Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 108

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465
σημερινή επίσκεψη στο ίδρυμα,  στην πόρτα η εντυπωσιακή για την ηλικία της καστανόξανθη κατσαρομάλλα με το μεγάλο μπούστο Θεοδώρα(από φ4)ευγενέστατη σε ερώτηση μου για τα προγράμματα μου απάντησε ότι έχει δυο προγράμματα ,το ένα 45 λεπτών στα 80 ευρώ για φουλ πρόγραμμα(μασάζ&σεξ)και το άλλο 30 λεπτών στα 60 ευρώ μόνο σεξ!!!το ρόστερ Εμμυ ξανθιά λεπτή ψηλή κοπέλα με ελαφρός ανοιχτή περιφέρεια ηλιακά την προσδιορίζω λίγο κάτω απο
τα 30 , Καρμελίτα μελαχρινή μπουτού και κωλού(λατινόφατσα), Βαλέρια μελαχρινή μιλφ αδιάφορη για τα γούστα μου , Αννι μελαχρινή κοντή άβυζι και Αννα Μαρία (απο φ4)μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικών κιλών και
μεσαίου μεγέθους στήθος ,το δυνατό της σημείο είναι το κωλαράκι της που είναι όλα τα λέφτα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)     
 

Επισκέπτης
σημερινή επίσκεψη στο ίδρυμα,  στην πόρτα η εντυπωσιακή για την ηλικία της καστανόξανθη κατσαρομάλλα με το μεγάλο μπούστο Θεοδώρα(από φ4)ευγενέστατη σε ερώτηση μου για τα προγράμματα μου απάντησε ότι έχει δυο προγράμματα ,το ένα 45 λεπτών στα 80 ευρώ για φουλ πρόγραμμα(μασάζ&σεξ)και το άλλο 30 λεπτών στα 60 ευρώ μόνο σεξ!!!το ρόστερ Εμμυ ξανθιά λεπτή ψηλή κοπέλα με ελαφρός ανοιχτή περιφέρεια ηλιακά την προσδιορίζω λίγο κάτω απο
τα 30 , Καρμελίτα μελαχρινή μπουτού και κωλού(λατινόφατσα), Βαλέρια μελαχρινή μιλφ αδιάφορη για τα γούστα μου , Αννι μελαχρινή κοντή άβυζι και Αννα Μαρία (απο φ4)μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικών κιλών και
μεσαίου μεγέθους στήθος ,το δυνατό της σημείο είναι το κωλαράκι της που είναι όλα τα λέφτα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)     

πολύ καλά τα περιγράφεις...να συμπληρώσω η Έμι με τη μεγάλη κωλάρα δούλευε παλιότερα και αυτή Φραντζή 4 και η Άννα-Μαρία είναι γνωστή σε όλους μας πιπινο Ρουμάνα καβλιάρα! στα υπ'οψιν μου η νέα Καρλίτα με την επίσης τεράστια κωλάρα για ατέλειωτα πουτσοσκάμπιλα...η σερίφισα Θεοδώρα δεν χρειάζεται συστάσεις από τα κορυφαία μιλφ ever! :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465
επίσκεψη χθες ,  στην πόρτα αλλά περνάει και στο δωμάτιο το γκίλφ Θεοδώρα ,ξανθιά  ψηλή κανονικό σώμα με κωλάρα και μεγάλα βυζιά  , Εμμι ξανθιά με κωλάρα και
Βίκη κοντή μελαχρινή με μικρό στήθος χαμηλοκώλα.   
 

Analάτρης

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη χθες ,  στην πόρτα αλλά περνάει και στο δωμάτιο το γκίλφ Θεοδώρα ,ξανθιά  ψηλή κανονικό σώμα με κωλάρα και μεγάλα βυζιά  , Εμμι ξανθιά με κωλάρα και
Βίκη κοντή μελαχρινή με μικρό στήθος χαμηλοκώλα.     

Ρέ παιδιά η Θεοδώρα δίνει λοκό?



 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες η Λίζα από Στουρνάρη 47 είναι εκεί?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465
έτσι έχει γραφεί....
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ
σύντομα θα επισκεφθώ το κατάστημα
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καλημέρα, φίλοι συναγωνιστές
έχουμε κανένα update για το εν λόγω ίδρυμα?
:pipa2:
 

P_69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
κανενα νεοτερο απο εδω?? Η λιζα ξερεις κανεις που βρισκεται??
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καλησπέρα συναγωνιστές,
το εν λόγω ίδρυμα μάλλον ξανα-άνοιξε  :pipa2:
εγώ θα κάνω μια βόλτα την πέμπτη  :pipa3:
αν έχει κανείς καμιά πληροφορία ας την μοιραστεί
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465

potemilespote

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα σήμερα το ίδρυμα και έζησα τη χειρότερη εμπειρία μου στο χώρο (και δεν είμαι νέος). Δεν γράφω συχνά, όμως δεν μπορώ να μην αναφέρω αυτή την εμπειρία! Στην είσοδο ήταν η Έμυ (ενδεχομένως έλειπε η σερίφισσα). Τη ρώτησα για τα προγράμματα και μου είπε πως  είναι ένα πρόγραμμα με 70 ευρώ. Μου παρουσίασε και άλλες 3 κοπέλες, που δεν ήταν του γούστου μου, και μου είπε πως το κάνει κι η ίδια. Αποφάσισα να πάρω την Έμυ. Όταν μπήκαμε στο δωμάτιο και πριν προλάβω να ξεντυθώ μου ζήτησε να την πληρώσω! (Μου συμβαίνει πρώτη φορά). Τη ρώτησα: έτσι γίνεται; Μου λέει θ κλείσουμε σε λίγο ( η ώρα ήταν 6.45΄) και θέλουμε να κάνουμε ταμείο!!! Την πλήρωσα. Έκανα το μπάνιο μου, ξάπλωσα και μετά από 5 περίπου λεπτά ήρθε. Ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα. Χωρίς να κάνει κουβέντα για μασάζ, άρχισε να μου φυλάει το δεξί βυζί και να μου χαϊδεύει τον Π. Δεν είπα τίποτα, σκέφτηκα θα έχει το σύστημά της. Κάποια στιγμή έκανα να την φιλήσω, τραβήχτηκε. Δε βαριέσαι λέω. Ίσως γλυτώνουμε κι από κάποιους κινδύνους. Και πριν καλά καλά ορθωθεί ο Π. μου φοράει το λάστιχο και αρχίζει τον πεοθηλασμό. Αυτό θα κράτησε δυο τρία λεπτά και μου λέει έλα από πίσω μου. Πράγματι την παίρνω από πίσω και αρχίζω το σφυροκόπημα. Όταν έφτασα σε ένα σημείο που ήμουν έτοιμος για εκτόξευση της λέω θέλω να τελειώσω στο στόμα σου. Γυρνάει τσαντισμένη και μου λέει: ποιος είσαι, ο άντρας μου;!!! Αν θες έλα από πάνω μου να τελειώσεις, σου έκανα τη χάρη να περάσω στο δωμάτιο, δεν θα κάνεις και ότι θέλεις!!! Το σπάσιμο ήταν μεγάλο, σκέφτηκα να φύγω, είχα πληρώσει κιόλας, τέλος πάντων τελείωσα κακήν κακώς, έφυγε, πλύθηκα κι όταν ξανάρθε μου λέει: όλα καλά; Της λέω: δεν θα τόλεγα. Γιατί μου κάνει; Της λέω, δεν μου έκανες καμιά χάρη, δεν σου ζήτησα εγώ να μπεις στο δωμάτιο, αν δεν ήθελες ας μην έμπαινες αλλά από τη στιγμή που μπήκες πρέπει να είσαι εντάξει. Ναι, μου λέει, αλλά με τους δικούς μου όρους! Της λέω, εσύ πληρώνεις; Μου λέει όχι, αλλά είπαμε να το κάνουμε κανονικά. Της λέω, τίποτα δεν είπαμε και εν πάσει περιπτώσει τι σημαίνει κανονικά; Δεν θυμάμαι τι άλλο είπαμε ακριβώς, ελπίζω να περιέγραψα την κατάσταση που έζησα. Και τα γράφω γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι, και πρέπει να εντοπίζονται αυτές που δεν είναι επαγγελματίες και θέλουν να κάνουν αρπαχτές.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.360
Κριτικές
16
Like
13.472
Πόντοι
5.577
μαυρο >:( >:( >:( >:( >:(
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
καρα μάυρο!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465
Και τα γράφω γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι, και πρέπει να εντοπίζονται αυτές που δεν είναι επαγγελματίες και θέλουν να κάνουν αρπαχτές.
και δύσκολοι να μην ήταν, αυτά πρέπει να αναφέρονται....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

καρα κατά μαυρο θες να πείς!!!για αυτό και αυτό το ίδρυμα είναι για φούντο!αφού δε θέλουν λεφτά τί να κάνουμε τώρα?να τους δώσει ο κοσμάκης ντέ και καλά?
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι τι άλλο είπαμε ακριβώς, ελπίζω να περιέγραψα την κατάσταση που έζησα. Και τα γράφω γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι, και πρέπει να εντοπίζονται αυτές που δεν είναι επαγγελματίες και θέλουν να κάνουν αρπαχτές.

Φίλτατε πολύ καλά τα έγραψες και καλά έκανες. Γιαυτό πάντα συμφωνία πριν την είσοδο και αν θέλει. Αν δεν θέλει η επόμενη.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
...της λέω θέλω να τελειώσω στο στόμα σου. Γυρνάει τσαντισμένη και μου λέει: ποιος είσαι, ο άντρας μου;!!!
Να μου επιτρέψεις αγαπητέ, αλλά εδώ έχει δίκιο η γκόμενα. Όμως θα έπρεπε να αρνηθεί με ευγενικό τρόπο.
Εκτός αν έχει συμφωνηθεί από πριν, καμία δεν είναι υποχρεωμένη να πάρει τα φλόκια σου στο στόμα της, ε?
Αν το CIM είναι κάτι που θες οπωσδήποτε, στα μασατζιδικα τουλάχιστον θα πρεπει να το ζητάς από πριν για να αποφευγεις το σπάσιμο που σού έτυχε και τα πεταμενα 70ρια...

σου έκανα τη χάρη να περάσω στο δωμάτιο, δεν θα κάνεις και ότι θέλεις!!!
Εδώ έχεις δίκιο εσύ  :grin: :grin:
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ !!!!!! :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom