Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εννοώ ότι είναι μικροκαμωμένη με στενές πλάτες και οι βυζάρες της είναι αναλογικά μεγάλες για το σώμα της. Δεν κρέμονται επίσης.
δεν κρεμονται ε?....μυριζομαι σιλικονες η κανω λαθος..?για ριξε φως φιλε μου αφου οπως λες εισαι εμπειρος...?γιατι αν δεν ειναι σιλικονες τοτε με βλεπω απο βδομαδα να τρεχω......
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Μάλλον δεν είναι σιλικόνες. Είναι στυλ Μενεγάκης αν με καταλαβαίνεις.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
στυλ μενεγακης ε?..να σου πω..αν θυμαμαι καλα ειπες οτι δεν θα δουλευει σκδ..λογω περιοδου...απο τριτη και απογευματα η βαρδια της...?
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Από ότι θυμάμαι έτσι είναι
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μαλιστα...οκ θα παω τριτη και θα ενημερωσω.......thanxxxxx!
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
Η κατερίνα που λετε ,ειναι η γνωστη που δουλευε εκει παλιοτερα? σημερα λετε να ειναι το απογευμα?οποιος ξερει κατι
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
το βαλαν κ σε αγγελια στο πρωταθλητη.εχει κ τηλεφωνο κ λεει οτι δουλευει η κατερινα κ η λενα
 

kp_pfg

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Εγώ χθες πέρασα από εκεί και πέτυχα τη Λένα. Ελληνίδα τριανταπεντάρα ψηλή, συμπαθητική μα περίεργα σοβαρή, με χαιρέτησε μάλιστα δια χειραψίας.  Στη "συνεργασία" μας ήταν άψογη με προκαταρκτικά γλυψίματα και χάδια που με σκλάβωσαν. Στις διάφορες στάσεις ήταν από εξαίρετη εως συνεργάσιμη.  Πάντα ευγενική και γλυκεια στα λόγια και στις κινήσεις αλλά πάντα με μια περίεργη σοβαρότητα. Συνολικά μια πολύ καλή φάση με πολύ καλή περιποίηση. 
Ο χώρος εντυπωσιακός (ειδικά τα μπαμπού ως σκηνικό και οι συρόμενες πόρτες), φτιαγμένος με προσοχή αλλά όχι τίποτε το τρομερό από απόψη πολυτέλειας. Και το βασικότερο: δεν έχει ούτε καν νιπτήρα στο δωμάτιο! Το μπάνιο που προαναφερθηκε είναι προφανώς κοινό.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
εγω παντως δεν περασα σημερα...για να δουμε...θα κανω μια εξορμηση αυριο το απογευματακι και οτι πετυχω αναφερω....
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
εγω λεω να περασω τωρα..θα γραψω αν γινει τπτ...
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
μολις γυρισα!!!ηταν η κατερινα! 1)η τσατσα πολυ ευγενικη 2) το μερος εχει αλλαξει! εγινε γαματο
οσο για την κατερινα..απιστευτεσ βυζαρες.πολυ συμετοχικη.πολι χαδι,πολυ περιποιηση.αξιζε το χρημα!
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Αντε επιτελους να εχουμε κατι καλο κοντά μας... :)
Ειδικά τωρα που ειναι αρχή,θα πεφτει καλή περιποιηση για να φτιάξει πελατεία. :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μολις γυρισα!!!ηταν η κατερινα! 1)η τσατσα πολυ ευγενικη 2) το μερος εχει αλλαξει! εγινε γαματο
οσο για την κατερινα..απιστευτεσ βυζαρες.πολυ συμετοχικη.πολι χαδι,πολυ περιποιηση.αξιζε το χρημα!
ειναι η γνωστη βυζαρου που εχει αναφερθει οτι δουλευει εκει?.....
 

DESAPARECIDO

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
56
Like
1
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες :)  πηγα σημερα  για αλλη μια φορα( ειμαι τακτικος) αλλα φαν της κατερινας..και πηγα με την πρυποθεση μηπως πετυχω κατερινακι...Αντι αυτης ειναι η λενα... δε λεω ευγενεστατη κοπελα αλλα εμενα δε με φτιαχνει( περι ορεξεως..)...Με το που μου το λεει ο τσατσος λεω ευγενικα και με το δικαιωμα της επιλογης ως πελατης, οτι δε θα κατσω...Και γινεται το εξης  :  ο τσατσος μου λεει  μμμ    σιγα καημενε  ποιος εισαι και κανεις και επιλογες!!  δε το λεω επειδη με εθειξε  ο λογος της ( εχουμε ακουσει χειροτερα μπινελικια σε διαφορες στιγμες) αλλα  το στυλακι της μουστογριας..μαλλον  ενημερωνονται  για την υπαρξη του τοσο  ενημερωμενου σάιτ και διαβαζωντας  καλες κριτικες( μεταξυ αυτων και δικης μου, το λεω),κανουν και λενε πραγματα αξια γιαουρτοματος.. θα ηθελα αποψεις σας αν θελετε  , για αναλογες  εντυπωσεις σε αλλα στουντιο η  οικους.
 

Επισκέπτης
Προτείνω να μαζευτούμε όλοι οι μπουρδελάκηδες έξω από τα σπίτια που μας τη λένε και μόλις τελείωσει η βάρδια του τσάτσου/τσατσάς που μας τη σπάει να αρχίσουμε να γιαρτώνουμε!!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Για όποιον ενδιαφέρεται η Κατερίνα την βδομάδα αυτή θα είναι βραδινή (ώρα 17-24) Τετάρτη, Πέμπτη και Σάββατο.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Προτείνω να μαζευτούμε όλοι οι μπουρδελάκηδες έξω από τα σπίτια που μας τη λένε και μόλις τελείωσει η βάρδια του τσάτσου/τσατσάς που μας τη σπάει να αρχίσουμε να γιαρτώνουμε!!!!!
Συνδέστε τους απ'ευθείας αυτού του τύπου τους τσάτσους και τις τσατσάδες που σας την σπάνε. Ο νόμος της αγοράς θα ευνοήσει αυτούς που έχουν καλή εξυπηρέτηση!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Για όποιον ενδιαφέρεται η Κατερίνα την βδομάδα αυτή θα είναι βραδινή (ώρα 17-24) Τετάρτη, Πέμπτη και Σάββατο.
αυτο ειναι...πολυ χρησιμη η πληροφορια σου..... ;)
 

KautoMwro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα.... Μόλις μπήκα για πρώτη φορά στο Site και ενθουσιάστηκα. Χαίρομαι που υπάρχει ένας χώρος που αξιολογείται η δουλεία μας και θα ακούμε και εμείς που προσπαθούμε να είμαστε εντάξει και κανένα μπράβο! Φυσικά και κριτικές που θα μας κάνουν καλύτερες.Θα ήθελα να ζητήσω μια χάρη απο τα παιδιά του Site...ελπίζω να μου την κάνουν... Ο χώρος που δουλεύω είναι καταπληκτικός, ένα διαφορετικό πιστεύω Studio με χρώμα ʼπο Ανατολής ( ελπίζω να καταλάβατε για ποιο χώρο μιλάω) Δυστυχώς οι προηγούμενοι ιδιοκτήτες μάλλον δεν πρόσεχαν τον κόσμο και υπάρχουν παράπονα...που όμως αδικούν εμάς ...από την 1-8-2006 τα πράγματα άλλαξαν και θα ήθελα να ζητήσω τη διαγραφή ή το διαχωρισμό των παλιών σχολίων που δεν μας αφορούν. Φιλάκια σε όλους να περνάτε καλά και να γαμάτε πολύ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πολύ πρωτοποριακό μήνυμα μπορώ να πω ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom