Νέα

Strip show στη Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1890
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 51K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Μαγκες καλημερα!!Για το kamasutra ξερουμε τιποτα εχει παει κανενας τωρα τελευταια???
Επισκεύτηκα το εν λόγω προ λίγων ημερών.Αρκετά καλά τα κορίτσια απο τα οποία τέσσερις δηλώνουν Ουκρανές και δύο Ρωσίδες.Τιμές ποτού δικού μου (μπύρα,σε τέτοια μαγαζιά δεν είναι για πειράματα)7 ευρώ,ποτό κοριτσιών 10 ευρώ(πεταμένα λεφτά) χορός private στα 20.Γνώμη μου πάντα,αποφύγετε τους χωρούς κτλ.,τζάμπα το καύλωμα.Κάθε μία που θα έρθει ρωτήστε την ευθεία αν δουλεύει και εκτός μαγαζιού.Η πρώτη που απάντησε θετικά μου ζήτησε 100 ευρώ για τις υπηρεσίες της εκτός καταστήματος.Τα θεώρησα πολλά και για την τύπισσα(έτσι και έτσι) και για την πόλη και δεν προχώρησα στη συμφωνία.Ελπίζω να βοήθησα.
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ τυπε!!Οι αλλες δεν δουλευουν εκτος???
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
Χαχαχαχαχα αστα να πανε τυποι!!Πληροφοριες γενικοτερα για την πολη μας υπαρχουν??δεν βλεπω και πολλα σχολια γενια εδω στο φορουμ
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
Οταν μ δωθει η ευκαιρια θα παω απλα σε ρωτησα γιατι επισκεφτηκες το μαγαζι!!ευχαριστω
 

Filtrakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
:think:Καλησπερα παιδια στιν λαρισα εχει τιποτα απο στριπτιζαδικα?
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Γενικά η Λάρισα έχει πολύ χρήμα τύπε μου, πράγμα που σημαίνει ότι σε κάνουν και χάρη που σε δέχονται στο μαγαζί τους. Οι χωραφαδες έχουν αφήσει επιδοτήσεις και επιδοτήσεις εκεί, αυτός είν ο λόγος που έκοψα να τα επισκέπτομαι. Τσάμπα καύλες. Αυτός είναι και ο λόγος που κόψαν το στριπ, αφού κονομανε και χωρίς αυτό.
 

Filtrakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι το ξέρω ότι έχει πολυ χρήμα η Λάρισα  
Εγω ρωτησα αν εχει τιποτα εκει
Υπαρχι τιποτα?
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
237
Like
32
Πόντοι
1
Γενικά η Λάρισα έχει πολύ χρήμα τύπε μου, πράγμα που σημαίνει ότι σε κάνουν και χάρη που σε δέχονται στο μαγαζί τους. Οι χωραφαδες έχουν αφήσει επιδοτήσεις και επιδοτήσεις εκεί, αυτός είν ο λόγος που έκοψα να τα επισκέπτομαι. Τσάμπα καύλες. Αυτός είναι και ο λόγος που κόψαν το στριπ, αφού κονομανε και χωρίς αυτό.

"Γενικά η Λάρισα έχει πολύ χρήμα τύπε μου"

σχετικο ειναι αυτο τυπε...καμια σχεση με παλια.
 

Filtrakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει τίποτα εκεί ρωτάω  για να ξερω
 

melaxrinos22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετω τη παρεα
και εγω για το καμασουτρα ενδιαφερομαι να μαθω ειχε τοτε ενα φοβερο καυλακι ντιανα η οποια μου ειχε σφυριξει οτι ηταν δικος της ο χωρος αλλα δε ηξερα αν οντως ηταν η τυπισσα αφεντικινα
επαιξε παιχνιδι για καιρο και την εχω χασει ενας παλιοφιλος μου ειπε οτι τωρα γυρναει θεσσαλονικη και θα θελα να μαθω αν συνεχιζει εστω και πριβε γιατι ηταν απιθανο μωρο
 

monkey7

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες
Είναι κανείς πελάτης στο moulen??
Και αν ναι μηπως ξέρει παραπάνω πληροφορίες για το μουνί με το όνομα Ivanka?
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
καλησπερα τυποι καμια πληροφορια για las vegas εχει παει κανεις τωρα τελευταια??
 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
ένας χρόνος σχεδον χωρίς ενημέρωση. πάει χάλασε και η Λάρισα...
 

Tink1223

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Παίδες λαρισα ποια stripshow παίζουν;;;
 

ekpedeyths

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στη Λαρισα θα πας Η joana η Fever και αν πετυχεις καλα γκομενακια επειδη αλλαζουν συχνα παιζει και να κανονισεις μαζι της φαση!
 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
fever παιζει εξτραδακια? αν καποιος γνωριζει κάτι καλο να παιζεται λαρισα ας μου στειλει ενα πμ. ευχαριστω και καλη χρονια
 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα. πέρασα εχθες το μεσημεράκι τυχαία μπροστά από το fever και ειδα ενοικιαστήριο αλλά μέσα δυστυχώς δεν μπορουσα να δω αν ειναι άδειο. έχει κλείσει ή μεταφερθεί κάπου αλλού? ξέρουμε αν δουλεύει ακομα?
 

nikolakis(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Το fever έχει κλείσει εδώ και χρόνια πήγαινε μπαμπιλον εγώ με τον δεύτερο χώρο κατάφερα πιπίλισμα :glasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom