Νέα

Στις γυναίκες πού αρέσει να τις χύνουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koursaros.d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Στις γυναίκες που αρέσει να τις χύνουν?

  • Στο στόμα

    Ψήφοι: 41 23,7%
  • Στο πρόσωπο

    Ψήφοι: 13 7,5%
  • Στο μουνί

    Ψήφοι: 40 23,1%
  • Στον κόλο

    Ψήφοι: 20 11,6%
  • Στα βυζιά

    Ψήφοι: 39 22,5%
  • Στο σώμα

    Ψήφοι: 14 8,1%
  • Στα πόδια

    Ψήφοι: 6 3,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    173

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Στις Ελεηνιδες ΓΕΝΙΚΑ τις αρεσει να τις χυνουν στην καποτα τ αλλα ειναι μαλακιες να κοροιδευομαστε...
Ναι ολοι εχουμε γκομενα που τα παιρνει και στα αυτια αλλα για καντε μια αναδρομη...
Αν δε δουλευετε για τον Mark Dorcel η καθεμια σας/μας εκανε οτι γουσταρε...
Σε καμμια γυναικα πχ δεν της αρεσει στο προσωπο (παρ οτι θεωρητικα ειναι το πιο..."ανωδυνο"(για ολα αυτα που ειπαν σωστα οι συναγωνιστες-χυστε καμμια Σαββατο 8-9 πριν απο τιποτα εξοδους βαφτισια κτλ και τα λεμε στον αλλο κοσμο)
Η καυλα ειναι αλλο θεμα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Αυτό που τους αρέσει είναι μέσα τους, σώμα, στόμα. Με τίποτε πρόσωπο και απαγορευμένη ζώνη μαλλιά.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.196
Like
10.583
Πόντοι
2.256
Το μιλφόνι που τραβιέμαι τελευταία γουστάρει να τη χύνω παντού, έξω και πάνω της για να τα βλέπει/νοιώθει, αλλά προτιμά τις περισσότερες φορές να της τα δίνω στο στόμα (πάντα μου τον στραγγίζει έτσι και αλλοιώς μετά το χύσιμο). Ούτε στο πρόσωπο έχει πρόβλημα να τα παίρνει, φτάνει να ΜΗΝ λερώσω τα μαλλιά της. Αν κάτσει τέτοια "αστοχία", ποιός την ακούει μετά....
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
ειχα μια γκομενα που γουσταρε να την χυνω μεσα στα αυτια. αρρωστο φετιχ
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
χα χα χα χα που να χωρεσει η πουτσα στα ρουθουνια ρε τρελε. κανονικα την γαμαγα απλα μου ζητηαγε να την χυσω στα αυτια δεν τρολαρω

α ρε μαλακίες που έχει ακούσει αυτή
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Από ότι έχω βιώσει, είναι διαφορετικό σε κάθε κοπέλα. Πάντως κάπου στο σώμα, εκτός προσώπου, ειναι πάντα μια safe επιλογή, αν και όχι τόσο hot:-)
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.464
Πόντοι
11.956
Κλειτορίδα...και μετά φανταστείτε την συνέχεια....μπορεί να φτάσει και για 5 λεπτά συνεχούς οργασμους
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Η δίκια μου στο προσωπο κυρίως. Μετά στομα, βυζια και ποδια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.452
Κριτικές
1
Like
30.162
Πόντοι
8.006
To δικο μου συμπερασμα ειναι οτι οι γυναικες γουσταρουν να τις χυνεις στα βυζια. Εχουν μεγαλο ενδιαφερον στο να νιωσουν οτι γουσταρεις πολυ το σημειο αυτο.
Σιγα σιγα το εβγαλα αυτο το συμπερασμα, μεσω της εμπειριας.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
4.757
Πόντοι
2.836
ρε παιδιά, καλά όσα γράφετε αλλά κανείς δεν έκανε τη βασική διάκριση. Πού τους αρέσει να τις χύνουν ΠΡΙΝ Ή ΜΕΤΑ το στεφάνι;
Για το πριν μάλλον υπάρχει κάποια ποικιλία. Μόλις όμως περαστούν οι βέρες, άστο καλύτερα... :D:
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
ρε παιδιά, καλά όσα γράφετε αλλά κανείς δεν έκανε τη βασική διάκριση. Πού τους αρέσει να τις χύνουν ΠΡΙΝ Ή ΜΕΤΑ το στεφάνι;
Για το πριν μάλλον υπάρχει κάποια ποικιλία. Μόλις όμως περαστούν οι βέρες, άστο καλύτερα... :D:

ρε παιδιά, καλά όσα γράφετε αλλά κανείς δεν έκανε τη βασική διάκριση. Πού τους αρέσει να τις χύνουν ΠΡΙΝ Ή ΜΕΤΑ το στεφάνι;
Για το πριν μάλλον υπάρχει κάποια ποικιλία. Μόλις όμως περαστούν οι βέρες, άστο καλύτερα... :D:
Θες να μας πεις τι θα αλλάξει? Εγώ ας πούμε είμαι ακόμα πριν την βέρα αλλά πολύ κοντά στην βέρα...με ενδιαφέρει το θέμα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
4.757
Πόντοι
2.836
Θες να μας πεις τι θα αλλάξει? Εγώ ας πούμε είμαι ακόμα πριν την βέρα αλλά πολύ κοντά στην βέρα...με ενδιαφέρει το θέμα
πολύ απλά, μετά τη βέρα την ενδιαφέρει να συλλάβει και ναι γίνει μανούλα, στις περισσότερες περιπτώσεις τουλάχιστον. Οπότε το σεξ αργά ή γρήγορα θα γίνει συζυγικό.
Για να μην πω το χειρότερο: πολλές κοπέλες ακόμα και κάτω των 30, αν δουν ότι αργούν να συλλάβουν γίνονται καλοί πελάτες των ιατρείων υποβοηθούμενης κύησης. Οπότε ο σύζυγος θα πρέπει κι αυτός να βοηθήσει την κατάσταση, παίζοντας το πουλάκι του και χύνοντας μέσα σε έναν ουροσυλλέκτη. :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: free

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Η καταταξη εχει ως εξης (παντα απο προσωπικη εμπειρια)
1)Μεσα στο προφυλακτικο
2)Βυζια
3)Στομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom