Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Μας κατέπληξες!!!! Θες να μας στείλεις???!!!! Διάδρομος??? Δωμάτιο αναμονής των μασέζ??? Τι είναι αυτά??? Ωρε που πάμε ωρε!!!!

Δεν με απασχολεί ούτε η ιστορία «περί ταμείου» κτλ., οπότε την προσπερνώ.

Ωστόσο, ήταν έκπληξη τα περί Μαρίνας. Ουδείς την αποκάλεσε ως ωραιότερη γυναίκα του Σύμπαντος. Εν τούτοις, την έχουμε δει τόσοι και τόσοι. Εμφανισιακά είναι πολύ καλή, αντικειμενικά πάνω από το μέσο όρο. Μακάρι να ήταν κι άλλες πολλές έτσι. Το γράφουν πάμπολλοι στα σχόλια και στις κριτικές. Πάμπολλοι, που αποδεικνύεται σαφώς και αντικειμενικά η αξιοπιστία τους. Στο φινάλε δηλαδή, επί μια ώρα στο δωμάτιο δεν κλείνουμε τα μάτια μας. Τη βλέπουμε. Την ξέρουμε. Ηλικιακά δεν έχει πιάσει καν τα 35. Όχι 45+ που γράφεις εσύ! Απορώ!, πού τα βρήκες? Και η εμφάνιση της είναι καλή, πολύ καλό σώμα και περιποιημένο. Και όχι μέτρια που έγραψες εσύ. Είσαι σίγουρος ότι είδες καλά? Είναι δυνατόν να μην βλέπουμε καλά όλοι εμείς? Γι αυτό και απορώ.

Τέλος πάντων, εγώ θα ρίξω και μια ιδέα. Καλύτερα να μην περάσεις καθόλου μαζί της! Πήγαινε σε νέες και ωραίες! Άσε σε μας τη Μαρίνα, κι αυτή να έχει κενά, και εμείς να ευχαριστιόμαστε! Και όλα καλά!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα συναγωνιστή.
Η Μαρίνα ήταν, αφού μιλήσαμε. Η γυναίκα είναι 40άρα, δεν την κάνω για μικρότερη. Η άλλη κοπέλα, που στράβωσε, έκανε ταμείο και από τα νεύρα της δεν έδινε βάση για 30€, υπόλοιπο ή κάτι τέτοιο. Ρώτησα την τσατσά εάν μπορώ να πάω στο δωμάτιο και δεν αποκρίθηκε. Εξάλλου, η ίδια μου είχε πει νωρίτερα να βγω στον διάδρομο και να φωνάξω τις κοπέλες. Πάντως, κάποια στιγμή, θα περάσω με την Μαρίνα, για να διαπιστώσω τις επιδόσεις της.
Μας κατέπληξες!!!! Θες να μας στείλεις???!!!! Διάδρομος??? Δωμάτιο αναμονής των μασέζ??? Τι είναι αυτά??? Ωρε που πάμε ωρε!!!!

Δεν με απασχολεί ούτε η ιστορία «περί ταμείου» κτλ., οπότε την προσπερνώ.

Ωστόσο, ήταν έκπληξη τα περί Μαρίνας. Ουδείς την αποκάλεσε ως ωραιότερη γυναίκα του Σύμπαντος. Εν τούτοις, την έχουμε δει τόσοι και τόσοι. Εμφανισιακά είναι πολύ καλή, αντικειμενικά πάνω από το μέσο όρο. Μακάρι να ήταν κι άλλες πολλές έτσι. Το γράφουν πάμπολλοι στα σχόλια και στις κριτικές. Πάμπολλοι, που αποδεικνύεται σαφώς και αντικειμενικά η αξιοπιστία τους. Στο φινάλε δηλαδή, επί μια ώρα στο δωμάτιο δεν κλείνουμε τα μάτια μας. Τη βλέπουμε. Την ξέρουμε. Ηλικιακά δεν έχει πιάσει καν τα 35. Όχι 45+ που γράφεις εσύ! Απορώ!, πού τα βρήκες? Και η εμφάνιση της είναι καλή, πολύ καλό σώμα και περιποιημένο. Και όχι μέτρια που έγραψες εσύ. Είσαι σίγουρος ότι είδες καλά? Είναι δυνατόν να μην βλέπουμε καλά όλοι εμείς? Γι αυτό και απορώ.

Τέλος πάντων, εγώ θα ρίξω και μια ιδέα. Καλύτερα να μην περάσεις καθόλου μαζί της! Πήγαινε σε νέες και ωραίες! Άσε σε μας τη Μαρίνα, κι αυτή να έχει κενά, και εμείς να ευχαριστιόμαστε! Και όλα καλά!
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
Δεν έχω πάρει ποτέ Μαρίνα γιατί και εγώ την κάνω 45++
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Δεν έχω πάρει ποτέ Μαρίνα γιατί και εγώ την κάνω 45++
χαχαχα .... και γω γελαστηκα... τη νομιζα 30 και μου βγηκε 60....

χαχαχαχα ... καλα κανεις και φυλαγεσαι...

χαχαχαχ ....αστειευεσαι υποθετω.... μονο σαν πλακα αυτο που λες.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Οχι και 45+ η Μαρίνα ρε παιδιά !! Τώρα σε μασάζ δεν βρίσκεις μοντέλα για όποιον ψάχνει κάτι τέτοιο . Μια χαρά είναι η Μαρίνα για τέτοιους χώρους ,από τις κορυφαίες επιλογές !!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Καλημέρα συναγωνιστή.
Η Μαρίνα ήταν, αφού μιλήσαμε. Η γυναίκα είναι 40άρα, δεν την κάνω για μικρότερη. Η άλλη κοπέλα, που στράβωσε, έκανε ταμείο και από τα νεύρα της δεν έδινε βάση για 30€, υπόλοιπο ή κάτι τέτοιο. Ρώτησα την τσατσά εάν μπορώ να πάω στο δωμάτιο και δεν αποκρίθηκε. Εξάλλου, η ίδια μου είχε πει νωρίτερα να βγω στον διάδρομο και να φωνάξω τις κοπέλες. Πάντως, κάποια στιγμή, θα περάσω με την Μαρίνα, για να διαπιστώσω τις επιδόσεις της.
Φίλε μου τήν εχω δει τήν Μαρίνα καί μέσα στο δωμάτιο καί εκτός καί 45+ δέν την έκανα ούτε τήν κάνω με τίποτα.
Τώρα αν ή σεριφισα σού είπε νά βγεις στον διάδρομο νά δείς νά φωνάξεις καί τις κοπέλες....κιόλας ε τι να πω...:dunno: πάει χάλασε ο κόσμος :tooth::tooth:
Ένα όνομα είχε φτιάξει πάει το χάλασε καί αυτό... :2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: antep

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
φίλε "45αρη......." πότε πήγες τελευταία σε οφθαλμίατρο??
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.413
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα, σε όλους τους συναγωνιστές. Για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις, εγώ έγραψα για μια κοπέλα, η οποία μου συστήθηκε ως Μαρίνα. Δεν μου την έδειξε η αντιπαθητική τσατσά. Εγώ είδα μια 40άρα plus, εσείς λέτε για μια, ίσως και κάτω των 30. Η απόκλιση είναι μεγάλη. Μπορεί να μου έδειξαν άλλη και να έγινε μπέρδεμα. Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να γράφω μαλακίες για κοπέλες, τις οποίες δεν έχω συναντήσει. Πάντως, η αλήθεια είναι ότι αυτή η καριόλα τσατσά τα έχει κάνει πουτάνα εκεί μέσα. Κρίμα, γιατί έχω πολύ καλές αναμνήσεις από το μαγαζί, από την εποχή που δούλευε η Τζέσικα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Καλησπέρα, σε όλους τους συναγωνιστές. Για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις, εγώ έγραψα για μια κοπέλα, η οποία μου συστήθηκε ως Μαρίνα. Δεν μου την έδειξε η αντιπαθητική τσατσά. Εγώ είδα μια 40άρα plus, εσείς λέτε για μια, ίσως και κάτω των 30. Η απόκλιση είναι μεγάλη. Μπορεί να μου έδειξαν άλλη και να έγινε μπέρδεμα. Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να γράφω μαλακίες για κοπέλες, τις οποίες δεν έχω συναντήσει. Πάντως, η αλήθεια είναι ότι αυτή η καριόλα τσατσά τα έχει κάνει πουτάνα εκεί μέσα. Κρίμα, γιατί έχω πολύ καλές αναμνήσεις από το μαγαζί, από την εποχή που δούλευε η Τζέσικα.
Συμφορουμίτη, δεν μπορεί να κάνουμε όλοι λάθος. Και να μην ταιριάζουν αυτά που είδες με αυτά που έχουμε δει όλοι εμείς. ΟΚ δεν ήμουν εκείνη την ώρα εκεί να δω το ποια σου είπε τί. Αλλά κάνω και δεύτερες σκέψεις. Είναι δεδομένο ότι δεν έγινε το κανονικό σαλονάρισμα, δεν τις είδες διακριτά, και έγινε μόντα έτσι όπως τα λες και σε μπερδέψανε. Άλλη μασέζ στην πόρτα, άλλη μασέζ στο διάδρομο, άλλες στο δωμάτιο που κάθονται, θα μπαινοβγαίνανε κιόλας, και τις είδες όλες μαζί. Κάποια άλλη θα σού είπε ότι είναι η Μαρίνα, ενώ δεν ήταν. Πολύ κακώς φυσικά. Μπέρδεψες ονόματα με πρόσωπα. Και γι αυτό τα έγραψες. Αποκλείεις αυτή την εκδοχή? Αυτά όσον αφορά την εμφάνιση.

Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες το γράφουν όλοι ότι είναι λίρα 100. Γι αυτό όλοι τη Μαρίνα ζητούν. Και μάλιστα, προχτές που πέρασα από το μαγαζί η Μαρίνα δεν είχε κενό. Και τότε φεύγοντας μιά συνάδελφος της Μαρίνας είπε «μα μόνο η Μαρίνα ξέρει να γαμιεται?» (εννοώντας είμαστε και εμείς εδώ) .
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.413
Πόντοι
3.506
Συμφορουμίτη, δεν μπορεί να κάνουμε όλοι λάθος. Και να μην ταιριάζουν αυτά που είδες με αυτά που έχουμε δει όλοι εμείς. ΟΚ δεν ήμουν εκείνη την ώρα εκεί να δω το ποια σου είπε τί. Αλλά κάνω και δεύτερες σκέψεις. Είναι δεδομένο ότι δεν έγινε το κανονικό σαλονάρισμα, δεν τις είδες διακριτά, και έγινε μόντα έτσι όπως τα λες και σε μπερδέψανε. Άλλη μασέζ στην πόρτα, άλλη μασέζ στο διάδρομο, άλλες στο δωμάτιο που κάθονται, θα μπαινοβγαίνανε κιόλας, και τις είδες όλες μαζί. Κάποια άλλη θα σού είπε ότι είναι η Μαρίνα, ενώ δεν ήταν. Πολύ κακώς φυσικά. Μπέρδεψες ονόματα με πρόσωπα. Και γι αυτό τα έγραψες. Αποκλείεις αυτή την εκδοχή? Αυτά όσον αφορά την εμφάνιση.

Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες το γράφουν όλοι ότι είναι λίρα 100. Γι αυτό όλοι τη Μαρίνα ζητούν. Και μάλιστα, προχτές που πέρασα από το μαγαζί η Μαρίνα δεν είχε κενό. Και τότε φεύγοντας μιά συνάδελφος της Μαρίνας είπε «μα μόνο η Μαρίνα ξέρει να γαμιεται?» (εννοώντας είμαστε και εμείς εδώ) .
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Αυτό ακριβώς έγραψα, σε προηγούμενο μήνυμα. Η κακιασμένη τσατσά μου είπε ότι ήταν στο μπάνιο και όταν ρώτησα μία κυρία, που τυχαία βρήκα μπροστά μου, εάν ήταν αυτή, μου απάντησε θετικά. Είναι προφανές, ότι επρόκειτο για παρεξήγηση. Είναι επίσης λογικό, αν και κατακριτέο, να δέχεται σαμποτάζ από τις άλλες κοπέλες, αφού εξαιτίας της δεν τις επιλέγει κανένας. Εγώ θα περάσω μαζί της, κάποια στιγμή, γιατί όλες οι κριτικές γράφουν τα καλύτερα, για αυτή. Μάλιστα, θα την αποζημιώσω, γράφοντας μία πολύ καλή κριτική. Όχι ότι το έχει ανάγκη, αλλά δεν μου αρέσει να κατηγορώ άτομα, τα οποία δεν έχω γνωρίσει ποτέ μου.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Συμφορουμίτη, δεν μπορεί να κάνουμε όλοι λάθος. Και να μην ταιριάζουν αυτά που είδες με αυτά που έχουμε δει όλοι εμείς. ΟΚ δεν ήμουν εκείνη την ώρα εκεί να δω το ποια σου είπε τί. Αλλά κάνω και δεύτερες σκέψεις. Είναι δεδομένο ότι δεν έγινε το κανονικό σαλονάρισμα, δεν τις είδες διακριτά, και έγινε μόντα έτσι όπως τα λες και σε μπερδέψανε. Άλλη μασέζ στην πόρτα, άλλη μασέζ στο διάδρομο, άλλες στο δωμάτιο που κάθονται, θα μπαινοβγαίνανε κιόλας, και τις είδες όλες μαζί. Κάποια άλλη θα σού είπε ότι είναι η Μαρίνα, ενώ δεν ήταν. Πολύ κακώς φυσικά. Μπέρδεψες ονόματα με πρόσωπα. Και γι αυτό τα έγραψες. Αποκλείεις αυτή την εκδοχή? Αυτά όσον αφορά την εμφάνιση.

Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες το γράφουν όλοι ότι είναι λίρα 100. Γι αυτό όλοι τη Μαρίνα ζητούν. Και μάλιστα, προχτές που πέρασα από το μαγαζί η Μαρίνα δεν είχε κενό. Και τότε φεύγοντας μιά συνάδελφος της Μαρίνας είπε «μα μόνο η Μαρίνα ξέρει να γαμιεται?» (εννοώντας είμαστε και εμείς εδώ) .
Έπρεπε να τής πεις ξέρει να γαμιέται αλλά κυρίως ξέρει τί εστί σωστή συμπεριφορά προς τόν πελάτη καί ξέρει πώς να κράτηση τόν πελάτη, δεν είναι τυχαίο όχι έχει φουλ πελατολόγιο όταν άλλες κάνουν επιλογή πελατών και υπηρεσιών και βαράνε μύγες με ελάχιστα ραντεβού την εβδομάδα. Αλλά ψιλά γράμματα για αυτές ....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.838
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
Λίρα 100 το μαγαζι!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: nick9x

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.796
Κριτικές
15
Like
11.450
Πόντοι
3.846
Αφού ακόμα πάει κόσμος και σκάει χρήμα σε αυτό το μαγαζί με τέτοια συμπεριφορά από τσατσά και λοιπές κοπέλες, δεν βλέπω να αλλάζουν πολλά σύντομα.
 

xamoleon z

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
6
Like
127
Πόντοι
0
α ρε Μαρινα τι μας εχεις κανει ΖΟΥΡΛΟΜΑΝΔΙΑ θα βαλουμε τελικα ! και μας φτενε ολα ...!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.838
Κριτικές
67
Like
3.714
Πόντοι
4.130
Μαρίνα δε θέλετε? Σε λίγο όλες οι διαθέσιμες Μαρίνα θα λέγονται και οποίος δεν ξερει την original θα την πατάει....και θα ψαχνόμαστε αν είναι 40 ή 45 ή ....
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
37
Like
20.422
Πόντοι
4.646
Μαρίνα δε θέλετε? Σε λίγο όλες οι διαθέσιμες Μαρίνα θα λέγονται και οποίος δεν ξερει την original θα την πατάει....και θα ψαχνόμαστε αν είναι 40 ή 45 ή ....
Θά τούς στείλουμε διαβασμένους νά ξέρουν από πριν τι νά δουν :wink: έτσι θά ξέρουν....
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
43
Like
4.903
Πόντοι
5.646
Αφού ακόμα πάει κόσμος και σκάει χρήμα σε αυτό το μαγαζί με τέτοια συμπεριφορά από τσατσά και λοιπές κοπέλες, δεν βλέπω να αλλάζουν πολλά σύντομα.
Ακόμη να διώξουν την τσατσά...;Μα καλά ρίζες έχει βγάλει εκεί μέσα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.796
Κριτικές
15
Like
11.450
Πόντοι
3.846
Ετοιμάζω κριτική για Σοφία που πήγα πριν καιρό και ξέχασα να ανεβάσω.
Ήταν βραδιά αδυναμίας γιατί γενικά αποφεύγω εντελώς το συγκεκριμένο ίδρυμα, αλλά τελικά μοναδική εμπειρία με φουλ κωλοφλυφαδα από την κυρία και 2 φορές τελείωμα στο στόμα με φουλ κατανάλωση φυσικής πρωτεΐνης που φαίνεται τη γουστάρει!! :bigdick: :erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom