Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή η Κατερίνα τι ώρες δουλεύει γιατί έχω πάει 4 φορές και δεν την έχω βρεί. Ολο μου βγαίνει μία άλλη και από τακτ δεν ρωτάω.
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
186
Like
145
Πόντοι
1
πέρασα μια βόλτα σήμερα από αυτό το στούντιο. επιβεβαιώνω ότι είναι το πλέον 'κυριλάτο' της Αθήνας καμία σχέση με τις μπίχλες της Φυλής. Η τσατσά πολύ φιλική μάλιστα με ρώτησα πώς το έμαθα :p Ο χώρος απλά απίστευτος για τα δεδομένα...

Η δε κοπέλα μου συστήθηκε ως 'Τζίνα' Ζίνα' 'Τίνα' κάτι τέτοιο ψηλή μελαχρινή με καρεδάκι (φορούσε κόκκινα εσώρουχα , μαύρες διχτυωτές κάλτσες και μαύρα ψιλοτάκουνα παπούτσια λουστρινέ) και ένα όμορφο ταττού στον ώμο της. Πολύ υπομονετική , χάδια , φιλιά , ισπανικό όμορφο τσιμπούσι. Δε όταν τελείωσα δεν έφυγε αμέσως αλλά έπεξε λίγο με το προφυλακτικό και μιλίσαμε κάνα πεντάλεπτο καθώς ντυνόταν. Σίγουρα θα ξαναπεράσω!
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
για την τζινα λες φιλε.πολυ καλο μωρο..καυλωσα με το που τηεν ειδα.. ακριβως ολα αυτα που λες εκανε..πολυ καλη  ,φιλικγ
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
186
Like
145
Πόντοι
1
για την τζινα λες φιλε.πολυ καλο μωρο..καυλωσα με το που τηεν ειδα.. ακριβως ολα αυτα που λες εκανε..πολυ καλη  ,φιλικγ

πράγματι!!! μα όταν μπηκε και άρχισε το στορυ η τσατσα της λεω οκ είχα 'φτιαχτει' ήδη από ολα αυτά που έχω διαβάσει εδώ και δεν έπαιζε να πέσω σε φόλα! :dancing:
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Καμια πληροφορια για τις ωρες που δουλευουν ξερουμε?
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σηναγωνηστεs κανενα καλο προγραματακι παιζη εκη,εχω βαρεθη τα ιδια και τα ιδια,κανενα λεσβιακο.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
69 μπορεις να κανεις με την κοπελα με 60 ευρω.μικρη διαφορα.τι 50 τι 60.α κ 69 η μονη κοπελα που ΔΕΝ κανει ειναι η κατερινα
 

PARAGOGOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για την Αγ.Αθανασια του Αιγαλεω καμια πληροφορια??
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
. Πολύ υπομονετική , χάδια , φιλιά , ισπανικό όμορφο τσιμπούσι.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τσιμπούσι; Σερβίρουν και μεζεδόκρασο; Πανσετάκια, κεμπαπάκια, τυροκαφτερές και κοκκινέλια; Ω ρε μάνα μου!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τσιμπούσι; Σερβίρουν και μεζεδόκρασο; Πανσετάκια, κεμπαπάκια, τυροκαφτερές και κοκκινέλια; Ω ρε μάνα μου!
Συνάδελφε, τυγχάνει ακριβώς απέναντι από το εν λόγω στουντιάκι, να υπάρχει όντως μεζεδοπωλείο με live μουσική, και τα λοιπά που αναφέρεις στο μήνυμα))))))))
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
σωστο αυτο με το μαγαζι.κ αν αισθανεσαι τυχερος στην γωνια εχει κ προποτζιδιδκο
 

grios

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
εχει και ζαχαρολαστειο για τις υπογλυκαιμιες.
και αν χρειαστεις ενα ζευγαρι κλειδια...τσουπ πεταγεσε απεναντι στον κλειδαρα και ολα μελι γαλα..
Το συμπερασμα: τα εχει όλα διπλα και συμφερει.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
k ρουχα κ κομμωτηριο.οτι θες εχει. χεχε
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδιά έχω ακουσει οτι εκει παιζει μια Χαρα. Αν ξερει κανεις για αυτήν πως ειναι τι κανει. εχω ακουσει καλα λογια. ειναι οντως καλη?
 

Επισκέπτης
πριν πατε, περάστε από τη ''Τούλα'' και παρτε ενα παγωτακι μουσταρδα (πατέντα) με μια μπάλα σοκολάτα για να ενισχυσετε τη στυση σας :dancing:
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
xaxa.καλος ο ravenM.δικιο εχεις.η τζινα δουλευει καθε παρασκευη μετα τις 5.για χαρα δεν εχω ακουσει. ξερω σιγουρα την κατερινα.την λενα.την τζινα, την ναταλι(καινουργια,ψιλοσκατα)
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Να σημειωσω δε οτι το συγκεκριμενο μαγαζι, μαζι με το αλλο που ηταν στη πολυκατοικια πανω απο το CIAO εχει γαλουχησει γενεες τησ Παγκρατιοωτικης, Βυρωνιωτικης,Καισαριανιοτικης νεολαιας, καθως επισης & των πατεραδων,θειν,νονων,κλπ αυτης της νεολαιας!!!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Να σημειωσω δε οτι το συγκεκριμενο μαγαζι, μαζι με το αλλο που ηταν στη πολυκατοικια πανω απο το CIAO εχει γαλουχησει γενεες τησ Παγκρατιοωτικης, Βυρωνιωτικης,Καισαριανιοτικης νεολαιας, καθως επισης & των πατεραδων,θειν,νονων,κλπ αυτης της νεολαιας!!!

ετσι, ετσι...ο gayboy παραστρατησε μονο!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom