Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πώς βρίσκετε την ενέργειά του

  • Απαράδεκτη. Προδοσία.

  • Καλά έκανε.

  • Οι προδοσίες γίνονται μουλωχτά. Δεν έπρεπε να το πει.

  • Τα βυζιά της μπακοδήμου πακέτο με βραζιλιάνικη κωλάρα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.933
Κριτικές
3
Like
10.437
Πόντοι
3.936
Τώρα γύρισα από την οδοντιάτρο μου. Σε γενικές γραμμές μου είπε οτι έριχνε ΝΔ αλλά τώρα μου είπε βλέπει κάτι στον Κασσελάκη κ θα το ρίξει ΣΥΡΙΖΑ. Εντωμεταξύ αυτές τις μέρες έχω ακούσει από άλλους 2 στον περίγυρο μου που δεν τους το είχα οτι θα ρίξουν ΣΥΡΙΖΑ.

Δε ξέρω η περιρρέουσα ατμόσφαιρα μου λέει οτι ο Κασσελάκης έχει αναπτύξει κάποια δυναμική τις τελευταίες μέρες. Και από άκυρα άτομα που δεν τους είχα να έριχναν ΣΥΡΙΖΑ.
Μαλακίες σου λέει. Απλά με το νέο φορολογικό και η αφαίμαξη των πολιτών στα καθημερινά έξοδα διαβίωσης του έκοψαν την δουλειά όπως σε όλους φυσικά για αυτό το γύρισε στον Κασέλ
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Καλά , απο χθες όλο κωλοτούμπες είναι.
1. Ξάδελφος . Ευπρόσδεκτοι οι Σπαρτιάτες (ψήφοι). Μετά , είναι προσωπικές απόψεις κλπ. Αν οι απόψεις είναι διαφορετικές , φεύγεις...
2. Υγεία. Ακόμα δεν ξέρει τα ποσά..... και προσπαθεί να τα μαζέψει
3. Σπαρτιάτες. Υπόμνημα με τους άλλους δεν έκανε (όπως και στις εκλογές). Αντίθετοι στα λόγια, στην πράξη όμως, μακρυά, μην λερωθούμε.. Ψηφαλάκια είναι. Τα λογια καλά είναι, στην πράξη όμως , κάπου το χάνουμε.....
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.326
Like
1.438
Πόντοι
266
Την απόδειξη καταβολής και είσπραξης

Θέλω να μου ποσταρεις
Αν μου ποστάρεις τον αριθμό ταυτότητας του σκλαβενίτη?????????

Εσένα σε νοιάζει περισσοτερο αν είχε ανθυγιεινό κιμά ή αν πλήρωσε το πρόστιμο;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.933
Κριτικές
3
Like
10.437
Πόντοι
3.936
Αν μου ποστάρεις τον αριθμό ταυτότητας του σκλαβενίτη?????????

Εσένα σε νοιάζει περισσοτερο αν είχε ανθυγιεινό κιμά ή αν πλήρωσε το πρόστιμο;
Εσύ το ποσταρεις εγώ απαιτώ αποδείξεις .

Και τα 2
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.326
Like
1.438
Πόντοι
266
Εσύ το ποσταρεις εγώ απαιτώ αποδείξεις .

Και τα 2
Δεν είναι μία φορά πολλές
Για το πρόστιμο τι να σου βάλω τον αριθμό απόδειξης
Ότι πλήρωσε το πρόστιμο;

Ξέρεις ποτέ να δημοσιεύτηκε κάτι τέτοιο;
Δεν ξέρω καν αν το
Screenshot_2024-04-25-13-43-14-678_com.android.chrome.jpg
πλήρωσε βέβαια;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-04-25-13-42-44-359_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-25-13-42-44-359_com.android.chrome.jpg
    311,5 KB · Εμφανίσεις: 4
  • Screenshot_2024-04-25-13-41-59-048_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-25-13-41-59-048_com.android.chrome.jpg
    414,9 KB · Εμφανίσεις: 2

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.326
Like
1.438
Πόντοι
266
Εισαγγελέας εφετών λάρισας έστειλε στο αρειο πάγο
Αναφορά ότι δεν μπορεί να προχωρήσει μετά από μήνυση συγγενη θύματος λάρισας για παραλήψεις που γίναν μετά το ατύχημα
Γιατί υπάρχουν πολιτικά πρόσωπα
Και μιλάει για 4-5 πολιτικά πρόσωπα όχι τον καραμανλή

Άσ επιβεβαιώσουν οι νομικοί αν αυτό αφού πάει στη βουλή
Αν είναι υποχρεωτικό να γίνει προανακκριτική επιτροπή
Αλήθεια δεν υπήρχε καμία παράλειψη μετά το ατύχημα στο μάτι;
Η απόφαση βγαίνει στις 29 απριλίου
Ο εισαγγελέας έχει προτείνει δούρου και καλπάκης γραμματέας πολιτικής προστασίας να κηρυχθούν αθώοι
Όπως και ο ψινάκης
Αντίθετα να κριθεί ένοχος ο μπουρνούς και άλλοι

Με τον ψινάκηκαι μπουρνους αντίθετα το πίστευα όχι μόνο εγώ αλλά και πολλοι φίλοι
Γιατι φυσικά δεν ξέραμε όλη τη δικογραφία
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.616
Πόντοι
8.006
Έχοντας καθαρίσει το κόμμα, έχοντας απομακρυνθεί η συντριπτική πλειοψηφία των υπουργων των μνημονίων, έχοντας καταστήσει τον Τσίπρα στο παρασκήνιο χωρίς πλέον ιδιαίτερη επιρροή το επόμενο βήμα της μετάλλαξης του ΣΥΡΙΖΑ με τον Κασσελάκη θα είναι η μετεξέλιξη του σε Δημοκρατικό Κομμα των ΗΠΑ σε ευρωπαϊκή βερσιόν.

Ήδη αρχίζει και συμβαίνει σιγά σιγά. Μετά τις ευρωεκλογές θα ολοκληρωθεί πιστεύω. Ουσιαστικά θα μιλάμε για ένα ακλόνητο συμπαγές, κεντροαριστερό ''λαιφσταιλ'' , ''επικοινωνιακό'' κόμμα που θα είναι ο προοδευτικός πόλος της Ελλάδας για τον επόμενο μισο αιώνα τουλάχιστον όπως το κόβω και εφόσον πετύχει η μετάλλαξη που θα του καταφέρει ο Κασσελάκης και αφού εξαυλώσει σιγά σιγά το Πασοκ κ όλα τα αριστερά κομματίδια της πλάκας (ΝΕΑΡ, Πλεύση, Μέρα25) μέχρι τις βουλευτικές εκλογές του 2026 ή 2027.
Τιποτα απο αυτα δεν θα γινει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.616
Πόντοι
8.006
Υπαρχει καποιος λογος που ο Συριζα δεν υπεβαλε εμπροθεσμα υπομνημα για τον αποκλεισμο των Σπαρτιατων? Η απλα σε αυτο το τσιρκο δεν εχουν εναν ανθρωπο να μετραει τις προθεσμιες?
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Υπαρχει καποιος λογος που ο Συριζα δεν υπεβαλε εμπροθεσμα υπομνημα για τον αποκλεισμο των Σπαρτιατων? Η απλα σε αυτο το τσιρκο δεν εχουν εναν ανθρωπο να μετραει τις προθεσμιες?
Φυσικά και το έγραψα πιο πάνω. Δεν θέλει να λερώσει τα χέρια του και ψαρεύει ψήφους.
Λέει απλά οτι έχει θέσεις αλλά δεν κάνει τίποτα. Γιατί να κάνει και να χάσει έστω και 1% που μπορε΄ι να πάρει????
Καλές οι θεωρίες (όπως και οι κρουαζίερες) αλλά ενέργειες δεν υπάρχουν.....
Αισχος και ντροπή απέναντι στην δημοκρατία
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Έχοντας καθαρίσει το κόμμα, έχοντας απομακρυνθεί η συντριπτική πλειοψηφία των υπουργων των μνημονίων, έχοντας καταστήσει τον Τσίπρα στο παρασκήνιο χωρίς πλέον ιδιαίτερη επιρροή το επόμενο βήμα της μετάλλαξης του ΣΥΡΙΖΑ με τον Κασσελάκη θα είναι η μετεξέλιξη του σε Δημοκρατικό Κομμα των ΗΠΑ σε ευρωπαϊκή βερσιόν.

Ήδη αρχίζει και συμβαίνει σιγά σιγά. Μετά τις ευρωεκλογές θα ολοκληρωθεί πιστεύω. Ουσιαστικά θα μιλάμε για ένα ακλόνητο συμπαγές, κεντροαριστερό ''λαιφσταιλ'' , ''επικοινωνιακό'' κόμμα που θα είναι ο προοδευτικός πόλος της Ελλάδας για τον επόμενο μισο αιώνα τουλάχιστον όπως το κόβω και εφόσον πετύχει η μετάλλαξη που θα του καταφέρει ο Κασσελάκης και αφού εξαυλώσει σιγά σιγά το Πασοκ κ όλα τα αριστερά κομματίδια της πλάκας (ΝΕΑΡ, Πλεύση, Μέρα25) μέχρι τις βουλευτικές εκλογές του 2026 ή 2027.
Φυσικά και το έχω σκεφτεί. Το σίγουρο είναι οτι θα αλλάξει το όνομα , άλλωστε το έχει εξαγγείλει.
Γεροβασίλη , Φάμελος κλπ , στις επόμενες εκλογές δεν βγαίνουν, θα τους φάει , να καθαρίσει το τοπίο.
Βέβαια με Τσάκρη και Παπά , δεν μπορεί να προχωρήσει πολύ . Θέλει lifting στα πρόσωπα.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Φυσικά και το έχω σκεφτεί. Το σίγουρο είναι οτι θα αλλάξει το όνομα , άλλωστε το έχει εξαγγείλει.
Γεροβασίλη , Φάμελος κλπ , στις επόμενες εκλογές δεν βγαίνουν, θα τους φάει , να καθαρίσει το τοπίο.
Βέβαια με Τσάκρη και Παπά , δεν μπορεί να προχωρήσει πολύ . Θέλει lifting στα πρόσωπα.

Όνομα ο ΣΥΡΙΖΑ δεν αλλάζει. Το είπε και πιο πρόσφατα ο Κασσελάκης τελεσίδικα. Ούτε η συντριπτική πλειοψηφία της βάσης θέλει αλλαγή ονόματος. Είναι brand name πλέον. Για Γεροβασίλη δεν παίρνω όρκο. Ο Φάμελος όμως έχει δημιουργήσει θετικό αντίκτυπο γενικά σε όλα τα κοινά του ΣΥΡΙΖΑ. Μπορεί να συνθέτει διπλωματικά πολλά ο Φάμελος.

Μέχρι τις εθνικές εκλογές και άλλα πρόσωπα θα έχει αλλάξει ο Κασσελάκης.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Όνομα ο ΣΥΡΙΖΑ δεν αλλάζει. Το είπε και πιο πρόσφατα ο Κασσελάκης τελεσίδικα. Ούτε η συντριπτική πλειοψηφία της βάσης θέλει αλλαγή ονόματος. Είναι brand name πλέον. Για Γεροβασίλη δεν παίρνω όρκο. Ο Φάμελος όμως έχει δημιουργήσει θετικό αντίκτυπο γενικά σε όλα τα κοινά του ΣΥΡΙΖΑ. Μπορεί να συνθέτει διπλωματικά πολλά ο Φάμελος.

Μέχρι τις εθνικές εκλογές και άλλα πρόσωπα θα έχει αλλάξει ο Κασσελάκης.
Όνομα θα αλλάξει. Μπορεί κάπου να υπάρχει και το ΣΥΡΙΖΑ ως συνθετικό.
Ο Φάμελος όπως έγραψα μπορεί να αντέξει χωρίς κάποια θέση. Τιμής ένεκεν. Οι άλλοι , φεύγουν.
Απο οτι βλέπεις , ούτε τον ξαδελφο πείραξε (όπως τον Παπανώτα). Οικογενειοκρατία να το πω??? Απλά έβαλε το παπαγαλάκι Ακρίτα να πει οτι δεν είναι σωστές οι δηλώσεις.
Όλα αυτά αν πάρει πάνω απο 15 τώρα. Με 12 π.χ δεν ξέρω τι θα γίνει....
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Όνομα θα αλλάξει. Μπορεί κάπου να υπάρχει και το ΣΥΡΙΖΑ ως συνθετικό.
Ο Φάμελος όπως έγραψα μπορεί να αντέξει χωρίς κάποια θέση. Τιμής ένεκεν. Οι άλλοι , φεύγουν.
Απο οτι βλέπεις , ούτε τον ξαδελφο πείραξε (όπως τον Παπανώτα). Οικογενειοκρατία να το πω??? Απλά έβαλε το παπαγαλάκι Ακρίτα να πει οτι δεν είναι σωστές οι δηλώσεις.
Όλα αυτά αν πάρει πάνω απο 15 τώρα. Με 12 π.χ δεν ξέρω τι θα γίνει....

Μεγάλο γίδι ο ξάδερφος Κασσελάκης. Αγράμματο παιδαρέλι εντελώς. Το έβλεπα και γέλαγα. Αυτός πρέπει να πάρει μπούλο ή τουλάχιστον να μην μιλάει μέχρι Ευρωεκλογές. Νομίζω έπεσε η κάμπανα και θα τον βαρέσουν σιωπητήριο.

Για το όνομα επιμένω δεν θα αλλάξει. Αλλά ακόμα και να αλλάξει το ΣΥΡΙΖΑ θα παραμείνει το κύριο συνθετικό. Έχει μεγάλη παράδοση πλέον το όνομα και ούτε ο Κασσελάκης πλέον το θέλει αφού μάλλον βλέπει και τη στάση της βάσης. Προσωπικά εγώ δεν θέλω αλλαγή του ονόματος και είμαι από τους παλιούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ. Πρώτη φορά το 2007 είχα ρίξει ΣΥΡΙΖΑ και από τότε εκλιπώς πλην περσι που δεν πήγα καν να ψηφίσω γιατί είχα φρικάρει με τις μαλακίες για Δήμητρες/Κατρούγκαλους κοκ.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Μεγάλο γίδι ο ξάδερφος Κασσελάκης. Αγράμματο παιδαρέλι εντελώς. Το έβλεπα και γέλαγα. Αυτός πρέπει να πάρει μπούλο ή τουλάχιστον να μην μιλάει μέχρι Ευρωεκλογές. Νομίζω έπεσε η κάμπανα και θα τον βαρέσουν σιωπητήριο.

Για το όνομα επιμένω δεν θα αλλάξει. Αλλά ακόμα και να αλλάξει το ΣΥΡΙΖΑ θα παραμείνει το κύριο συνθετικό. Έχει μεγάλη παράδοση πλέον το όνομα και ούτε ο Κασσελάκης πλέον το θέλει αφού μάλλον βλέπει και τη στάση της βάσης. Προσωπικά εγώ δεν θέλω αλλαγή του ονόματος και είμαι από τους παλιούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ. Πρώτη φορά το 2007 είχα ρίξει ΣΥΡΙΖΑ και από τότε εκλιπώς πλην περσι που δεν πήγα καν να ψηφίσω γιατί είχα φρικάρει με τις μαλακίες για Δήμητρες/Κατρούγκαλους κοκ.
Το όνομα είναι το λιγότερο. Ο Κασελάκης δεν μου αρέσει γιατί βγάζει έπαρση και αυθάδεια (άποψη μου). Απο οτι βλέπεις τον ξάδελφο δεν το έφαγε. Το σιωπητήριο δεν λέει τίποτα. Αν απο τώρα υποχωρεί στην οικογένεια, τι θα κάνει αύριο???? Ήδη δείχνει έλλειψη πυγμής.
Ας δούμε το αποτέλεσμα και βλέπουμε.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Όλα αυτά αν πάρει πάνω απο 15 τώρα. Με 12 π.χ δεν ξέρω τι θα γίνει....

Πάνω από 20 θα πάρει οριακά ο ΣΥΡΙΖΑ αν δεν γίνει κανένα ατύχημα μέχρι τις εκλογές. Και αυτό δεν το λέω επειδή είμαι ΣΥΡΙΖΑ.

Βλέπω την περιρρέουσα ατμόσφαιρα στην κοινωνία. Συν αυτή την τριβή που έχει ο Κασσελάκης με τον απλό κόσμο. Θα πάρει πολλές ψήφους κρυμμένες και έκπληξη που πολλοί θα τον εμπιστευτούν για την αμεσότητα και την απλότητα του. Βλέπω κερδίζει πολύ κόσμο έτσι.

Αντικειμενικά δεν έχει αφήσει χωριό για χωριό σε όλη την Ελλάδα.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Το όνομα είναι το λιγότερο. Ο Κασελάκης δεν μου αρέσει γιατί βγάζει έπαρση και αυθάδεια (άποψη μου). Απο οτι βλέπεις τον ξάδελφο δεν το έφαγε. Το σιωπητήριο δεν λέει τίποτα. Αν απο τώρα υποχωρεί στην οικογένεια, τι θα κάνει αύριο???? Ήδη δείχνει έλλειψη πυγμής.
Ας δούμε το αποτέλεσμα και βλέπουμε.

Και μένα μου σπάει τα νεύρα φουλ με αυτή την αυτοαναφορικότητα του ο Κασσελάκης.

Αλλά νομίζω έχει αρχίσει αισθητά να το βελτιώνει. Εκεί που κερδίζει είναι οτι στις κρίσιμες στιγμές δείχνει ηγετική πυγμή όμως. Το είδαμε όλοι πως σάρωσε στο συνέδριο. Εκεί πρέπει να κέρδισε πολύ κόσμο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Κοίτα. Η πολιτική δεν είναι εκπαίδευση κάποιου. Ο άνθρωπος που πηδάει κάγκελα σε σχολείο αναπήρων, είναι δείγμα ανθρώπου χωρίς αρχές ,χωρίς ευγένεια. Απο τότε τον διέγραψα. Δικαιολογία δεν έχει, και δεν έχει σχέση με ιδεολογία, απόψεις κλπ.
Περιοδείες κάνει. Αφού δεν έχει τίποτα άλλο να κάνει. Στην Βουλή άλλοι τρέχουν. Ουτε μια ομιλία δεν μπορεί να κάνει, χρόνο έχει.
Το δυστύχημα είναι οτι κάνει πράγματα που αυτοί που τον χειροκροτούν, κάποτε έλεγαν ειρωνικά "αμερικανάκια είμαστε" . Θέλει προσοχή , το πόσο έυκολα ξεχνάμε.
Δυστυχώς ειμαστε τόσο ανεγκέφαλοι , και ψηφίζουμε αυτόν που έρχεται και μας χαιρετά. Κατάντια λέγεται , και τα αποτελέσματα τα έχουμε δει τα τελευταία 30 χρόνια. (δεν γνωρίζω την ηλικία σου).
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΛΑΙΚΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΑΓΩΓΙΑ
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
Μεγάλο γίδι ο ξάδερφος Κασσελάκης. Αγράμματο παιδαρέλι εντελώς. Το έβλεπα και γέλαγα. Αυτός πρέπει να πάρει μπούλο ή τουλάχιστον να μην μιλάει μέχρι Ευρωεκλογές. Νομίζω έπεσε η κάμπανα και θα τον βαρέσουν σιωπητήριο.

Για το όνομα επιμένω δεν θα αλλάξει. Αλλά ακόμα και να αλλάξει το ΣΥΡΙΖΑ θα παραμείνει το κύριο συνθετικό. Έχει μεγάλη παράδοση πλέον το όνομα και ούτε ο Κασσελάκης πλέον το θέλει αφού μάλλον βλέπει και τη στάση της βάσης. Προσωπικά εγώ δεν θέλω αλλαγή του ονόματος και είμαι από τους παλιούς ψηφοφόρους του ΣΥΡΙΖΑ. Πρώτη φορά το 2007 είχα ρίξει ΣΥΡΙΖΑ και από τότε εκλιπώς πλην περσι που δεν πήγα καν να ψηφίσω γιατί είχα φρικάρει με τις μαλακίες για Δήμητρες/Κατρούγκαλους κοκ.
Ρε φιλαρακο γιατρος ειναι ο ξαδερφος Κασσελακη. Αυτος που πας παρακαλωντας να σε γιατρεψει οταν εισαι αρρωστος Και ειναι και μαγκας γιατι ο πατερας του ηταν βουλευτης ΝΔ και ειχε σιγουρη εδρα ( Κεφαλογιαννης , Μητσοτακης , Μαρκογιαννακης )
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
208
Like
119
Πόντοι
1
Ρε φιλαρακο γιατρος ειναι ο ξαδερφος Κασσελακη. Αυτος που πας παρακαλωντας να σε γιατρεψει οταν εισαι αρρωστος Και ειναι και μαγκας γιατι ο πατερας του ηταν βουλευτης ΝΔ και ειχε σιγουρη εδρα ( Κεφαλογιαννης , Μητσοτακης , Μαρκογιαννακης )

Γιατρός της πλάκας μου κάνει. Μπάζο που δεν πέρασε Ελλάδα και έφυγε Ιταλία με τα φράγκα του μπαμπά.

Ο ορίτζιναλ Κασσελάκης καμία σχέση με αυτό το προφίλ. Κλάσεις ανώτερος, εξυπνότερος και ικανότερος.

Ενώ αυτό το γίδι δεν ξέρει να μιλάει. Παιδαρέλι τέρμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom