Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.002
Κριτικές
4
Like
7.496
Πόντοι
2.306
Ποιο το νόημα να πας και να περιμένεις και να χάνεις χρόνο;
Το νόημα του ραντεβού είναι να πας και βρεις το μωράκι που έχεις ζητήσει να σε περιμένει.
Τυπε και γενικά όσοι ρωτάτε.. Αυτοι είναι οι κανόνες. Αν θέλετε πάτε, αλλιώς προσπερνάτε. Υπάρχουν πολλές επιλογές και άλλα καταστήματα όπως και call girl για χοτελ...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.349
Κριτικές
18
Like
16.584
Πόντοι
4.546
Με την Βίκυ. Όμορφη και χαμογελαστή κοπέλα, ωραίο σώμα. Ένοιωσα άνετα μαζί της και ανταπέδωσε το ίδιο. Περιποίηση αμφότεροι, εναλλαγή στάσεων, όλα πολύ ωραία. Σε ευχαριστώ Βίκυ μου.


Υ.Γ.: Μασάζ δεν κάναμε, έτυχε κάτι απρόοπτο στο τέλος για το οποίο φταίω εγώ, ειλικρινά άθελά μου όμως χωρίς την παραμικρή σκοπιμότητα.

Σαν να μου πάει λίγο στραβά το πράγμα τελευταία, μια το ένα μία το άλλο μία το επόμενο, μια νομίζω ότι έτσι γίνεται ενώ την επόμενη μου λένε άλλα.... ..... Ίσως χρειάζεται ένα διάλειμμα η όλη κατάσταση και βλέπουμε στο μέλλον....
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.002
Κριτικές
4
Like
7.496
Πόντοι
2.306
Με την Βίκυ. Όμορφη και χαμογελαστή κοπέλα, ωραίο σώμα. Ένοιωσα άνετα μαζί της και ανταπέδωσε το ίδιο. Περιποίηση αμφότεροι, εναλλαγή στάσεων, όλα πολύ ωραία. Σε ευχαριστώ Βίκυ μου.


Υ.Γ.: Μασάζ δεν κάναμε, έτυχε κάτι απρόοπτο στο τέλος για το οποίο φταίω εγώ, ειλικρινά άθελά μου όμως χωρίς την παραμικρή σκοπιμότητα.

Σαν να μου πάει λίγο στραβά το πράγμα τελευταία, μια το ένα μία το άλλο μία το επόμενο, μια νομίζω ότι έτσι γίνεται ενώ την επόμενη μου λένε άλλα.... ..... Ίσως χρειάζεται ένα διάλειμμα η όλη κατάσταση και βλέπουμε στο μέλλον....
Τυπε μας προβλημάτισες με το τελευταίο κομμάτι.. Αφορά εσένα προσωπικά η κάτι έγινε εκεί?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.349
Κριτικές
18
Like
16.584
Πόντοι
4.546
Τυπε μας προβλημάτισες με το τελευταίο κομμάτι.. Αφορά εσένα προσωπικά η κάτι έγινε εκεί?
Τύπε μου, απλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου, ήδη τα σκέφτηκα ωριμότερα γενικώς. Δεν χρειάζεται να επεκταθώ, πάντως να'σαι καλά.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
Με την Βίκυ. Όμορφη και χαμογελαστή κοπέλα, ωραίο σώμα. Ένοιωσα άνετα μαζί της και ανταπέδωσε το ίδιο. Περιποίηση αμφότεροι, εναλλαγή στάσεων, όλα πολύ ωραία. Σε ευχαριστώ Βίκυ μου.


Υ.Γ.: Μασάζ δεν κάναμε, έτυχε κάτι απρόοπτο στο τέλος για το οποίο φταίω εγώ, ειλικρινά άθελά μου όμως χωρίς την παραμικρή σκοπιμότητα.

Σαν να μου πάει λίγο στραβά το πράγμα τελευταία, μια το ένα μία το άλλο μία το επόμενο, μια νομίζω ότι έτσι γίνεται ενώ την επόμενη μου λένε άλλα.... ..... Ίσως χρειάζεται ένα διάλειμμα η όλη κατάσταση και βλέπουμε στο μέλλον....
μας μπερδεύεις....
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.349
Κριτικές
18
Like
16.584
Πόντοι
4.546
μας μπερδεύεις....
Φίλε δεν θέλω να πω περισσότερα, δεν έχει και νόημα άλλωστε... Και εδώ μέσα που ρώτησα κάποια πράγματα μερικές φορές, κανένας δεν βοήθησε ουσιαστικά, αν και αρκετοί θα μπορούσαν, αλλά ο καθένας τα κρατάει λες και είναι ... κρατικόμυστικό(τρομάρα του) .

Εν κατακλείδι: ΔΕΝ είμαι του χώρου, είμαι σχετικά καινούργιος αν και 40+, οπότε ΔΕΝ έχω την εμπειρία κάποιες φορές να καταλάβω καταστάσεις/πράγματα που ένας παλαιότερος (με πολλά χρόνια στα μπουρδέλα , στούντιο, μασάζ) θα καταλάβαινε ΑΜΕΣΩΣ. Προσπάθω όμως να μάθω, να προσαρμοστώ και τα λοιπά. Για όσο καιρό ακόμη θα μου κάνει ΚΕΦΙ να κάνω αυτή την ζωή(που πριν μερικά χρόνια θα θεωρούσα πιθανότερο να πέσει κομήτης στην Γη παρά να γυρνάω στα μπουρδέλα....)
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Φίλε δεν θέλω να πω περισσότερα, δεν έχει και νόημα άλλωστε... Και εδώ μέσα που ρώτησα κάποια πράγματα μερικές φορές, κανένας δεν βοήθησε ουσιαστικά, αν και αρκετοί θα μπορούσαν, αλλά ο καθένας τα κρατάει λες και είναι ... κρατικόμυστικό(τρομάρα του) .

Εν κατακλείδι: ΔΕΝ είμαι του χώρου, είμαι σχετικά καινούργιος αν και 40+, οπότε ΔΕΝ έχω την εμπειρία κάποιες φορές να καταλάβω καταστάσεις/πράγματα που ένας παλαιότερος (με πολλά χρόνια στα μπουρδέλα , στούντιο, μασάζ) θα καταλάβαινε ΑΜΕΣΩΣ. Προσπάθω όμως να μάθω, να προσαρμοστώ και τα λοιπά. Για όσο καιρό ακόμη θα μου κάνει ΚΕΦΙ να κάνω αυτή την ζωή(που πριν μερικά χρόνια θα θεωρούσα πιθανότερο να πέσει κομήτης στην Γη παρά να γυρνάω στα μπουρδέλα....)
Απλά αναρωτηθηκαμε έτσι όπως το έγραψες.Τι μπορεί να έγινε που χάλασε όλη η συνάντηση.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.349
Κριτικές
18
Like
16.584
Πόντοι
4.546
Απλά αναρωτηθηκαμε έτσι όπως το έγραψες.Τι μπορεί να έγινε που χάλασε όλη η συνάντηση.
Μην ανησυχείτε, δεν μου έσπασε το προφυλακτικό ή κάτι τέτοιο. Η συνάντηση μια χαρά ήταν, πολύ καλή σε ΟΛΑ, δεν έχω παράπονο.
Δεν θα πω περισσότερα για αυτό το συμβάν, τέλος. Δεν μου ξανασυνέβη, ούτε το έκανα σκοπίμως, εννοείται.

Απλά μαζεύτηκαν κάποια πραγματάκια τον τελευταίο καιρό, κάποια τυχαία κάποια όχι, που σε συνδυασμό με την δική μου υποκειμενική αντίληψη με προβλημάτισαν.... καα που δεν έπρεπε να με προβληματίσουν όσο με προβλημάτισαν όπως το σκέφτομαι τώρα, δεν βγαίνει και τίποτα στο τέλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
172
Πόντοι
0
Φίλε δεν θέλω να πω περισσότερα, δεν έχει και νόημα άλλωστε... Και εδώ μέσα που ρώτησα κάποια πράγματα μερικές φορές, κανένας δεν βοήθησε ουσιαστικά, αν και αρκετοί θα μπορούσαν, αλλά ο καθένας τα κρατάει λες και είναι ... κρατικόμυστικό(τρομάρα του) .

Εν κατακλείδι: ΔΕΝ είμαι του χώρου, είμαι σχετικά καινούργιος αν και 40+, οπότε ΔΕΝ έχω την εμπειρία κάποιες φορές να καταλάβω καταστάσεις/πράγματα που ένας παλαιότερος (με πολλά χρόνια στα μπουρδέλα , στούντιο, μασάζ) θα καταλάβαινε ΑΜΕΣΩΣ. Προσπάθω όμως να μάθω, να προσαρμοστώ και τα λοιπά. Για όσο καιρό ακόμη θα μου κάνει ΚΕΦΙ να κάνω αυτή την ζωή(που πριν μερικά χρόνια θα θεωρούσα πιθανότερο να πέσει κομήτης στην Γη παρά να γυρνάω στα μπουρδέλα....)
Αν και πολλά χρόνια μέλος του σάιτ , βρισκόμαστε ακριβώς στην ίδια φάση και ηλικία. Σε καταλαβαίνω απόλυτα!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
Φίλε δεν θέλω να πω περισσότερα, δεν έχει και νόημα άλλωστε... Και εδώ μέσα που ρώτησα κάποια πράγματα μερικές φορές, κανένας δεν βοήθησε ουσιαστικά, αν και αρκετοί θα μπορούσαν, αλλά ο καθένας τα κρατάει λες και είναι ... κρατικόμυστικό(τρομάρα του) .

Εν κατακλείδι: ΔΕΝ είμαι του χώρου, είμαι σχετικά καινούργιος αν και 40+, οπότε ΔΕΝ έχω την εμπειρία κάποιες φορές να καταλάβω καταστάσεις/πράγματα που ένας παλαιότερος (με πολλά χρόνια στα μπουρδέλα , στούντιο, μασάζ) θα καταλάβαινε ΑΜΕΣΩΣ. Προσπάθω όμως να μάθω, να προσαρμοστώ και τα λοιπά. Για όσο καιρό ακόμη θα μου κάνει ΚΕΦΙ να κάνω αυτή την ζωή(που πριν μερικά χρόνια θα θεωρούσα πιθανότερο να πέσει κομήτης στην Γη παρά να γυρνάω στα μπουρδέλα....)
φίλε μου εδώ μέσα βρισκόμαστε για συγκεκριμένους λόγους ο καθένας μας , που έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα , την ηλικία, την γενικότερη κατάστασή μας, τις απόψεις μας.

να εξηγηθώ περισσότερο

  • παντρεμένοι που γουστάρουν να γαμούν επιπλέον της συζύγου μουνιά και αντί να πιάσουν γκόμενα πληρώνουν
  • άντρες στο τέλος σχέσης που δεν έχουν προλάβει να μπουν σε κάτι νεό και έχουν ανάγκες
  • γέροι που η γριά τους δεν....και πρέπει να γαμήσουν οι άνθρωποι
  • νέοι που θέλουν να κάνουν πράγματα που η γκόμενα δεν κάνει ή θέλουν γευτούν και άλλα μουνιά
  • ντροπαλοί....που δεν μπορούν να σταυρώσουν γυναίκα
  • άντρες με μικρό πουλί...ντρέπονται να το δείξουν στην γκόμενα....
  • πρωτάρηδες...
  • οι "κρυφές" που γουστάρουν να τους στραπάρει η πουτάνα...(αν κουβεντιάσετε με κυρίες του επαγγέλματος θα πάθετε πλάκα...)
  • οι αχόρταγοι μουνάκηδες....

μην το πολυφιλοσοφείς...ο καθένας μας έχει λόγο και αιτία για να πληρώνει
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Είχα σκουριάσει για κάποιο καιρό. Με ξεσκούριασε για τα καλά η Μαρίνα. Έπεσα στα βαθειά και την άφησα να οδηγήσει εκείνη. Η κοπέλα είναι εγγύηση όταν οδηγεί την κούρσα, καθώς αξιοποίησε κάθε στιγμή της συνάντησης μας.

‘Εχουν γραφεί όλα για την εμφάνιση της. Και είναι αληθινά. Δεν θα τα επαναλάβω. Μόνο δυό κουβέντες: Μαύρο μακρύ μαλλί, καταπληκτικής υφής, πεντακάθαρο, με ευγενική στιλπνότητα. Λεπτό σωματάκι, μαυρισμένο όμορφα. Καθαρότατη παντού. Σωστή και καθαρή ενδυμασία. Αισθησιακή, ερωτική, με θηλυκότητα.

Άφησα το μασάζ για το τέλος, επειδή εγώ μετά το μασάζ χαλαρώνω σε βαθμό που θέλω να ...κοιμηθώ. Και έτσι αντί για το κρεβάτι μασάζ ανεβήκαμε στο κανονικό κρεβάτι. Της είπα να αναλάβει μια που εγώ ήμουν ντεφορμέ. Φιλιά, γλειψίματα, ρουφήγματα, στοματικό, κτλ. όλα προκαταρκτικά υψηλής τεχνικής, μεγάλης διάρκειας και με τον επιθυμητό σκοπό να μην με τελειώσει. Ε απογειώθηκα! Ξύπνησα εγκεφαλικά ανασύροντας τεχνικές από τη μνήμη μου, και ανταπέδωσα το στοματικό, τα γλειψίματα και τα πιπιλίσματα. Στοματικό σε 4 στάσεις. Άλλαζε συνεχώς και μού άρεσε αυτό. Συνέχεια στο κυρίως πιάτο με άλλες 4 στάσεις. Μια φορά τέλειωσα, ουκ εν τω πολλώ το ευ. Άλλωστε, η μαγκιά (της) ήταν να με κρατάει σε υψηλά επίπεδα έντασης για ώρα και το τελείωμα να είναι μιά πραγματική εκτόνωση. Το καταευχαριστήθηκα, και απότι φάνηκε το ίδιο και εκείνη. Στο τέλος μού έκανε και μασάζ, βάζοντας αυξημένη δύναμη σε κάποια σημεία.

Εξαιρετική εμπειρία! Χάρη στη Μαρίνα μιά ώρα υπερπλήρης που ξεχείλιζε από ομορφιά!
 
Τελευταία τροποποίηση:

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Είχα σκουριάσει για κάποιο καιρό. Με ξεσκούριασε για τα καλά η Μαρίνα. Έπεσα στα βαθειά και την άφησα να οδηγήσει εκείνη. Η κοπέλα είναι εγγύηση όταν οδηγεί την κούρσα, καθώς αξιοποίησε κάθε στιγμή της συνάντησης μας.

‘Εχουν γραφεί όλα για την εμφάνιση της. Και είναι αληθινά. Δεν θα τα επαναλάβω. Μόνο δυό κουβέντες: Μαύρο μακρύ μαλλί, καταπληκτικής υφής, πεντακάθαρο, με ευγενική στιλπνότητα. Λεπτό σωματάκι, μαυρισμένο όμορφα. Καθαρότατη παντού. Σωστή και καθαρή ενδυμασία. Αισθησιακή, ερωτική, με θηλυκότητα.

Άφησα το μασάζ για το τέλος, επειδή εγώ μετά το μασάζ χαλαρώνω σε βαθμό που θέλω να ...κοιμηθώ. Και έτσι αντί για το κρεβάτι μασάζ ανεβήκαμε στο κανονικό κρεβάτι. Της είπα να αναλάβει μια που εγώ ήμουν ντεφορμέ. Φιλιά, γλειψίματα, ρουφήγματα, στοματικό, κτλ. όλα προκαταρκτικά υψηλής τεχνικής, μεγάλης διάρκειας και με τον επιθυμητό σκοπό να μην με τελειώσει. Ε απογειώθηκα! Ξύπνησα εγκεφαλικά ανασύροντας τεχνικές από τη μνήμη μου, και ανταπέδωσα το στοματικό, τα γλειψίματα και τα πιπιλίσματα. Στοματικό σε 4 στάσεις. Άλλαζε συνεχώς και μού άρεσε αυτό. Συνέχεια στο κυρίως πιάτο με άλλες 4 στάσεις. Μια φορά τέλειωσα, ουκ εν τω πολλώ το ευ. Άλλωστε, η μαγκιά (της) ήταν να με κρατάει σε υψηλά επίπεδα έντασης για ώρα και το τελείωμα να είναι μιά πραγματική εκτόνωση. Το καταευχαριστήθηκα, και απότι φάνηκε το ίδιο και εκείνη. Στο τέλος μού έκανε και μασάζ, βάζοντας αυξημένη δύναμη σε κάποια σημεία.

Εξαιρετική εμπειρία! Χάρη στη Μαρίνα μιά ώρα υπερπλήρης που ξεχείλιζε από ομορφιά!
αξιος.
παντα τετοια συναγωνιστη.
το Μαρινακι διαχρονικα ειναι εγγυηση και μακραν η καλυτερη επιλογη στο χωρο των μασαζ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Γνωστή Μαρίνα από Λαγουμιτζή;
κάνει πρωκτικό ακόμα;
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Σημερινο περασμα ..διαθεσιμες την ωρα που πηγα μονο αλεσια ..και εμπαινε σε δωματιο καθοτι την ειδα η λευλα...σε ερωτηση για βικυ λογω συμπαθιας και χημειας εντος απο παλαιοτερες συνεδριες ηταν ηδη σε δωματιο και μετα ειχε κλεισμενο αφου της ειπα οτι θα περιμενω ..ξενερωσα....με την αλεσια που εχω δοκιμασει κατα το παρελθον με καλες εντυπωσεις δεν περασα καθοτι κατεβηκα για βικυ... αδυνατισμενη εκοψα την αλεσια ...σε σχεση με πιο παλια ...μπουτια κωλο ...
 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.853
Πόντοι
441
Φίλε δεν θέλω να πω περισσότερα, δεν έχει και νόημα άλλωστε... Και εδώ μέσα που ρώτησα κάποια πράγματα μερικές φορές, κανένας δεν βοήθησε ουσιαστικά, αν και αρκετοί θα μπορούσαν, αλλά ο καθένας τα κρατάει λες και είναι ... κρατικόμυστικό(τρομάρα του) .

Εν κατακλείδι: ΔΕΝ είμαι του χώρου, είμαι σχετικά καινούργιος αν και 40+, οπότε ΔΕΝ έχω την εμπειρία κάποιες φορές να καταλάβω καταστάσεις/πράγματα που ένας παλαιότερος (με πολλά χρόνια στα μπουρδέλα , στούντιο, μασάζ) θα καταλάβαινε ΑΜΕΣΩΣ. Προσπάθω όμως να μάθω, να προσαρμοστώ και τα λοιπά. Για όσο καιρό ακόμη θα μου κάνει ΚΕΦΙ να κάνω αυτή την ζωή(που πριν μερικά χρόνια θα θεωρούσα πιθανότερο να πέσει κομήτης στην Γη παρά να γυρνάω στα μπουρδέλα....)
Καλησπέρα. Σου προτείνω να κάνεις αυτό το μήνυμα σου, εισαγωγικό κείμενο σε νέο θέμα στα γενικά. Έχει μεγάλη ΑΞΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ. Πιστεύω αφορά πολύ κόσμο από εδώ μέσα αλλά λίγοι είναι αυτοί που το παραδέχονται.
Κάνε σε παρακαλώ το κόπο να διαβάσεις το μήνυμα μου στο νήμα -ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ-.


Ξέρω ότι μπορώ να βοηθήσω και θα το κάνω… Να είσαι καλά.






Τωρα στα γεραματα …
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Τις τελευταίες εβδομάδες έχω κάποιες φορές επισκεφτεί τον οίκο (χρωστάω και κριτικές) και μου έχει κάνει εντύπωση που έχει ανακάμψει σημαντικά από κίνηση! Φουλ συχνά και τα 6 δωμάτια. Πρέπει να εργάζονται καθημερινά 6-8 κοπέλες από ότι κατάλαβα. Pas mal! Μάλιστα μια μέρα έκατσα και περίπου μισή ώρα αναμονή να αδειάσει δωμάτιο. Από κοπέλες όσες έχουν ήδη αναφερθεί, δεν είδα κάτι καινούργιο. Κατά τα άλλα η γνωστή σταθερή καλή ποιότητα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.900
Πόντοι
41.443
Τις τελευταίες εβδομάδες έχω κάποιες φορές επισκεφτεί τον οίκο (χρωστάω και κριτικές) και μου έχει κάνει εντύπωση που έχει ανακάμψει σημαντικά από κίνηση! Φουλ συχνά και τα 6 δωμάτια. Πρέπει να εργάζονται καθημερινά 6-8 κοπέλες από ότι κατάλαβα. Pas mal! Μάλιστα μια μέρα έκατσα και περίπου μισή ώρα αναμονή να αδειάσει δωμάτιο. Από κοπέλες όσες έχουν ήδη αναφερθεί, δεν είδα κάτι καινούργιο. Κατά τα άλλα η γνωστή σταθερή καλή ποιότητα.
η ποιοτητα των κοριτσιων ειναι αδιαμφισβητητη συναδελφε,συμφωνουμε.
αυτο ομως που εμενα προσωπικα με διωχνει απο το μαγαζι,ειναι η ποιοτητα της "κυριας" της υποδοχης.
μιλαμε πιο ξινη και πιο ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ δεν γινεται.
τελευταια μου επισκεψη στα τελη Νοεμβρη και μονο που δεν με εδειρε η "κυρια",επειδη μονο ρωτησα για καποιο κοριτσι αν ηταν εκει,επειδη δεν την ειδα στην παρουσιαση. το υφος της μιλαμε ηταν οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου.
και δυστυχως δεν ηταν η πρωτη φορα που συμβαινει αυτο με τη συγκεκριμενη.
σηκωθηκα κι εφυγα γιατι αν καθομουν ειλικρινα θα την εβριζα. με εβγαλε απο τα ρουχα μου με τις απαντησεις που μου εδινε,ολο υπεροψια και υφακι.
προσωπικα εριξα μαυρη πετρα στο μαγαζι. ειλικρινα δεν ξαναπαταω οσο ειναι αυτη εκει,παρολο που προτιμω 4-5 κοριτσια απο αυτο το μαγαζι.
κριμα,πολυ κριμα ενα τοσο καλο μαγαζι,με τοσα πολλα και αριστα σε υπηρεσιες κοριτσια,να χαλαει την εικονα του εξ αιτιας μιας "κυριας" που πραγματικα λειτουργει ως ανθρωποδιωκτης.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.349
Κριτικές
18
Like
16.584
Πόντοι
4.546
η ποιοτητα των κοριτσιων ειναι αδιαμφισβητητη συναδελφε,συμφωνουμε.
αυτο ομως που εμενα προσωπικα με διωχνει απο το μαγαζι,ειναι η ποιοτητα της "κυριας" της υποδοχης.
μιλαμε πιο ξινη και πιο ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ δεν γινεται.
τελευταια μου επισκεψη στα τελη Νοεμβρη και μονο που δεν με εδειρε η "κυρια",επειδη μονο ρωτησα για καποιο κοριτσι αν ηταν εκει,επειδη δεν την ειδα στην παρουσιαση. το υφος της μιλαμε ηταν οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου.
και δυστυχως δεν ηταν η πρωτη φορα που συμβαινει αυτο με τη συγκεκριμενη.
σηκωθηκα κι εφυγα γιατι αν καθομουν ειλικρινα θα την εβριζα. με εβγαλε απο τα ρουχα μου με τις απαντησεις που μου εδινε,ολο υπεροψια και υφακι.
προσωπικα εριξα μαυρη πετρα στο μαγαζι. ειλικρινα δεν ξαναπαταω οσο ειναι αυτη εκει,παρολο που προτιμω 4-5 κοριτσια απο αυτο το μαγαζι.
κριμα,πολυ κριμα ενα τοσο καλο μαγαζι,με τοσα πολλα και αριστα σε υπηρεσιες κοριτσια,να χαλαει την εικονα του εξ αιτιας μιας "κυριας" που πραγματικα λειτουργει ως ανθρωποδιωκτης.
Συμφωνώ σε όλα, παρόμοια κατάσταση και εγώ.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
@petergsp

Έχεις δίκιο για την υπηρεσία, είναι πραγματικά πολύ δύσκολη περίπτωση. Κατανοώ απόλυτα την "πίκρα".

Προσωπικά ήμουν απλά τυχερός πρόσφατα, και είχα "ομαλή" εξυπηρέτηση τις τελευταίες φορές. Όμως μου έχει τύχει να περιμένω στα δωματιάκια όταν χτύπησαν κουδούνι επόμενοι συναγωνιστές, και όντως να έχω ακούσει αντίστοιχα με όσα περιγράφεις. Μάλιστα θυμάμαι μια φορά η κυρία μου "ξεφούρνισε" για έναν επόμενο που τον είδε από την κάμερα, λες και με ήξερε καιρό: "Ααα αυτός έτσι έρχεται, θα τον διώξω σύντομα". Απαράδεκτες καταστάσεις για παροχή υπηρεσιών και εξυπηρέτηση πελάτη το έτος 2021. Προσωπικά σε καμιά περίπτωση δεν εμπλέκομαι σε διάλογο με τέτοιους ανθρώπους για τέτοιες καταστάσεις.

Επειδή είναι στον χαρακτήρα μου να προσπερνάω τέτοιες συμπεριφορές, χάριν του ιδίου συμφέροντος (γιατί είναι μερικές αξιόλογες κοπέλες εκεί, όπως το αναφέρεις και εσύ), εγώ δεν ρίχνω μαύρη πέτρα. Το ίδιο συστήνω και σε σένα φίλε μου και σε όλους τους συναγωνιστές.

Κάνουμε την κίνησή μας και ότι βγει... Σιγά μην σκάσουμε για την συμπεριφορά μιας τσατσάς... :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom