Νέα

Στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Μία κοπέλα σε κάθε βάρδια θα είναι?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
το στουντιο ειναι πολυ ωραιο και χλιδατο αλλα πασχει απο γκομενες....
 

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
το στουντιο ειναι πολυ ωραιο και χλιδατο αλλα πασχει απο γκομενες....
Το επισκέφτηκες φαντάζομαι για να το λες. Όταν λες "πάσχει" σημαίνει ότι δεν είναι ωραίες ή ότι δεν πασχίζουν να σε εξυπηρετήσουν? ελπίζω ότι και τα δύο...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Καημό το έχω ρε παίδες να δω ένα στουντιο να ξεκινήσει με χαμηλές τιμές.

Δείτε τις τιμές που έχει το συγκεκριμένο οι οποίες κ επικρατουν στην αγορά.

50€: απλό πρόγραμμα
60€: στάση 69
70€: μασάζ
70€: sex show*
80€: aυταρχικό**
100€: πρωκτικό***

Αν όλες ήταν 20 € φθηνότερα ( χωρίς φυσικά να ήταν σε βάρος των υπηρεσιών ) έχει φανταστεί κανείς τι δουλειά θα είχε το οποιοδήποτε studio?

Τι διάολο γινεται ? Καρτέλ έχουμε κ στο γαμήσι?

Επιτέλους δε καταλαβαίνουν οτι δεν είμαστε Ελβετοι επιχειρηματίες ή Άραβες πρίγκηπες?
σε ποιους απευθύνονται δε ξέρουν?

:think: :think: :think: :think: :think:
Πάλι αυτη η συζητηση για τις τιμες?
30 ευρω θελεις να παει η τιμη?
Γιατι?
Για να καθεσαι στο σαλονι παρεα με καμια δεκαρια πακηδες?
Υ.Γ. Και θελεις να μην ειναι και η μειωση σε βαρος των υπηρεσιων.
Ωραια.
Εγω λεω να παει 6-8 ευρω το πηδημα στο στουντιο, να σου δινουν και καφε, παξιμαδακι και τσιγαρακι, να σου κανουν δωρο στα δυο πηδηματα το τριτο και κουπονια για το σουπερμαρκετ.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Το επισκέφτηκες φαντάζομαι για να το λες. Όταν λες "πάσχει" σημαίνει ότι δεν είναι ωραίες ή ότι δεν πασχίζουν να σε εξυπηρετήσουν? ελπίζω ότι και τα δύο...

το επισκεφτηκα με ξεναγησε η τσατσα στο χωρο και ηταν πολυ χλιδατος και μου παρουσιασε δυο κοπελες.την βερονικα η οποια ειναι κυταριδοκτονο μεγαλο και την σονια η οποια εινια παλια καραβανα και την ειχα παρει πιο παλια εινια μιλφακι λιγο και κανει ωραιο προγραμμα αλλα για τα γουστα μου τα μοντελε δεν μου κανει...
 

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
το επισκεφτηκα με ξεναγησε η τσατσα στο χωρο και ηταν πολυ χλιδατος και μου παρουσιασε δυο κοπελες.την βερονικα η οποια ειναι κυταριδοκτονο μεγαλο και την σονια η οποια εινια παλια καραβανα και την ειχα παρει πιο παλια εινια μιλφακι λιγο και κανει ωραιο προγραμμα αλλα για τα γουστα μου τα μοντελε δεν μου κανει...
Αντιληπτό. Κρίμα για είναι το μοναδικό για τους βόρειους αγωνιστές. Θα κάνω μια βόλτα και θα επανέλθω με κριτική. Από ότι κατάλαβα όμως θέλει δουλειά ακόμα.
 

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Πάλι αυτη η συζητηση για τις τιμες?
30 ευρω θελεις να παει η τιμη?
Γιατι?
Για να καθεσαι στο σαλονι παρεα με καμια δεκαρια πακηδες?
Υ.Γ. Και θελεις να μην ειναι και η μειωση σε βαρος των υπηρεσιων.
Ωραια.
Εγω λεω να παει 6-8 ευρω το πηδημα στο στουντιο, να σου δινουν και καφε, παξιμαδακι και τσιγαρακι, να σου κανουν δωρο στα δυο πηδηματα το τριτο και κουπονια για το σουπερμαρκετ.
Αν και υπερβολικός ο Άλεξ, γενικά συμφωνώ. Προτιμώ 50 και πιο "καλός" κόσμος παρά 30 και να γίνεται παρέλαση... Ας μην το συνεχίσουμε εδώ όμως γιατί είμαστε εκτός θέματος.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αν και υπερβολικός ο Άλεξ, γενικά συμφωνώ. Προτιμώ 50 και πιο "καλός" κόσμος παρά 30 και να γίνεται παρέλαση... Ας μην το συνεχίσουμε εδώ όμως γιατί είμαστε εκτός θέματος.
Οι τιμές Θεσσαλονίκη πάντως έπεσαν,πολλοί που ζητάγαν 40e τώρα το πήγαν 30e κ πάλι δεν γίνεται παρέλαση....νιώστε λίγο,σιγά μην βρει ο πάκης εύκολα κ 30e,σε καμιά φυλής κ μετάξι με 10e θα πάει...

Ααα κ ένα στούντιο απ'οσο ξέρω εφαρμόζει κ προγράμματα με εκπτωτικά κουπόνια,στις 2 επικέψεις δώρο μία με -10e .
 

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Οι τιμές Θεσσαλονίκη πάντως έπεσαν,πολλοί που ζητάγαν 40e τώρα το πήγαν 30e κ πάλι δεν γίνεται παρέλαση....νιώστε λίγο,σιγά μην βρει ο πάκης εύκολα κ 30e,σε καμιά φυλής κ μετάξι με 10e θα πάει...

Ααα κ ένα στούντιο απ'οσο ξέρω εφαρμόζει κ προγράμματα με εκπτωτικά κουπόνια,στις 2 επικέψεις δώρο μία με -10e .
Όπως πάντα, η Θεσ/νικη προηγείται των εξελίξεων..!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Οι τιμές Θεσσαλονίκη πάντως έπεσαν,πολλοί που ζητάγαν 40e τώρα το πήγαν 30e κ πάλι δεν γίνεται παρέλαση....νιώστε λίγο,σιγά μην βρει ο πάκης εύκολα κ 30e,σε καμιά φυλής κ μετάξι με 10e θα πάει...

Ααα κ ένα στούντιο απ'οσο ξέρω εφαρμόζει κ προγράμματα με εκπτωτικά κουπόνια,στις 2 επικέψεις δώρο μία με -10e .
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
σημερα  απογευμα  βερονικα.....μονικα

Ναι.

Αλλά εγώ που μένω κοντά και μπορεί να πέρναγα, κλικάρω στη διαφήμηση που έχετε βάλει εδώ και ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΩΤΟ από τις κοπέλες που τις λέτε με δυο ονόματα.
Πρέπει να θυμάμαι ποια είναι η βερόνικα και ποια η μόνικα?
Κι αν υποθέσουμε ότι τις ξέρω (γιατί ίσως τις έχω πάρει αλλού), γιατί να κάνω τον κόπο να ξαναπάρω?
Αν σας ενδιαφέρει λοιπόν να ακούτε το κουδούνι να χτυπάει θα πρέπει να ξεκινήσω (και ο καθένας) μέσα στο κρύο και τη βροχή (ψόφος αδερφέ μου εδώ πάνω), να ντυθώ, να μπω στ' αμάξι, να έρθω εκεί για να δω δυο που (ίσως) ΔΕΝ είναι του γούστου μου. Οι πιθανότητες λένε ότι μάλλον δε θα είναι.

Να βγω, να πληρώσω, να κουνήσω τ' αμάξι, σε όλα ναι, αλλά αν οι ενδείξεις είναι απ' την αρχή καλές. Για να παίξω μια ζαριά στα τυφλά (μήπως και η γκόμενα λέει) δεν το κάνω. Χωρίς φωτο, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ενδείξεις.

Οργανωθείτε.
Δε νομίζω να μιλάω παράλογα.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Παρε φωτο δικε μου το αριστερο σου ανει για να πας?
 

Συνημμένα

  • 310108_277275198983780_100001039051514_907664_998641034_n.jpg
    310108_277275198983780_100001039051514_907664_998641034_n.jpg
    65,2 KB · Εμφανίσεις: 41

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ναι, θα έκανε (αρχικά).  Θες να μας πεις ότι αυτό δουλεύει?

Ε γιαυτο λεω δικε μου οτι το στουντιο αυτο αν και χλιδατο πασχει απο γκομενες εχει μεγαλες και μετριες ενω πρεπει να φερει ενα 20αχρονο που να σταζει μελι...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Παρε φωτο δικε μου το αριστερο σου ανει για να πας?
Και το δεξι να ηταν δεν θα με χαλαγε.  :grin:

Περα απο τα αστεια, επισκευτηκα σε τσαρκα το νεο studio και η πρωτη εντυπωση θετικοτατη.
Ενας πολυ ομορφος χωρος, αρκετα μεγαλος σε εκταση, με καλη και διακριτικη διακοσμηση, χωρις υποερβολες.Σωστος φωτισμος, ομορφα χρωματα.
Τα δωματια ευρυχωρα, πολυτελη με μεγαλα κρεβατια και ντουσιερες.

Την συγκεκριμενη στιγμη εργαζοταν η Βερονικα, μια συμπαθητικη ξανθια κοπελα ντυμενη σε γαλαζιο συνολο.

Η εισοδος ειναι απο την πισω πλευρα του κτιριου, και οχι απο αυτη επι της Εθνικης οδου.
Συνεργαζομενο απ' ότι δειχνει με το Πιπινου 118 και με κοπελες που θητευσαν και στο Λελας Καραγιαννη οπως η Σονια χαρακτηριστικα.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Συνεργαζομενο απ' ότι δειχνει με το Πιπινου 118 και με κοπελες που θητευσαν και στο Λελας Καραγιαννη οπως η Σονια χαρακτηριστικα.
Η οποια δεν εκανε τοσο αποκαλυπτικες φωτογραφιες παλιοτερα.
Για την ακριβεια σπανιως φωτογραφιζοταν.
Και οχι με δικες της φωτο παντα.
Η μηπως κανω λαθος?

th_144077224_DSC00054a_123_548lo.jpg
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Η οποια δεν εκανε τοσο αποκαλυπτικες φωτογραφιες παλιοτερα.
Για την ακριβεια σπανιως φωτογραφιζοταν.
Και οχι με δικες της φωτο παντα.
Η μηπως κανω λαθος?
Εισαι απολυτα σωστος.

Και εμενα μου εκαναν εντυπωση οι τοσο "τολμηρες" φωτογραφιες της.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Πάλι αυτη η συζητηση για τις τιμες?
30 ευρω θελεις να παει η τιμη?
Γιατι?
Για να καθεσαι στο σαλονι παρεα με καμια δεκαρια πακηδες?
Υ.Γ. Και θελεις να μην ειναι και η μειωση σε βαρος των υπηρεσιων.
Ωραια.
Εγω λεω να παει 6-8 ευρω το πηδημα στο στουντιο, να σου δινουν και καφε, παξιμαδακι και τσιγαρακι, να σου κανουν δωρο στα δυο πηδηματα το τριτο και κουπονια για το σουπερμαρκετ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παραλίγο να πιστέψω πως είσαι ενας απο μας.
Την επόμενη φορά που θα υπεραμυνθείς για τις τιμές να είσαι πιο διακριτικός
Το χειρότερο είναι οτι κατάφερες να πείσεις κ μερικούς
Ένας 'manager' προσέχει περισσότερο. Γιατί αν δεν είσαι 'manager' και υπερασπίζεσαι με τέτοιο σθένος το τιμοκατάλογο των studio τότε χρειάζεσαι επειγόντως ψυχίατρο. Διάβασε τι γράφουν για κάτι τέτοιους σα κ σένα σε άλλα thread, ίσως σκεφτείς λίγο καλύτερα....
Σε λίγο θα παίρνεις 150 € μισθό. Να σε δω τότε παλληκάρι μου αν θα είσαι το ίδιο  απαξιωτικός για τα  30 €.  :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom