Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
1) Φυσικά, και είναι σωστό ότι δεν χρειάζονται τέτοιοι!
2) Φυσικά και είναι λάθος να την πληρώνουν αυτοί που δεν φταίνε. Αυτό είπα. Δυστυχώς όμως, στην πραγματική ζωή, σε όλες τις καταστάσεις της, θα συμβούν τέτοιες ατυχίες.
3) Ναι κινούμαστε στους ίδιους χώρους, όμως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι, στη δουλειά στη ζωή, παντού. Μην τα τσουβαλιάζουμε όλα.
Νομίζω επίσης ότι έχεις τόση φήμη και πελατεία που κακώς αναλώνεσαι με το τι θα πει ο ένας ,ούτε καν ο καθένας.
Χαλιεσαι χωρίς λόγο .
Οι πολλοί γνωρίζουν οπότε ...
Υγ. Και δεν τα λέω αυτά ως πελάτης σου γιατί δεν κατάφερα ποτέ (δυστυχώς) να σε συναντήσω μιας και είσαι δυσκολοευρετη
Αυτό κάτι λέει ..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Ας μιλήσει τώρα και ο Διανοούμενος: Αντικειμενικά και δίκαια!
Ρε @Junax αφου είσαι γκαβλιαρης γιατί μαλώνεις και κακοχαρακτηριζεις τη Μαριναρα μας, τη Mercedes μας; Και όχι μόνο εσυ, αλλά και κανα δυό αλλοι. Η κοπελα είναι σε όλα υπόδειγμα. Γιατί τέτοιο μένος; Εγώ που την έχω επισκεφθει πολλες φορες, από την πρωτη μερα δεν μου έκρυψε ποτέ ότι είναι από Αλβανία. Μου το ειπε ΚΑΙ περηφανα ΚΑΙ ακομπλεξαριστα κιόλας και μπραβο της!! Όταν μου το είπε δε στην ΠΡΩΤΗ μου συνεδρεία που είχα (ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΥΨΕ ΠΟΤΈ!) της απάντησα για άλλη μια φορά με ειλικρίνεια, η οποία με εκφράζει, ότι είναι η εξαίρεση στον κανόνα! Η μόνη κοπέλα απο την Αλβανία που κάνει αυτο το λειτουργημα ΤΟΣΟ καλά και ΤΟΣΟ υπευθυνα που μπορεί να ανταγωνίζεται Ρωσίδες στα ίσα! Μην ξεχνάτε ότι οι Ρωσίδες, Μολδαβεζες, Ουκρανεζες και όλο το ανατολικό μπλοκ είναι οι μόνες κοπέλες που έχουν απογειώσει το επάγγελμα και σε υπηρεσίες και σε καθαριότητα και σε υπευθυνότητα! ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ!
Επίσης έχω μιλήσει άπειρες φορές με SMS και παντα με απαντάει με άπταιστα ελληνικά!
Που το παραξενο; Δεν μπορεί μια Αλβανιδα να μάθει τον ελληνικό τρόπο γραφής και έκφρασης; Γιατί πρεπει σωνει και καλα όλες οι Αλβανιδες να είναι πισω στην εναρμόνιση τους στη χώρα μας; Οχι φίλε δεν το δέχομαι αυτό. Η Μαρινα είναι μια κατηγορία μόνη της. Η κορυφή της τροφικής αλυσίδας.
Ας λήξει λοιπόν αυτή η κόντρα και οι χαρακτηρισμοι.
(Όποιος πουστης με πει αγαπουλη , γλίτσα και γλυφτη τον γαμω γερά!! Ας ψάξει σε άλλα νήματα που στέλνουν λουλουδάκια και βίντεακια αγάπης σε κοπέλες). Τα πραγματα τα λέω με το όνομά τους, ομορφα και αντικειμενικά.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ. Η ΜΑΡΙΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!
@Junax I love you ρε παπαρα, μην έχεις κολλήματα ρε συ.
Η κοπελα επίσης εννοείται πως δεν θέλει να αναλώνεται στο νημα αυτό, ουτε και θέλει να απολογείται και να γράφει συνεχεια. Τα γράφει αυτά γιατί την πνιγει το δίκαιο κι εν βρασμό ψυχής. Τόσα έχει κάνει ρε μάγκες, ας είμαστε λιγότερο αχάριστοι τουλάχιστον.
 
Τελευταία τροποποίηση:

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
το Μαρινάκι μια χαρά Ελληνικά μιλάει, και έχει και πολύ ωραία φωνή επίσης...
και δεν νομίζω πως έχει πρόβλημα με την καταγωγή της, και ούτε εμείς βέβαια.
μακάρι όλες οι κοπέλες να ήταν εργατικές και δοτικές σαν την Μαρίνα...
όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Όταν ψάχνεις (google, youtube, ....) βρίσκεις:
Mira Murati
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Ας μιλήσει τώρα και ο Διανοούμενος: Αντικειμενικά και δίκαια!
Ρε @Junax αφου είσαι γκαβλιαρης γιατί μαλώνεις και κακοχαρακτηριζεις τη Μαριναρα μας, τη Mercedes μας; Και όχι μόνο εσυ, αλλά και κανα δυό αλλοι. Η κοπελα είναι σε όλα υπόδειγμα. Γιατί τέτοιο μένος; Εγώ που την έχω επισκεφθει πολλες φορες, από την πρωτη μερα δεν μου έκρυψε ποτέ ότι είναι από Αλβανία. Μου το ειπε ΚΑΙ περηφανα ΚΑΙ ακομπλεξαριστα κιόλας και μπραβο της!! Όταν μου το είπε δε στην ΠΡΩΤΗ μου συνεδρεία που είχα (ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΥΨΕ ΠΟΤΈ!) της απάντησα για άλλη μια φορά με ειλικρίνεια, η οποία με εκφράζει, ότι είναι η εξαίρεση στον κανόνα! Η μόνη κοπέλα απο την Αλβανία που κάνει αυτο το λειτουργημα ΤΟΣΟ καλά και ΤΟΣΟ υπευθυνα που μπορεί να ανταγωνίζεται Ρωσίδες στα ίσα! Μην ξεχνάτε ότι οι Ρωσίδες, Μολδαβεζες, Ουκρανεζες και όλο το ανατολικό μπλοκ είναι οι μόνες κοπέλες που έχουν απογειώσει το επάγγελμα και σε υπηρεσίες και σε καθαριότητα και σε υπευθυνότητα! ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ!
Επίσης έχω μιλήσει άπειρες φορές με SMS και παντα με απαντάει με άπταιστα ελληνικά!
Που το παραξενο; Δεν μπορεί μια Αλβανιδα να μάθει τον ελληνικό τρόπο γραφής και έκφρασης; Γιατί πρεπει σωνει και καλα όλες οι Αλβανιδες να είναι πισω στην εναρμόνιση τους στη χώρα μας; Οχι φίλε δεν το δέχομαι αυτό. Η Μαρινα είναι μια κατηγορία μόνη της. Η κορυφή της τροφικής αλυσίδας.
Ας λήξει λοιπόν αυτή η κόντρα και οι χαρακτηρισμοι.
(Όποιος πουστης με πει αγαπουλη , γλίτσα και γλυφτη τον γαμω γερά!! Ας ψάξει σε άλλα νήματα που στέλνουν λουλουδάκια και βίντεακια αγάπης σε κοπέλες). Τα πραγματα τα λέω με το όνομά τους, ομορφα και αντικειμενικά.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ. Η ΜΑΡΙΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!
@Junax I love you ρε παπαρα, μην έχεις κολλήματα ρε συ.
Η κοπελα επίσης εννοείται πως δεν θέλει να αναλώνεται στο νημα αυτό, ουτε και θέλει να απολογείται και να γράφει συνεχεια. Τα γράφει αυτά γιατί την πνιγει το δίκαιο κι εν βρασμό ψυχής. Τόσα έχει κάνει ρε μάγκες, ας είμαστε λιγότερο αχάριστοι τουλάχιστον.
Μύστη μου, η επίθεση άρχισε από την ίδια τη Μαρίνα! Και φυσικά της αντεπιτέθηκα! :rockon: Κι ενώ γνωρίζεις πόσο άρρωστος είμαι με το πρωκτικό και την κατάποση, τη συγκεκριμένη ΔΕΝ την ξαναγαμω! Κι αυτό διότι κάποια στιγμή μου υπέδειξε τι να γράψω στο νήμα! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!:angry: Εδώ κάνουν ΜΟΝΟ οι μύστες κουμάντο γιατί έχουμε την πουτσα και το χρήμα! :rockon:Περιττό να πω ότι διέγραψα τον αριθμό της και όλα τα μηνύματα μετά από αυτό που συνέβη. Όμως, θυμάμαι ότι εγκωμίασε τη χοντρή μαλακισμένη υπηρεσία που δεν σέβεται ούτε εμάς, ούτε τα χρήματα μας! Η συζήτηση περί της εν λόγω πόρνης λήγει εδώ γιατί δεν έχει περαιτέρω νόημα... :hi:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Μύστη μου, η επίθεση άρχισε από την ίδια τη Μαρίνα! Και φυσικά της αντεπιτέθηκα! :rockon: Κι ενώ γνωρίζεις πόσο άρρωστος είμαι με το πρωκτικό και την κατάποση, τη συγκεκριμένη ΔΕΝ την ξαναγαμω! Κι αυτό διότι κάποια στιγμή μου υπέδειξε τι να γράψω στο νήμα! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!:angry: Εδώ κάνουν ΜΟΝΟ οι μύστες κουμάντο γιατί έχουμε την πουτσα και το χρήμα! :rockon:Περιττό να πω ότι διέγραψα τον αριθμό της και όλα τα μηνύματα μετά από αυτό που συνέβη. Όμως, θυμάμαι ότι εγκωμίασε τη χοντρή μαλακισμένη υπηρεσία που δεν σέβεται ούτε εμάς, ούτε τα χρήματα μας! Η συζήτηση περί της εν λόγω πόρνης λήγει εδώ γιατί δεν έχει περαιτέρω νόημα... :hi:
Το θέμα έχει λήξει ήδη αδερφε. Εσυ έχεις άλλες χιλιες επιλογές όπως και η Μαρίνα θα συνεχίσει με άλλους πελατες. Έτσι είναι η αληθείς κατάσταση. Στο μπουτσο σου εσένα, στο μουνι της και της Μαρίνας. Η ζωή συνεχίζεται.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Ας μιλήσει τώρα και ο Διανοούμενος: Αντικειμενικά και δίκαια!
Ρε @Junax αφου είσαι γκαβλιαρης γιατί μαλώνεις και κακοχαρακτηριζεις τη Μαριναρα μας, τη Mercedes μας; Και όχι μόνο εσυ, αλλά και κανα δυό αλλοι. Η κοπελα είναι σε όλα υπόδειγμα. Γιατί τέτοιο μένος; Εγώ που την έχω επισκεφθει πολλες φορες, από την πρωτη μερα δεν μου έκρυψε ποτέ ότι είναι από Αλβανία. Μου το ειπε ΚΑΙ περηφανα ΚΑΙ ακομπλεξαριστα κιόλας και μπραβο της!! Όταν μου το είπε δε στην ΠΡΩΤΗ μου συνεδρεία που είχα (ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΥΨΕ ΠΟΤΈ!) της απάντησα για άλλη μια φορά με ειλικρίνεια, η οποία με εκφράζει, ότι είναι η εξαίρεση στον κανόνα! Η μόνη κοπέλα απο την Αλβανία που κάνει αυτο το λειτουργημα ΤΟΣΟ καλά και ΤΟΣΟ υπευθυνα που μπορεί να ανταγωνίζεται Ρωσίδες στα ίσα! Μην ξεχνάτε ότι οι Ρωσίδες, Μολδαβεζες, Ουκρανεζες και όλο το ανατολικό μπλοκ είναι οι μόνες κοπέλες που έχουν απογειώσει το επάγγελμα και σε υπηρεσίες και σε καθαριότητα και σε υπευθυνότητα! ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ!
Επίσης έχω μιλήσει άπειρες φορές με SMS και παντα με απαντάει με άπταιστα ελληνικά!
Που το παραξενο; Δεν μπορεί μια Αλβανιδα να μάθει τον ελληνικό τρόπο γραφής και έκφρασης; Γιατί πρεπει σωνει και καλα όλες οι Αλβανιδες να είναι πισω στην εναρμόνιση τους στη χώρα μας; Οχι φίλε δεν το δέχομαι αυτό. Η Μαρινα είναι μια κατηγορία μόνη της. Η κορυφή της τροφικής αλυσίδας.
Ας λήξει λοιπόν αυτή η κόντρα και οι χαρακτηρισμοι.
(Όποιος πουστης με πει αγαπουλη , γλίτσα και γλυφτη τον γαμω γερά!! Ας ψάξει σε άλλα νήματα που στέλνουν λουλουδάκια και βίντεακια αγάπης σε κοπέλες). Τα πραγματα τα λέω με το όνομά τους, ομορφα και αντικειμενικά.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ. Η ΜΑΡΙΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!
@Junax I love you ρε παπαρα, μην έχεις κολλήματα ρε συ.
Η κοπελα επίσης εννοείται πως δεν θέλει να αναλώνεται στο νημα αυτό, ουτε και θέλει να απολογείται και να γράφει συνεχεια. Τα γράφει αυτά γιατί την πνιγει το δίκαιο κι εν βρασμό ψυχής. Τόσα έχει κάνει ρε μάγκες, ας είμαστε λιγότερο αχάριστοι τουλάχιστον.
Να συμπληρώσω ότι εδώ κάνεις λάθος!!!! Δεν είναι μόνο η μαρίνα η αλβανίδα που έχει τόσο καλές υπηρεσίες!!!!!! Είναι και η νανσαρα στο νιρβανα, παλιότερα η πένυ με την Ντορίνα και την Μαρκέλλα στου μεγαλεκου απλά η μαρίνα είναι η κορυφαία όλων!
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Μύστη μου, η επίθεση άρχισε από την ίδια τη Μαρίνα! Και φυσικά της αντεπιτέθηκα! :rockon: Κι ενώ γνωρίζεις πόσο άρρωστος είμαι με το πρωκτικό και την κατάποση, τη συγκεκριμένη ΔΕΝ την ξαναγαμω! Κι αυτό διότι κάποια στιγμή μου υπέδειξε τι να γράψω στο νήμα! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!:angry: Εδώ κάνουν ΜΟΝΟ οι μύστες κουμάντο γιατί έχουμε την πουτσα και το χρήμα! :rockon:Περιττό να πω ότι διέγραψα τον αριθμό της και όλα τα μηνύματα μετά από αυτό που συνέβη. Όμως, θυμάμαι ότι εγκωμίασε τη χοντρή μαλακισμένη υπηρεσία που δεν σέβεται ούτε εμάς, ούτε τα χρήματα μας! Η συζήτηση περί της εν λόγω πόρνης λήγει εδώ γιατί δεν έχει περαιτέρω νόημα... :hi:
Σου έδωσα τον αριθμό μου επειδή παιδευόσουν να με πετύχεις και μου τον ζήτησες. Παρακάλια δηλαδή επειδή η άλλη έριχνε πόρτα. Που εάν το φανταζόμουν δεν θα στον έδινα ποτέ. Και να κανόνιζες από μόνος σου τα ραντεβού. Χαίρομαι που διέγραψες τον αριθμό μου. Άλλωστε, δεν θα μπορούσες να τον χρησιμοποιήσεις πιά και το καταλαβαίνεις το γιατί.

Καθόλου δεν σου υπέδειξα το ΤΙ να γράψεις. Βασικά δεν ήξερα καν ότι γράφεις. Εσύ μόνος σου το δημοσιοποίησες με τα παλιά σχόλια σου. Δηλαδή σε εξυπηρετώ σε ενημερώνω ευγενικά σου ακυρώνω το ραντεβού, και πας και γράφεις, και στη κουβέντα μετά είπα μην γράφεις τέτοιες κουταμάρες.

Πάρε λοιπόν τα λεφτά σου, και ότι άλλο έχεις πάνω σου και πήγαινε σε άλλες πορτοκαλιές να κάνεις κουμάντο όπως λες. Καλή συνέχεια!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Το θέμα έχει λήξει ήδη αδερφε. Εσυ έχεις άλλες χιλιες επιλογές όπως και η Μαρίνα θα συνεχίσει με άλλους πελατες. Έτσι είναι η αληθείς κατάσταση. Στο μπουτσο σου εσένα, στο μουνι της και της Μαρίνας. Η ζωή συνεχίζεται.
Έγραψες τα πιο σωστά λόγια στο νήμα! Η ζωή προχωράει και στα παπάρια μας! :rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σου έδωσα τον αριθμό μου επειδή παιδευόσουν να με πετύχεις και μου τον ζήτησες. Παρακάλια δηλαδή επειδή η άλλη έριχνε πόρτα. Που εάν το φανταζόμουν δεν θα στον έδινα ποτέ. Και να κανόνιζες από μόνος σου τα ραντεβού. Χαίρομαι που διέγραψες τον αριθμό μου. Άλλωστε, δεν θα μπορούσες να τον χρησιμοποιήσεις πιά και το καταλαβαίνεις το γιατί.

Καθόλου δεν σου υπέδειξα το ΤΙ να γράψεις. Βασικά δεν ήξερα καν ότι γράφεις. Εσύ μόνος σου το δημοσιοποίησες με τα παλιά σχόλια σου. Δηλαδή σε εξυπηρετώ σε ενημερώνω ευγενικά σου ακυρώνω το ραντεβού, και πας και γράφεις, και στη κουβέντα μετά είπα μην γράφεις τέτοιες κουταμάρες.

Πάρε λοιπόν τα λεφτά σου, και ότι άλλο έχεις πάνω σου και πήγαινε σε άλλες πορτοκαλιές να κάνεις κουμάντο όπως λες. Καλή συνέχεια!
:birdman:
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
388
Κριτικές
43
Like
1.828
Πόντοι
1.071
Έχεις δίκιο. Ψάχνεις λογική εκεί που κάποιες φορές απουσιάζει.
Αλλά ο καθένας εκθέτει τελικά τον εαυτό του πάνω από όλα. Το μυαλό του και τις αρχές του με αυτά που γράφει.
Δυστυχώς σε αυτή τη δουλειά ενώ πάω να εξυπηρετήσω και η συμπεριφορά που βγάζουν κάποιοι είναι αχαρακτήριστη. Δεν χρειάζονται τέτοιοι κακοί πελάτες. Και το αποτέλεσμα είναι κάποιες φορές να την πληρώνουν και άλλοι εξαιτίας των αυτών των κακών.
Εγω απεναντιας σε μια κοπελα της δουλειας σου που θα με κανει να περασω ομορφα και να γουσταρω τρελα..που δε με ξερει..ενας αγνωστος ειμαι..που μου χαριζει..στιγμες ζωτικες..νιωθω την αναγκη να πω ενα ευχαριστω παραπανω...ακομη κι αν καποια δε μου το προσφερει...και παλι κακο δε θα πω..αντε κανα παραπονο...αυτο μονο, ισως σε γνωρισω κι εγω καποια στιγμη...και εννοειται οποιος ειναι καλος σε ο,τι κανει..ναι ειναι και δυσευρετος!!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
1) Φυσικά, και είναι σωστό ότι δεν χρειάζονται τέτοιοι!
2) Φυσικά και είναι λάθος να την πληρώνουν αυτοί που δεν φταίνε. Αυτό είπα. Δυστυχώς όμως, στην πραγματική ζωή, σε όλες τις καταστάσεις της, θα συμβούν τέτοιες ατυχίες.
3) Ναι κινούμαστε στους ίδιους χώρους, όμως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι, στη δουλειά στη ζωή, παντού. Μην τα τσουβαλιάζουμε όλα.
Στο ίδιο καζάνι βράζουμε, για μένα έχει αποκλειστικά και μόνο την έννοια του να έχουμε κατανόηση (λαδοκόρες και λαδοπελάτες) μεταξύ μας και τίποτα άλλο.
Έχω βρεθεί μαζί σου και μόνο καλά λόγια έχω να πω!
Να είσαι γερή και να μακροημερεύεις στο χώρο αυτό!
Καλό σου βράδυ.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
1.328
Πόντοι
481
Αν ζητήσω τον αριθμό της σε pm λέτε να μου τον στείλει; :tooth:
 

Gopro

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Σου έδωσα τον αριθμό μου επειδή παιδευόσουν να με πετύχεις και μου τον ζήτησες. Παρακάλια δηλαδή επειδή η άλλη έριχνε πόρτα. Που εάν το φανταζόμουν δεν θα στον έδινα ποτέ. Και να κανόνιζες από μόνος σου τα ραντεβού. Χαίρομαι που διέγραψες τον αριθμό μου. Άλλωστε, δεν θα μπορούσες να τον χρησιμοποιήσεις πιά και το καταλαβαίνεις το γιατί.

Καθόλου δεν σου υπέδειξα το ΤΙ να γράψεις. Βασικά δεν ήξερα καν ότι γράφεις. Εσύ μόνος σου το δημοσιοποίησες με τα παλιά σχόλια σου. Δηλαδή σε εξυπηρετώ σε ενημερώνω ευγενικά σου ακυρώνω το ραντεβού, και πας και γράφεις, και στη κουβέντα μετά είπα μην γράφεις τέτοιες κουταμάρες.

Πάρε λοιπόν τα λεφτά σου, και ότι άλλο έχεις πάνω σου και πήγαινε σε άλλες πορτοκαλιές να κάνεις κουμάντο όπως λες. Καλή συνέχεια!

Σου έδωσα τον αριθμό μου επειδή παιδευόσουν να με πετύχεις και μου τον ζήτησες. Παρακάλια δηλαδή επειδή η άλλη έριχνε πόρτα. Που εάν το φανταζόμουν δεν θα στον έδινα ποτέ. Και να κανόνιζες από μόνος σου τα ραντεβού. Χαίρομαι που διέγραψες τον αριθμό μου. Άλλωστε, δεν θα μπορούσες να τον χρησιμοποιήσεις πιά και το καταλαβαίνεις το γιατί.

Καθόλου δεν σου υπέδειξα το ΤΙ να γράψεις. Βασικά δεν ήξερα καν ότι γράφεις. Εσύ μόνος σου το δημοσιοποίησες με τα παλιά σχόλια σου. Δηλαδή σε εξυπηρετώ σε ενημερώνω ευγενικά σου ακυρώνω το ραντεβού, και πας και γράφεις, και στη κουβέντα μετά είπα μην γράφεις τέτοιες κουταμάρες.

Πάρε λοιπόν τα λεφτά σου, και ότι άλλο έχεις πάνω σου και πήγαινε σε άλλες πορτοκαλιές να κάνεις κουμάντο όπως λες. Καλή συνέχεια!
Και εμείς παιδευόμαστε να βρούμε τον αριθμό σου ρε Μαρίνα! Ευκολότερα πιάνεις τα νούμερα του τζόκερ
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Και εμείς παιδευόμαστε να βρούμε τον αριθμό σου ρε Μαρίνα! Ευκολότερα πιάνεις τα νούμερα του τζόκερ
Μπάστα. Εκφράζεις παράπονο;;; Με το συμπάθειο αλλά είμαστε σοβαροί; το τηλέφωνο στον πασα ένα; και μετά διαβάζουμε κάτι ...ωραία στο site;
Είσαι πάνω από τέσσερα χρόνια μέλος στο site. Και έχεις μόνο 3 σχόλια. Στα πρώτα δύο ζητάς info για παλιά λαδοκόρη. Και ζητάς το τηλέφωνο της Μαρίνας στο 3ο σχόλιο. Το λοιπόν εσύ τι έχεις προσφέρει τόσο καιρό στην κοινότητα; για σκέψου. Να είμαστε αντικειμενικοί και ισορροπημένοι
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.479
Κριτικές
56
Like
6.175
Πόντοι
3.556
Είναι και η νανσαρα στο νιρβανα, παλιότερα η πένυ με την Ντορίνα και την Μαρκέλλα στου μεγαλεκου απλά η μαρίνα είναι η κορυφαία όλων!
Ντορινα ρε φιλε!!!!
Τι να κανει αυτή η ψυχη? Καλά τι γαμησια ρίχναμε παλιά στα στούντιο!!! Πλέον έχει χαθεί αυτή η ατμόσφαιρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom