να πάμε?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16

αν καποιος μοντ διαβαζει ας τα συγχωνευσει

δεν χρειαζεται να ανοιγουμε θεμα καθε τρεις και λιγο χωρις να ψαχνουμε λιγακι
ολους θα οφελησει αυτο
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Παντως εγώ πετυχα την Αγάπη ένα βράδυ.. Παρασκευή νομίζω και μου είπε 30 στο αμάξι 40 σε ξενοδοχείο ή σπίτι μου. Έμενα κοντά..
Αλλα οκ απλά ερωτηση έκανα, είχα διαβάσει και τόσα από εδώ μεσα για αυτήν. Εμφανίσημη είναι.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
467
Κριτικές
26
Like
1.391
Πόντοι
1.011
Είχε αρκετή κίνηση πριν λίγο στον παράδρομο.Πολλά smart, μια SLK, ένα IQ ένα Astra και άλλα που δεν θυμάμαι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Είχε αρκετή κίνηση πριν λίγο στον παράδρομο.Πολλά smart, μια SLK, ένα IQ ένα Astra και άλλα που δεν θυμάμαι.
ευκερια να μαθεις κ κανα ονωματακι μουτρο για ποιο σωστη ενημέρωση
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
467
Κριτικές
26
Like
1.391
Πόντοι
1.011
Έχεις δίκιο, αλλά δεν πολυκατεβαινω στη via πια. Δεν τις γνωρίζω τις καινούργιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom