Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.109
Κριτικές
27
Like
19.479
Πόντοι
5.946
Η Μαρίνα είναι μια χαρά, πάντα "μαχιμη" με κορυφαίο σέρβις και ξηγημενη.
δεν αμφισβήτησα ούτε το πόσο μάχιμη είναι ούτε την ξήγα και το σέρβις της...
για το ότι έβαλε κιλά μίλησα και ήρθαν όλοι τρέχοντας να με βάλουν στην θέση μου...
τι να κάνουμε? τα έβαλε! δεν πειράζει... αλλά να ξέρουμε και ποιό είναι το θέμα του κάθε ποστ...
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
489
Κριτικές
35
Like
1.469
Πόντοι
3.625
δεν αμφισβήτησα ούτε το πόσο μάχιμη είναι ούτε την ξήγα και το σέρβις της...
για το ότι έβαλε κιλά μίλησα και ήρθαν όλοι τρέχοντας να με βάλουν στην θέση μου...
τι να κάνουμε? τα έβαλε! δεν πειράζει... αλλά να ξέρουμε και ποιό είναι το θέμα του κάθε ποστ...
Ε όχι και να σε βάλω στη θέση σου.
Προσωπικά έκανα απλά μια διαπίστωση για το σέρβις της Μαρίνας.
Κατά τα λοιπά δε διαφωνούμε.
Την καλημέρα μου!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.645
Κριτικές
190
Like
48.831
Πόντοι
41.443
στοχευμενη χθεσινη επισκεψη μετα απο δυο ολοκληρα χρονια.
ελειπε και η ξινη οπως διαβαζω και ειπα να κανω μια επισκεψη.
ψηθηκα απο την κριτικη του @Kaloeros και τα καλα σχολια του @georgel για την Ελενη και το αποφασισα.
ειχα και μια εναλλακτικη την Κατια αν ηταν εκει,αλλα δεν ηταν.
παρουσες ηταν και οι Βικυ,Ναταλι,Νταρια κι αλλη μια που δεν θυμαμαι.
αυτη τη φορα ομως ατυχησα και δεν ειδα την Ελενη,αφου την πηρε συναγωνιστης που ηταν 5 λεπτα πριν απο μενα στο σαλονι.
ελπιζω να την πετυχω αλλη φορα οσο θα λειπει το βουνο,γιατι μετα οταν επιστρεψει δεν με ξαναβλεπω παλι εκει. :grin:

η υπηρεσια πολυ ευγενικη και εξυπηρετικη.
απαντουσε με πολλη υπομονη,με παρα πολλη υπομονη στις ΜΑΛΑΚΙΕΣ (κυριολεκτικα μαλακιες) που ελεγε ο συναγωνιστης που πηρε την Ελενη και ενοσω εγω ημουν στο διπλανο δωματιακι και ακουγα χωρις να θελω τον διαλογο.
μιλαμε δεν εχω ξανακουσει πιο μαλακισμενο διαλογο και ερωτησεις απο τον τυπο.
απορω πως του απαντουσε.
ετοιμος ημουν να ανοιξω την πορτα και να του την πω. παλι καλα που στο τελος πηρε καποια.
τελος παντων,αυτα.





Υ.Γ. επειδη το γηρας δεν ερχεται μονον, :woldman:

ας μου υπενθυμισει καποιος αν ξερει.
η Νταρια ειναι η ιδια που εργαζοταν στο Λ23?
ηταν η μονη αξιολογη παρουσια απο αυτες που ειδα και δεν την πηρα επειδη δεν θυμομουν τιποτα για αυτην σαν ονομα,ουτε σαν φατσα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.109
Κριτικές
27
Like
19.479
Πόντοι
5.946
Υ.Γ. επειδη το γηρας δεν ερχεται μονον, :woldman:

ας μου υπενθυμισει καποιος αν ξερει.
η Νταρια ειναι η ιδια που εργαζοταν στο Λ23?
ηταν η μονη αξιολογη παρουσια απο αυτες που ειδα και δεν την πηρα επειδη δεν θυμομουν τιποτα για αυτην σαν ονομα,ουτε σαν φατσα.
αν ήταν μαυρισμένη από σολάριουμ 40+ λεπτή ξανθιά με πλαστικά μπαλόνια ναι είναι η ίδια
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
23
Like
3.483
Πόντοι
4.060
στοχευμενη χθεσινη επισκεψη μετα απο δυο ολοκληρα χρονια.
ελειπε και η ξινη οπως διαβαζω και ειπα να κανω μια επισκεψη.
ψηθηκα απο την κριτικη του @Kaloeros και τα καλα σχολια του @georgel για την Ελενη και το αποφασισα.
ειχα και μια εναλλακτικη την Κατια αν ηταν εκει,αλλα δεν ηταν.
παρουσες ηταν και οι Βικυ,Ναταλι,Νταρια κι αλλη μια που δεν θυμαμαι.
αυτη τη φορα ομως ατυχησα και δεν ειδα την Ελενη,αφου την πηρε συναγωνιστης που ηταν 5 λεπτα πριν απο μενα στο σαλονι.
ελπιζω να την πετυχω αλλη φορα οσο θα λειπει το βουνο,γιατι μετα οταν επιστρεψει δεν με ξαναβλεπω παλι εκει. :grin:

η υπηρεσια πολυ ευγενικη και εξυπηρετικη.
απαντουσε με πολλη υπομονη,με παρα πολλη υπομονη στις ΜΑΛΑΚΙΕΣ (κυριολεκτικα μαλακιες) που ελεγε ο συναγωνιστης που πηρε την Ελενη και ενοσω εγω ημουν στο διπλανο δωματιακι και ακουγα χωρις να θελω τον διαλογο.
μιλαμε δεν εχω ξανακουσει πιο μαλακισμενο διαλογο και ερωτησεις απο τον τυπο.
απορω πως του απαντουσε.
ετοιμος ημουν να ανοιξω την πορτα και να του την πω. παλι καλα που στο τελος πηρε καποια.
τελος παντων,αυτα.





Υ.Γ. επειδη το γηρας δεν ερχεται μονον, :woldman:

ας μου υπενθυμισει καποιος αν ξερει.
η Νταρια ειναι η ιδια που εργαζοταν στο Λ23?
ηταν η μονη αξιολογη παρουσια απο αυτες που ειδα και δεν την πηρα επειδη δεν θυμομουν τιποτα για αυτην σαν ονομα,ουτε σαν φατσα.
:worship::worship::worship: Καλώς μας ξανάρθες!!!άμα άκουγε και η προηγούμενη τέτοια πως να μην είχε νεύρα .Τελικά δεν πήρες τίποτα. Η ΝΤΑΡΙΑ αμα εχει πλαστικά βυζια που είπε και ο clunarious αυτή είναι..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.301
Κριτικές
18
Like
16.450
Πόντοι
4.546
Εντάξει και εγώ τι ΕΠΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ έχω ακούσει από τεράστια ναυάγια, δεν λέγεται!!!

Κάνουν τον καμποσο γαμια ( !!! ) στις τσατσαδες και στα κορίτσια, ναυάγια , που έξω στον κανονικό κόσμο είναι ψυχωτικοι ανωμαλαρες, stalkers και ικανοί για βιασμούς / φόνους... με το συμπάθειο κιόλας.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
552
Πόντοι
21
Είναι αλήθεια πως στο χώρο του αγοραίου έρωτα κρύβεται πολύ αρρώστια στους πελάτες.. Φαντάζομαι οι περισσότεροι από τους έμπειρους πελάτες θα έχουμε ακούσει από κορίτσια για παράλογες απαιτήσεις και κακές συμπεριφορές...
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
37
Like
21.050
Πόντοι
4.646
Είναι αλήθεια πως στο χώρο του αγοραίου έρωτα κρύβεται πολύ αρρώστια στους πελάτες.. Φαντάζομαι οι περισσότεροι από τους έμπειρους πελάτες θα έχουμε ακούσει από κορίτσια για παράλογες απαιτήσεις και κακές συμπεριφορές...
Βιβλίο ολόκληρο γράφουμε.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.645
Κριτικές
190
Like
48.831
Πόντοι
41.443
αν ήταν μαυρισμένη από σολάριουμ 40+ λεπτή ξανθιά με πλαστικά μπαλόνια ναι είναι η ίδια

:worship::worship::worship: Καλώς μας ξανάρθες!!!άμα άκουγε και η προηγούμενη τέτοια πως να μην είχε νεύρα .Τελικά δεν πήρες τίποτα. Η ΝΤΑΡΙΑ αμα εχει πλαστικά βυζια που είπε και ο clunarious αυτή είναι..
ευχαριστω παιχτες.
την ιδια λεμε τελικα.
σε επομενη επισκεψη προτου γυρισει το βουνο θα τιμηθει αν ειναι ελευθερη.
μου φανηκε αξιολογη και εχει και καλες κριτικες διπλα.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
37
Like
21.050
Πόντοι
4.646
ευχαριστω παιχτες.
την ιδια λεμε τελικα.
σε επομενη επισκεψη προτου γυρισει το βουνο θα τιμηθει αν ειναι ελευθερη.
μου φανηκε αξιολογη και εχει και καλες κριτικες διπλα.
Γύρισες στα παλιά σού λημέρια :wink:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.645
Κριτικές
190
Like
48.831
Πόντοι
41.443
Γύρισες στα παλιά σού λημέρια :wink:
οτι προλαβω μεχρι να γυρισει η ξινη και επειδη αναφερθηκαν και κανα δυο καλες περιπτωσεις και επειδη θελω να ξαναδω Κατια.
αλλιως δεν ξαναχαλιεμαι.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
37
Like
21.050
Πόντοι
4.646
οτι προλαβω μεχρι να γυρισει η ξινη και επειδη αναφερθηκαν και κανα δυο καλες περιπτωσεις και επειδη θελω να ξαναδω Κατια.
αλλιως δεν ξαναχαλιεμαι.
Μέχρι και αν ξανά γυρίσει τό βουνό ένα έχω να πω, ό βασιλιάς ξανά στον θρόνο του.
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.787
Κριτικές
36
Like
35.669
Πόντοι
18.565
Είναι αλήθεια πως στο χώρο του αγοραίου έρωτα κρύβεται πολύ αρρώστια στους πελάτες.. Φαντάζομαι οι περισσότεροι από τους έμπειρους πελάτες θα έχουμε ακούσει από κορίτσια για παράλογες απαιτήσεις και κακές συμπεριφορές...
Απο εδω μεσα μονο αμα πιασεις, θα δεις τι κομπλεξ βγαινουν απο ορισμενους στα μασσαζ και στα μπουρδελα. Κανενας σεβασμος στις κοπελες που ειναι ανθρωποι και αυτες και κανενας δεν σκεφτεται οτι θα μπορουσαν να ειναι μαναδες, αδερφες, κορες μας. Οτι μαλακια και ανωμαλια και αμερικανια βλεπουν στις τσοντες, νομιζουν οτι μπορει να το κανει η καθε κοπελα.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
552
Πόντοι
21
Επειδή δεν θέλω να γράφω και να φαίνεται ότι 'πουλάω' ηθική θέλω να ξεκαθαρίσω ότι καταλαβαίνω και σέβομαι ως ένα βαθμό ότι στον αγοραίο έρωτα θα βγουν γούστα που πιθανά κάποιος κολωνει να βγάλει με γκομενα ή σύζυγο. Όμως ο σεβασμός στην προσωπικότητα των κοριτσιών καθώς και η μη εκμετάλλευση αυτών που βρίσκονται σε ανάγκη οικονομική είναι στοιχειώδης ανθρώπινη συμπεριφορά.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
Καλησπέρα σε όλους . Τα νεα που έχω δεν είναι καλά δυστυχώς . Το θωρηκτό ΠΟ
Μέχρι και αν ξανά γυρίσει τό βουνό ένα έχω να πω, ό βασιλιάς ξανά στον θρόνο του.
:hi:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ . ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
37
Like
21.050
Πόντοι
4.646
Καλησπέρα σε όλους . Τα νεα που έχω δεν είναι καλά δυστυχώς . Το θωρηκτό ΠΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ . ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
Τέλος ή χαρά δηλαδή για όσους επέστρεψαν και όσους θέλουν να επιστρέψουν ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom