Νέα

Στούντιο/μπουρδέλο με αυταρχικό πρόγραμμα/στραπ-ον/φετιχ στην Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ilias_thes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ειχε ξανθο το μαλλι της, ηταν ψιλη και φορουσε ασπρες μποτες. Αν θυμαμαι καλα Αννα την λεγανε δεν ειμαι και πολυ σιγουρος.
 

Επισκέπτης
Ελα πλακα σας κανω το μονο παιχνιδι που εκανα ηταν μονο με το Strapon. Ηθελα να δω τις αντιδρασεις σας.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εγω παντως παιδια πηγα στο Studio Παρασιου 36 στην Αθηνα, και ζητησα απο την κοπελα νε γαμησει πρωτα  με τον strapon της ( να μου γαμησει τον κωλο μου ) και στην συνεχεια της ζητησα να με κατουρησει και να με χεσει στο στομα και πραγμα που το δεχτηκε η κοπελα και μου ειπε οτι τις αρεσουν πολυ αυτα τα παιχνιδια και στην συνεχεια το απολαυσα και το ευχαριστηθηκα. Ψαχνω να βρω 2 κοπελες σε studio η Call Girls σε ξενοδοχειο με πολυ μαλλιαρο θαμνος μουνι ( αξυριστο ) και στην συνεχεια να με γαμησουν με το strapon τους και αργοτερα να με κατουρησουν και να με χεσουν. Sorry παιδια. Μου αρεσουν πολυ τα βιτσια και οι ανωμαλιες  το εχω στο αιμα μου. :shit:
Ελα πλακα σας κανω το μονο παιχνιδι που εκανα ηταν μονο με το Strapon. Ηθελα να δω τις αντιδρασεις σας.

Έλα ασε την πλάκα και αν το έκανες γούστο σου ρε συ. Σιγά αστους να λένε.

Συμβουλή μου. Γίνε κολλητός με το εδώ μέλος  Vothros. Αυτός έχει ολόκληρο βυτίο γεμάτο σκατά και κάτουρα, που δεν ξέρει την αξία τους και πάει και τα αδειάζει κάπου στο σχιστό. Αν τον καταφέρεις θα σε αφήσει να κολυμπήσεις στο σκατό και στο κάτουρο και θα πάρεις και για το σπίτι να λούζεσαι καθημερινά. :grin:








































Έλα μην θυμώνεις πλάκα κανω και εγώ! ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εγω παντως παιδια πηγα στο Studio Παρασιου 36 στην Αθηνα, και ζητησα απο την κοπελα νε γαμησει πρωτα  με τον strapon της ( να μου γαμησει τον κωλο μου ) και στην συνεχεια της ζητησα να με κατουρησει και να με χεσει στο στομα και πραγμα που το δεχτηκε η κοπελα και μου ειπε οτι τις αρεσουν πολυ αυτα τα παιχνιδια και στην συνεχεια το απολαυσα και το ευχαριστηθηκα. Ψαχνω να βρω 2 κοπελες σε studio η Call Girls σε ξενοδοχειο με πολυ μαλλιαρο θαμνος μουνι ( αξυριστο ) και στην συνεχεια να με γαμησουν με το strapon τους και αργοτερα να με κατουρησουν και να με χεσουν. Sorry παιδια. Μου αρεσουν πολυ τα βιτσια και οι ανωμαλιες  το εχω στο αιμα μου. :shit:
φιλε γιατι ποσταρες στο θρεντ της θεσσαλονικης;θες εγω να γραψω για την αφρουλα στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα; :idiot: :idiot: :idiot: να σε κανω να ψαχνεις...ποια ειναι η οδος κωλετη...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε γιατι ποσταρες στο θρεντ της θεσσαλονικης;θες εγω να γραψω για την αφρουλα στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα; :idiot: :idiot: :idiot: να σε κανω να ψαχνεις...ποια ειναι η οδος κωλετη...
Έκανα και εγώ το ατόπημα αρχηγέ, παρασύρθηκα ένεκα Παρασίου 36.
Απλα να βοηθήσουμε λίγο τα καρντάσια. Σορυ απο εμένα δεν ξαναγίνεται. :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Έκανα και εγώ το ατόπημα αρχηγέ, παρασύρθηκα ένεκα Παρασίου 36.
Απλα να βοηθήσουμε λίγο τα καρντάσια. Σορυ απο εμένα δεν ξαναγίνεται. :grin:
οχι ρε συ δεν λεω εσενα και πλακα κανω.....
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Το καλυτερο και πιο επαγγελματικο αυταρχικο προγραμμα το κανει ευτην την στιγμη στην θεσσαλονικη η χριστινα στο studio κεφαλληνιας και ανδρεου γεωργιου 4.ανεβασα και κριτικη με λεπτομερειες που ισχυουν απολυτα.οποιος ενδιαφερεται για κατι τετοιο μπορει να δοκιμασει και να συγκρινουμε εμπειριες.
Απο τις υπολοιπες αυτην την περιοδο στην θεσσαλονικη δοκιμασα με την σαμπρινα στο λαφαμ που ειναι λιγο ερασιτεχνικο αυταρχικο αλλα απολαμβανεις καλα να σου χωνει ενα πιπινι τον δονητη στον κωλο.
Πολυ εμπειρη με κωλοδαχτυλο να προηγειται και μπολικα ρουφηγματα στις ρωγες και τελεια χρηση του στραπον ειναι η μαρια η σλοβακα οποτε την πετυχει κανεις στο λαφαμ.
Με την βυζαρου την σαρα ειχα κανει παλια στο ερως πολυ καλο αυταρχικο με στραπον αλλα δεν ξερω αν κανει τωρα στο αλλο μαγαζι.Παντως τοτε τον δουλευε καλα τον δονητη με την ζωνη και σε καυλωνε απιστευτα.
Οταν μαθω για καποια αλλη που κανει καλο αυταρχικο θα ενημερωσω ή εδω ή με κριτικη μετα απο προσωπικη δοκιμη.
 

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
τελικά οι βόρειοι τον τρώνε μια χαρούλα και ενημερώνονται κιόλας...εμείς στην αθήνα αν πούμε κάτι για στραπόν βγαίνουν όλοι και κράζουν.... :tickedoff: :helpplea: :headbang: :S
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
πχ αν εγω ειμουν αθηναιος θα ελεγα: Κριμα, εγω πληρωνω Χριστινακι για να την γαμησω ενω αλλοι την πληρωνουν για να τους γαμησει.. ΧαΧα
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ωραια κουβεντα σκατα να μην ειμουν πουτανα να τους γαμαω και να πληρωνουν  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

enas11

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
10
Παιδια το αυταρχικο δεν ειναι πληρωνω για να με γαμησουν αν ηταν αυτο πηγαιναμε με πουστηδες-κωλομπαραδες.Εμεις που το προτιμαμε ειμαστε απολυτα συνειδητοποιημενοι ετεροφυλοφιλοι που δεν γουσταρουμε ανδρες (τουλαχιστον μιλαω για τον εαυτο μου) και απλα απολαμβανουμε την αλλαγη ρολων,το πρωκτικο σεξ που δινει μια αλλη διασταση στην αντρικη σεξουαλικη υποθεση με μια γυναικα 100% γυναικα ομως που μετα μας δινεται και αυτη.Ειναι μια αλλη σεξουαλικη πρακτικη απλα.Μπορεις να το εφαρμοσεις αμα θες με βιαιο τροπο μπορεις να το κανεις και πολυ τρυφερο και ωραιο με μια κοπελα απλα σαν μια διαφορετικη νοτα στην σεξουαλικη σου ζωη.Δεν ειναι απαραιτητα σαδομαζοχισμος ουτε εχει να κανει με αφεντρες σωνει και καλα...Οποιοι ξερουν εχουν αποψη.Οι αλλοι δεν λεω να το κανουν ολοι αλλα κατα την γνωμη μου χανουν.Οσο για το αν περνας ή οχι καλα αυτο εχει να κανει το ιδιο με το πρωκτικο σεξ στις γυναικες,ειναι θεμα συντροφου,θελησης,γνωσης,κατανοησης του αλλου και καλης διαθεσης και καυλας.Δεν υπαρχουν ταμπου στον ερωτα,προφανως περισσοτερο στον αγοραιο που πληρωνεις για να κανεις αυτο που θες.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Το καλυτερο και πιο επαγγελματικο αυταρχικο προγραμμα το κανει ευτην την στιγμη στην θεσσαλονικη η χριστινα στο studio κεφαλληνιας και ανδρεου γεωργιου 4.ανεβασα και κριτικη με λεπτομερειες που ισχυουν απολυτα.οποιος ενδιαφερεται για κατι τετοιο μπορει να δοκιμασει και να συγκρινουμε εμπειριες.
Απο τις υπολοιπες αυτην την περιοδο στην θεσσαλονικη δοκιμασα με την σαμπρινα στο λαφαμ που ειναι λιγο ερασιτεχνικο αυταρχικο αλλα απολαμβανεις καλα να σου χωνει ενα πιπινι τον δονητη στον κωλο.
Πολυ εμπειρη με κωλοδαχτυλο να προηγειται και μπολικα ρουφηγματα στις ρωγες και τελεια χρηση του στραπον ειναι η μαρια η σλοβακα οποτε την πετυχει κανεις στο λαφαμ.
Με την βυζαρου την σαρα ειχα κανει παλια στο ερως πολυ καλο αυταρχικο με στραπον αλλα δεν ξερω αν κανει τωρα στο αλλο μαγαζι.Παντως τοτε τον δουλευε καλα τον δονητη με την ζωνη και σε καυλωνε απιστευτα.
Οταν μαθω για καποια αλλη που κανει καλο αυταρχικο θα ενημερωσω ή εδω ή με κριτικη μετα απο προσωπικη δοκιμη.

μηπως ξερεις αν υπαρχει κανα σπιτι(οχι μπουρδελο που περιμενεις σε αναμονη) η κανα cg που προσφερει αυταρχικο?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Νικι :s&m_2:
 

Συνημμένα

  • niki.JPG
    niki.JPG
    92,4 KB · Εμφανίσεις: 78

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
νταρια δεν πιστευω να κανεις και συ αυταρχικο..

σε ειχα για καλο κοριτσι..
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:s&m_3:
 

Συνημμένα

  • niki1.JPG
    niki1.JPG
    121,3 KB · Εμφανίσεις: 119

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom