Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pantzo50

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2014
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
15
Πόντοι
0
φωτιές έχει ανάψει αυτό το Λιζάκι.......φερτε πίσω το Λιζάκι ρεεεεεε....χαχα!!!!
 

leopold-stoch

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανείς αν η Μόνικα τα παίρνει στο πρόσωπο ή/και στο στόμα?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Υπενθυμίζω στους φίλους του καταστήματος , ότι στο κατάστημα γίνετε  χρήση πιστωτικής κάρτας , για όλες της τραπεζικές κάρτες ανεξαρτήτως !!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Υπενθυμίζω στους φίλους του καταστήματος , ότι στο κατάστημα γίνετε  χρήση πιστωτικής κάρτας , για όλες της τραπεζικές κάρτες ανεξαρτήτως !!!
βαλτε εκει περα και καμια ταμιας,με τιποτα μινι και ζαρτιερες,να δεις πελατεια..
 

alexis6666

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρεται αγαπητοι συναγωνιστες..
Πριν μισο χρονο περιπου κατεβαινω αθηνα για αγωνες και μετα τον πρωτο πρωινο αγωνα ψηνω 2 συναθλητες μου να παμε βολτιτσα απο στουρναρη 29..
Θα ηταν η πρωτη μου φορα..Περα απο ταυλανδη δεν θυμαμαι να ειχα ξανακανει μασαζ τετοιου ειδους ξανα στην ελλαδα..
Οπότε δεν ηξερα πανω κατω τι θα δω..Αλλα με το που ανοιξε η πορτα,καταλαβα τι παιζει και χαλαρωσα τελειως..
Ανοιγει με στολη νοσοκομας η θεια ελενα..!Εγω καταλαβα κατευθειαν ποια θα διαλεξω εννοειται,διεκρινα εμπειρια!
Ο ενας φιλος πηρε ενα μικρο πιπινακι ,αν θυμαμαι μελινα.. και περασε πολυ καλα ειπε..
Ο αλλος καθισε στο σαλονι με καφεδακι μας περιμενε..
Τα κοριτσια κανανε πασαρελα και μας συστηνοντουσαν,επαθα πλακα!
Η θεια ελενα μεσα ηταν ο,τι καλυτερο συναντησα εως τωρα..τελειο μασαζ με περασματα απο επιμαχα σημεια ,γλειψιμο αρχιδιων και της γυρω περιοχης...και στο γυρισμα απιστευτη λυσσαλεα πιπα οπου τα υποδεχθηκε μεσα στο στομα και τα εφτυσε..
Ντουζακι μαζι στο καπακι .
κοστος 60 ευρω μιση ωρα ,σας το συστηνω ανεπιφυλακτα (δηλαδη τη θεια ελενα..)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αργησες λιγο να γραψεις κριτικη φιλε. Πολλά αλλάζουν μεσα σε μισό χρόνο
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Και θυμάσαι τόσες πολλές λεπτομέρειες και ονόματα μετά από μισό χρόνο!!!! Μπράβο μνήμη. Σίγουρα πέρασες πολύ καλά για να θυμάσαι τόσα πράγματα.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.990
Πόντοι
4.375
Ok.. το πιπινάκι Μελινα..  δεν ήτο και τόσο ακριβές .. :)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Χαιρεται αγαπητοι συναγωνιστες..
Πριν μισο χρονο περιπου κατεβαινω αθηνα για αγωνες και μετα τον πρωτο πρωινο αγωνα ψηνω 2 συναθλητες μου να παμε βολτιτσα απο στουρναρη 29..
Θα ηταν η πρωτη μου φορα..Περα απο ταυλανδη δεν θυμαμαι να ειχα ξανακανει μασαζ τετοιου ειδους ξανα στην ελλαδα..
Οπότε δεν ηξερα πανω κατω τι θα δω..Αλλα με το που ανοιξε η πορτα,καταλαβα τι παιζει και χαλαρωσα τελειως..
Ανοιγει με στολη νοσοκομας η θεια ελενα..!Εγω καταλαβα κατευθειαν ποια θα διαλεξω εννοειται,διεκρινα εμπειρια!
Ο ενας φιλος πηρε ενα μικρο πιπινακι ,αν θυμαμαι μελινα.. και περασε πολυ καλα ειπε..
Ο αλλος καθισε στο σαλονι με καφεδακι μας περιμενε..
Τα κοριτσια κανανε πασαρελα και μας συστηνοντουσαν,επαθα πλακα!
Η θεια ελενα μεσα ηταν ο,τι καλυτερο συναντησα εως τωρα..τελειο μασαζ με περασματα απο επιμαχα σημεια ,γλειψιμο αρχιδιων και της γυρω περιοχης...και στο γυρισμα απιστευτη λυσσαλεα πιπα οπου τα υποδεχθηκε μεσα στο στομα και τα εφτυσε..
Ντουζακι μαζι στο καπακι .
κοστος 60 ευρω μιση ωρα ,σας το συστηνω ανεπιφυλακτα (δηλαδη τη θεια ελενα..)


Ελεναρα rules :rockon:
 

alexis6666

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Και θυμάσαι τόσες πολλές λεπτομέρειες και ονόματα μετά από μισό χρόνο!!!! Μπράβο μνήμη. Σίγουρα πέρασες πολύ καλά για να θυμάσαι τόσα πράγματα.
Το εχω με τη μνημη φιλε ,περα του οτι περασα υπεροχα με την ελεναρα..
Που να δεις λεπτομερειες και ονοματα που θυμαμαι απο ταυλανδη απο γεναρη του 2013 που πηγα!
Θα γραψω συντομα σε 2 μερη κριτκες,προτασεις,εμπειριες και fotos στο ταιλανδη sex trip!
stay tuned
 

alexis6666

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Α ρε ελεναρα θα μας τρελανεις!
Επισκεψη στην αθηνα χωρις μασαζ απο τη θεια ελενα δεν νοειται πλεον!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom