Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
46
Like
107
Πόντοι
0

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Ιδιοκτήτρια με τίποτε..
Σιγά μην εμφανίζονταν έτσι τα αφεντικά..
Καποια σχεση ομως με τα αφεντικα... ισως συγγενική... παιζει να εχει...
αλλιως δεν εξηγείται να κρατανε αυτο το σουργελο τοσο καιρο... που αντι να κρατάει τους πελατες... τους εχει διώξει ολους....
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Καποια σχεση ομως με τα αφεντικα... ισως συγγενική... παιζει να εχει...
αλλιως δεν εξηγείται να κρατανε αυτο το σουργελο τοσο καιρο... που αντι να κρατάει τους πελατες... τους εχει διώξει ολους....
οπως τα λες ειναι
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.973
Κριτικές
4
Like
7.360
Πόντοι
2.306
Καποια σχεση ομως με τα αφεντικα... ισως συγγενική... παιζει να εχει...
αλλιως δεν εξηγείται να κρατανε αυτο το σουργελο τοσο καιρο... που αντι να κρατάει τους πελατες... τους εχει διώξει ολους....
Σουργελο κατά εμάς...
Τη δουλειά ομως κατά αυτούς μαλλον την κάνει.
Εχουμε σκεφτεί ότι ας πούμε στο γειτονικό Λαγουμιτζή που θεωρούν πολλοί ότι έχει καλύτερη σεριφισα, αν η δουλειά εκεί αποδίδει καλύτερα? Εννοώντας σε κόσμο εισπράξεις κλπ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.204
Πόντοι
3.846
Σουργελο κατά εμάς...
Τη δουλειά ομως κατά αυτούς μαλλον την κάνει.
Εχουμε σκεφτεί ότι ας πούμε στο γειτονικό Λαγουμιτζή που θεωρούν πολλοί ότι έχει καλύτερη σεριφισα, αν η δουλειά εκεί αποδίδει καλύτερα? Εννοώντας σε κόσμο εισπράξεις κλπ.
Δεν έχει καμία σημασία για μένα ο υπεεύθυνος αλλά το εμπόρευμα.
Τους τελευταίους μήνες υπάρχουν μονο 2-3 διαθέσιμες στο Λ23 όποτε και αν έχω πάει. Και από αυτές όλες είναι μέτριες.
Τουλ΄άχιστον Σ42 βλέπεις πιο πολλές επιλογές και πιο αξιόλογα κομμάτια.
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
133
Πόντοι
280
Σουργελο κατά εμάς...
Τη δουλειά ομως κατά αυτούς μαλλον την κάνει.
Εχουμε σκεφτεί ότι ας πούμε στο γειτονικό Λαγουμιτζή που θεωρούν πολλοί ότι έχει καλύτερη σεριφισα, αν η δουλειά εκεί αποδίδει καλύτερα? Εννοώντας σε κόσμο εισπράξεις κλπ.
Αφήστε και με αυτή την υπεύθυνη και καλά...
Πριν 15 μέρες Κυριακή συγκεκριμένα. Παίρνω τηλέφωνο κλείνω ραντεβού με ειρήνη.. με πάει το δωμάτιο η Σερίφισα... έρχεται με λέει σε 30 λεπτά...
Μετά από 2 ώρες!!!! Έρχεται η σερφισα και μου λέει ότι ακόμα εφω είσαι. Και δεν ήθελε να στείλει την Ειρήνη..... αναμονή ακόμα μισή ώρα.. και παίρνω τηλέφωνο από το δωμάτιο κάτω.. φυσικά πίεση 1000!!
Έρχεται μέσα στον πανικό η κοπέλα.. και εννοείται δεν έφταιγε αυτή.. προσπαθούσε να καλαμάρι την κατάσταση και να δικαιολογίες την γκάφα της άλλης.
Να λέει τα εχει χαμένα! Ένα θα πω!! Έκανα τα πάντα μνα με ευχαριστήσει!! Αλλά και εγώ αυτήν!! Δεν έφευγε με τίποτα από το δωμάτιο. Φοβερή χημεία!! Και να λει.. αν έχει το θάρρος μετά την μαλακια που έκανε.. ας έρθει η κυρά σοφία να βαρέσει πόρτα. Χαχαχαχχα
Για λαγουμιντζη μιλάμε εεε?
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
540
Πόντοι
21
Φίλε αν όλα αυτά που γράφεις έχουν έστω και ελάχιστη δόση αλήθειας θα έλεγα ότι θα πρέπει να κοιτάξεις σοβαρά κατά πόσο ένας άντρας πρέπει να περιμένει 2 μισή ώρες σε ένα δωμάτιο μια εκδιδόμενη. Με προβληματίζει ότι έχεις ελάχιστη παρουσία και έχεις 3 χρόνια να γράψεις αλλά επαναλαμβάνω αν έχουν συμβεί αυτά που γράφεις έχεις σοβαρό θέμα αυτοεκτίμησης.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Αφήστε και με αυτή την υπεύθυνη και καλά...
Πριν 15 μέρες Κυριακή συγκεκριμένα. Παίρνω τηλέφωνο κλείνω ραντεβού με ειρήνη.. με πάει το δωμάτιο η Σερίφισα... έρχεται με λέει σε 30 λεπτά...
Μετά από 2 ώρες!!!! Έρχεται η σερφισα και μου λέει ότι ακόμα εφω είσαι. Και δεν ήθελε να στείλει την Ειρήνη..... αναμονή ακόμα μισή ώρα.. και παίρνω τηλέφωνο από το δωμάτιο κάτω.. φυσικά πίεση 1000!!
Έρχεται μέσα στον πανικό η κοπέλα.. και εννοείται δεν έφταιγε αυτή.. προσπαθούσε να καλαμάρι την κατάσταση και να δικαιολογίες την γκάφα της άλλης.
Να λέει τα εχει χαμένα! Ένα θα πω!! Έκανα τα πάντα μνα με ευχαριστήσει!! Αλλά και εγώ αυτήν!! Δεν έφευγε με τίποτα από το δωμάτιο. Φοβερή χημεία!! Και να λει.. αν έχει το θάρρος μετά την μαλακια που έκανε.. ας έρθει η κυρά σοφία να βαρέσει πόρτα. Χαχαχαχχα
Για λαγουμιντζη μιλάμε εεε?
Από απλή περιέργεια....τι έκανες δυο ώρες στο δωματιο περιμένοντας? Γιατί δεν κατέβηκες να μιλήσεις προσωπο με προσωπο?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Ρωτας κατι πραματα κι εσυ......:hi:
Έχεις δίκιο αλλα μιας και το έγραψε δεν πρέπει να πει κατι.....π.χ. 2 ώρες τρόπος του λέγειν.....ή κατι τέλος πάντων.....
Στο συγκεκριμένο μαγαζι δεν νομίζω ότι ξεχνάνε πελάτες.....
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
427
Πόντοι
21
Μαρίνα πετυχαίνεις λέει πιο εύκολα; Την έχω απωθημένο αν και δεν την έχω δει Ποτε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.204
Πόντοι
3.846

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
By the way ... Ποιά είναι βάρδια sheriff σήμερα στο μαγαζί ?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Φίλε αν όλα αυτά που γράφεις έχουν έστω και ελάχιστη δόση αλήθειας θα έλεγα ότι θα πρέπει να κοιτάξεις σοβαρά κατά πόσο ένας άντρας πρέπει να περιμένει 2 μισή ώρες σε ένα δωμάτιο μια εκδιδόμενη. Με προβληματίζει ότι έχεις ελάχιστη παρουσία και έχεις 3 χρόνια να γράψεις αλλά επαναλαμβάνω αν έχουν συμβεί αυτά που γράφεις έχεις σοβαρό θέμα αυτοεκτίμησης.
Τα παραειπες κι εσυ..αφου ηθελε να περιμενει...δε νομιζω να μη του εκοβε να ανεβει στο σαλονι και να ζητησει το γιατι...εγω μαλλον θα εφευγα...δε θα μπορουσα να αποδωσω μετα απο τοση ωρα αναμονη ..θα αγχωνομουν κιολας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom