Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πώς βρίσκετε την ενέργειά του

  • Απαράδεκτη. Προδοσία.

  • Καλά έκανε.

  • Οι προδοσίες γίνονται μουλωχτά. Δεν έπρεπε να το πει.

  • Τα βυζιά της μπακοδήμου πακέτο με βραζιλιάνικη κωλάρα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.677
Like
28.922
Πόντοι
6.056
Μεγάλο γίδι ο ξάδερφος Κασσελάκης. Αγράμματο παιδαρέλι εντελώς. Το έβλεπα και γέλαγα. Αυτός πρέπει να πάρει μπούλο ή τουλάχιστον να μην μιλάει μέχρι Ευρωεκλογές. Νομίζω έπεσε η κάμπανα και θα τον βαρέσουν σιωπητήριο.

Για το όνομα επιμένω δεν θα αλλάξει. Αλλά ακόμα και να αλλάξει το ΣΥΡΙΖΑ θα παραμείνει το κύριο συνθετικό. Έχει μεγάλη παράδοση πλέον το όνομα και ούτε ο Κασσελάκης πλέον το θέλει αφού μάλλον βλέπει και τη στάση της βάσης. Προσωπικά εγώ δεν θέλω αλλαγή του ονόματος και είμαι από τους παλιούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ. Πρώτη φορά το 2007 είχα ρίξει ΣΥΡΙΖΑ και από τότε εκλιπώς πλην περσι που δεν πήγα καν να ψηφίσω γιατί είχα φρικάρει με τις μαλακίες για Δήμητρες/Κατρούγκαλους κοκ.

Ο πατέρας του ήταν βουλευτής και υποψήφιος δήμαρχος στο Δήμο Πλατανιά, στα Χανιά, με τη Νέα Δημοκρατία:grin:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
Κοίτα. Η πολιτική δεν είναι εκπαίδευση κάποιου. Ο άνθρωπος που πηδάει κάγκελα σε σχολείο αναπήρων, είναι δείγμα ανθρώπου χωρίς αρχές ,χωρίς ευγένεια. Απο τότε τον διέγραψα. Δικαιολογία δεν έχει, και δεν έχει σχέση με ιδεολογία, απόψεις κλπ.
Περιοδείες κάνει. Αφού δεν έχει τίποτα άλλο να κάνει. Στην Βουλή άλλοι τρέχουν. Ουτε μια ομιλία δεν μπορεί να κάνει, χρόνο έχει.
Το δυστύχημα είναι οτι κάνει πράγματα που αυτοί που τον χειροκροτούν, κάποτε έλεγαν ειρωνικά "αμερικανάκια είμαστε" . Θέλει προσοχή , το πόσο έυκολα ξεχνάμε.
Δυστυχώς ειμαστε τόσο ανεγκέφαλοι , και ψηφίζουμε αυτόν που έρχεται και μας χαιρετά. Κατάντια λέγεται , και τα αποτελέσματα τα έχουμε δει τα τελευταία 30 χρόνια. (δεν γνωρίζω την ηλικία σου).
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΛΑΙΚΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΑΓΩΓΙΑ
Δεν εχεις καταλαβει τι παιζει. Ο ανθρωπος χρηματιστης ηταν οχι πρωινατζης
Αυτα αναγκαζεται να τα κανει γιατι ολο το μιντιακο διαπλεκομενο συστημα ειναι εναντιον του , και πρεπει να βρει τροπο να επικοινωνησει με τους καμενους εγκεφαλικα ελληνες
Πχ το σπιτι το φλεξαρε για να πει εμμεσα " Κοιτα βλακα εγω εχω δουλεψει ενω ο πρωθυπουργος σου οχι "
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατρός της πλάκας μου κάνει. Μπάζο που δεν πέρασε Ελλάδα και έφυγε Ιταλία με τα φράγκα του μπαμπά.

Ο ορίτζιναλ Κασσελάκης καμία σχέση με αυτό το προφίλ. Κλάσεις ανώτερος, εξυπνότερος και ικανότερος.

Ενώ αυτό το γίδι δεν ξέρει να μιλάει. Παιδαρέλι τέρμα.
Διαβαστηκε
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Ο πατέρας του ήταν υποψήφιος βουλευτής και υποψήφιος δήμαρχος στο Δήμο Πλατανιά, στα Χανιά, με τη Νέα Δημοκρατία:grin:

Ναι το ξέρω το είπε δέκα φορές.

Τέσπα δεν τον πάω μια. Ελπίζω είτε να τον διώξει ή να τον κάνουν να το βουλώσει μέχρι ευρωεκλογές.

Άθλιος γενικά.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Γιατρός της πλάκας μου κάνει. Μπάζο που δεν πέρασε Ελλάδα και έφυγε Ιταλία με τα φράγκα του μπαμπά.

Ο ορίτζιναλ Κασσελάκης καμία σχέση με αυτό το προφίλ. Κλάσεις ανώτερος, εξυπνότερος και ικανότερος.

Ενώ αυτό το γίδι δεν ξέρει να μιλάει. Παιδαρέλι τέρμα.
Αν είναι έτσι, γιατί τον δέχθηκε για υποψήφιο???? Οικογενειοκρατία. Να βλέπουμε πρώτα τα δικά μας, και μετά να κατηγορούμε τους άλλους. Οχι οτι κάνουμε εμεις καλώς καμωμένο , των άλλων οικογενειοκρατία κλπ.....

Ας μην το έβαζε το μπάζο..... Τελεία....Εχει τραγική ευθύνη. Και επειδή είναι ξάδελφος , ακόμα μεγαλύτερη... Ακόμα δεν εμφανίστηκε και άρχισε τα ρουσφέτια. Δεν το βλέπεις...????????????????????
Δεν φταίει το γίδι, αλλά αυτος που τον έβαλε..... Τι να κάνει το γίδι???
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Αν είναι έτσι, γιατί τον δέχθηκε για υποψήφιο???? Οικογενειοκρατία. Να βλέπουμε πρώτα τα δικά μας, και μετά να κατηγορούμε τους άλλους. Οχι οτι κάνουμε εμεις καλώς καμωμένο , των άλλων οικογενειοκρατία κλπ.....

Ας μην το έβαζε το μπάζο..... Τελεία....Εχει τραγική ευθύνη. Και επειδή είναι ξάδελφος , ακόμα μεγαλύτερη... Ακόμα δεν εμφανίστηκε και άρχισε τα ρουσφέτια. Δεν το βλέπεις...????????????????????
Δεν φταίει το γίδι, αλλά αυτος που τον έβαλε..... Τι να κάνει το γίδι???

Σιγά που τον έβαλε. Αμφιβάλω οτι καν τον ενημέρωσε ή ότι τον ήξερε καλά καλά. Εγώ τα 2α ξαδέρφια μου ζήτημα να τα έχω δει μια φορά στη ζωή μου. Ελεύθερος ήταν ο καθένας να δηλώσει υποψηφιότητα και εκλέχτηκε δημοκρατικά από την βάση.

Το θέμα είναι τώρα που εκτίθεται στα μίντια ο κόσμος να δει οτι είναι μπάζο κ να ρίξουν ψήφο τους σε κάποιον υποψήφιο του ΣΥΡΙΖΑ που αξίζει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.212
Like
21.158
Πόντοι
5.506
Μεγάλο γίδι ο ξάδερφος Κασσελάκης. Αγράμματο παιδαρέλι εντελώς. Το έβλεπα και γέλαγα. Αυτός πρέπει να πάρει μπούλο ή τουλάχιστον να μην μιλάει μέχρι Ευρωεκλογές. Νομίζω έπεσε η κάμπανα και θα τον βαρέσουν σιωπητήριο.

Για το όνομα επιμένω δεν θα αλλάξει. Αλλά ακόμα και να αλλάξει το ΣΥΡΙΖΑ θα παραμείνει το κύριο συνθετικό. Έχει μεγάλη παράδοση πλέον το όνομα και ούτε ο Κασσελάκης πλέον το θέλει αφού μάλλον βλέπει και τη στάση της βάσης. Προσωπικά εγώ δεν θέλω αλλαγή του ονόματος και είμαι από τους παλιούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ. Πρώτη φορά το 2007 είχα ρίξει ΣΥΡΙΖΑ και από τότε εκλιπώς πλην περσι που δεν πήγα καν να ψηφίσω γιατί είχα φρικάρει με τις μαλακίες για Δήμητρες/Κατρούγκαλους κοκ.
Μεγάλη επιτυχία τύπε, πρόκοψες.


"Εκλιπως" από το εκλιπον κόμμα του συριζα;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.212
Like
21.158
Πόντοι
5.506

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.677
Like
28.922
Πόντοι
6.056
Αν είναι έτσι, γιατί τον δέχθηκε για υποψήφιο???? Οικογενειοκρατία. Να βλέπουμε πρώτα τα δικά μας, και μετά να κατηγορούμε τους άλλους. Οχι οτι κάνουμε εμεις καλώς καμωμένο , των άλλων οικογενειοκρατία κλπ.....

Ας μην το έβαζε το μπάζο..... Τελεία....Εχει τραγική ευθύνη. Και επειδή είναι ξάδελφος , ακόμα μεγαλύτερη... Ακόμα δεν εμφανίστηκε και άρχισε τα ρουσφέτια. Δεν το βλέπεις...????????????????????
Δεν φταίει το γίδι, αλλά αυτος που τον έβαλε..... Τι να κάνει το γίδι???
Τι ψαχνεις να βρεις ρε τυπε, ολα τα κόμματα ετσι κανουν, οικογενειοκρατία και αλλαξοκωλιες. Δεν βλεπεις τωρα στις ευρωεκλογές τι γινεται, ο Ζαγορακης απο την ΝΔ στο ΠΑΣΟΚ, ο Δημας απο το ΠΑΣΟΚ στην ΝΔ και ο Αντωναρος απο την ΝΔ στον ΣΥΡΙΖΑ... και στο τελος ολοι αυτοι θελουν να τους παρουμε στα σοβαρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Τι ψαχνεις να βρεις ρε τυπε, ολα τα κόμματα ετσι κανουν, οικογενειοκρατία και αλλαξοκωλιες, Δεν βλεπεις τωρα στις ευρωεκλογές τι γινεται, ο Ζαγορακης απο την ΝΔ στο ΠΑΣΟΚ, ο Δημας απο το ΠΑΣΟΚ στην ΝΔ και ο Αντωναρος απο την ΝΔ στον ΣΥΡΙΖΑ... και στο τελος ολοι αυτοι θελουν να τους παρουμε στα σοβαρα.
Ναι, απλά μην παρουσιάζεται ο Κασελάκης, ως το αγνό, το σωστό κλπ κλπ.
Αυτή είναι η ενσταση μου, γιαυτό και έγραψα , για τον ξάδελφο που δεν τον έφαγε ως όφειλε.....
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Σιγά που τον έβαλε. Αμφιβάλω οτι καν τον ενημέρωσε ή ότι τον ήξερε καλά καλά. Εγώ τα 2α ξαδέρφια μου ζήτημα να τα έχω δει μια φορά στη ζωή μου. Ελεύθερος ήταν ο καθένας να δηλώσει υποψηφιότητα και εκλέχτηκε δημοκρατικά από την βάση.

Το θέμα είναι τώρα που εκτίθεται στα μίντια ο κόσμος να δει οτι είναι μπάζο κ να ρίξουν ψήφο τους σε κάποιον υποψήφιο του ΣΥΡΙΖΑ που αξίζει.
Μην τα βλέπεις όλα όπως σε βολεύουν. Εκείνος δεν είπε οτι προσωπικά κοίταγε τα βιογραφικά στο στρατό που ήταν ????
Είδε δηλαδή βιογραφικό Κασελάκης και δεν έψαξε ποιός είναι ??? Αμάν καήκαμε. Φάντάσου πόσα θα του φεύγουν άμα πάρει εξουσία...... (εκτός αν ακόμα μαθαίνει!!!!)
Να τα θυμάσαι όλα , και τα καλά του κάθε κόμματος και τα κακά... Μην απαντήσεις με συμψηφισμούς.Να κοιτάμε του χωριού μας τα κακά , να τα αναγνωρίζουμε και μετά βλέπουμε

Ως υποψήφιος ευρωβουλευτής, βάζει υποθήκη για αύριο. Δεν έχει σημασία να θα βγει τώρα. Μην τα απλοποιέις όλα , όπως σε βολεύει....
ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΤΙΑ φίλε...οχι παρωπίδες.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
7
Like
2.925
Πόντοι
786
Πρώτη φορά το 2007 είχα ρίξει ΣΥΡΙΖΑ και από τότε εκλιπώς πλην περσι που δεν πήγα καν να ψηφίσω γιατί είχα φρικάρει με τις μαλακίες για Δήμητρες/Κατρούγκαλους κοκ.
εκλιπώς;
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
Για κατι ναυαγια που γραφουν σεντονια, το βασικο ειναι οτι ο Συριζα δεν τα πιανει.
Η διαφθορα ( σουπερμαρκετ, ρευμα, διοδια κλπ ) τρωει το πορτοφολι του λαουτζικου
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Μην τα βλέπεις όλα όπως σε βολεύουν. Εκείνος δεν είπε οτι προσωπικά κοίταγε τα βιογραφικά στο στρατό που ήταν ????
Είδε δηλαδή βιογραφικό Κασελάκης και δεν έψαξε ποιός είναι ??? Αμάν καήκαμε. Φάντάσου πόσα θα του φεύγουν άμα πάρει εξουσία...... (εκτός αν ακόμα μαθαίνει!!!!)
Να τα θυμάσαι όλα , και τα καλά του κάθε κόμματος και τα κακά... Μην απαντήσεις με συμψηφισμούς.Να κοιτάμε του χωριού μας τα κακά , να τα αναγνωρίζουμε και μετά βλέπουμε

Ως υποψήφιος ευρωβουλευτής, βάζει υποθήκη για αύριο. Δεν έχει σημασία να θα βγει τώρα. Μην τα απλοποιέις όλα , όπως σε βολεύει....
ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΤΙΑ φίλε...οχι παρωπίδες.

Καλά έκανε και του έδωσε το δικαίωμα να κατέβει πάντως. Τώρα για το οτι έπρεπε να πάρει τον μπούλο συμφωνούμε.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.714
Κριτικές
28
Like
2.462
Πόντοι
6.265
H μονη ελπιδα που εχουν στον συριζα ειναι να φερουν πισω μαζι τους βαρουφακηδες κωνταντουπουλου λαφαζανηδες κλπ Μερα25- Πλευση- Νεα αριστερα δηλαδη
αργα η γρηγορα θα το κανουν πιστευω αλλιως δεν εχουν στον ηλιο μοιρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom