Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ρε Αντζελα γιατι στις φοτο δεν δειχνετε τα προσοπα σας?Υπαρχει καποιος λογος?

πιστευω στο εξηγησε ματια μου ο heelover ;)
μη κοιτας επειδη το κανω εγω, εγω δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με την οικογενεια μου, ουτε με τον κυκλο μου ουτε με την γειτονια μου κτλ
για τις αλλες κοπελες δεν ισχυει ομως το ιδιο ;)
υπαρχει φυσικα μια σκεψη που μαλλον θα την πραγματοποιησουμε σε περιπου 1-2 εβδομαδες οταν δηλ φωτογραφηθουμε ολες μας, στο σαλονι μας στην τηλεοραση αντι για την κλασσικη συνιθισμενη ερωτικη ταινια να παιζει ενα slideshow με ολες τις φωτογραφιες των κοριτσιων του μαγαζιου (οπως γινετε σε αναλογα μαγαζια του εξωτερικου ;)), εκει καθισμενος στο καναπε μας θα μπορεις να μας δεις ολες μας σε φωτογραφιες με ακαλυπτο προσωπο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
:2funny: :-* :uglystupid: :headbang:
ΑΝΤΖΕΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΟΘ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ???

ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ  ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ  ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΔΕΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΙΛΑΓΑ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ???
ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝΤΖΕΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΩΡΑΙΟ ΧΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Η "ΟΡΕΞΗ " ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΑΖΙ !!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ :kissass2:

μωρο μου ενα απλο στουντιο ειμαστε δεν γυρναμε τσοντες εδω γιαυτο μην ζητατε οτι σας κατευει στο κεφαλι, ο αλλος προχτες ηθελε να βαλει την κοπελα να πλενει πιατα και να της κανει πισοκολλητο ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ!!!!!!!
ειπαμε να εχετε φαντασια αλλα και ορια σε λιγο θα μου ζητατε τα κοριτσια να ειναι ντυμενα με ποδιες σχολικες και να τις μαματε ενω κανουν τα μαθηματα τους .................
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
:2funny: :-* :uglystupid: :headbang:
ΑΝΤΖΕΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΟΘ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ???

ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ  ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ  ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΔΕΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΙΛΑΓΑ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΜΑΝΤΗΛΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ???
ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝΤΖΕΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΩΡΑΙΟ ΧΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Η "ΟΡΕΞΗ " ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΑΖΙ !!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ :kissass2:

δεν ξερω μαναρι μου, το θεμα ειναι πανω απ ολα ειναι να το δεχετε  η ιδια η κοπέλα :-
στειλε μου αν θελεις σε πμ για το ποια κοπέλα θα σε ενδιεφερε να τη ρωτησω και να σου πω ;)
δε σου υποσχομαι τιποτα και μαλλον δεν θα γινετε γιατι κρινοντας παντα απ τον εαυτο μου ειναι αρκετα <<αβολο>> για μια κοπέλα να της δεσει ενας αγνωστος τα χερια και να της κλησει τα ματια μεσα στο δωματιο :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν ξερω μαναρι μου, το θεμα ειναι πανω απ ολα ειναι να το δεχετε  η ιδια η κοπέλα :-
στειλε μου αν θελεις σε πμ για το ποια κοπέλα θα σε ενδιεφερε να τη ρωτησω και να σου πω ;)
δε σου υποσχομαι τιποτα και μαλλον δεν θα γινετε γιατι κρινοντας παντα απ τον εαυτο μου ειναι αρκετα <<αβολο>> για μια κοπέλα να της δεσει ενας αγνωστος τα χερια και να της κλησει τα ματια μεσα στο δωματιο :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

τα ιδια πραγματα ειπαμε με αλλα λογια βρε πως σε ξερω πια ...........!!!!!!!!!!
 

Jarlaxle

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζω εδώ και καιρό το forum (είμαι φορουμάκιας, δεν έχω σχέση με τον χώρο) και, πραγματικά, το thread αυτό εδώ και καιρό συνεχίζει να με εκπλήσσει. Μακάρι όλοι οι επαγγελματίες να μιμούνταν την νοοτροπία της Αντζελας. Όχι μόνο στο χώρο του πληρωμένου έρωτα.

Άντζελα σπας κάθε προκατάληψη όσων αφορά την ελληνική πραγματικότητα από ότι και να σκεφτώ σχετικά με αυτά που έχω διαβάσει. Φυσικά, δε σε ξέρω προσωπικά, μπορεί να κάνω και λάθος (ελπίζω πως όχι  :P). Πάντως, ένα έχω να πώ. Συνέχισε έτσι. Άκομα και σε εμάς τους άσχετους έχεις δώσει τις καλύτερες των εντυπώσεων.

Συγγνώμη για το off-topic. Καλή συνέχεια αγωνιστές :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Διαβάζω εδώ και καιρό το forum (είμαι φορουμάκιας, δεν έχω σχέση με τον χώρο) και, πραγματικά, το thread αυτό εδώ και καιρό συνεχίζει να με εκπλήσσει. Μακάρι όλοι οι επαγγελματίες να μιμούνταν την νοοτροπία της Αντζελας. Όχι μόνο στο χώρο του πληρωμένου έρωτα.

Άντζελα σπας κάθε προκατάληψη όσων αφορά την ελληνική πραγματικότητα από ότι και να σκεφτώ σχετικά με αυτά που έχω διαβάσει. Φυσικά, δε σε ξέρω προσωπικά, μπορεί να κάνω και λάθος (ελπίζω πως όχι  :P). Πάντως, ένα έχω να πώ. Συνέχισε έτσι. Άκομα και σε εμάς τους άσχετους έχεις δώσει τις καλύτερες των εντυπώσεων.

Συγγνώμη για το off-topic. Καλή συνέχεια αγωνιστές :)

Φιλε οι περισσοτερες κοπελες ελληνιδες στον χωρο σαν την αντζελα ειναι απλα δεν μπορουμε να τις γνωρισουμε ολοι απο κοντα προσωπικα να δουμε τον ανθρωπο και οχι τον επαγγελματια,απλα η αντζελα εβγαλε τον εαυτο της προς τα εξω χωρις να υπολογιζει το τιμημα και βγηκε κερδιζμενη ευγε και παλι ευγε της ..........!!!!!!!!
αντζελα ξερω πως αν η νομοθεσια της ελλαδος στο επετρεπε θα ειχες ενα απο τα καλυτερα στουντιο της ελλαδος για ολα τα γουστα και φετιχ....!!!!
 

trelomounakias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
εμενα στο 104 μου την εσπασε μια μερα η τσατσα γιατι με το που μπηκα και κρατουσα τσιγαρο , μου την ειπε αγρια ...
πουθενα δεν τηρειται το μετρο του τσιγαρου , εκει βρηκε να το εφαρμοσει ?
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.496
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
εμενα στο 104 μου την εσπασε μια μερα η τσατσα γιατι με το που μπηκα και κρατουσα τσιγαρο , μου την ειπε αγρια ...
πουθενα δεν τηρειται το μετρο του τσιγαρου , εκει βρηκε να το εφαρμοσει ?
έπεσες σε αντικαπνίστρια ή σε τσατσά που τηρεί τους νόμους κάτα γράμμα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εμενα στο 104 μου την εσπασε μια μερα η τσατσα γιατι με το που μπηκα και κρατουσα τσιγαρο , μου την ειπε αγρια ...
πουθενα δεν τηρειται το μετρο του τσιγαρου , εκει βρηκε να το εφαρμοσει ?

μη το λες κουκλί μου
σε ενα εστιατοριο, μια τραπεζα, ενα καταστημα ρουχων κτλ δεν μπαινεις με τσιγαρο στο χερι :-
γιατι να μπαινεις σε ενα stoudio?
δε στο λεω με κακια και εγω καπνιστρια ειμαι και πολλες φορες θελω καπου να αναψω τσιγαρο δεν μπορω και πιεζομαι
αν εβλεπες ομως πως ηταν οι τοιχοι του μαγαζιου στο φως οταν το μαγαζι εκλεισε για ανακαινιση θα αλλαζες γνωμη, καταμαυροι απ τον καπνο του τσιγαρου και το μαγαζι ειχε βαφτει το καλοκαιρι 2007 σχεδον 2 χρονια κι ομως ειχε προλαβει αποκτησει μια πολυ ανθιγυηνη ατμοσφαιρα.
Καλυτερα λοιπον στο σαλονι ειδικα που δεν εχει και παραθυρα να μην καπνιζει κανενας μας ;)
Περα φυσικα και απ τους λογους υγειας το προστιμο του υγειονομικου σε περιπτωση ελεγχου ειναι κατι που δεν θα ηθελα ποτε μου να πληρωσω, προτιμω αυτα τα χρηματα να τα ριξω στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Περα φυσικα και απ τους λογους υγειας το προστιμο του υγειονομικου σε περιπτωση ελεγχου ειναι κατι που δεν θα ηθελα ποτε μου να πληρωσω, προτιμω αυτα τα χρηματα να τα ριξω στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

καλά πρέπει να είναι ο άλλος τελείως ζώων για να σας κάνει καταγγελεία για το τσιγάρο και για το πρόστιμο! Το καλαταβαίνω να μήν επιτρέπεται το κάπνισμα στο σαλόνι παρόλο που είμαι καπνιστής. Είναι χώρος αναμονής και πρέπει να είναι καλαίσθητος και να μήν μυτίζει τσιγαρίλα.  :'(

φαντασου όμως την καταγγελία: "παρακαλώ αστυνομία; Στο Στούντιο Φ104 στην Φυλής καπνίζουν στο σαλόνι αναμονής και παρόλο που η τσατσά τους ζήτησε να το σβήσουν δεν το έκαναν. Παρακαλώ να επέμβετε ταχέως." :rockon: :rockon: :rockon:
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Θα ειμαι αδικος αν αντι για 10 βαλω 9?Ωραιος ο νεος χωρος και ωραια διακοσμηση,ειδικα για οποιους θυμουνται το χωρο οταν το οικημα αυτο ηταν μπουρδελο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Θέλουμε επιτέλους φωτογραφίες Μπέτυς!!! Έστω μία - δύο να δούμε περί τίνος πρόκειται, μας έχει φάει η περιέργεια, μην ερχόμαστε τζάμπα από Φυλής την ώρα της βάρδιάς της μόνο & μόνο για να τη δούμε...
 

prwktor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μη το λες κουκλί μου
σε ενα εστιατοριο, μια τραπεζα, ενα καταστημα ρουχων κτλ δεν μπαινεις με τσιγαρο στο χερι :-
γιατι να μπαινεις σε ενα stoudio?
δε στο λεω με κακια και εγω καπνιστρια ειμαι και πολλες φορες θελω καπου να αναψω τσιγαρο δεν μπορω και πιεζομαι
αν εβλεπες ομως πως ηταν οι τοιχοι του μαγαζιου στο φως οταν το μαγαζι εκλεισε για ανακαινιση θα αλλαζες γνωμη, καταμαυροι απ τον καπνο του τσιγαρου και το μαγαζι ειχε βαφτει το καλοκαιρι 2007 σχεδον 2 χρονια κι ομως ειχε προλαβει αποκτησει μια πολυ ανθιγυηνη ατμοσφαιρα.
Καλυτερα λοιπον στο σαλονι ειδικα που δεν εχει και παραθυρα να μην καπνιζει κανενας μας ;)
Περα φυσικα και απ τους λογους υγειας το προστιμο του υγειονομικου σε περιπτωση ελεγχου ειναι κατι που δεν θα ηθελα ποτε μου να πληρωσω, προτιμω αυτα τα χρηματα να τα ριξω στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


οχι τσιγαρο, μόνο πίπες στο σαλόνι  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Εδω θα ταιριαζε γαντι αυτο νομιζω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Επισκεψη πριν λιγες ωρες στο νεο studio Φ104 παρεα με τον φιλτατο Pitsiriko1.

Eξαιρετικος χωρος, καμια σχεση με το προηγουμενο studio. Φοβερη διακοσμηση, ανετοι χωροι, λουσατο περιβαλον, μοντερνα επιπλωση, προσοχη και στην τελευταια λεπτομερεια.

Και μεσα σε αυτο το παλατι ξεπροβαλε και η Αντζελα για να ολοκληρωθει η μαγία της υποθεσης.

Πραγματικα ενα παλατι στην Φυλης. Ευχομαι η προσπαθεια, η επενδυση που εκανε και το μερακι που εβαλε η Αντζελα αν πιασουν τοπο.

Αξιζει πραγματικα.

ΥΓ: Εννοειται οτι ψηφισα 10.....
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Επισκεψη πριν λιγες ωρες στο νεο studio Φ104 παρεα με τον φιλτατο Pitsiriko1.

Eξαιρετικος χωρος, καμια σχεση με το προηγουμενο studio. Φοβερη διακοσμηση, ανετοι χωροι, λουσατο περιβαλον, μοντερνα επιπλωση, προσοχη και στην τελευταια λεπτομερεια.

Και μεσα σε αυτο το παλατι ξεπροβαλε και η Αντζελα για να ολοκληρωθει η μαγία της υποθεσης.

Πραγματικα ενα παλατι στην Φυλης. Ευχομαι η προσπαθεια, η επενδυση που εκανε και το μερακι που εβαλε η Αντζελα αν πιασουν τοπο.

Αξιζει πραγματικα.

ΥΓ: Εννοειται οτι ψηφισα 10.....

ααα και δεν ειπατε τιποτα να ερχομασταν και εμεις! :cheesy:
χωρις να θελω να ειμαι αρνητικος για ακομα μια φορα αν και ο χωρος φαινετε πολυ ωραιος πιστευω χανει λιγο απο το μερος στο οποιο ειναι!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
ααα και δεν ειπατε τιποτα να ερχομασταν και εμεις! :cheesy:
χωρις να θελω να ειμαι αρνητικος για ακομα μια φορα αν και ο χωρος φαινετε πολυ ωραιος πιστευω χανει λιγο απο το μερος στο οποιο ειναι!

+1000000000

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Aν ηταν σε αλλη περιοχη θα τα "εσπαγε".....

Αυτο λεγαμε και με τον Pitsiriko1.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
+1000000000

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Aν ηταν σε αλλη περιοχη θα τα "εσπαγε".....

Αυτο λεγαμε και με τον Pitsiriko1.

προσωπικα πιστευω οτι ηταν πολυ λαθος κινηση αυτη. επισης αν το σκεφτεις και αλλιος θα το παιρνει η μπαλα καθε λιγο και λιγακι οταν κανουν ντου οι μπατσοι στην φυλης για τον οποιονδηποτε λογο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
μη το λες κουκλί μου
σε ενα εστιατοριο, μια τραπεζα, ενα καταστημα ρουχων κτλ δεν μπαινεις με τσιγαρο στο χερι :-
γιατι να μπαινεις σε ενα stoudio?
δε στο λεω με κακια και εγω καπνιστρια ειμαι και πολλες φορες θελω καπου να αναψω τσιγαρο δεν μπορω και πιεζομαι
αν εβλεπες ομως πως ηταν οι τοιχοι του μαγαζιου στο φως οταν το μαγαζι εκλεισε για ανακαινιση θα αλλαζες γνωμη, καταμαυροι απ τον καπνο του τσιγαρου και το μαγαζι ειχε βαφτει το καλοκαιρι 2007 σχεδον 2 χρονια κι ομως ειχε προλαβει αποκτησει μια πολυ ανθιγυηνη ατμοσφαιρα.
Καλυτερα λοιπον στο σαλονι ειδικα που δεν εχει και παραθυρα να μην καπνιζει κανενας μας ;)
Περα φυσικα και απ τους λογους υγειας το προστιμο του υγειονομικου σε περιπτωση ελεγχου ειναι κατι που δεν θα ηθελα ποτε μου να πληρωσω, προτιμω αυτα τα χρηματα να τα ριξω στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Σωστή!
Άντζελά άψογη η δουλεια που έγινε στο μαγαζί!
Συγχαρητήρια!
Καλές δουλείες, θα τα πούμε κάποια στιγμή και απο κοντά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom