Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Stasino

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
330
Like
608
Πόντοι
81
Εχω παει 2 φορες κ δεν περασα με καμια αλλα θελω ζανα ή λια ή και τις 2!την ζανα δρν την εχω δει η λια μια χαρα μ φανηκε π μ αρεσουν κ οι μεγαλυτερες
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
67
Like
3.766
Πόντοι
4.130
Εχω παει 2 φορες κ δεν περασα με καμια αλλα θελω ζανα ή λια ή και τις 2!την ζανα δρν την εχω δει η λια μια χαρα μ φανηκε π μ αρεσουν κ οι μεγαλυτερες
Ok για τη Λια πρέπει να παρεις τηλ κάποιο διαστημα νωρίτερα, αλλιως αν τη βρεις ελεύθερη παίξε και ένα τζόκερ....
Η Ζανα δεν είναι εκεί όλες τις ώρες ούτε άμεσα διαθέσιμη. Είναι λίγο μυστήριο τραινο και πρέπει να της κανεις κλικ
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
548
Like
949
Πόντοι
86
Ναι σωστά, το θέμα είναι και τι ζητάει ο καθένας, πότε και πού το ζητάει. Το χειμώνα με τα χιόνια π.χ. στα Χάνια στο Πήλιο, ποιος δεν λαχτάρισε μια γίδα βραστή και αχνιστή, για να του ζεστάνει το μέσα του?
Καποιοι προτιμουν τα ψητα, τα κοψιδια, τα φιλετα, κτλ.... κτλ....
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
Ok για τη Λια πρέπει να παρεις τηλ κάποιο διαστημα νωρίτερα, αλλιως αν τη βρεις ελεύθερη παίξε και ένα τζόκερ....
Η Ζανα δεν είναι εκεί όλες τις ώρες ούτε άμεσα διαθέσιμη. Είναι λίγο μυστήριο τραινο και πρέπει να της κανεις κλικ
Δεν νομιζω οτι εχεις δικιο

Στις 40 φορές που εχω παει , 1-2 να ηταν με πελατη
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Θα ήθελα να παρατηρήσω ότι:

Στο μαγαζί έχω πάει παλιά. Αλλά, λόγω υποχρεώσεων είχα να πάω αρκετά χρόνια. Σχετικά πρόσφατα με έφερε ο δρόμος μου από εκεί. Φρέσκαρα λοιπόν τις απόψεις μου για να είναι αξιόπιστες, και τώρα μπορώ να μιλήσω. Σάββατο βράδυ σε κενό χρόνο.

Με κάθε σεβασμό λέω ότι για κάποιες ο ΧΡΟΝΟΣ προχώρησε αρκετά. ΔΕΝ είναι σωστό να παρασύρουμε τους λιγότερο έμπειρους ακόμη και εάν αυτοί έχουν μάτια και βλέπουν. Συγγνώμη που θα το πω τεντεν, και μπορείς να λες ότι θέλεις, εγώ όμως θα ήθελα να είσαι πιο συντηρητικός –άποψη μου. Μάλιστα, διάβασα ότι έχεις διατυπώσει απόψεις για τις κοπέλες αυτού του μαγαζιού σε φόρουμ άλλου μαγαζιού, πράγμα που το θεωρώ και ατόπημα. Δυστυχώς το ίδιο το έχουν κάνει και κάποιοι άλλοι. Εγώ αρκέστηκα να εκφραστώ μόνο σε αυτό το φόρουμ. Επίσης, ούτε ονόματα από κοπέλες θα αναφέρω τώρα.

Καλή συνέχεια!

ΥΓ. Για την ιστορία, ΔΕΝ είμαι πλέον ενεργός. Ο χρόνος τρέχει ΚΑΙ για μένα, και λέω να τον προλάβω, ΠΡΙΝ με προλάβει αυτός. Ωστόσο, κάτι ξέρω και θα συνεχίσω για κάποιο καιρό να γράφω.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
67
Like
3.766
Πόντοι
4.130
Φιλε Ικαρε, Δεν ωραοιοποιησα καμμία κατασταση ούτε εκανα καμμία νεότερη, σε αυτά τα μαγαζιά αυτο που παιρνεις είναι service. Το πως το καταλαβαίνει ο καθένας είναι διαφορετικό και σεβαστό! Θυμίσου, service!!!
Άλλος ψάχνει σεξ σε φτηνότερο στυλ, άλλος σε συνδυασμό με μασαζ και όλοι έχουν τα κριτήρια τους. Έχω απόλυτο σεβασμό στη Λια για ότι προσφέρει και πως το προσφέρει. Αν σου κάνει σαν εμφανιση ή όχι δικαιωμά σου.
Για εμένα η Λια και η Μονικα αποτελούν αναφορά. Το ίδιο και η Έλενα στο Μπακνανα. Όποτε κάθε σύγκριση πρέπει να γίνει με αυτές. Τουλάχιστον οσο γράφουμε στο φόρουμ που λέγεται μασαζ. Αν πάμε καπου αλλου ....μαζί σου!
Νομίζω η αποψη μου είναι καθαρη! Θεωρώ το μαγαζι αυτο το τοπ για το είδος, όχι μόνο γιατί εχει τις δυο απο τις τρεις που έχουν γραψει αλλα γιατί όλες οι κοπέλες προσφέρουν και ΜΑΣΑΖ σε επιπεδο απο μέσο όρο και πάνω. Με μουσική σχετική, καθαριότητα, σεβασμό στην υγεια του πελάτη και περιβάλλον. Για εμφανιση εχει και Πάμελα εχει και Σόφη. Για συνδυασμό με μασαζ πάντα. Αλλιως να πάμε σε φόρουμ στουντιο....
Αυτη είναι η αποψη μου.
Έχω παει σε πολλα, όχι σε ολα και κάθε φορα γράφω την αποψη μου. Άλλοτε ρωταω όταν δεν ξέρω όπως εκανα προσφατα και άλλοτε εκφέρω αποψη μόλις αποκτήσω. Για όποιον τη δέχεται και την ασπάζετα φυσικά. Πολλοί μπορει να διαφωνείτε.
Να είσαι καλά!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
67
Like
3.766
Πόντοι
4.130
Πάμελα η καινούργια φόλα....
Σε τι είναι φόλα που βιάστηκε να συμφωνήσει και ο bixterious?
Αν είναι κατι που πρέπει να ξέρουν όλοι ....γραψτο....
Εγω την ειχα πάρει στο Φ2 και δεν ειχα τετοια αποψη εκτος που είχε ζητήσει εξτρα για τελειωτικό στοματικο.....εδώ δεν ξέρω αν συνεχίζει.....
 

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
86
Like
111
Πόντοι
0
Σε τι είναι φόλα που βιάστηκε να συμφωνήσει και ο bixterious?
Αν είναι κατι που πρέπει να ξέρουν όλοι ....γραψτο....
Εγω την ειχα πάρει στο Φ2 και δεν ειχα τετοια αποψη εκτος που είχε ζητήσει εξτρα για τελειωτικό στοματικο.....εδώ δεν ξέρω αν συνεχίζει.....
Και μόνο που ζήτησε έξτρα είναι φόλα...
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
537
Κριτικές
18
Like
2.139
Πόντοι
1.196
Σε τι είναι φόλα που βιάστηκε να συμφωνήσει και ο bixterious?
Αν είναι κατι που πρέπει να ξέρουν όλοι ....γραψτο....
Εγω την ειχα πάρει στο Φ2 και δεν ειχα τετοια αποψη εκτος που είχε ζητήσει εξτρα για τελειωτικό στοματικο.....εδώ δεν ξέρω αν συνεχίζει.....
Παρακαλώ σε ποιο πρόγραμμα ζήτησε έξτρα η Πάμελα, στα 60, στα 80, ή στα100 ευρώ? Νομίζω ότι έχει κ αυτό τη σημασία του.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
67
Like
3.766
Πόντοι
4.130
Παρακαλώ σε ποιο πρόγραμμα ζήτησε έξτρα η Πάμελα, στα 60, στα 80, ή στα100 ευρώ? Νομίζω ότι έχει κ αυτό τη σημασία του.
Σωστα, στα 100.....ξαναλέω αυτο ηταν σε άλλο μαγαζι, όποτε ρωταω αν καποιος εχει εμπειρία συμπεριφοράς εδώ και αν όχι γιατί την βαφτίσαμε πριν τη δούμε.....
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.103
Κριτικές
50
Like
6.360
Πόντοι
7.636
Σωστα, στα 100.....ξαναλέω αυτο ηταν σε άλλο μαγαζι, όποτε ρωταω αν καποιος εχει εμπειρία συμπεριφοράς εδώ και αν όχι γιατί την βαφτίσαμε πριν τη δούμε.....
Εδώ υπάρχει πρόγραμμα 100;
Μέχρι 80 δεν είναι η μια ώρα;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
67
Like
3.766
Πόντοι
4.130
Εδώ υπάρχει πρόγραμμα 100;
Μέχρι 80 δεν είναι η μια ώρα;
80 η ώρα για μασαζ και σεξ μια φορα, 100 για δυο μπαλάκια.

Τα εξτρα που αναφέρω τα ζητούσε στο Φ2 και η ερώτηση είναι αν τα ζητάει ακόμη....
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν 2 εβδομάδες , Άννα από Αλβανία. Καταπληκτικό μασάζ ευδιάθετο άτομο! Τις καλύτερες εντυπώσεις.
ΥΓ. Θα ξανά πάω άμεσα για ώρα με των 80, επειδή την προηγούμενη φορά πήγα στο τελείωμα και αναγκαστικά την πείρα μισάωρο...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.730
Κριτικές
61
Like
40.272
Πόντοι
22.785
Εχω παει 2 φορες κ δεν περασα με καμια αλλα θελω ζανα ή λια ή και τις 2!την ζανα δρν την εχω δει η λια μια χαρα μ φανηκε π μ αρεσουν κ οι μεγαλυτερες
Καί μετά ξύπνησες ρε ΣΟΧΟ ????
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.730
Κριτικές
61
Like
40.272
Πόντοι
22.785
Αν σου κάνει η Λια σαν άτομο, το επιπεδο υπηρεσιών είναι πολυ υψηλό! Πρόταση δίκη μου, δοκίμασε την με Βερονικα όχι Ζανα.....
Η Λία ήταν η αγαπημένη μου...
Έφτασα στο ((γάμο)) κάποτε ΧΑ ΧΑ ΧΑ...
Το ίδιο καί ο φίλος μου ο ΠΣΑΡΑΣΣΣΣ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
Αν σου κάνει η Λια σαν άτομο, το επιπεδο υπηρεσιών είναι πολυ υψηλό! Πρόταση δίκη μου, δοκίμασε την με Βερονικα όχι Ζανα.....
Δεν ειναι κακές …

Αλλο διδυμάκι Καλο στο καταστημα , δοκιμασμένο εννοώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom