Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 118K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 365 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    644

alex22_ath

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
27
Like
22
Πόντοι
0
Ο αυνανισμός ως σεξουαλική πράξη δεν δημιουργεί οργανικού τύπου διαταραχές....συμφωνειτε ολοι με αυτο?



οι υπολοιποι που δε λενε καθε ποτε αυνανιζοντε....σημαινει οτι δε το κανουν ...η ντρεποντε να πουν?
 

ANAL_yze THIS

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Ο αυνανισμός είναι ένα θέμα για το οποίο θα πρέπει να ακούτε και λίγο τους μεγαλύτερους σε ηλικία, δεν βλάπτει...Σχετικά με τις απορίες του ALEX θέλω να δώσω τις εξής συμβουλές σαν παλαιότερος..
1. Όσον αφορά τον προστάτη, ισχύει το ότι όσο συχνότερα εκσπερματώνεις, τόσο περισσότερο μειώνονται οι πιθανότητες υπερπλασίας.
2. Όταν αρχίσεις τον αυνανισμό πρέπει και να τον τελειώσεις...(αλλιώς ας μην ξεκίναγες) διαφορετικά θα νοιώθεις παράξενα φουσκωμένος ή αλλιώς στην αργκώ "αυγωμένος".
3. Η προσωπική μου άποψη είναι ότι ο αυνανισμός σαν πράξη έχει ώς αποτέλεσμα να μειώνει το μέγεθος του πέους σε αντίθεση με την ερωτική δείσδυση η οποία δυναμώνει και μεγαλώνει το πέος. Καλύτερη εναλλακτική λύση ( από το γαμίσι) φίλε μου είναι είτε να φορέσεις προφυλακτικό και να τον χώνεις ανάμεσα σε μαξιλάρια, ή να αγοράσεις το Fleshlight αποκλειστικά από Αμερική γιατί εδώ δεν πωλείται (). Η συσκευή αυτή προσφέρει εκγύμναση του πέους σε αντίθεση με την παλάμη όπου από προσωπική εμπειρία τον κάνει σαν οδοντογλυφίδα.  
χε....το τελευταιο καιρο ...κανα χρονο αυνανιζομαι συχνοτερα ...μερα παρα μερα...ενω παλιοτερα καθε εβδομαδα.....

αν αυνανιζεσε συχνα....εχω ακουσει οτι καταστρεφεις το πεος....ισχυει κατι τετοιο?......

αν αυνανιζεσε ....και σταματας....χωρις να εχεις τελειωσει πειραζει?


ο αυνανισμος εχει σχεση με τα προβληματα στο προστατη ...αργοτερα?..θελω να πω οποιος αυνανιζετε εχει περισσοτερες πιθανοτητες να παθει προστατη καποια στιγμη?
 

Επισκέπτης
Αρθρο του Ασκητή :

Το προσωπικο μου ρεκορ σε εφηβικη ηλικια ειναι 7 σε ενα 24ωρο...
Τωρα σε ηλικια 31χρ τραβαω μια-δυο την εβδομαδα, και επισης 1-2 ωρες πριν βγω με καμια που να την γουσταρω πολυ (ωστε το πανω κεφαλι να εχει τον πρωτο λογο στην αρχη του date, Και μετα να αναλαβει δραση το κατω κεφαλι). 

και εμενα 7 φορες ηταν το ρεκορ μου στην εφηβεια........τωρα το πολυ 3!!!!!!!!!!!!!!και αυτες σε μια εβδομαδα...
 

alex22_ath

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
27
Like
22
Πόντοι
0
2. Όταν αρχίσεις τον αυνανισμό πρέπει και να τον τελειώσεις. ..(αλλιώς ας μην ξεκίναγες) διαφορετικά θα νοιώθεις παράξενα φουσκωμένος ή αλλιώς στην αργκώ "αυγωμένος".


τον σταματαω για να μη παει χαμενο το σπερμα....κανω οικονομια για να εχω οταν πραγματικα θα εχω αναγκη να εκσερματωσω....


κουφαθηκατε η ακομα? :idiot:
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
Εγω τον  :jerking: 1 την μερα στανταρ αμα δω καμια βυζαρου ειδικα γινετε της τρελης χανω το μετρημα. παντος σκεφτομαι να παω να καταψυξω μην ξεμεινω απο πυρομαχικα αλλα και επειδη χανουν και τι ποιοτητα και την ποσοτητα τους με την παροδο του χρονου αλλα και επειδη με αυτο το ειδος ζωης που κανουμε στο τελος δεν θα μπορουμε να παραγουμε σπερμα η θα παθουμε κανα καρκινο που μετα απο οτι ξερω δεν κανει να κανεις παιδι.μικρος τον επαιζα ολη μερα μερικες φορες αμα το εδινα σε τραπεζες σπερματος δεν θα υπηρχε ελειψη πουθενα  :o.Ρε παιδες ξερει κανεις που μπορω να δωσω σπερμα εδω ελλαδα και ποσα λεφτα θα παρω γιατι εχω αφραγκιες να μου ολα τα μερη να παω σε ολα να βγαλω πιο πολλα :dancing:
 

epicouros

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
:jerking: το μόνο «σεξ» που είναι?τζάμπα :grin:
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Σχετικά με τις απορίες του ALEX θέλω να δώσω τις εξής συμβουλές σαν παλαιότερος ..
3. Η προσωπική μου άποψη είναι ότι ο αυνανισμός σαν πράξη έχει ώς αποτέλεσμα να μειώνει το μέγεθος του πέους σε αντίθεση με την ερωτική δείσδυση η οποία δυναμώνει και μεγαλώνει το πέος. Καλύτερη εναλλακτική λύση ( από το γαμίσι) φίλε μου είναι είτε να φορέσεις προφυλακτικό και να τον χώνεις ανάμεσα σε μαξιλάρια, ή να αγοράσεις το Fleshlight αποκλειστικά από Αμερική γιατί εδώ δεν πωλείται (). Η συσκευή αυτή προσφέρει εκγύμναση του πέους σε αντίθεση με την παλάμη όπου από προσωπική εμπειρία τον κάνει σαν οδοντογλυφίδα. 

:2funny: :2funny: Με πέθανες βραδυάτικα απο το γέλειο μεγάλε. χαχαχαχαχαχχαχα

Εσύ αυτά κάνεις?

 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Ασε που βλεπεις και τον κοπο σου!!!!!!!!!!!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
2. Όταν αρχίσεις τον αυνανισμό πρέπει και να τον τελειώσεις. ..(αλλιώς ας μην ξεκίναγες) διαφορετικά θα νοιώθεις παράξενα φουσκωμένος ή αλλιώς στην αργκώ "αυγωμένος".


τον σταματαω για να μη παει χαμενο το σπερμα....κανω οικονομια για να εχω οταν πραγματικα θα εχω αναγκη να εκσερματωσω....


κουφαθηκατε η ακομα? :idiot:



Tην μαλακια πολλοι αγαπησαν, τον μαλακα ουδεις!! 
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
δεν κανεις ομως γνωριμιες με τη μαλ@@@
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
3. Η προσωπική μου άποψη είναι ότι ο αυνανισμός σαν πράξη έχει ώς αποτέλεσμα να μειώνει το μέγεθος του πέους... /// ...όπου από προσωπική εμπειρία τον κάνει σαν οδοντογλυφίδα.  
Καλά, δεν σου είπανε όταν ήσουνα μικρός ότι πρέπει να "τρομπάρεις" το μαρκούτσι, και όχι να το "τρίβεις", όπως κάνουν οι Ινδιάνοι όταν θέλουν να ανάψουν φωτιά με ξύλα ???  Υπήρχε και σχετικό ανέκδοτο με τον Μπόμπο πριν 20 χρόνια, αλλά τώρα βλέπω ότι μάλλον το ανέκδοτο ήταν πραγματικότητα !!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
3 φορές την εβδομάδα. Έλεος αν με τη μαλακία μίκραινε ο πούτσος τότε όλοι θα 'μασταν μικροψώληδες.
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
1 - 2 φορες την εβδομαδα τωρα που εχω σχεση...
 

Επισκέπτης
το προβλημα οργανικα χρηζει αναφορας απο τη στιγμη και μονο που αυνανιστει καποιος και δεν ολοκληρωσει με εκτονωση,αλλα την κοψει για πιο μετα για διαφορους λογους......τοτε ενοχλειται ο προστατης γιατι σημειωνεται παλινδρομικη κινηση των οσχεων υγρων και πιεζονται τα εσωτερικα ουροποιητικα οργανα!το βασικοτερο ομως προβλημα ειναι το ψυχολογικο......αυτα που ποσταριστηκαν απο καποιο φιλο σε οτι αφορα τα λεγομενα του κ.ασκητη ειναι η σιγουρη αληθεια!
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Τι άλλο θέμα θα ανοιχτεί σε αυτό το forum.....Μήπως για τη σεξουαλική ζωή των σαλιγκαριών;Μήπως για την επίδραση του sex στα ελατήρια των στρωμάτων στα μπουρδέλα και η παραμόρφωσή τους;
Τελικά ο σκατόκαιρος δεν επηρεάζει μόνο τις αρκούδες στη Σιβηρία,αλλά πολλούς ακόμη..

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Mετα τα 25 η μαλακια πρεπει να κοβεται μαχαιρι. Αλλιως βγαζεις τριχες στην παλαμη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom