Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Δες στην προηγούμενη σελίδα και θα καταλάβεις.Ο φίλος που έγραψε ότι "δεν πήραμε δώρο Χριστουγέννων και μπήκαμε εδώ να ξεσπάσουμε"! Και μετά μου λέτε ότι έχω άδικο...



εκτιμώ πως γενικά αναφέρεται και όχι συγκεκριμένα.
 

Επισκέπτης
Νομίζεις είναι τα κοροϊδάκια που τους πουλανε έρωτες ή τα λαμόγια που υπερασπίζουν την Αντζελα για να γαμήσουν φτηνότερα?

Μὴν ἀποκλείομεν καὶ τὴν περίπτωσιν νὰ θέλωσι νὰ συνουσιασθῶσι ἀκριβώτερα (πρβλ. περιπτώσεις money slavery προσιδιάζουσας εἰς τὸν κ. male tsouli καὶ εἰς ἑτέρους γενναίους ὡς ὑμεῖς).
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μη σπαμαρεις Άντζελα............................

Σ αυτό το θρεντ μιλάμε για την καταγωγή της Κελλυ!


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μη σπαμαρεις Άντζελα............................

Σ αυτό το θρεντ μιλάμε για την καταγωγή της Κελλυ!

γιατι την δικια μου καταγωγη που την βαζεις?
μπορει να νομιζεις οτι ειμαι ελληνιδα..................
αλλα καταβαθος ειμαι δανεζα απο την ostergade :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τώρα θαρθουν οι "ειδικοί" να βρουν άκρη!

οι Βίκινγκς ήταν σεξουλιαριδες?

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τώρα θαρθουν οι "ειδικοί" να βρουν άκρη!

οι Βίκινγκς ήταν σεξουλιαριδες?

ε ναι στην ελλαδα σε ολα υπαρχουν "ειδικοι"  :2funny:
δεν ξερω δεν δοκιμασα δεν τρελλενομαι και τοσο με τους ξενους τους βρισκω λιγο κρυους :P
αλλα δεν ειδα και καναν τετοιον να σου πω την αληθεια :-

παντως επιστημονικα πιο καλη θεση εχουν οι δανοι απο τους ελληνες :o
   
 

Επισκέπτης
Αφού θέλεις απλά μια απάντηση απο την Άντζελα  γιατί δεν της στέλνεις απευθείας ένα π.μ. ? που έτσι καί αλλιώς παραδέχεσαι σε προηγούμενο ποστάρισμα ότι διευθύνει ένα ΝΟΜΙΜΟ στούντιο ! αυτά  γιατί διαφορετικά θα σου πώ ότι όσο φοβάται την αλήθεια ό ψεύτης  άλλο τόσο  την φοβάται καί ό συκοφάντης !
Και ο λόγος που με λες συκοφάντη είναι;
 

Επισκέπτης
Λοιπόν θα σας πω και εγώ κάτι, και δεν ξαναγράφω..
.
.
.
Γνώμη μου και σας τη λέω άφοβα.
(και μην περιμένετε να ποστάρω στις απαντήσεις σας)
Μ' αρέσει κιόλας που ανέφερες στον διαπληκτισμό που είχαμε τις προάλλες ότι χαίρεσαι να συζητάς μαζί μου... παροιμιώδης σταθερότητα χαρακτήρα...
Τέλος πάντων, ομολογείς ότι θέλεις να κάνεις μονόλογο. Οπότε ως λάτρης του διαλόγου δεν έχει νόημα να απαντήσω σε κάποια από τις προσβολές σου ή τις αβάσιμες κατηγορίες σου.
Δεν τα λέμε λοιπόν.

Είναι καταπληκτικό όμως το πόσο αποφεύγουν το διάλογο πολλοί θαμώνες του εν λόγω στούντιο, συμπεριλαμβανομένης και της ιδιοκτήτριάς του ενόσω οι προσβολές και τα ξεσπάσματα είναι πολύ προσφιλή προς το άτομό τους...
Ανδροπρεπέστατο!
 

vagelis_sta

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός; τα πράγματα είναι απλά: η καταγωγή κάποιας κοπέλας αν είναι αλβανική δεν αρέσει σε πολλούς, τους ξενερώνει. γι αυτό προτιμάνε να γράφουνε κάτι άλλο. αυτό δεν σημαίνει πως ότι άλλο λέει το στούντιο στις πληροφορίες του είναι και ψέμματα. μέρος του πλασαρίσματος μιας κοπέλλας είναι η αναφορά σε μια πιο ¨αριστοκρατική¨ καταγωγή. γιατί ασχολούμαστε με το μηδέν τόσοι σοβαροί άνθρωποι εδω μέσα;
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
helloooooooo....

kelly its back :s&m_3:

που ειναι τα αγορια μουυυυυυυυυυ


καλησπερα σε"ολους" :think:
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ Ρόκαβλον.

προσπαθώ να διαβάσω τις σελίδες απο την ώρα που γύρισα στο σπίτι μου αλλα κάπου σκαλώνω καθώς δεν καταλαβαίνω κάτι: την σχεδόν παρανοϊκή σου μανία να δικάσεις την Αντζελα και τα κορίτσια. Εχεις φαγωθεί με την καταγωγή της Κέλλυς και αν είναι Σέρβα η όχι. Ωραία ακόμα και αν δεν είναι Σέρβα θα αλλάξει πιστεύεις κάτι; Η θα εμφανιστεί κάποιος πελάτης που θα ζητήσει τα λεφτά του πίσω; 'Η είσαι πρόθυμός να το κάνεις και αυτό για όλες τις κοπέλες που δηλώνουν ψευτική καταγωγή σε όλα τα στούντιο. Η' δεν μπορείς να καταλάβεις αν είναι αλήθεια οι πληροφορίες στο "ποιότητα και υγεία" με τις πληροφορίες για την καταγωγή της κοπέλας και της κάθε κοπέλας;

Στην τελική αν θέλεις τόσο πολύ να κρίνεις κάποια γράψε για την απόδοση της στο δωμάτιο. Εκεί θα έχεις τα δίκια σου και δεν θα μπορεί να σου πεί κανεις τιποτα. Τώρα αν προσβλήθηκες τόσο πολύ επειδή η κοπέλα μπορεί να μήν είναι Σέρβα (γιατι οι Σέρβες υποτίθεται οτι είναι οι σούπερ-σεξουάλες στην Ευρώπη;) αλλα κάτι αλλο τι να σου πω....
Να κι ένας άνθρωπος που αν και διαφωνεί, φαίνεται να γνωρίζει από διάλογο και πολιτισμένες μεθόδους.
Κατ' αρχήν δεν έχω καμία μανία με τα κορίτσια. Το έχω αποσαφηνίσει αυτό σε πολλά post μου. Ας μην χρειαστεί να το επαναλάβω για χιλιοστή φορά.
Εκνευρίζομαι όμως με την κοροϊδία, ακόμη και την πιο μικρή. Ο επαγγελματίας που κοροϊδεύει για τις πιο ασήμαντες λεπτομέρειες της δουλειάς του, δεν θα έχει τον παραμικρό ενδοιασμό να παραπλανήσει και για τις πλέον σημαντικές. Γι' αυτό και η παραπομπή μου στο "Ποιότητα & Υγεία".

Κανείς δεν επισύναψε κατηγορία εξ' αρχής. Αναρωτήθηκα πως είναι δυνατόν να είναι Σέρβα η Κέλλυ και να μην το γνωρίζουν οι υπόλοιπες Σέρβες ιερόδουλες της Αθήνας εφόσον είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού όλες κι όλες.
Δεν πήρα απάντηση.
Ξαναρώτησα...
Τίποτε!
Ε κάποιον λάκκο έχει η φάβα. Μου λες τι θα γίνει και αν δεν είναι τελικά; Κάνε στην Άντζελα αυτήν την ερώτηση. Για να το κρύβει, θα ξέρει τους λόγους καλύτερα.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Μ' αρέσει κιόλας που ανέφερες στον διαπληκτισμό που είχαμε τις προάλλες ότι χαίρεσαι να συζητάς μαζί μου... παροιμιώδης σταθερότητα χαρακτήρα...
Τέλος πάντων, ομολογείς ότι θέλεις να κάνεις μονόλογο. Οπότε ως λάτρης του διαλόγου δεν έχει νόημα να απαντήσω σε κάποια από τις προσβολές σου ή τις αβάσιμες κατηγορίες σου.
Δεν τα λέμε λοιπόν.

Είναι καταπληκτικό όμως το πόσο αποφεύγουν το διάλογο πολλοί θαμώνες του εν λόγω στούντιο, συμπεριλαμβανομένης και της ιδιοκτήτριάς του ενόσω οι προσβολές και τα ξεσπάσματα είναι πολύ προσφιλή προς το άτομό τους...
Ανδροπρεπέστατο!

Πριν μερικές μέρες που σιγοντάριζες τον κάβιρο σαυτά που έλεγε (2432-2435) ήταν πολύ ανδροπρεπές. Οχι δυστυχώς δε χαίρομαι το διάλογο με άτομα που κοροϊδεύουν επίσης μαζί με άλλα εμπαθη άτομα,και μετά παρουσιάζονται δήθεν ως πολιτισμένα και δηθεν θιγμενα.
Εχεις άτομα να κάνεις όσο διάλογο θελεις, ακόμα και σαυτο το thread ενημέρωσης. Αλλωστε ποστάρω σπάνια..
 

Επισκέπτης
Πριν μερικές μέρες που σιγοντάριζες τον κάβιρο σαυτά που έλεγε (2432-2435) ήταν πολύ ανδροπρεπές. Οχι δυστυχώς δε χαίρομαι το διάλογο με άτομα που κοροϊδεύουν επίσης μαζί με άλλα εμπαθη άτομα,και μετά παρουσιάζονται δήθεν ως πολιτισμένα και δηθεν θιγμενα.
Και τι με νοιάζει ρε sarouman τι προβλήματα έχεις εσύ με τον Κάβιρο κι εκείνος μαζί σου; Τις διαφωνίες σας λύστε τις μεταξύ σας.
Επειδή δηλαδή έκανα πλάκα με τις ειρωνίες που σου εξαπέλυσε πάει να πει ότι τον σιγοντάρω εναντίον σου; Λες κι εσένα είχα ως αντικείμενο συζήτησης σ' εκείνες τις σελίδες.
Όπως θες τα βλέπεις τα πράγματα μου φαίνεται μόνο και μόνο για να φτιάξεις πάτημα να μου εξαπολύσεις τις κατηγορίες σου άμεσα.
Πολλές μεταπτώσεις έχει η γνώμη σου sarouman και δεν είναι καλό αυτό.
Τέλος πάντων, δεν ζητώ κάποια απάντηση από 'σενα, ό,τι ήταν να σου πω για το άτομό σου τα είπα αντρίκια και σταράτα την προηγούμενη φορά.
Πίστευε ό,τι θέλεις. Στ' αρχίδια μου! Αύριο πάλι πιθανόν να μου λες άλλα.

Εχεις άτομα να κάνεις όσο διάλογο θελεις, ακόμα και σαυτο το thread ενημέρωσης. Αλλωστε ποστάρω σπάνια..
Αν βλέπεις αυτό το νήμα ως ενημερωτικό είσαι βαθειά νυχτωμένος δυστυχώς φίλε μου. Η ενημέρωση από τη δημιουργία του ακόμη αποτελεί ένα ελάχιστο ψήγμα του χαρακτήρα του, ενώ το off-topic δίνει και παίρνει. Οι 2500 σελίδες του το αποδεικνύουν περίτρανα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom