Νέα

swinger-cuckold . κ.ο.κ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Οχι τύπε.. δε μου έχει ζητήσει με τον κολητό μου ούτε με κάποιον φίλο μου..με 4-5 άσχετους που γνωρίσαμε και της κάνανε κλικ ανετα θα εκανε τριο.. ο λόγος που δε θέλει με τον κολητό μου δεν είναι για να μη με πικάρει και καλα.το έχει δηλώσει ξεκάθαρα..με καυλονει να κάνουμε τα πάντα με άτομα που δε θα ξαναδούμε η έστω δεν είναι στον κύκλο που συναναστρεφόμαστε συχνά .. και ο λόγος? Είναι γυνάικα..και πολλυ ευκολα θα βρεθει στο κέντρο του λιθοβολισμου μόνο και μονο επειδή θέλησε να πειραματιστει με τον συυντροφό της σε άλους σξουαλικους ορίζοντες.
ειναι 29

είστε παντρεμένοι?
υπάρχουν παιδιά?
έχετε τελικά κάνει πράξη κάτι από όλα αυτά?
Ποιος το ζήτησε πρώτος?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Αν όμως πες οτι γινεται μια τετοια φαση...και ο μπαμπης σε παροτρινει να πας με την δικια του....και εκεινη την στιγμη γυρισει η δικια σου και σου πει "Θέλω να την ξεμουνιάσεις οπως κανεισ και σε μένα!!!" δεν θα σε χαλαγε ετσι?

Εννοείται πως θα με χάλαγε.. γιατί αφού μου ζητάει η δικιά μου να ξεμουνιάσω άλλη.. είναι σα να ζητάει το ελεύθερο να ξεμουνιαστεί.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Να σου αντιστρέψω το ερώτημα για να απαντήσεις στην ερώτηση σου μόνος σου χωρίς να κουραζόμαστε...   Πως είσαι τόσο σίγουρος οτι η γκόμενά σου δε καυλόνει με τον κολητό σου?Πως είσαι τόσο σίγουρος οτι δε τον καρφώνει με τρόπο οταν είσαι και δεν είσαι μπροστα?Πως είσαι τόσο σίγουρος οτι όταν τη γαμάς δε φέρνει στο μυαλό της  τον κολητό σου στη θέση σου?Και οχι στην παρέα εκεινη τη στιγμη να το κάνετε οι 3 σας..
Τύπε...εστω και ενα απο ολα αυτα να κάνει η γκόμενά σου ( που τα κάνει μη κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας) είσαι κερατάς και στην απέξω μάλιστα..
Και σε σχεση με το αλλο που είπες.. για το αν την φυστικόσει μετα μόνος του... να ξέρεις ενα πραγμα .. οι γυνέκες προτιμούν να μένουν με αυτον που θα τους διευρύνει τουε ορίζοντες θα κατανοήσει τις δικές τους κάυλες και τους πόθους.. δε θα πηδίοτανε παρτιλιδικα με τον κολητό σου για να χάσει εσενα που τις προσφερεις πληρη ελευθερεια και να παει στο αγνωστο μόνο και μονο για ενα πήδημα.. όπως και να το κάνουμε απο εμας είναι ποιο πονηρές αε αυτά τα θέματα.. πέξε λοιπόν το πεχνίδι τους με τους δικούς τους κανόνες και να είσαι σίγουρος οτι εσυ θα βάλεις τα περισότερα γκολ και αυτες θα σε ευγνομονουν για πάντα..

Ρε φιλε άσε σε παρακαλώ τις παπαριές του δήθεν ειδήμονα του γυναικείου μυαλού.
Ξέρεις πέντε πράγματα για το πως σκέφτεται η γυναικα σου , μην το αναγάγεις σε δήθεν γνώση για όλες τις γυναίκες του κόσμου!
Εσύ είσαι ο έξυπνος που δεν κρυβεται πίσω από το δάχτυλο του?
ΠΑΠΑΡΙΕΣ , αν δεν κρυβόσουνα πίσω από το δάχτυλο σου αγόρι μου δεν θα ωραιοποιούσες στο μυαλό σου μια πράξη καθαρά αυτοεξευτελισμού. Θα είχες πάει σε ένα ψυχολόγο να σου εξηγήσει ποια πράγματα στο παρελθόν σε σε οδήγησαν σε τέτοια αισθήματα μειονεξίας που συνδύασες τον εξευτελισμό σου με την σεξουαλική ηδονή.
Άντε τώρα τραβα να γλείψεις τα χύσια κανενός από το μουνί της γυναίκας σου και έλα μετά πες μας πόσο υγιής είναι η σχέση σας και εσύ προσωπικά!
 

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Εννοείται πως θα με χάλαγε.. γιατί αφού μου ζητάει η δικιά μου να ξεμουνιάσω άλλη.. είναι σα να ζητάει το ελεύθερο να ξεμουνιαστεί.
Nai exeis dikio se ayto! All;a proseje pvw exei h fash! συμφωνειτε και οι τεσσερις για αυτο που θα γινει!
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
το αν τα σκέφτεται όλα αυτά αν θέλουμε να είμαστε ειλικρινής δε μπορώ να το ξέρω. Αλλά πηγαίνω με τη λογική πάλι. Όπως και εγώ δεν κοιτάζω ερωτικά τις κοπέλες φίλων, έτσι πιστεύω και οι κάπως σωστοί άνθρωποι δεν το κάνουν. Δε μιλάω για μια σχέση του κώλου που μπορεί να αποδειχθεί όπως να ναι. Αλλά για μια σχέση που σε κέρδισε πιο πολύ σαν άνθρωπος και όχι τόσο το γαμήσι της.
Οπότε πιο πολλά λεφτά θα πόνταρα στο ότι δε θα το σκέφτεται παρά στο να το σκεφτεί.

Και αν το πάμε πάλι με τη λογική... αν η δικιά σου τον φάει από τον κολλητό σου, είναι πολύ πιο φρέσκες και ζωντανές οι εικόνες που θα της έρχονται στο μυαλό το να τη γαμάει ο φίλος σου την ώρα που τη γαμάς εσύ, γιατί πολύ απλά ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ.

Τύπε έχουμε κολήσει στο αυτονόητο.. η γκόμενά σου είναι ανθρωπος με ορμες ποθους παθη και διαστροφες εκ του "φυσιολογικού".Το οτι δε το συζητάτε και δε γνωρίζεις δε σημένει οτι δεν την πηδάει ο κολητος σου στο μυαλό της.Μη ποντάρεις στο αντίθετο θα πας κουβα.. είναι σα να στοιχιματίζεις οτι δε γίνει ο τελικός τους champions league ..κοίτα γύρο σου ..κοίτα τις παντρεμένες που έχεις πηδήξει και θα εκπλαγείς με τα κοινά στην νοοτροπία που έχεις με τους άντρες τους.Και να σου πω και κάτι τελευταιο τύπε...? Στις σχέσεις στους γάμους δεν υπάρχει το ΜΟΥ.Το μόνο που σου ανήκει είναι ο εαυτός σου και το παιδί σου μέχρι μια ηλικία που θα πάρει τη ζωη του στα ΄χερια του.
 

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Άντε τώρα τραβα να γλείψεις τα χύσια κανενός από το μουνί της γυναίκας σου και έλα μετά πες μας πόσο υγιής είναι η σχέση σας και εσύ προσωπικά!
Αυτο φιλε ειναι cuckold και οχι swinging! :P
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Και μια ιστορία από το πως καταλήγουν τα ζευγάρια μιας και ανέφερε ένας τύπος πιο πάνω.

Φίλος τα είχε με μια κοπέλα 3-4 χρόνια. Τρελό γαμήσι μου έλεγε, δονητές πέφτανε, την έσκιζε από κώλο, ουρλιαχτά η άλλη σαν παίζει σε τσόντα και γενικότερα αχόρταγη στο πήδημα. Χρόναι ζευγάρι και ήθελε πούτσο κάθε μέρα.

Του είχε πεί να φέρει μια φίλη της να κάνουν παρτούζα.. και την είχε ρωτήσει, αν το έχει ξανακάνει ποτέ πρίν από εκείνον.

Ως γυναίκα λοιπόν ξεκινάνε τα ψέμματα τώρα : ότι είχε πάει να κάνει 4άδα με δύο γυναίκες και δύο άντρες, αλλά στο τέλος κόλωσε και το έκοψε. (ποιος αφήνει παρτούζα στη μέση?????), και ότι θα ήθελε να το έκανε μόνο με αυτόν (τον φίλο μου).
Πετώντας του αυτό το τελευταίο, στην ουσία προσπαθεί να του δείξει ότι τον ξεχωρίζει και ότι μόνο με αυτόν θα το έκανε. ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΛΑΣΣΑΡΕΙ, και έτσι πιστεύω σας το πλασσάρουν και εσάς. Ο φίλος μου πάλι καλά δεν το έφαγε...

και μία μέρα λοιπόν που η κυρία είχε καύλες, ο φίλος μου δεν έιχε γιατί κάτι είχε συμβεί. Δεν την πήδηξε και την επόμενη μέρα έφυγε για 2 ήμερο επαγγελματικό ταξίδι.

Την επόμενη μέρα, την κυρία την είδε φίλος του μαζί με τον πρωήν της έξω.. και μετά έπεσε πούτσα από τον πρώην...


Ορίστε οι ανοιχτόμυαλες σας..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Τι τους ανοιγεις τα ματια ρε τυπε bluekiss.

Αστους εκει να γαμανε πουτανες να νομιζουν οτι χυνουν κιολας οι βιζιτες με τα γλειφομουνια που τους κανουν.

ΓΚΟΛΦΩ και πασης ελλαδος γουσταρουν οι τυποι να πουμε. Αγραμματοσυνη και σκατιλα.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Nai exeis dikio se ayto! All;a proseje pvw exei h fash! συμφωνειτε και οι τεσσερις για αυτο που θα γινει!

ρε μίστερ δεν πάω να συνάψω συμφωνία της Χάγης.. Σχέση πάω να συνάψω και υγιή. Μου δίνετε την εντύπωση πως σας ενδιαφέρει πιο πολύ να μη σας πούν ψέμματα και χάνετε την ουσία.

Το θέμα σας είναι να μην το κάνει πίσω από την πλάτη σας ή να μην το κάνει καθόλου?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τύπε έχουμε κολήσει στο αυτονόητο.. η γκόμενά σου είναι ανθρωπος με ορμες ποθους παθη και διαστροφες εκ του "φυσιολογικού".Το οτι δε το συζητάτε και δε γνωρίζεις δε σημένει οτι δεν την πηδάει ο κολητος σου στο μυαλό της.Μη ποντάρεις στο αντίθετο θα πας κουβα.. είναι σα να στοιχιματίζεις οτι δε γίνει ο τελικός τους champions league ..κοίτα γύρο σου ..κοίτα τις παντρεμένες που έχεις πηδήξει και θα εκπλαγείς με τα κοινά στην νοοτροπία που έχεις με τους άντρες τους.Και να σου πω και κάτι τελευταιο τύπε...? Στις σχέσεις στους γάμους δεν υπάρχει το ΜΟΥ.Το μόνο που σου ανήκει είναι ο εαυτός σου και το παιδί σου μέχρι μια ηλικία που θα πάρει τη ζωη του στα ΄χερια του.

Ε τότε με το σκεπτικό σου όλες και όλοι κερατώνουν. Δε λέω ότι δεν το έχω κάνει. Αλλά υπάρχουν και γυναίκες που δεν έχουν κάνει μαλακίες. (και δε λέω μόνο για τις αδερφές μας και τις μανάδες μας. χαχαχα)
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τι τους ανοιγεις τα ματια ρε τυπε bluekiss.

Αστους εκει να γαμανε πουτανες να νομιζουν οτι χυνουν κιολας οι βιζιτες με τα γλειφομουνια που τους κανουν.

ΓΚΟΛΦΩ και πασης ελλαδος γουσταρουν οι τυποι να πουμε. Αγραμματοσυνη και σκατιλα.

πτυχία μορφώσεως δίνουν μετά το γαμήσι που τρώει η δικιά σου γυναίκα από τον γείτονα η μετά?
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φιλε άσε σε παρακαλώ τις παπαριές του δήθεν ειδήμονα του γυναικείου μυαλού.
Ξέρεις πέντε πράγματα για το πως σκέφτεται η γυναικα σου , μην το αναγάγεις σε δήθεν γνώση για όλες τις γυναίκες του κόσμου!
Εσύ είσαι ο έξυπνος που δεν κρυβεται πίσω από το δάχτυλο του?
ΠΑΠΑΡΙΕΣ , αν δεν κρυβόσουνα πίσω από το δάχτυλο σου αγόρι μου δεν θα ωραιοποιούσες στο μυαλό σου μια πράξη καθαρά αυτοεξευτελισμού. Θα είχες πάει σε ένα ψυχολόγο να σου εξηγήσει ποια πράγματα στο παρελθόν σε σε οδήγησαν σε τέτοια αισθήματα μειονεξίας που συνδύασες τον εξευτελισμό σου με την σεξουαλική ηδονή.
Άντε τώρα τραβα να γλείψεις τα χύσια κανενός από το μουνί της γυναίκας σου και έλα μετά πες μας πόσο υγιής είναι η σχέση σας και εσύ προσωπικά!

Διακρίνω εκνευρισμό?Λογικό..μάλον εσυ χρείαζεσε ψυχολόγο τα σύνδρομά σου .Με τη δικιά σου λογική θα πρέπει ολες οι γκόμενες να πανε σε ψυχολόγο αν γουστάρουν αγριο σκίσιμο στα 4 και εξευτελισμο απο προστυχόλογα... τύπε...ΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΟ ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ. Αν δε μπορείς να το κατανοησεις δικαιωμα σου μη κατακρίνεις ομως αυτους που το εξερευνουν.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Ρε φιλε άσε σε παρακαλώ τις παπαριές του δήθεν ειδήμονα του γυναικείου μυαλού.
Ξέρεις πέντε πράγματα για το πως σκέφτεται η γυναικα σου , μην το αναγάγεις σε δήθεν γνώση για όλες τις γυναίκες του κόσμου!
Εσύ είσαι ο έξυπνος που δεν κρυβεται πίσω από το δάχτυλο του?
ΠΑΠΑΡΙΕΣ , αν δεν κρυβόσουνα πίσω από το δάχτυλο σου αγόρι μου δεν θα ωραιοποιούσες στο μυαλό σου μια πράξη καθαρά αυτοεξευτελισμού. Θα είχες πάει σε ένα ψυχολόγο να σου εξηγήσει ποια πράγματα στο παρελθόν σε σε οδήγησαν σε τέτοια αισθήματα μειονεξίας που συνδύασες τον εξευτελισμό σου με την σεξουαλική ηδονή.
Άντε τώρα τραβα να γλείψεις τα χύσια κανενός από το μουνί της γυναίκας σου και έλα μετά πες μας πόσο υγιής είναι η σχέση σας και εσύ προσωπικά!

Εσυ δλδ τις γκομενες/πουτανες η οτιδηποτε αλλο τις παιρνεις σε συσκευασια καινουργιου τυλιγμενες με σελοφαν και περασμενες απο κλιβανο οποτε δεν τις εχει αγγιξει κανενα μιασμα πριν απο εσενα εεεεεεεεεεε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Διακρίνω εκνευρισμό?Λογικό..μάλον εσυ χρείαζεσε ψυχολόγο τα σύνδρομά σου .Με τη δικιά σου λογική θα πρέπει ολες οι γκόμενες να πανε σε ψυχολόγο αν γουστάρουν αγριο σκίσιμο στα 4 και εξευτελισμο απο προστυχόλογα... τύπε...ΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΟ ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ. Αν δε μπορείς να το κατανοησεις δικαιωμα σου μη κατακρίνεις ομως αυτους που το εξερευνουν.

Αυτές τις μαλακίες στις λέει η γυναικα σου για να σε πείσει να γλείφεις χύσια?  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εσύ προσπαθείς να βγάλεις προβληματικούς όσους δεν κρατάνε τον κώλο της γυναικας τους για να της τον χώσει πιο εύκολα ο Αμπντούλ.
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Τύπε έχουμε κολήσει στο αυτονόητο.. η γκόμενά σου είναι ανθρωπος με ορμες ποθους παθη και διαστροφες εκ του "φυσιολογικού".Το οτι δε το συζητάτε και δε γνωρίζεις δε σημένει οτι δεν την πηδάει ο κολητος σου στο μυαλό της.Μη ποντάρεις στο αντίθετο θα πας κουβα.. είναι σα να στοιχιματίζεις οτι δε γίνει ο τελικός τους champions league ..κοίτα γύρο σου ..κοίτα τις παντρεμένες που έχεις πηδήξει και θα εκπλαγείς με τα κοινά στην νοοτροπία που έχεις με τους άντρες τους.Και να σου πω και κάτι τελευταιο τύπε...? Στις σχέσεις στους γάμους δεν υπάρχει το ΜΟΥ.Το μόνο που σου ανήκει είναι ο εαυτός σου και το παιδί σου μέχρι μια ηλικία που θα πάρει τη ζωη του στα ΄χερια του.

Φίλε υπάρχει μια, πολύ λεπτή αλλά και πολύ διακριτή, διαχωριστική γραμμή μεταξύ φαντασίωσης και πραγματικότητας.
Τό ότι μπορεί μια γυναίκα στο μυαλό της να φαντασιώνεται ότι γουστάρει, δεν σημαίνει και εκ των πραγμάτων πως θα το κάνει και πράξη. Όπως αντίστοιχα και ο άντρας βέβαια. Αν ήξερε πχ η δικιά μου πόσες φορές εχω πηδήξει την κολλητή της στο μυαλό μου, θα έβλεπα τώρα ραδίκια ανάποδα!  :2funny:

Το να κάνεις όλες σου τις φαντασιώσεις πράξη, δεν είναι πάντα επιθυμητό. Είτε επειδή μπορει να είναι παράνομο (πχ βιασμός, παιδοφιλία κλπ), είτε επιδή μπορεί να είναι ανώμαλο (πχ νεκροφιλία, κτηνοβασία κλπ) είτε απλά επειδή μπορεί η δική σου φαντασίωση μπορεί να ξενερώνει τον παρτενέρ!

Ένα υποθετικό σενάριο: Ας πούμε πως εμένα η φαντασίωση μου είναι να με στραπονάρουν (υποθετικά λέμε, ρεμάλια! μην αρχίσετε!!!  :2funny:). Αν η ιδέα του να βλέπει τον άντρα της στα 4  και να του ανοίγει η σούφρα προκαλεί αποστροφή στην δικιά μου, πόσο πιστεύεις εσύ πως θα κρατήσει; Αντε να το κάνει μια για να σου κάνει το χατήρι, αντε 2, αντε 10. Κάποια στιγμή η ξενέρα θα βγει.

Το ίδιο και στο swinging. Αν και οι 2 στο ζευγάρι είναι 1000% υπέρ, τότε οκ, κάτι γίνεται (και πάλι όμως με επιφυλάξεις πως δεν θα αλλάξει κάτι στο μέλλον)
Αν έστω ο ένας από τους δυο δεν το βλέπει θετικά, τότε καλύτερα οι φαντασιώσεις να μείνουν στην σφαίρα της φαντασίας.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Εσυ δλδ τις γκομενες/πουτανες η οτιδηποτε αλλο τις παιρνεις σε συσκευασια καινουργιου τυλιγμενες με σελοφαν και περασμενες απο κλιβανο οποτε δεν τις εχει αγγιξει κανενα μιασμα πριν απο εσενα εεεεεεεεεεε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σας έτσουξε κερατάδες μου ε?
Αφού δεν νιώθετε ξεφτιλισμένοι κερατάδες ρε συ , γιατί σας πείραξε το σχόλιο?
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
ρε μίστερ δεν πάω να συνάψω συμφωνία της Χάγης.. Σχέση πάω να συνάψω και υγιή. Μου δίνετε την εντύπωση πως σας ενδιαφέρει πιο πολύ να μη σας πούν ψέμματα και χάνετε την ουσία.

Το θέμα σας είναι να μην το κάνει πίσω από την πλάτη σας ή να μην το κάνει καθόλου?

Υγιεις για ποιόν τύπε? Για σένα ? για κέινη? η και για τους 2?Αν φοβάται να σου πει ..κοιτα ενας κούκλος που περνάει εχετε ηδη χωρίσει και δε το έχεις παρει χαμπαρι.Γιατι ξέρεις κατι ρε τύπε?Να στο πει δεν είναι προσβολη..ετσι κιαλιως το έχει πει ηδη στον εαυτό της.. Αν καταφέρεις να σου μιλαει οπως μιλαει στον εαυτο της να είσαι σίγουρος οτι δε θα σε προδωσει ποτέ..Οι μεγαλύτερες προδοσίες απο μυστικά ξεκινησανε.
Δες το απο τον εαυτό σου... αν η γκόμενα σου ηταν τόσο open και σου εφερνε στο κρεβάτι την καυλα που είδατε στο μπαρ θα την κεράτονες ποτε απο μόνος σου ? θα διακυνδινευες να την χάσεις για να μπλεξεις με αλλη που θα σου επρηζε το σπερμα με τη ζήλεια της και τις ηθικολογίες της?
Δε νομίζω τύπε..ας μιλήσουμε κάποια στιγμή ρεαλιστικα και ας μη κρυβόμαστε πίσω απο τις προσωπικές μας αμπελοφιλοσοφιες
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Αυτές τις μαλακίες στις λέει η γυναικα σου για να σε πείσει να γλείφεις χύσια?  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εσύ προσπαθείς να βγάλεις προβληματικούς όσους δεν κρατάνε τον κώλο της γυναικας τους για να της τον χώσει πιο εύκολα ο Αμπντούλ.

Τσοπανοπερήφανε έχεις γλύψει σάπιο σπέρμα απο το μουνάκι της δικιάς σου και δε το έχεις παρει και γραμμη..για να μη σου πω τι πακιστανικό ψωλόχυμα έχεις ρουφήξει απο τις γκόμενες που διαφιμίζονται εδω μέσα και ξεράσεις απο την κολοτρυπίδα σου..
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Τσοπανοπερήφανε έχεις γλύψει σάπιο σπέρμα απο το μουνάκι της δικιάς σου και δε το έχεις παρει και γραμμη..για να μη σου πω τι πακιστανικό ψωλόχυμα έχεις ρουφήξει απο τις γκόμενες που διαφιμίζονται εδω μέσα και ξεράσεις απο την κολοτρυπίδα σου..

Και να έχει γίνει αυτό δεν το ήξερα.
(δεν έχω γλείψει πουτάνα στην ζωή μου ρε μαλακα , τι λες?  :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S)
Εσύ όταν το κανεις ενγνώση σου, γουστάρεις τον ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ που συνεπάγεται για έναν άντρα να γλείφει τα χύσια ενός αλλου άντρα.
Εκτος αν είσαι πουσταριό και ξερογλείφεσαι .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom