Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.057
Κριτικές
2
Like
8.734
Πόντοι
2.456
Από όσο ξέρω η Μαργαρίτα είναι υπάλληλος. Τα κορίτσια μου έχουν πει ότι παλαιά ήταν και του επαγγέλματος. Πιστεύω ότι κάνει το παιχνίδι της για να υποστηρίζει τις συμμαθήτριές της και γενικά αυτές που αντικειμενικά έχει. Μπορεί για εμάς αυτό να είναι λάθος και κουραστικό. Αν το δει όμως κανείς στεγνά υπολογιστικά, το να σπρώχνει πάντα τις τρίτης κατηγορίας κοπέλες πριν τις καλές, και όταν το ρόστερ είναι βασικά τριτο-τέταρτης κατηγορίες μπορεί να είναι η βέλτιστη εμπορικά πολιτική. Είναι σαν τα super market που βάζουν μπροστά τα προϊόντα που είναι έτοιμα να λήξουν και κρατάνε πιο πίσω και σχεδόν κρυμμένα τα φρέσκα. Μακάρι να ήταν όλα φρέσκα και καλά. Αλλά αυτή έχει 6-7 δωμάτια να γεμίσει και οι καλές είναι 1-2, το πολύ. Άρα σπρώχνοντας καταρχήν τις δεύτερες έχει πιθανώς τελικά μεγαλύτερη πληρότητα και μεγαλύτερα κέρδη στην επιχείρηση, γιατί όλο και κάποιοι αδιάφοροι θα πάρουν και τις συμμαθήτριες. Έτσι τις έχει και αυτές σχετικά ευχαριστημένες, που διαφορετικά θα ήταν στην πείνα και μέσα στην γκρίνια...
Προφανώς όλα αυτά θα μπορούσε να τα κάνει με καλύτερη διάθεση...
Τύπε για τα περί μάρκετινγκ είναι δικό της θέμα..
Τα περί αγένειας είναι το θέμα..
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
25
Like
3.355
Πόντοι
1.436
Ήταν του επαγγέλματος???
Καλά θα πάει αυτό ..:s&m_2:
Ναι κ εγω έτσι κατάλαβα ότι ήταν του επαγγέλματος.

Μια φορά έβαλε τις φωνές σε μια κοπέλα που σαλοναρισε με τις παντόφλες.

Εγώ τις είπα μη τη μαλώνεις μπορεί να ξεχάστηκε σιγά.

Τότε απάντησε ότι αυτή όταν σαλοναριζε στο παρελθόν ήταν πάντα στην πένα κ ειχα πολλά ζεύγη από τακούνια κ το σημαντικό ότι το μυαλό το είχε στη δουλειά κ δεν το άφηνε στο σπίτι!

Δεν είπα τίποτα απλά ήθελα σκάσω στα γέλια αλλά κρατήθηκα!!
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
17
Like
2.658
Πόντοι
2.591
Ναι κ εγω έτσι κατάλαβα ότι ήταν του επαγγέλματος.

Μια φορά έβαλε τις φωνές σε μια κοπέλα που σαλοναρισε με τις παντόφλες.

Εγώ τις είπα μη τη μαλώνεις μπορεί να ξεχάστηκε σιγά.

Τότε απάντησε ότι αυτή όταν σαλοναριζε στο παρελθόν ήταν πάντα στην πένα κ ειχα πολλά ζεύγη από τακούνια κ το σημαντικό ότι το μυαλό το είχε στη δουλειά κ δεν το άφηνε στο σπίτι!

Δεν είπα τίποτα απλά ήθελα σκάσω στα γέλια αλλά κρατήθηκα!!
Χαράς το κουράγιο σου και κρατηθηκες..εγώ θα είχα λιώσει..:2funny:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.057
Κριτικές
2
Like
8.734
Πόντοι
2.456
Ναι κ εγω έτσι κατάλαβα ότι ήταν του επαγγέλματος.

Μια φορά έβαλε τις φωνές σε μια κοπέλα που σαλοναρισε με τις παντόφλες.

Εγώ τις είπα μη τη μαλώνεις μπορεί να ξεχάστηκε σιγά.

Τότε απάντησε ότι αυτή όταν σαλοναριζε στο παρελθόν ήταν πάντα στην πένα κ ειχα πολλά ζεύγη από τακούνια κ το σημαντικό ότι το μυαλό το είχε στη δουλειά κ δεν το άφηνε στο σπίτι!

Δεν είπα τίποτα απλά ήθελα σκάσω στα γέλια αλλά κρατήθηκα!!

τώρα το βουνό είναι πιο καύλα με τα ξωφτερνα που φοραει..
:vomit::vomit::vomit:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
24
Like
3.354
Πόντοι
2.846
Σακούλες με σπανακοζαμπονοτυροπιτες θέλει κάθε μέρα το
Ρε παπάρες 3ις σελίδες ποσταρισματα και σεντόνια για το Βουνό !!!
Δεν παμε καθολου καλα ετσι , το βλεπετε , οπότε η ενημέρωση για το Σ 42 θα γίνεται για το Βουνό για αρχή και μετά για τις κορασίδες ..... Σαν να λέμε έχει πέσει το επίπεδο ροστερ και ασχολούμαστε με το Βουνό πλέον ......

Υ.γ , επίσης έκλαψα λίγο με το ποστ με τις σπανακοτυροπιτες !!!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.057
Κριτικές
2
Like
8.734
Πόντοι
2.456
Ρε παπάρες 3ις σελίδες ποσταρισματα και σεντόνια για το Βουνό !!!
Δεν παμε καθολου καλα ετσι , το βλεπετε , οπότε η ενημέρωση για το Σ 42 θα γίνεται για το Βουνό για αρχή και μετά για τις κορασίδες ..... Σαν να λέμε έχει πέσει το επίπεδο ροστερ και ασχολούμαστε με το Βουνό πλέον ......

Υ.γ , επίσης έκλαψα λίγο με το ποστ με τις σπανακοτυροπιτες !!!
Υ.γ. σπανακόζαμπονότυροπιτες..
:tooth:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.905
Κριτικές
37
Like
20.071
Πόντοι
4.646
Σήμερα Τζούλια Βίκυ Ελένη και νομίζω Πάολα παρούσες, ήθελα Ελένη δεν ήταν εφικτό οπότε αμέσως μεταβολή και γεια σας.
Στο αδελφακι Ειρήνη, Αγγελική, Αλεξάνδρα, επίσης μεταβολή και γεια σάς.

Δεν μας ήθελε σήμερα οπότε τό έριξα και εγώ στα θαλασσινά εδέσματα με καλή παρέα.
:hi:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
24
Like
3.354
Πόντοι
2.846
Σήμερα Τζούλια Βίκυ Ελένη και νομίζω Πάολα παρούσες, ήθελα Ελένη δεν ήταν εφικτό οπότε αμέσως μεταβολή και γεια σας.
Στο αδελφακι Ειρήνη, Αγγελική, Αλεξάνδρα, επίσης μεταβολή και γεια σάς.

Δεν μας ήθελε σήμερα οπότε τό έριξα και εγώ στα θαλασσινά εδέσματα με καλή παρέα.
:hi:
Μια χαρά τα είπες , απλα να συμπληρώσω ότι στο Λαγουμτζη είχε και την Ναταλι την μαυρουκα σήμερα
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Μια χαρά τα είπες , απλα να συμπληρώσω ότι στο Λαγουμτζη είχε και την Ναταλι την μαυρουκα σήμερα
Αυτη η εμπορική τακτική του να μην δημοσιεύουν το πρόγραμμα, με την σύνθεση της βάρδιας, τουλάχιστον, το ημερήσιο ??? Για να έχουμε νταραβερι με την διευθύντρια ? Όλα τα μαγαζιά έχουν πρόγραμμα και δεν τους ενοχλούν !!!!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Αυτη η εμπορική τακτική του να μην δημοσιεύουν το πρόγραμμα, με την σύνθεση της βάρδιας, τουλάχιστον, το ημερήσιο ??? Για να έχουμε νταραβερι με την διευθύντρια ? Όλα τα μαγαζιά έχουν πρόγραμμα και δεν τους ενοχλούν !!!!
Αδερφέ για αυτό υπάρχουν τα τηλέφωνα.
Αν δεν θες να τρέχεις άδικα, και αν δεν σου αρέσουν οι εκπλήξεις, τότε απλά καλείς να μάθεις ποιες εργάζονται και πράττεις ανάλογα τα γούστα σου (και την τύχη σου τελικά) !
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Αδερφέ για αυτό υπάρχουν τα τηλέφωνα.
Αν δεν θες να τρέχεις άδικα, και αν δεν σου αρέσουν οι εκπλήξεις, τότε απλά καλείς να μάθεις ποιες εργάζονται και πράττεις ανάλογα τα γούστα σου (και την τύχη σου τελικά) !
Κάθε επιχείρηση έχει τον τρόπο δουλειάς ! Άλλες απόψεις ?
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
357
Like
631
Πόντοι
81
Μετά από επιμονα τηλ στο μαγαζί που κ που..η γνωστή αντιπαθητική κ καλά..αφού μου έκλεισε σμρ 2 3 φορές το τηλ γτ έψαχνα Μαρίνα..μου έδωσε την ίδια την μαρίνα να κανονίσω κ έπαθα σοκ της πήρα το νούμερο κ κλείσαμε για αύριο!! μαριναρα για πρώτη φορά
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.557
Κριτικές
190
Like
48.108
Πόντοι
41.443
Όλα τα μαγαζιά έχουν πρόγραμμα και δεν τους ενοχλούν !!!!

Κάθε επιχείρηση έχει τον τρόπο δουλειάς ! Άλλες απόψεις ?
Όλα τα μαγαζιά που έχουν διαφημιστικό Μπάνερ στο παρόν σάιτ και μόνο αυτά έχουν δικαίωμα να ποσταρουν το καθημερινό ρόστερ και την πραμάτεια τους γενικότερα.
Το παρόν καθώς και το αδελφό μαγαζί στη Λαγουμιτζή δεν πληρώνουν διαφήμιση και συνεπώς δεν έχουν δικαίωμα να ποσταρουν.
Η όποια ενημέρωση για ρόστερ κλπ σε τέτοια μαγαζιά γίνεται από όποιο μέλος πάει και επιθυμεί να ενημερώσει.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.905
Κριτικές
37
Like
20.071
Πόντοι
4.646
Μετά από επιμονα τηλ στο μαγαζί που κ που..η γνωστή αντιπαθητική κ καλά..αφού μου έκλεισε σμρ 2 3 φορές το τηλ γτ έψαχνα Μαρίνα..μου έδωσε την ίδια την μαρίνα να κανονίσω κ έπαθα σοκ της πήρα το νούμερο κ κλείσαμε για αύριο!! μαριναρα για πρώτη φορά
Περίμενε τώρα τά πμ κάθε πέντε λεπτά για τό τηλέφωνο. :cheesy:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
56
Like
17.828
Πόντοι
13.636

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom