Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
37
Like
20.577
Πόντοι
4.646
Η σεριφισσα μου είπε από εβδομάδα....
Τι να πω...απλά επιβεβαιώνεται πόσο μαλακισμενη είναι η τσα2
Έλα μου ντε.... άντε βγάλε άκρη, και σέ εμένα ούτε κάν την ανέφερε... τά ίδια και τά ίδια
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Τελευταία επίσκεψη μετά το Πάσχα...πάω για μαρίνα όπως κάθε φορά τον τελευταίο καιρό...η σεριφισσα είναι κλεισμένη όλη μέρα σήμερα...κλεισε μου ραντεβού...δεν κλεινω εγώ ραντεβού..μου λέει ένα μπαχαλο να φωνάζω εσύ μου είπες την άλλη φορά να κλείσω ραντεβού και τώρα λες αλλά;;; Απαράδεκτη συμπεριφορά αλλά δεν θα περάσει..
Ξαναπηγα βλέπω τις κοπέλες πια θες μου λέει...την μαρίνα της λέω...και τις γυρνάνε τα μάτια...αφού δεν είναι εδώ τι μας κουράζεις Αλή φορά να λες από την αρχή ότι μόνο μαρίνα θες να σε διώχνω...τσακοθηκαμε πάλι μαρίνα αν διαβάζεις αυτή η γυναίκα μόνο κακό κάνει εκεί σε σένα σηγουρα σου διώχνει πελάτες..θα ξαναπάω πάλι έτσι για το γαμοτο !!!
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
4
Like
7.422
Πόντοι
2.306
Πολύ λίγες ελάχιστες οι επιλογές σήμερα, Σ40-42 Μαρίνα, Αλίκη καί στο Λ23 Ξένια, Κάτια.
Δυο επιλογές και η Μαρίνα η μία?? Άρα μια, καθώς η Μαρίνα είναι σχεδόν κλεισμένη όλη μέρα..
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
37
Like
20.577
Πόντοι
4.646
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
37
Like
20.577
Πόντοι
4.646
Δυο επιλογές και η Μαρίνα η μία?? Άρα μια, καθώς η Μαρίνα είναι σχεδόν κλεισμένη όλη μέρα..
Σωστά , και έτσι αναφέρθηκε για φουλ όλη μέρα, αλλά σχετικό είναι αυτό γιατί οπότε και νά ρωτήσεις ειδικά Σάββατο Κυριακή τά ίδια λένε, ενώ την έχω πετύχει καθημερινή ελεύθερη χωρίς μεγάλη δυσκολία.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κάποιους πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω.

Πάμε back to the basics.

Οι πουτάνες υπάρχουν και τις πληρώνουμε για να γαμάμε χωρίς να παρακαλάμε γκόμενες.

Αν κάποιοι αρχίζουν να παρακαλάνε και τις πουτάνες, για οποιοδήποτε λόγο, τότε απλά δεν σέβονται τον εαυτό τους.

Κάποιοι σε ρεσιτάλ αυτοακύρωσης, αντί να πάνε παρακάτω ρίχνοντας και μια μούτζα, παρακαλάνε και τις τσατσάδες.

Λες και υπάρχει έλλειψη πουτάνων στην αγορά. Κρίμα για αυτούς. Πραγματικά κρίμα.
 

xamoleon z

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
6
Like
127
Πόντοι
0
Κάποιους πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω.

Πάμε back to the basics.

Οι πουτάνες υπάρχουν και τις πληρώνουμε για να γαμάμε χωρίς να παρακαλάμε γκόμενες.

Αν κάποιοι αρχίζουν να παρακαλάνε και τις πουτάνες, για οποιοδήποτε λόγο, τότε απλά δεν σέβονται τον εαυτό τους.

Κάποιοι σε ρεσιτάλ αυτοακύρωσης, αντί να πάνε παρακάτω ρίχνοντας και μια μούτζα, παρακαλάνε και τις τσατσάδες.

Λες και υπάρχει έλλειψη πουτάνων στην αγορά. Κρίμα για αυτούς. Πραγματικά κρίμα.
Σωστά τά λες φίλε να περάσουμε καλά και ευχάριστα αυτό προέχει έχει και άλλες καλές επιλογές .... Καλά να περνάτε τα άλλα είναι περαστικά πουτανες πάνε και έρχονται το αρχαιότερο επάγγελμα λένε....
 

xamoleon z

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
6
Like
127
Πόντοι
0
Πιστεύω ότι η Ρόζα κάνει μια από της καλύτερες πίπες αν πάρει τον αέρα θα είναι τοπ είναι πολύ σφιχτή αν χαλάρωση λίγο ...... Την βλέπω να έχει ουρά από πελάτες αν ....!
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Κάποιους πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω.

Πάμε back to the basics.

Οι πουτάνες υπάρχουν και τις πληρώνουμε για να γαμάμε χωρίς να παρακαλάμε γκόμενες.

Αν κάποιοι αρχίζουν να παρακαλάνε και τις πουτάνες, για οποιοδήποτε λόγο, τότε απλά δεν σέβονται τον εαυτό τους.

Κάποιοι σε ρεσιτάλ αυτοακύρωσης, αντί να πάνε παρακάτω ρίχνοντας και μια μούτζα, παρακαλάνε και τις τσατσάδες.

Λες και υπάρχει έλλειψη πουτάνων στην αγορά. Κρίμα για αυτούς. Πραγματικά κρίμα.
Κάτι δεν κατάλαβες καλά.. όταν μιλάμε για την μαρίνα στη Συγγρού 40-42 η εν λόγο σεριφισσα θέλει να σου πουλήσει τις άλλες που έχει εκεί αν εσύ δεν γουστάρεις καμία από αυτές τι θα κάνεις;;
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Αυτό που πρέπει να αιτιολογήσει ο καθένας εδω γιατί ενώ έκανε εγγραφή πριν κάποια χρόνια , δε γράφει η δεν προσφέρει δεν το καταλαβαίνω. Ρώτησα κάτι στο φόρουμ, πήρα απαντήσεις που βοήθησαν αλλά και χιουμοριστικές κ όλα καλά. Αν δεν έπαιρνα καμία απάντηση δε θα παραπονιομουν , σεβαστή η όποια αντίδραση.
Το κλείνω λέγοντας ότι δεν απαιτώ από κανέναν να με βοηθήσει ως νέο, ούτε τπτ περίεργο ρώτησα πέραν από το σε ποιο όροφο είναι το μαγαζί. Από κει και πέρα απλά ενημέρωσα τι συνέβη.
Καλή συνέχεια σε όλους.
Εγώ είμαι πιο παλιό μελος και δεν γράφω από τότε που είδα ότι δεν υπάρχει ενημέρωση για μαγαζία παρά για προμοταρισμα συγκεκριμένων κοριτσιών πολλές που δεν αξίζουν κιόλας και άλλες καλές να μην αναφέρονται πουθενά για να μπορείτε να τις βρίσκεται όταν πηγενετε αλλιώς ξεκίνησε το saite και αλλιώς έχει καταντήσει!! Και είναι εμφανές αυτό στα μασατζιδικα που ασχολουμε ενεργά από το 2008
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κάτι δεν κατάλαβες καλά.. όταν μιλάμε για την μαρίνα στη Συγγρού 40-42 η εν λόγο σεριφισσα θέλει να σου πουλήσει τις άλλες που έχει εκεί αν εσύ δεν γουστάρεις καμία από αυτές τι θα κάνεις;;
Αν ξέρεις ότι η Μαρίνα είναι διαθέσιμη αλλά δεν στην δίνει. Π.χ αν έχεις κλείσει ραντεβού το οποίο το κάνει γαργάρα για να προωθήσει άλλη, λες κάτι απλό.

"Εγώ για αυτήν ήρθα, είχα ραντεβού που το αθετείς, ξέρω ότι θέλεις να μου δώσεις άλλη. Δεν θα πάρω άλλη, δεν θα ξαναπατήσω εδώ, και θα γράψω παντου οτι δεν κάνεις καλά τη δουλειά σου.

Τόσο απλά και πας για άλλα. Εχω πάει πάνω απο 10 φορές με τη Μαρίνα, και πράγματι είναι καλή. Αλλά μετά τη Μαρίνα τι ;; Το χάος και η καταστροφή ;;

Να μην λέμε και μαλακίες τώρα.
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Αν ξέρεις ότι η Μαρίνα είναι διαθέσιμη αλλά δεν στην δίνει. Π.χ αν έχεις κλείσει ραντεβού το οποίο το κάνει γαργάρα για να προωθήσει άλλη, λες κάτι απλό.

"Εγώ για αυτήν ήρθα, είχα ραντεβού που το αθετείς, ξέρω ότι θέλεις να μου δώσεις άλλη. Δεν θα πάρω άλλη, δεν θα ξαναπατήσω εδώ, και θα γράψω παντου οτι δεν κάνεις καλά τη δουλειά σου.

Τόσο απλά και πας για άλλα. Εχω πάει πάνω απο 10 φορές με τη Μαρίνα, και πράγματι είναι καλή. Αλλά μετά τη Μαρίνα τι ;; Το χάος και η καταστροφή ;;

Να μην λέμε και μαλακίες τώρα.
Δεν είπε κανείς ότι μετά την μαρίνα καταστροφή πάμε αλλού εκεί που μας σέβονται και μας υπολογίζουν όλα είναι για την συμπεριφορά της σεριφησας απέναντι στο πελάτη αυτό προσπαθώ να δείξω .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.607
Κριτικές
190
Like
48.598
Πόντοι
41.443
"Εγώ για αυτήν ήρθα, είχα ραντεβού που το αθετείς, ξέρω ότι θέλεις να μου δώσεις άλλη. Δεν θα πάρω άλλη, δεν θα ξαναπατήσω εδώ, και θα γράψω παντου οτι δεν κάνεις καλά τη δουλειά σου.
δεν προκειται να αλλαξει τιποτα φιλε.
γιατι απλα στο μαγαζι δεν τους νοιαζει.
στα αρχιδια τους τι γραφουμε και τι λεμε εμεις εδω.
χρονια τα λεμε.
ειδες να αλλαξει τιποτα?
απλα φευγεις οπως εκανα κι εγω εδω και ενα εξαμηνο και πας αλλου.
ουδεις και ουδεμια αναντικαταστατη.
στα αρχιδια τους βεβαια και που θα φυγει καποιος,αφου κανουν ουρες τα θυματα απο πισω,απλα εχεις τη συνειδηση σου ησυχη οτι δεν τρως πλεον οτι θελουν να σου σερβιρουν.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Ας σταματήσει η μαρίνα απο εκεί να δω μύγες που θα βαράνε..
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
δεν προκειται να αλλαξει τιποτα φιλε.
γιατι απλα στο μαγαζι δεν τους νοιαζει.
στα αρχιδια τους τι γραφουμε και τι λεμε εμεις εδω.
χρονια τα λεμε.
ειδες να αλλαξει τιποτα?
απλα φευγεις οπως εκανα κι εγω εδω και ενα εξαμηνο και πας αλλου.
ουδεις και ουδεμια αναντικαταστατη.
στα αρχιδια τους βεβαια και που θα φυγει καποιος,αφου κανουν ουρες τα θυματα απο πισω,απλα εχεις τη συνειδηση σου ησυχη οτι δεν τρως πλεον οτι θελουν να σου σερβιρουν.
Σε γενικές γραμμες συμφωνούμε, αλλά με κάποιες επισημάνσεις.

Το να εκφράσουν ενας η δυο πελάτες ένα παράπονο, τότε στα αρχίδια τους οπως και εσύ γράφεις διότι ως μαλακία το εκλαμβανουν.

Το να εκφράζεται όμως παράπονο από 5 -10 άτομα τότε αρχίζει και αποκτά βάση.Ο ιδιοκτητης της επιχείρησης δεν κοιτάζει μόνο τι βγαίνει αλλά και τι θα μπορούσε να βγεί.

Και εκεί οι κώλοι αρχίζουν να σφίγγουν.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.607
Κριτικές
190
Like
48.598
Πόντοι
41.443
Σε γενικές γραμμες συμφωνούμε, αλλά με κάποιες επισημάνσεις.

Το να εκφράσουν ενας η δυο πελάτες ένα παράπονο, τότε στα αρχίδια τους οπως και εσύ γράφεις διότι ως μαλακία το εκλαμβανουν.

Το να εκφράζεται όμως παράπονο από 5 -10 άτομα τότε αρχίζει και αποκτά βάση.Ο ιδιοκτητης της επιχείρησης δεν κοιτάζει μόνο τι βγαίνει αλλά και τι θα μπορούσε να βγεί.

Και εκεί οι κώλοι αρχίζουν να σφίγγουν.
τι ενας-δυο μου λες?
αν κατσω και σου παραθεσω ποσα ποστ εχουν μπει εδω (θα τα εχεις δει σιγουρα) απο διαφορετικα προφιλ με παραπονα για την κακοδιαχειριση,θα γεμισω δυο σελιδες εδω. κι αυτα τον τελευταιο καιρο μονο,χωρις να παω πολυ πισω.
τα ξερουν φιλε. απλα δεν τους νοιαζει,επιμενω σ'αυτο.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.189
Πόντοι
2.310
Θα πω μια άλλη άποψη συμφορουμίτες: Η περίπτωση των συγκοινωνούντων δοχείων, δλδ εφόσον τα αδελφά Λ23 και Σ42 έχουν ίδιο τιμολόγιο ίδια πολιτική υπηρεσιών, και όσοι φεύγουν από το 42 πάνε στο 23. Οπότε, τους νοιάζει ή όχι?

Λοιπόν, όλα αυτά τα πρόσφατα ποστ με παρακίνησαν να ενεργοποιηθώ και πέρασα χτες από το 42. Συζήτησα με τη Μαρίνα. Μού είπε κάποιες σκέψεις της. Έχει καταλάβει τί γίνεται, κουράστηκε, βαρέθηκε και την υποδοχή, και αυτά γράφονται, και κάποιους που γράφουν. Διότι διαβάζει το σάιτ καθημερινά. Σκέπτεται να φύγει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom