Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 144

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

foithths22opa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
498
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά η αφροδίτη τι λέει; ακουσα οτι είναι τράβελος ισχύει;
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Η λένα που έχει χαθεί?
 

Επισκέπτης
παιδιά η αφροδίτη τι λέει; ακουσα οτι είναι τράβελος ισχύει;
Την πήδηξα δύο φορές Βουλιαγμένης 83 πριν δύο χρόνια περίπου.
Οταν την πήδαγα στα τέσσερα,βλέποντας αυτές τις πλατάρες και τα μπράτσα,ένιωθα οτι πηδάω νταλικέρη.Απαιτούσε σκοτεινό περιβάλλον (χαμήλωνε πάντα  τα φώτα ένα κλικ πριν το απόλυτο σκοτάδι για να μην καταλάβει κανένας  το αποκρυφθέν) επιβάλλοντάς το παρά την υπόδειξή μου για φωτισμό.Κάποιες στιγμές της ξέφευγε χοντράδα στη φωνή.Πετυχημένη εγχείριση.Κατά το παρελθόν έχει θεαθεί από συναγωνιστές σε τραβελόσπιτα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Την πήδηξα δύο φορές Βουλιαγμένης 83 πριν δύο χρόνια περίπου.
Οταν την πήδαγα στα τέσσερα,βλέποντας αυτές τις πλατάρες και τα μπράτσα,ένιωθα οτι πηδάω νταλικέρη.Απαιτούσε σκοτεινό περιβάλλον (χαμήλωνε πάντα  τα φώτα ένα κλικ πριν το απόλυτο σκοτάδι για να μην καταλάβει κανένας  το αποκρυφθέν) επιβάλλοντάς το παρά την υπόδειξή μου για φωτισμό.Κάποιες στιγμές της ξέφευγε χοντράδα στη φωνή.Πετυχημένη εγχείριση.Κατά το παρελθόν έχει θεαθεί από συναγωνιστές σε τραβελόσπιτα.

Λες να πηδηξες αλλη Αφροδιτη? Η Αφροδιτη της Ιπποκρατους και Τριγγετα ειναι γυναικαρα φυσικη οχι μεταλλαγμενη.
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
εχει 2 Αφροδιτες
Η μεταλλαγμενη και η κανονικη    :grin:
 

Επισκέπτης
Που κρυβεσαι φιλε Λαλακ.  :2funny: Μου ελυσες την απορια τωρα, γιατι ελεγα μπας και εγινα αδελφη  :2funny:
Αφού υποψιάστηκες οτι μπορεί να έγινες αδερφή χωρίς να το καταλάβεις,μην είσαι σίγουρος για τίποτα.Ισως σου συνέβη με άλλη "πουτάνα".Σχήμα λόγου με σκοπό να καταλάβεις το πολυδιάστατο των πραγμάτων,την άρηκτη διαλεκτική σχέση ανάμμεσα στο "φαίνεσθαι" και στο "είναι" με σταθερή πυξίδα βέβαια την αρχή:Είμαι άντρας και γαμάω.Αυτή την αρχή έχω εγώ.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Επισκέφτηκα χθες το εν λόγω στούντιο, κατά τις 1 τα μεσάνυχτα. Ηταν ένα ξανθό, αδύνατο, πολύ ωραίο μωρό, πιτσιρίκα ΄(κάπου στα 22 με 25 το πού την έκοψα στην ηλικία). Αλλά είχε αλλά τρία άτομα στο σαλόνι και δεν έλεγε να περιμένω. Ηταν και αργά και δεν την τίμησα. Την έχω βάλει, όμως, στα υπόψη. Ξέρει κανείς ποια ήταν (όνομα δεν μας είπε η τσατσά); και αν έχει και πληροφορίες για το τι λέει στο κρεβάτι, ας γράψει κάποιος.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Επισκέφτηκα χθες το εν λόγω στούντιο, κατά τις 1 τα μεσάνυχτα. Ηταν ένα ξανθό, αδύνατο, πολύ ωραίο μωρό, πιτσιρίκα ΄(κάπου στα 22 με 25 το πού την έκοψα στην ηλικία). Αλλά είχε αλλά τρία άτομα στο σαλόνι και δεν έλεγε να περιμένω. Ηταν και αργά και δεν την τίμησα. Την έχω βάλει, όμως, στα υπόψη. Ξέρει κανείς ποια ήταν (όνομα δεν μας είπε η τσατσά); και αν έχει και πληροφορίες για το τι λέει στο κρεβάτι, ας γράψει κάποιος.
Μαλλον την Κατια θα λες φιλε!!!
Εχω ακουσει οτι ειναι ομορφη αλλα δεν εχει αναφερθει απο κανεναν αν και ποσο καλη ειναι μεσα!!!
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Μαλλον την Κατια θα λες φιλε!!!
Εχω ακουσει οτι ειναι ομορφη αλλα δεν εχει αναφερθει απο κανεναν αν και ποσο καλη ειναι μεσα!!!

Οντως, εμφανισιακά είναι σούπερ, με φοβερά γλυκό προσωπάκι (η αδυναμία μου). Αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν έχει γράψει κανείς ακόμα κριτική...Σκοπεύω να την τιμήσω σίγουρα και σύντομα. Οποτε θα αναφέρω κάτι, μόλις  :knockinb:
 

thomas2002gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ του Studio??? Tnx
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Στο στελνω τωρα!!!
Αμα ψαχνεις για Καρολάιν παντως ειναι βραδυ απο τις 11.00!!!

Αγαπητε Συναγωνιστη....
Μιλας Για Σημερα 08-03-2009 Οτι θα Ειναι Βραδυ ? Η Μιλας Για ΚαΘε Μερα Θα Ειναι Βραδυ ???
Please Διευκρινησε Αν Θελεις....

  Ευχαριστωωωω......
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αγαπητε Συναγωνιστη....
Μιλας Για Σημερα 08-03-2009 Οτι θα Ειναι Βραδυ ? Η Μιλας Για ΚαΘε Μερα Θα Ειναι Βραδυ ???
Please Διευκρινησε Αν Θελεις....

  Ευχαριστωωωω......
Για χτες ελεγα!!!Δλδ σημερα το πρωι!
Σημερα ειναι στο Τριγγετα 3 απο τις 18.00 μεχρι τις 3.00!!!

Υ.Γ. τα προγραμματα αλλαζουν καθημερινα σε αυτα τα στουντιο!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom