Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Καλή βάρδια στην Μπετούλα σήμερα!!!
:-* :-* :-* :-* :-*
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα φιλε σάρουμαν,
μιας και εχεις μεγάλη εμπειρία στο αυταρχικό πρόγραμμα ποια ειναι η γνώμη σου για την καλύτερη σε αυτο ?
Δηλαδη να το ευχαριστιέται και η ιδια ...
Εχεις βλέπω δωκιμάσει 3-4 μέχρι στιγμής...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα φιλε σάρουμαν,
μιας και εχεις μεγάλη εμπειρία στο αυταρχικό πρόγραμμα ποια ειναι η γνώμη σου για την καλύτερη σε αυτο ?
Δηλαδη να το ευχαριστιέται και η ιδια ...
Εχεις βλέπω δωκιμάσει 3-4 μέχρι στιγμής...

Καλησπέρα φίλε μου..
Ανεπιφύλακτα η καλύτερη στο αυταρχικό πρόγραμμα είναι η Αντζελα! Και δεν κάνω διαφήμιση ούτε τίποτα. Λέω αυτό που πραγματικά ισχύει.
Το συγκεκριμένο studio διαθέτει τους χώρους και το υλικό για το συγκεκριμένο πρόγραμμα. Οι κοπελες που έχω δοκιμάσει εγώ είναι κάποιες σκάλες παραπάνω σε εμπειρία από άλλα studio στο αυταρχικό. Και δε θέλω να αναφέρω σε ποια (γιατί ούτε αρνητική διαφήμιση θέλω να κάνω). Δες τις κριτικές μου και θα καταλάβεις.
Εμένα προσωπικά η Μπέτυ μ'έχει ξετρελάνει και είμαι φανατικός πελάτης της (όποτε έχω τα φράγκα φυσικά). Αλλά για να λέμε αυτό που ισχύει η καλύτερη είναι η Αντζελα γιατί το ευχαριστιέται πραγματικά αυτό που κάνει. Και επειδή ξέρει και επιλέγει προσωπικό που θα ανταποκριθεί στις απαιτήσεις του προγράμματος πιστεύω αξίζει να δοκιμάσω και άλλες κοπέλες πχ. την Αλίκη (που φαίνεται εκπληκτική)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
πραγματικά δεν θέλω ή αν είναι σε κάποιο άλλο μέρος. Αφού αποφάσισε να σταματήσει.... :lheel:

Ποτέ μην πείτε ποτέ και ιδιαίτερα αυτήν την εποχή που μαστίζει τη χωρα μας η οικονομική κρίση.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
τουλαχιστον αγαπη μου γλυκεια εγω την εκανα την μεταλλαξη μου και ηρεμησα
εσυ που ξεμεινες γυναικα πραμα σε αντρικο σωμα τι να πεις?
το να εισαι gay δεν ειναι κακο γλυκεια μου
το οτι εισαι ομως κακοπουστας ειναι παρα πολυ



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015

papaz

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Άντζελα ήθελα να σε ρωτήσω το studio θα μπει σε χριστουγεννιάτικο κλίμα,και αν ναι ποτε?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Άντζελα ήθελα να σε ρωτήσω το studio θα μπει σε χριστουγεννιάτικο κλίμα,και αν ναι ποτε?

Ωραία ερώτηση... Όλοι αυτές τις χριστουγεννιάτικες εκπλήξεις απ' το 104 περιμένουμε... Ελπίζω φέτος λόγω κρίσης να μην πέσει πετσόκομμα :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα ήθελα να σε ρωτήσω το studio θα μπει σε χριστουγεννιάτικο κλίμα,και αν ναι ποτε?

εννοειτε μωρο οτι θα το στολισουμε, θα ειναι και μεγαλη γρουσουζια αν δεν το κανουμε :cheesy:
την προηγουμενη εβδομαδα κοιταξαμε τα στολιδια μας τι εχουμε τι μας λειπει κτλ
και αυτη την εβδομαδα θα παμε για ψωνια και θα το φτιαξουμε ;)

Τωρα και μεχρι το πρωι στο studio η Μαρίνα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
εννοειτε μωρο οτι θα το στολισουμε, θα ειναι και μεγαλη γρουσουζια αν δεν το κανουμε :cheesy:
την προηγουμενη εβδομαδα κοιταξαμε τα στολιδια μας τι εχουμε τι μας λειπει κτλ
και αυτη την εβδομαδα θα παμε για ψωνια και θα το φτιαξουμε ;)

Τωρα και μεχρι το πρωι στο studio η Μαρίνα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]
o αγιοσ μαριναροσ ουαουυυυυυυυυυυυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Νομίζω πέρυσι έγιναν κάποια happenings (απ'ότι διάβαζα δηλ, γιατί δεν ήμουν πελάτης ακόμα).. Είχε ετοιμάσει κάποιες εκπλήξεις η Αντζελα με δωράκια κλπ. που τα έδιναν οι κοπέλες αν δεν κάνω λάθος?
Πάντως υπήρχε μια ατμόσφαιρα.
Πιστεύω και εμείς μπορούμε να συμβάλλουμε σε αυτή, γιατί και οι κοπέλες όσο ναναι θέλουν να βρίσκονται με τις οικογένειες τους ή έστω κάπου αλλού τις γιορτές, όπως όλοι μας. Καλό είναι να τους φτιάχνουμε το κέφι σαν άνθρωποι, και όχι να πετάμε κακεντρέχειες. Εντάξει για πήδημα πάμε.. αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι συνευρίσκονται δύο άνθρωποι (ναι υπο ένα καθεστώς δούναι - λαβείν), σε μια εορταστική περίοδο όπου προσπαθούμε να αφυπνίσουμε τα κοιμισμένα από την καθημερινότητα συναισθήματα μας και τις ευαισθησίες μας.
Αλλά απ'ότι βλέπω.. περισσεύει η κακεντρέχεια πάντα (αν κρίνω από τα post που διαβάζω)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Νομίζω πέρυσι έγιναν κάποια happenings (απ'ότι διάβαζα δηλ, γιατί δεν ήμουν πελάτης ακόμα).. Είχε ετοιμάσει κάποιες εκπλήξεις η Αντζελα με δωράκια κλπ. που τα έδιναν οι κοπέλες αν δεν κάνω λάθος?
Πάντως υπήρχε μια ατμόσφαιρα.
Πιστεύω και εμείς μπορούμε να συμβάλλουμε σε αυτή, γιατί και οι κοπέλες όσο ναναι θέλουν να βρίσκονται με τις οικογένειες τους ή έστω κάπου αλλού τις γιορτές, όπως όλοι μας. Καλό είναι να τους φτιάχνουμε το κέφι σαν άνθρωποι, και όχι να πετάμε κακεντρέχειες. Εντάξει για πήδημα πάμε.. αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι συνευρίσκονται δύο άνθρωποι (ναι υπο ένα καθεστώς δούναι - λαβείν), σε μια εορταστική περίοδο όπου προσπαθούμε να αφυπνίσουμε τα κοιμισμένα από την καθημερινότητα συναισθήματα μας και τις ευαισθησίες μας.
Αλλά απ'ότι βλέπω.. περισσεύει η κακεντρέχεια πάντα (αν κρίνω από τα post που διαβάζω)
Νομίζω πέρυσι έγιναν κάποια happenings (απ'ότι διάβαζα δηλ, γιατί δεν ήμουν πελάτης ακόμα).. Είχε ετοιμάσει κάποιες εκπλήξεις η Αντζελα με δωράκια κλπ. που τα έδιναν οι κοπέλες αν δεν κάνω λάθος?
Πάντως υπήρχε μια ατμόσφαιρα.
Πιστεύω και εμείς μπορούμε να συμβάλλουμε σε αυτή, γιατί και οι κοπέλες όσο ναναι θέλουν να βρίσκονται με τις οικογένειες τους ή έστω κάπου αλλού τις γιορτές, όπως όλοι μας. Καλό είναι να τους φτιάχνουμε το κέφι σαν άνθρωποι, και όχι να πετάμε κακεντρέχειες. Εντάξει για πήδημα πάμε.. αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι συνευρίσκονται δύο άνθρωποι (ναι υπο ένα καθεστώς δούναι - λαβείν), σε μια εορταστική περίοδο όπου προσπαθούμε να αφυπνίσουμε τα κοιμισμένα από την καθημερινότητα συναισθήματα μας και τις ευαισθησίες μας.
Αλλά απ'ότι βλέπω.. περισσεύει η κακεντρέχεια πάντα (αν κρίνω από τα post που διαβάζω)

θυμάμαι πέρισυ που οι γιορτές έπεσαν λίγο μετά την ανακαίνιση του στούντιο και του ερχομού της Μαρίνας. Η Μπου-Μπου έκανε τα εγκαίνια στις γιορτές όπου είχε στολίσει το χώρο με Χριστουγεννιάτικα στολίδια, είχε γλυκάκια (και όχι τυποποιημένα αλλα πολύ νοστιμα γλυκάκια απο την Γλυφάδα  :dancing:). Επίσης είχε μια εορταστική τσαντούλα για τους πελάτες με δωράκι (εμένα μου είχε τύχει μια δερμάτινή θηκη για τα τσιγάρα :dancing:), προφυλακτικά, κάρτες, καραμέλες κ.α. Ενώ μερικές τσάντες είχαν εκπτωτικά κουπόνια για προγράμματα άνω των 70€!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: Μακάρι φέτος να κάνει κάτι τέτοιο αν όχι καλύτερο!!! :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed:
 

Επισκέπτης
θυμάμαι πέρισυ που οι γιορτές έπεσαν λίγο μετά την ανακαίνιση του στούντιο και του ερχομού της Μαρίνας. Η Μπου-Μπου έκανε τα εγκαίνια στις γιορτές όπου είχε στολίσει το χώρο με Χριστουγεννιάτικα στολίδια, είχε γλυκάκια (και όχι τυποποιημένα αλλα πολύ νοστιμα γλυκάκια απο την Γλυφάδα  :dancing:). Επίσης είχε μια εορταστική τσαντούλα για τους πελάτες με δωράκι (εμένα μου είχε τύχει μια δερμάτινή θηκη για τα τσιγάρα :dancing:), προφυλακτικά, κάρτες, καραμέλες κ.α. Ενώ μερικές τσάντες είχαν εκπτωτικά κουπόνια για προγράμματα άνω των 70€!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: Μακάρι φέτος να κάνει κάτι τέτοιο αν όχι καλύτερο!!! :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed:


Δώσε, δώσεεεεεεεεεεεεε  :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
φέτος μου είπε η Μπου-Μπου οτι θα έχουν ειδικό πρόγραμμα με δίμετρους καυλομένους αράπηδες μπασκετμπολιστες μόνο για τον Καβείρο 69. Τους έχει κάνει παραγγελία απο το Λός Αντζελες. 
 

Επισκέπτης
φέτος μου είπε η Μπου-Μπου οτι θα έχουν ειδικό πρόγραμμα με δίμετρους καυλομένους αράπηδες μπασκετμπολιστες μόνο για τον Καβείρο 69. Τους έχει κάνει παραγγελία απο το Λός Αντζελες. 

Δώσεεεεεεεεεεεεεεε καί σώσεεεεεεεεεεεεεεεε

:2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom