Νέα

Studio ή μπουρδέλα που έχουν κάμερες στα δωμάτια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Upnaras30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
το πολύ πολύ να με δω σε κανένα video blue....να διορθώσω και το στύλ μου... :grin:
 

kammenos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
133
Πόντοι
1
και τα δυο εχουν κοκκινο φωτακι το ζητημα ειναι οτι η καμερα ειναι σε διαφανο κουτακι(για να βλεπει ο φακος) και ο συναγερμος σε ασπρο κουτακι (γιατι οι υπερυθρες δεν εχουν αποτελεσμα αν ερχονται σε αμεση "επαφη" με το φως, παντως ειδους φως). προσεχτε αδερφια μην αγχωνεστε για μαλακιες
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Χρειαζεται κλειστο κυκλωμα τηλεορασης για λογους ασφαλειας? Μια φωνη θα βαλει η ..τανα και τελειωσε η φαση εκτος πια και αν βγαλει κανενα μαχαιρι ο πελατης αλλα μαλλον μιλαμε για τραβηγμενες καταστασεις.
Αλλα και απλο κυκλωμα τηλεορασης να ειναι (χωρις δηλαδη να καταγραφεται η εικονα) εγω θα ειχα προβλημα αν ηξερα οτι εκεινη τη στιγμη με επαιρνε "ηλεκτρονικο ματι" η τσατσα.
Οσο για τη καμερα,αν ειναι σχετικα ευαισθητη τραβαει μια χαρα,αλλωστε ο φωτισμος δεν ειναι και τοσο χαμηλος για ευνοητους λογους.Θελουν να βλεπεις τη...τανα γιατι ο οπτικος ερεθισμος σε βοηθαει να τελειωσεις πιο γρηγορα και αυτο σημαινει περισσοτερα φραγκα γι αυτους.

Πρεπει να πω ομως οτι δεν εχω δει καμερα σε δωματιο (δεν παω συχνα ομως) αλλα απο την αλλη ξερετε ποσοι τροποι υπαρχουν να βαλεις μικροκαμερες σε ενα δωματιο? Το ιδιο φυσικα ισχυει και για τα ερως-χοτελ,εκει πρεπει να γινεται της ποπης στη κυριολεξια
 

kammenos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
133
Πόντοι
1
δυο ξενδοχεια ξερω στην αθηνα που εχουν βαρβατο συστημα για τετοια το ενα ειναι γνωστο στην πειραϊκη και ενα αλλο ειναι στην εθνικη οδο στην βαρυμπομπη (τα ονοματα δεν πρεπει να λεγονται). οι καμερες φιλε petranto ειναι ομολογουμενως ευκολη υποθεση ιδιως αν ειναι ασυρματη. δεν ξερω αν προσεξες που ειναι οι καμερες στο ....ρδελο αλλα πρεπει να ειναι στον προθαλαμο και στο σαλονι. ο σκοπος ειναι να σηκωνεται η τσατσα και να καλωσοριζει τους πελατες και να μην φευγουν οι πελατες. δεν σου εχει τυχει να περιμενεις μεχρι να ερθει η τσατσα?  javascript:void(0);
Banging Head Against a Walljavascript:void(0);
Huh?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Φιλε kammenos  η τσατσα ερχεται μολις ακουσει τη πορτα να ανοιγει ενω στα στουντιο υπαρχει κουδουνι.Δεν ειναι γι αυτο που λες αλλα για λογους ασφαλειας.Για το χωρο υποδοχης το κατανοω εν μερει αλλα και παλι σε ποιον παντρεμενο θα αρεσε να γνωριζει οτι καταγραφεται η παραμονη του σε ενα τετοιο χωρο?
 
OP
OP
U

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα αδερφια. διαβασα αυτο το post σχετικα με hidden cameras. ρε παιδια  θελω να κανω μια ερωτηση (το επαγγελμα μου  ειναι ηλεκτρολογος) μηπως το ασπρο κουτακι ειναι συστημα συναγερμου ? (λεω εγω τωρα με αγαθή την καρδία !!!) ρε παιδια και micro camera  να εχουν βαλει σε μπουρδελο ο φωτισμος ειναι τοσο χαμηλος που χρειαζεται τρομερο μηχανημα με υπολογιστικη ισχυ για να κανει διορθωση του φωτισμου σε ενα video 1 Η(αυτοι θα τραβανε video ολη μερα οποτε .....τι υπολογιστης θα υπαρχει για το τρομερο backup!!!!!!!!) και εστω οτι υπαρχει αυτο το μηχανημα (παλι διερωταμαι με αγαθη την καρδια!!!) η τσατσα και οι νταβατζηδες ειναι τοσο μ@λ@κες ωστε να εκτεθουν σε μυνησεις και ενα σωρο αλλες μαλακιες (εστω οτι τους τυχαινει πελατης δικηγορος πελατης) αν καποιος πελατης δει τη μαπα του στο inet. επισης ποσες τσατσαδες ξερουν να κανουν επεξεργασια και ενα σωρο αλλες μαλακιες που χρειαζονται προκειμενου να ανεβασεις ενα video στο inet.Λοιπον για να μαθαινουμε λιγο η μ@λ@κι@ αυτη (εχω κανει εγκατασταση ενος τετοιου συστηματος) ειναι κλειστο κυκλωμα τηλεορασης γιατι σε καθε δωματιο μπαινει καθε καρυδιας καρυδι (καθε λογης ανθρωπος)  και εχουν γινει μπολικες φασεις μεταξυ πελατων και των "κοριτσιων". μετα πεφτει το ξυλο. τωρα αν το μπουρδελο το εχει καποιος computerακιας τι να πω ρε παιδια την γαμισαμε...............



φίλτατοι συναγωνιστές,

από την επαγγελματική μου εμπειρία μιλώντας αφού κι εγώ τυγχάνει να είμαι σύμβουλος σε εταιρεία που προμηθεύει κλειστά κυκλωματα σε ηλεκτρολόγους-εγκαταστάτες έχω να σας πω τα εξής:

1. έχω δεί κάμερα ψείρα που την είχαν σε κλειστό συρτάρι και μπορούσες να διαβάσεις την πάνω σελίδα με μηδέν φωτισμό

2. Ο αισθητήρας κίνησης και ενεργοποίησης συναγερμού είναι συνήθως ένα άσπρο κουτάκι με θαμπό γυαλί μπροστά. Στο ίδιο ακριβώς  κουτί (όποιος μάγκας θέλει) μπορεί να βάλει κάμερα με υπέρυθρο και να βλέπει τα πάντα ακόμα και σε χαμηλό φωτισμό. Το πρόβλημα στα υπέρθυρα είναι συνήθως η απόσταση αλλά από την πόρτα μέχρι το κρεβάτι ποτέ δεν μεσολαβούν πάνω απο 3 μέτρα οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα (εκτός κι αν γαμάει κανείς σε σουίτα  :boobies:).

3. Τα μπουρδέλα είναι επιχειρήσεις και δεν χρειάζεται να κάνει η τσατσά το video editing  αλλά ένας οποιοσδήποτε πιτσιρικάς τεχνικός. Επίσης δεν θα δείτε τέτοια video στο you tube αλλά σε ακριβά DVD τσοντάδικα με επιλεγμένους πελάτες αφού είναι καραπαράνομο και πληρώνουν αυτά τα παράνομα DVD πολύ πιο πάνω από την σύνηθες νόμιμη τσόντα.


Επίσης κι εγώ πιστεύω ότι για να προστατευθεί το πορνίδιο αρκεί να βάλει μία φωνή να ειδοποιήσει η τσατσά και θα δεις πως σκάνε μύτη τα "καλά παιδιά".... και μετά να δω πως θα προστατευθεί ο πελάτης  :rockon: :rockon: :rockon:.

Εν κατακλείδα οι πουτάνες στα μπουδέλα δεν κινδυνεύουν από τίποτα εκτός της απλυσιάς του κάθε λεχρίτη που μπορεί να αναγκαστούν να δεχτούν. Από το οποίο κινδυνεύουμε και εμείς ως επόμενοι πελάτες ... :tickedoff:.

Στο θέμα μας λοιπόν εάν υπάρχει ένα 5% αυτό στην Ιππονάκτως να είναι αισθητήρας κίνησης το θεωρώ απίθανο διότι δεν έχει λόγο ύπαρξης σε δωμάτιο μπουρδέλου κλειδαμπαρωμένο με πανζούρια κλειστά και με πολύτιμα αντικείμενα το κρεβάτι και την πουτάνα  :huh:. Εάν ήθελα κάποιος να βάλει συναγερμό θα έβαζε αισθητήρα επαφής στο παράθυρο.

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
...αυτοι θα τραβανε video ολη μερα οποτε .....τι υπολογιστης θα υπαρχει για το τρομερο backup!!!!!!!

Για την αποθήκευση της εικόνας εκτός από την παραδοσιακή λύση των time-lapse Video (με κασσέτα), υπάρχει η σύγχρονη εκδοχή των DVR (δηλαδή μιας συσκευής σε μέγεθος video, με κόστος κάτω από χίλια ευρώ) που αποθηκεύουν την εικόνα σ' ενσωματωμένο σκληρό δίσκο ή γράφουν σε DVD !!!

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
και τα δυο εχουν κοκκινο φωτακι το ζητημα ειναι οτι η καμερα ειναι σε διαφανο κουτακι(για να βλεπει ο φακος) και ο συναγερμος σε ασπρο κουτακι

ΑΥΤΟΣ είναι και ανιχνευτής υπερύθρων για συναγερμό + κρυφή κάμερα... ΠΡΟΣΟΧΗ !!!
 

Συνημμένα

  • camera-micro.jpg
    camera-micro.jpg
    5,7 KB · Εμφανίσεις: 24

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
2. Ο αισθητήρας κίνησης και ενεργοποίησης συναγερμού είναι συνήθως ένα άσπρο κουτάκι με θαμπό γυαλί μπροστά. Στο ίδιο ακριβώς  κουτί (όποιος μάγκας θέλει) μπορεί να βάλει κάμερα με υπέρυθρο και να βλέπει τα πάντα ακόμα και σε χαμηλό φωτισμό. Το πρόβλημα στα υπέρθυρα είναι συνήθως η απόσταση αλλά από την πόρτα μέχρι το κρεβάτι ποτέ δεν μεσολαβούν πάνω απο 3 μέτρα οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα (εκτός κι αν γαμάει κανείς σε σουίτα  :boobies:).
Κάνουμε λοιπόν μια σάρωση του χώρου με την κάμερα του κινητού μας και ξεμπλέξαμε... μέχρι να δούμε τα μουτσούνια μας, όπως και τα τσουτσούνια μας στο ιντερνετ
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Στην Ιππωνακτος, η εξωτερικη τους καμερα, ειναι οπως ανεβαινεις την σκαλα ψηλα και δεξια, οντως σε "εμφανες" σημειο, αν κανεις οπτικη σαρωση του χωρου.
Μια αφελης ερωτηση : Εαν πεταξω πανω στο ασπρο κουτακι (θεωρητικα συστημα συναγερμου και καμερα) ενα κομματι υφασμα για να καλυφθει το πεδιο της, χτυπαει συναγερμος ?
 

$taBouRDeL@

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ κάτι?
Μπορεί να ακουστεί και μ@λ@κί@ αλλά πίσω από τους καθρέπτες λέτε να παίζεται τίποτα? :think:
Όχι όπως στις ταινίες( λέγοντας κρυφό δωμάτιο ), απλώς όπως είναι ο καθρέπτης ένα κομμάτι να είναι φιμέ τζαμί και σαν ποιότητα να πλησιάζει την ποιότητα του καθρεπτή . Και ακριβώς εκεί από πίσω να είναι ενσωματωμένη στον τοίχο η κάμερα.
Τι λέτε ?

Το σίγουρο ένα είναι πάντως ! Άμα θέλει ο άλλος να στην κάνει την πουστιά στην κάνει :dancing:
Το ωραίο θα είναι να γ@μ@ς και εκείνη τη στιγμή να παίζεις live στο net για κάποιους άλλους . . . Γ@μησε τα ! Μεγάλη  :jerking:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
δε παιζει να εχουν καμερες στα δωματια, κατι τετοιο ειναι παρανομο και αμα τους τσακωσουν οι μπατσοι οχι μονο θα τους το κλεισουν αλλα θα φανε και χοντρη ποινη-φυλακα στο δικαστηριο.
Τωρα αν εχουν καμερες σε σαλονια και εισοδους αυτο ειναι αλλο θεμα, το κανουν για δικη τους ασφαλεια, ετσι κιαλλιως σε αυτους τους χωρους μπαινει η σαρα και μερα και παί ομως αυτες οι καμερες δεν ειναι συνδεδεμενες λογικα με καταγραφικο γιατι και αυτο ειναι παρανομο και παλι θα πεσει χοντρος τακος
 

Επισκέπτης
δε παιζει να εχουν καμερες στα δωματια, κατι τετοιο ειναι παρανομο και αμα τους τσακωσουν οι μπατσοι οχι μονο θα τους το κλεισουν αλλα θα φανε και χοντρη ποινη-φυλακα στο δικαστηριο.
Τωρα αν εχουν καμερες σε σαλονια και εισοδους αυτο ειναι αλλο θεμα, το κανουν για δικη τους ασφαλεια, ετσι κιαλλιως σε αυτους τους χωρους μπαινει η σαρα και μερα και παί ομως αυτες οι καμερες δεν ειναι συνδεδεμενες λογικα με καταγραφικο γιατι και αυτο ειναι παρανομο και παλι θα πεσει χοντρος τακος
Αυτο πιστευω και εγω...αλλα αν καποιος δει καμερα μεσα σε δωματιο οφειλει να ενημερωσει :rockon: :rockon: :rockon:
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα
Παιδια προσοχη στην Περγαμου 27Β υπαρχουν καμερες χρωμα μαυρο στα δωματια τα οποια παντα εχουν φως .
προσοχη 
κσι δε 2 διαφορετικα σε μια γωνια υπηρχε απο μια .
Πριν καιρο ειχα διαβασει για μια συσκευη απο ρωσια η οποια οταν ενεργοποιητε καταστρεφει κα8ε ηλεκτρομαγνητικομ μεσο
αλλα εχασα το site 
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
δε παιζει να εχουν καμερες στα δωματια, κατι τετοιο ειναι παρανομο και αμα τους τσακωσουν οι μπατσοι οχι μονο θα τους το κλεισουν αλλα θα φανε και χοντρη ποινη-φυλακα στο δικαστηριο.
Τωρα αν εχουν καμερες σε σαλονια και εισοδους αυτο ειναι αλλο θεμα, το κανουν για δικη τους ασφαλεια, ετσι κιαλλιως σε αυτους τους χωρους μπαινει η σαρα και μερα και παί ομως αυτες οι καμερες δεν ειναι συνδεδεμενες λογικα με καταγραφικο γιατι και αυτο ειναι παρανομο και παλι θα πεσει χοντρος τακος
το να διαθετουν καμερες θα πρεπει να αναγραφεται στην εισοδο οτι ο χωρος παρακολουθειται απο κλειστο κυκλωμα τηλεορασης.αλλιως δυστυχως ειναι παρανομες.υπαρχει νομοθεσια για αυτο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
το να διαθετουν καμερες θα πρεπει να αναγραφεται στην εισοδο οτι ο χωρος παρακολουθειται απο κλειστο κυκλωμα τηλεορασης.αλλιως δυστυχως ειναι παρανομες.υπαρχει νομοθεσια για αυτο

για το σαλονι λες?
στα δωματια ειναι ετσι και αλλιως παρανομες
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου εχει στο δωματιο.
Ψαχνω να βρω το ρωσικο site  με την συσκευη  σαν μπρελοκ
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
για το σαλονι λες?
στα δωματια ειναι ετσι και αλλιως παρανομες
σαλονι.στα δωματια απαγορευονται, καθως και στην εισοδο εξω το το χοτελι.απαγορευεται να καταγραφουν κινησεις στα πεζοδρομια.εκει χρειαζεται ειδικη αδεια απο την αστυνομια.οποτε σιγα μην παει ο ξενοδοχος να μπλεξιε με αδειες και τετοια.αν ειναι να το κανει ειναι παντου παρανομος.
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
σαλονι.στα δωματια απαγορευονται, καθως και στην εισοδο εξω το το χοτελι.απαγορευεται να καταγραφουν κινησεις στα πεζοδρομια.εκει χρειαζεται ειδικη αδεια απο την αστυνομια.οποτε σιγα μην παει ο ξενοδοχος να μπλεξιε με αδειες και τετοια.αν ειναι να το κανει ειναι παντου παρανομος.
παιδια η καμερες σε χοτελ και μπουρδελα ειναι παλια ιστορια. θα θημαστε τιν ιστορια με τιν εκπομπη αποδειξης στιν τηλεωραση. εγω ειχα εντοπιση σε ξενοδοχιο πολι γνοστο γαμιστρονα στο νεο φαληρο υποδοχη στην τιλεοραση και μαλιστα ελιπε η καμερα απο μεσα. θυμαμε που η γκομενα μου μου ελεγε μα τι ψαχνης μια ορα και δεν ξαπλονισ και τισ εκανα σουττττττ....... ΧΕΧΕ
 

stamatios

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες αυτο ειναι πολυ σοβαρο! Πρεπει να προσεχουμε πολυ απο δω και στο εξεις!Οταν επισκευτομαστε τους εν λογο οικους ΠΡΕΠΕΙ να ειμαστε παντα καλοντυμενοι,χτενισμενοι ,και να δινουμε τον καλυτερο εαυτο μας στιν σεξουαλικη πραξη!!! Σκεφτητε οτι καποιος μπωρει να μας εχει ως προτυπο σε καποια γωνια του κοσμου!!!!Ας δωσουμε λοιπον τις γνωσεις μας και το ταπεραμεντο μας απλοχερα!!! Σκεφτητε οτι εκεινη τη στιγμη διδασκουμε πολυτισμο!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom