Νέα

Στριπτηζάδικο στις Σέρρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vonmakoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
εμενα φιλε μου μου δειχνεις οτι εισαι ατομο με ελλειψη του χιουμορ κ θα σε παρακαλουσα παρα πολυ να μη μου κανεις υποδειξεις....να κοιτας τι γραφεις εσυ κ στην τελικη χαλαρωσε μεγαλε κ διαβασε σε τι site εισαι.ολα τα θεματα με την λογικη σου θα εβριζαν αδερφες κ μανες.....οκ νεος?
για να ειμαι εδω μεσα ειμαι οντως χαλαρος, δεν χρειαστηκε να μου το πεις εσυ!!!
Anyway, συνεχισε το ομορφο χιουμορ σου, θα φροντισω να πεφτω στο επιπεδο σου για να το καταλαβαινω!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
για να ειμαι εδω μεσα ειμαι οντως χαλαρος, δεν χρειαστηκε να μου το πεις εσυ!!!
Anyway, συνεχισε το ομορφο χιουμορ σου, θα φροντισω να πεφτω στο επιπεδο σου για να το καταλαβαινω!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ενταξει φιλαρακι απο τα σερρας.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
μετα απο χθεσινη επισκεψη στο γνωστο στριπτιτζαδικο των σερρων,το καρπουζι βγηκε μαπα μαγκες.
ενω εχει σε γενικες γραμμες εχει καλες γκομενες,εκτος απο 1-2 μπαζα,και μια μαυρη που μυριζει απο μακρια την γνωστη βρωμομυρωδια τις αφρικης,τα υπολοιπα τεμαχια ειναι καλα.
το κακο ειναι οτι η γκομενες ρουφανε το κερασμενο ποτο σε χρονο dt(20 ευρω),και το πριβε αμα κανεις ειναι σε γενικες γραμμες μια ξεπετα και μιση.οσο για να δωσεις καμια πιπα θελουνε σαμπανιες και μαλακιες(100 ευρω).καλυτερα καψε λιγο βενζινη παραπανω και πανε θεσσαλονικης να γαμησεις.
το μονο που αξιζεις ειναι να πας με κανεναν φιλο για χαβαλε οπως εκανα εγω.
οι πουτανες εκει σε γενικες γραμμες δεν εχουν καταλαβει απο οτι φαινετε τι γινετε με την κριση,και τα νουμερα που ζητανε ειναι εξωπραγματικα.
συνολικο κοστος βραδιας 100 ευρω, 2 ποτα κερασμενα 40,2 πριβε 40 ευρω,και 2 ποτα δικα μας 20 ευρω.
με βλεπω να ξαναπηγαινω το 2013 παλι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
μετά από παρότρυνση φίλου μετά απο πολύ καιρό ποτάκι στο γνωστό queen, λίγος κοσμος και λογω δευτερας αλλα και οι κοπέλες καμια δεκαριά και επιπεδου 7-8 με αριστα το 10. Εντυπωση μ κανε το γεγονος οτι πλεον υπαρχουν πιο πολλες ελληνίδες και πιτσιρικες. αστερια που προφανως πηγαινουν εκει απο θεσνικη ή αλλες πόλεις. Στο ψητο τωρα πλεον ολες ειναι στο  :pipa1:  :pipa2:  :cum: και καποιες και στο  :fuck1: εαν πας προετοιμασμενος με προφυλακτικο κλπ. Το δε κοστος νομιζω σε καλα επιπεδα εαν υπολογιζεις οτι για να κατεβει καποιος απο την περιοχη θεσνικη εχει και βενζινη επιπλεον κοστος. Αυτα προς το παρον , αναμενω αυτη την εβδομαδα να κανω παλι επισκεψη γιατι θα εχει νεες παραλαβες...
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
μετά από παρότρυνση φίλου μετά απο πολύ καιρό ποτάκι στο γνωστό queen, λίγος κοσμος και λογω δευτερας αλλα και οι κοπέλες καμια δεκαριά και επιπεδου 7-8 με αριστα το 10. Εντυπωση μ κανε το γεγονος οτι πλεον υπαρχουν πιο πολλες ελληνίδες και πιτσιρικες. αστερια που προφανως πηγαινουν εκει απο θεσνικη ή αλλες πόλεις. Στο ψητο τωρα πλεον ολες ειναι στο  :pipa1:  :pipa2:  :cum: και καποιες και στο  :fuck1: εαν πας προετοιμασμενος με προφυλακτικο κλπ. Το δε κοστος νομιζω σε καλα επιπεδα εαν υπολογιζεις οτι για να κατεβει καποιος απο την περιοχη θεσνικη εχει και βενζινη επιπλεον κοστος. Αυτα προς το παρον , αναμενω αυτη την εβδομαδα να κανω παλι επισκεψη γιατι θα εχει νεες παραλαβες...
οκ περιμενουμε νεα σου :)
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
παιδια  :helpplea: ξερετε αν το Queen ειναι ακομα ανοιχτο???
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες!!μπορει καποιος να μου πει που βρισκεται το Moulin Rouge στις σερρες;; :grin:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
εισαι σιγουρος οτι βρισκεται στις σερρες?
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ετσι ειπωθηκε απο τα παραπανω!αλλα το εχει αυτοσ που ειχε το Queen  :- οποτε μαλλον ναι :P
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
μπειτε στο φορουμ κωλομπαρα επαρχιας /κκωλομπαρα σερρες γραφουν για το συγκεκριμενο μαγαζι. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:η βουλα βαβατση εργαζεται εκει
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
αααα μπορει φιλος!!!κανα σερρες ξερεις??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom