Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Διαβάζω εδώ και καιρό το forum (είμαι φορουμάκιας, δεν έχω σχέση με τον χώρο) και, πραγματικά, το thread αυτό εδώ και καιρό συνεχίζει να με εκπλήσσει. Μακάρι όλοι οι επαγγελματίες να μιμούνταν την νοοτροπία της Αντζελας. Όχι μόνο στο χώρο του πληρωμένου έρωτα.

Άντζελα σπας κάθε προκατάληψη όσων αφορά την ελληνική πραγματικότητα από ότι και να σκεφτώ σχετικά με αυτά που έχω διαβάσει. Φυσικά, δε σε ξέρω προσωπικά, μπορεί να κάνω και λάθος (ελπίζω πως όχι  :P). Πάντως, ένα έχω να πώ. Συνέχισε έτσι. Άκομα και σε εμάς τους άσχετους έχεις δώσει τις καλύτερες των εντυπώσεων.

Συγγνώμη για το off-topic. Καλή συνέχεια αγωνιστές :)

ευχαριστω ματια μου ;)
οτι μπορω κανω, ολοι μας πιστευω οτι για τον εαυτο μας και τη δουλεια μας κανουμε το καλυτερο δυνατον ;)

Φιλε οι περισσοτερες κοπελες ελληνιδες στον χωρο σαν την αντζελα ειναι απλα δεν μπορουμε να τις γνωρισουμε ολοι απο κοντα προσωπικα να δουμε τον ανθρωπο και οχι τον επαγγελματια,απλα η αντζελα εβγαλε τον εαυτο της προς τα εξω χωρις να υπολογιζει το τιμημα και βγηκε κερδιζμενη ευγε και παλι ευγε της ..........!!!!!!!!
αντζελα ξερω πως αν η νομοθεσια της ελλαδος στο επετρεπε θα ειχες ενα απο τα καλυτερα στουντιο της ελλαδος για ολα τα γουστα και φετιχ....!!!!

εισαι πολυ σωστος μαναρι μου σε ολα σου ;)
αυτο για την νομοθεσια ξαναπεστο :P :'(

καλά πρέπει να είναι ο άλλος τελείως ζώων για να σας κάνει καταγγελεία για το τσιγάρο και για το πρόστιμο! Το καλαταβαίνω να μήν επιτρέπεται το κάπνισμα στο σαλόνι παρόλο που είμαι καπνιστής. Είναι χώρος αναμονής και πρέπει να είναι καλαίσθητος και να μήν μυτίζει τσιγαρίλα.  :'(

φαντασου όμως την καταγγελία: "παρακαλώ αστυνομία; Στο Στούντιο Φ104 στην Φυλής καπνίζουν στο σαλόνι αναμονής και παρόλο που η τσατσά τους ζήτησε να το σβήσουν δεν το έκαναν. Παρακαλώ να επέμβετε ταχέως." :rockon: :rockon: :rockon:

δεν χρειαζετε να γινει καταγγελεια μωρο, υπαρχει μια καινουργεια υπηρεσια του υγειονομικου που ειναι επιφορτισμενη με τον ελεγχο των οικων, στα 3 παραπτωματα αμεσως θα σφραγιζετε ο οικος, και το τσιγαρο μετριετε σαν παραπτωμα :-
αφου σκεψου ουτε τα σκυλια μου δεν παιρνω στο μαγαζι γιατι η παρουσια ζωου πιανετε σαν παραπτωμα :-

Θα ειμαι αδικος αν αντι για 10 βαλω 9?Ωραιος ο νεος χωρος και ωραια διακοσμηση,ειδικα για οποιους θυμουνται το χωρο οταν το οικημα αυτο ηταν μπουρδελο.

οχι δεν εισαι καθολου αδικος μωρο μου ;)
το 10 ειναι απιαστο
εγω θα εβαζα 8 και το 9 σε λιγο καιρο ;) :cheesy:

Θέλουμε επιτέλους φωτογραφίες Μπέτυς!!! Έστω μία - δύο να δούμε περί τίνος πρόκειται, μας έχει φάει η περιέργεια, μην ερχόμαστε τζάμπα από Φυλής την ώρα της βάρδιάς της μόνο & μόνο για να τη δούμε...

δεν εχουνε βγει ακομα οι φωτογραφιες της Μπετυς μαναρι μου :-

Επισκεψη πριν λιγες ωρες στο νεο studio Φ104 παρεα με τον φιλτατο Pitsiriko1.

Eξαιρετικος χωρος, καμια σχεση με το προηγουμενο studio. Φοβερη διακοσμηση, ανετοι χωροι, λουσατο περιβαλον, μοντερνα επιπλωση, προσοχη και στην τελευταια λεπτομερεια.

Και μεσα σε αυτο το παλατι ξεπροβαλε και η Αντζελα για να ολοκληρωθει η μαγία της υποθεσης.

Πραγματικα ενα παλατι στην Φυλης. Ευχομαι η προσπαθεια, η επενδυση που εκανε και το μερακι που εβαλε η Αντζελα αν πιασουν τοπο.

Αξιζει πραγματικα.

ΥΓ: Εννοειται οτι ψηφισα 10.....

ευχαριστω κουκλί μου ομορφο ;)
δε με χαιρετησατε αυτη τη φορα βρε και μεσα στον πανικο δεν σας καταλαβα :-

ααα και δεν ειπατε τιποτα να ερχομασταν και εμεις! :cheesy:
χωρις να θελω να ειμαι αρνητικος για ακομα μια φορα αν και ο χωρος φαινετε πολυ ωραιος πιστευω χανει λιγο απο το μερος στο οποιο ειναι!
+1000000000

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Aν ηταν σε αλλη περιοχη θα τα "εσπαγε".....

Αυτο λεγαμε και με τον Pitsiriko1.

δεν μπορω να πω οτι αυτο που λετε ειναι λαθος, αλλα ουτε και σωστο, ισως να ειναι μαλλον σωστο απ τη μερια σας ;)
απ τη δικια μου τη μερια ομως σαν επαγγελματιας ή μαλλον σαν ιδιοκτητρια το μαγαζι ειναι πετυχημενο γιατι εχει 2 βασικα συστατικα,
εχει τη δικη του πιστη πελατεια ;)
και βρισκετε σε μια περιοχη ή μαλλον σε ενα σημειο που ουτος η αλλος υπαρχει πελατεια πραγμα που το βοηθάει να αποκτησει ακομα περισσοτερη απ την ηδη υπαρχουσα του ;)

προσωπικα πιστευω οτι ηταν πολυ λαθος κινηση αυτη. επισης αν το σκεφτεις και αλλιος θα το παιρνει η μπαλα καθε λιγο και λιγακι οταν κανουν ντου οι μπατσοι στην φυλης για τον οποιονδηποτε λογο.

χμμμμμμμμμ
δεν θα συμφωνησω κουκλε μου :-
καταρχην οποτε γινοντε τετοιου ειδους επιχηρησεις δεν κλεινουν μονο τα σπιτια της φυλης αλλα αυτοματος το νεο διαδιδετε και κλεινουν ολα τα σπιτια της αττικης :-
κατα 2ον οταν ενα μαγαζι βρισκετε στην ιδια περιοχη με αλλα 50-100 μπορει και παραπανω σπιτια στατιστικα οι οποιες αρνητικες επιπτωσεις μοιραζοντε δια του 50-100 κτλ
και συν της αλλης οταν ενα μαγαζι σαν το δικο μας εχει πεντακαθαρο ιστορικο στο τοπικο αστυνομικο τμημα και στο τμημα ηθων (δεν εχει δηλ πιαστει ποτε να απασχολει κοπέλα μη χαρακτηρισμενη και χωρις ενημερωμενο βιβλιαριο υγειας) καπου στη πορεια αποκτα λιγο λιγο καποια μορφη εμπυστοσυνης χωρις αυτο φυσικα να αποκλειει οτιδηποτε ;)

Σωστή!
Άντζελά άψογη η δουλεια που έγινε στο μαγαζί!
Συγχαρητήρια!
Καλές δουλείες, θα τα πούμε κάποια στιγμή και απο κοντά.

ευχαριστω ματια μου γλυκα
οποτε θες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Μετά από 25 χρόνια στον ίδιο χώρο !!!

Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Ο Σ    Χ Ω Ρ Ο Σ !!! ...μετα την ανακαίνιση     :thumbsup:

Κάθε βράδυ "έπαιζε" κάτι σαν γιορτή στο συγκεκριμμένο σπίτι και ήταν όλοι μαζί επισκέπτες και "κορίτσια" σαν μια μεγάλη παρέα  :grouphug:

Θυμάμαι ότι τα "κορίτσια" παρότι επαγγελματίες είχαν πρόσχαρη συμπεριφορά και δεν κοίταζαν αποκλειστικά αν θα περνούσε κάποιος επισκέπτης  :sunglasses:

Το έκαναν με μεράκι και ευχάριστη διάθεση  :dancing:

Χαρακτηριστικά, θυμάμαι πρόσθετα, τους μεταλλικούς καναπέδες και τα έντονα φωτορυθμικά

...μαγεία

:woldman:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Φιλε οι περισσοτερες κοπελες ελληνιδες στον χωρο σαν την αντζελα ειναι απλα δεν μπορουμε να τις γνωρισουμε ολοι απο κοντα προσωπικα να δουμε τον ανθρωπο και οχι τον επαγγελματια,απλα η αντζελα εβγαλε τον εαυτο της προς τα εξω χωρις να υπολογιζει το τιμημα και βγηκε κερδιζμενη ευγε και παλι ευγε της ..........!!!!!!!!
αντζελα ξερω πως αν η νομοθεσια της ελλαδος στο επετρεπε θα ειχες ενα απο τα καλυτερα στουντιο της ελλαδος για ολα τα γουστα και φετιχ....!!!!



φίλε μου αν ήξερες πόσο δίκηο έχεις....όταν κάποια στιγμή τέθηκε μέσα μου το δίλημα  ότι έχω να επιλέξω ανάμεσα στην επαγγελματία Άντζέλα και στον άνθρωπο χωρίς δισταγμό επέλεξα τη φιλία της. Θεωρώ ότι είναι τιμή μου που τον συγκεκριμένο άνθρωπο τον αισθάνομαι σαν φίλη, άποψη μου είναι πως επαγγελματία σαν την Άντζελα αργά ή γρήγορα ξαναβρίσκεις, άνθρωποι σαν και αυτή όμως είναι σπάνιοι.
κορίτσαρε να ΄σαι πάντα καλά και σε ευχαριστώ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μετά από 25 χρόνια στον ίδιο χώρο !!!

Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Ο Σ    Χ Ω Ρ Ο Σ !!! ...μετα την ανακαίνιση     :thumbsup:

Κάθε βράδυ "έπαιζε" κάτι σαν γιορτή στο συγκεκριμμένο σπίτι και ήταν όλοι μαζί επισκέπτες και "κορίτσια" σαν μια μεγάλη παρέα  :grouphug:

Θυμάμαι ότι τα "κορίτσια" παρότι επαγγελματίες είχαν πρόσχαρη συμπεριφορά και δεν κοίταζαν αποκλειστικά αν θα περνούσε κάποιος επισκέπτης  :sunglasses:

Το έκαναν με μεράκι και ευχάριστη διάθεση  :dancing:

Χαρακτηριστικά, θυμάμαι πρόσθετα, τους μεταλλικούς καναπέδες και τα έντονα φωτορυθμικά

...μαγεία

:woldman:

και μενα αναμεικτα ηταν τα συναισθηματα μου σημερα στη πρωτη μου βαρδια :cheesy:
ο πανω οροφος για εναν ολοκληρο χρονο οταν ανοιξα το μαγαζι ηταν το κυριο σπιτι μου
και για τα 2 επομενα χρονια κατι σαν δευτερο σπιτι, για να κοιμαμε απο βραδυς οταν δουλευα πρωι ή οταν ειχα πρωινες δουλειες στο κεντρο και ηθελα να αποφυγω τη ταλαιπωρια της πρωινης κινησης :cheesy:
το ενα δωματιο ηταν η κρεβατοκαμαρα μου και το αλλο ο χωρος που βαφομουν ετοιμαζομουν ντυνομουν οποτε σημερα ολος ο οροφος μου ηταν υπερβολικα οικιος και ζεστος γεματος αναμνησεις ;) :cheesy:

φίλε μου αν ήξερες πόσο δίκηο έχεις....όταν κάποια στιγμή τέθηκε μέσα μου το δίλημα  ότι έχω να επιλέξω ανάμεσα στην επαγγελματία Άντζέλα και στον άνθρωπο χωρίς δισταγμό επέλεξα τη φιλία της. Θεωρώ ότι είναι τιμή μου που τον συγκεκριμένο άνθρωπο τον αισθάνομαι σαν φίλη, άποψη μου είναι πως επαγγελματία σαν την Άντζελα αργά ή γρήγορα ξαναβρίσκεις, άνθρωποι σαν και αυτή όμως είναι σπάνιοι.
κορίτσαρε να ΄σαι πάντα καλά και σε ευχαριστώ.

καποτε ομως οι φιλοι ερχοντουσαν να πουνε και ενα γεια οταν δουλευω :cheesy:
τωρα τιποτα :'( :'( :'( :'( :'( :'(

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66


καποτε ομως οι φιλοι ερχοντουσαν να πουνε και ενα γεια οταν δουλευω :cheesy:
τωρα τιποτα :'( :'( :'( :'( :'( :'(

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/quote]


bre άκαρδη μη με πληγώνεις :grin:, ό μόνος λόγος που δεν έρχομαι είναι η απόσταση της δουλειάς μου και να θεωρείς δεδομένο πως ένα γειά είναι λίγο μαζί σου.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
καλημέρα και απο μένα
βρε μωρό μου σε έχω επιθυμίσει πάρα πολύ αλλά λόγω δουλειάς δεν προλαβαίνω!!!
άλλαξα γραφείο και πούλμαν γιατί μουφάγαν πολλά λεφτα και τωρα είμαι σε άλο γραφείο και δουλευω στην νοτιανατολική ατικη, δηλαδή απο αγια παρασκευή και πάνω, οπως παλλήνη, πικέρμι , αεροδρόμιο, ελληνικό, γλυφαδα κλπ. και το πούλμαν έχει "ρουφιανο" που αμα βγείς εκτός περιοχής χτυπαέι κόκκινο. παντως την τρίτη θα προσπαθήσω να περάσω με το ιχ για 1 γεια αν δεν δουλεύω. Γιατί στο νεο γραφείο δουλεύω 16-24 ωρες και οπως καταλαβαίνεις τις ελάχιστες ωρεσ κοιμαμαι για ξεκούραση. πάντως θα τα πούμε σύντομα στο υπόσχομαι αγαπούλα μου
Φίλε όσιε καλως σε βρήκα και ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά κάποια στιγμή
φιλάκια πολλά
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
απαπα για οτιδηποτε αλλο ναι να ζητησω τη βοηθεια σου κουκλί αλλα οχι να παρουμε μαζι τα παπουτσια και να τα παμε στο μαγαζι  :-
εισαι ικανος να με βαζεις πανω στη πατησιων να τα δοκιμαζω ολα ενα ενα :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

μα... γιατί το λες αυτό;;;;  :rolleyes: :rolleyes:
νταξει... όχι και στο δρόμο... απλά θα κλειδωθούμε στο μαγαζί όλη μέρα.... :2funny: :2funny: :lheel: :lheel: :lheel:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
bre άκαρδη μη με πληγώνεις :grin:, ό μόνος λόγος που δεν έρχομαι είναι η απόσταση της δουλειάς μου και να θεωρείς δεδομένο πως ένα γειά είναι λίγο μαζί σου.

το ξερω μαναρακι οτι εισαι μακρυα, απλα σε πειραζω ;) :-* :-* :-*

καλημέρα και απο μένα
βρε μωρό μου σε έχω επιθυμίσει πάρα πολύ αλλά λόγω δουλειάς δεν προλαβαίνω!!!
άλλαξα γραφείο και πούλμαν γιατί μουφάγαν πολλά λεφτα και τωρα είμαι σε άλο γραφείο και δουλευω στην νοτιανατολική ατικη, δηλαδή απο αγια παρασκευή και πάνω, οπως παλλήνη, πικέρμι , αεροδρόμιο, ελληνικό, γλυφαδα κλπ. και το πούλμαν έχει "ρουφιανο" που αμα βγείς εκτός περιοχής χτυπαέι κόκκινο. παντως την τρίτη θα προσπαθήσω να περάσω με το ιχ για 1 γεια αν δεν δουλεύω. Γιατί στο νεο γραφείο δουλεύω 16-24 ωρες και οπως καταλαβαίνεις τις ελάχιστες ωρεσ κοιμαμαι για ξεκούραση. πάντως θα τα πούμε σύντομα στο υπόσχομαι αγαπούλα μου
Φίλε όσιε καλως σε βρήκα και ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά κάποια στιγμή
φιλάκια πολλά
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :smitten: :smitten: :smitten:

θα βρεις εσυ μωρο τον τροπο ναρθεις ειμαι συγουρη ;)
εισαι πανεξυπνος και κατεργαρης :cheesy:

μα... γιατί το λες αυτό;;;;  :rolleyes: :rolleyes:
νταξει... όχι και στο δρόμο... απλά θα κλειδωθούμε στο μαγαζί όλη μέρα.... :2funny: :2funny: :lheel: :lheel: :lheel:

αφου θα αντεξεις τη διαδρομη μεχρι το μαγαζι τοτε οκ ;) :cheesy:


Σημερα Σαββατο

τωρα και μεχρι τις 5 η Μπετυ :smitten:

το απογευμα η Αντζελα :smitten:

το βραδυ η Νικόλ :smitten:

By antzela

By antzela

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Ola9

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Με-γεια το σπιτι αλλα φοβάμαι να παρκάρω το σααμπ κοντα εκει, θα έρθω με το τρίκυκλο.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
το βραδυ η Νικόλ :smitten:

By antzela

By antzela

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/b]
[/quote]



καλησπέρα όμορφη φωτογράφε. συγχαρητήρια σε σένα και στο μοντέλο σου.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
θα βρεις εσυ μωρο τον τροπο ναρθεις ειμαι συγουρη ;)
εισαι πανεξυπνος και κατεργαρης :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Αλοίμονο!!! Για την αγαπούλα μου την Άντζελα θα κάνω τα πάντα!!!
c u στο εγγυς μέλλον!!!
φιλάκια και περίμενε. απαντησέ μου στο πμ pls!!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντζελα οφείλω να ομολογήσω ότι έμεινα πολύ ικανοποιημένος και από τον χώρο αλλά και από την δική σου περιποίηση-συμπεριφορά μετά την χθεσινή μου επίσκεψη το απόγευμα.
Μπράβο κούκλα συνέχισε έτσι και σίγουρα θα σας ξανατιμήσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντζελα οφείλω να ομολογήσω ότι έμεινα πολύ ικανοποιημένος και από τον χώρο αλλά και από την δική σου περιποίηση-συμπεριφορά μετά την χθεσινή μου επίσκεψη το απόγευμα.
Μπράβο κούκλα συνέχισε έτσι και σίγουρα θα σας ξανατιμήσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλημερα :cheesy: :cheesy:
Ευχαριστω πολυ μωρο μου ;) Σου ευχομαι την επομενη φορα να σε κανουμε να περασεις ακομα καλυτερα ;)


Σημερα Κυριακη

τωρα η Ευα :smitten:

By antzela

το απογευμα η Σουζανα :smitten:

By antzela

το  βραδυ η Μπετυ :smitten:

υγ. Και οι 3 κοπέλες σημερα προσφαιρουν και πρωκτικο προγραμμα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
το  βραδυ η Μπετυ :smitten:

υγ. Και οι 3 κοπέλες σημερα προσφαιρουν και πρωκτικο προγραμμα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/b]

αντζυ καλο μηνααααα!!!!

για να σε πω .... αυτη την μπεσυ δεν θα μας την δειξεις σε καμια φωτο .... γουρουνι στο σακι θα μου δωσεις ? χιχιχι  :grin:

σματς σμουτς !!! :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζυ καλο μηνααααα!!!!

για να σε πω .... αυτη την μπεσυ δεν θα μας την δειξεις σε καμια φωτο .... γουρουνι στο σακι θα μου δωσεις ? χιχιχι  :grin:

σματς σμουτς !!! :smitten: :grouphug: :smitten:

δεν τις εχω μωρο ακομα τις χθεσινες φωτογραφιες της Μπετυς στα χερια μου :-
το mail μου ειναι αδειο και μαλλον ο φωτογραφος μας ακομα κοιματε >:( :'( :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
δεν τις εχω μωρο ακομα τις χθεσινες φωτογραφιες της Μπετυς στα χερια μου :-
το mail μου ειναι αδειο και μαλλον ο φωτογραφος μας ακομα κοιματε >:( :'( :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Aμα θελεις μικρη μου προσφαιρωμαι και εγω για φωτογραφηση!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom