Νέα

Στο στριπτιτζάδικο με την κοπέλα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spartan_Gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
...γιατί ρε τύπε φαντάζεσαι μια γυναίκα να κάθεται σ'ένα τραπεζάκι να τρίβει το αιδοίο της όταν βλέπει τα κορίτσια να χορεύουν
να λέει στο γκαρσόνι "ψψψψψψιιιιιτ  για φέρε μου αυτό το μουνάκι στο τραπέζι να καυλαντίσω" ...να έρχεται το μουνάκι , να το καυλαντίζει
να του πιάνει τα βυζιά και να δαχτυλιάζει το μουνί του ?

εεεε δεν είναι και πολύ νορμάλ

εκτός και αν οι ωοθήκες βγάζουν τεστοστερόνη ή δεν εκκρίνονται ....τεσπα ας μην το πάω στα ιατρικά ...καταλαβαίνεις το σκεπτικό

Ετσι κανουν οι χαζοι αντρες. Προσεξε - οχι ολοι, μονο οι χαζοι αντρες. Εγω εχω δικο μου τροπο με τις κοπελες, πολυ πιο περιπλοκο, ομορφο και καθολου χυδαιο. Οταν μου αρεσει καποια, αλλα δεν ερχεται απο μονη της (συνηθως ερχονται, αργα η γρηγορα, εστω απο περιεργεια), απλα λεω στον σερβιτορο οτι θελω να παρω χορο με την ταδε κοπελα. Και ο, τι θελω, μπορω και γουσταρω να κανω μαζι της, γινεται - καμια φορα οι αλλοι μπορουν να βλεπουν, καμια φορα οχι. Ομως, νταλικιερης δεν ειμαι, οποτε ξεχνα ο, τι εβγαλες απο το δικο σου περιεργο μυαλο.
 

Επισκέπτης
Ετσι κανουν οι χαζοι αντρες. Προσεξε - οχι ολοι, μονο οι χαζοι αντρες. Εγω εχω δικο μου τροπο με τις κοπελες, πολυ πιο περιπλοκο, ομορφο και καθολου χυδαιο. Οταν μου αρεσει καποια, αλλα δεν ερχεται απο μονη της (συνηθως ερχονται, αργα η γρηγορα, εστω απο περιεργεια), απλα λεω στον σερβιτορο οτι θελω να παρω χορο με την ταδε κοπελα. Και ο, τι θελω, μπορω και γουσταρω να κανω μαζι της, γινεται - καμια φορα οι αλλοι μπορουν να βλεπουν, καμια φορα οχι. Ομως, νταλικιερης δεν ειμαι, οποτε ξεχνα ο, τι εβγαλες απο το δικο σου περιεργο μυαλο.

Mαγκια σου! ;) :thumbsup:
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
Ναι,αμα ειναι η Ellen DeGeneres.

Καμια σχεση δεν εχω με αυτη την κοντοκουρεμενη μπουτς. Αλλα η γυναικα της ειναι μουναρα, μην ξεχναμε.

Οταν εχετε περιορισμενα μυαλα, μην τα σκορπιζετε σε ολο τον κοσμο. Οι γυναικες, αν δεν ειναι κομπλεξαρες, μπορουν να απολαυσουν την ομορφια και καυλα αλλων γυναικων. Μονο αυτα τα δυο πραγματα, χωρις να θελουν να τις κανουν φιλες, γκομενες κλπ κλπ, οπως οι βλαμενοι πυρφοροι του σαιτ, χαχαχα!
 

Επισκέπτης
Καμια σχεση δεν εχω με αυτη την κοντοκουρεμενη μπουτς. Αλλα η γυναικα της ειναι μουναρα, μην ξεχναμε.

Οταν εχετε περιορισμενα μυαλα, μην τα σκορπιζετε σε ολο τον κοσμο. Οι γυναικες, αν δεν ειναι κομπλεξαρες, μπορουν να απολαυσουν την ομορφια και καυλα αλλων γυναικων. Μονο αυτα τα δυο πραγματα, χωρις να θελουν να τις κανουν φιλες, γκομενες κλπ κλπ, οπως οι βλαμενοι πυρφοροι του σαιτ, χαχαχα!

Η γυναικα της ποια ειναι?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Καμια σχεση δεν εχω με αυτη την κοντοκουρεμενη μπουτς. Αλλα η γυναικα της ειναι μουναρα, μην ξεχναμε.

Οταν εχετε περιορισμενα μυαλα, μην τα σκορπιζετε σε ολο τον κοσμο. Οι γυναικες, αν δεν ειναι κομπλεξαρες, μπορουν να απολαυσουν την ομορφια και καυλα αλλων γυναικων. Μονο αυτα τα δυο πραγματα, χωρις να θελουν να τις κανουν φιλες, γκομενες κλπ κλπ, οπως οι βλαμενοι πυρφοροι του σαιτ, χαχαχα!

:shit:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μια φορα μια χοντρελω στην Ιασωνος ρωτουσε τους συναγωνιστες ποια δουλευει σε καθε σπιτακι. Ηθελε να κανει μπουρδελοτσαρκα υποθετω.
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Το μετά από αυτό αν γίνει σκέψου
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ετσι κανουν οι χαζοι αντρες. Προσεξε - οχι ολοι, μονο οι χαζοι αντρες. Εγω εχω δικο μου τροπο με τις κοπελες, πολυ πιο περιπλοκο, ομορφο και καθολου χυδαιο. Οταν μου αρεσει καποια, αλλα δεν ερχεται απο μονη της (συνηθως ερχονται, αργα η γρηγορα, εστω απο περιεργεια), απλα λεω στον σερβιτορο οτι θελω να παρω χορο με την ταδε κοπελα. Και ο, τι θελω, μπορω και γουσταρω να κανω μαζι της, γινεται - καμια φορα οι αλλοι μπορουν να βλεπουν, καμια φορα οχι. Ομως, νταλικιερης δεν ειμαι, οποτε ξεχνα ο, τι εβγαλες απο το δικο σου περιεργο μυαλο.

...δλδ σε έλκουν οι γυναίκες ?
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Που να τη δεις δεκα χρονια πριν, μου εκοβε την ανασα στην Ally McBeal (χαζοσειρα για γκομενες, αλλα τοτε ειχε πολυ πλακα).
δεν το χω δει για να σου πω την μαυρη αληθεια μου,εχεις να προτεινεις να δουμε τπτ?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
sonia επειδή δεν μπορώ να περιμένω να απαντήσεις πρέπει να φύγω...

θέλω επίσης να μου πείς αν (θεωρητικά) θα σε ευφόριζε το ενδεχόμενο να παρεβρεθείς με μια άλλη γυναίκα ?

:hi:
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
δεν το χω δει για να σου πω την μαυρη αληθεια μου,εχεις να προτεινεις να δουμε τπτ?

οφφ-τοπ`αρω τωρα, αλλα αυτη την εποχη βλεπω μονο τους Walking Dead. Για μπολικη καλτιλα και γελιο υπαρχει πιο ελαφρυ You`re the Worst, αλλα και αυτο πανε να το χαλασουνε με ερωτες και καυλαντες τελευταια. Πολυ γελιο εχει και ο πρωτος κυκλος The Last Man on Earth, αλλα στο δευτερο, γαμωτο, οι σεναριογραφοι παιζουν το πουλι τους αντι να γραψουν κατι καλο.
 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
sonia επειδή δεν μπορώ να περιμένω να απαντήσεις πρέπει να φύγω...

θέλω επίσης να μου πείς αν (θεωρητικά) θα σε ευφόριζε το ενδεχόμενο να παρεβρεθείς με μια άλλη γυναίκα ?

:hi:

Μου αρεσουν και γυναικες, και αντρες. Το εχω κανει με γυναικα, ηταν γαματο, αλλα τωρα υπαρχουν πολλα πραγματα, που δυσκολευουν να γινει κατι. Αν ειναι να το κανεις με καποια εξω απο το χορο του πληρωμενου ερωτα, θελει πολυ μπλαμπλα και προεργασια, εγω το βαριεμαι απιστευτα πια. Αν ειναι μια ιεροδουλη, δεν παιζουν πολλα χρηματα για τετοια διασκεδαση αυτη τη στιγμη. Γενικα ειναι πολυ ελκυστικη φαση για μενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom