Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (6 μέλη και 10 επισκέπτες)

Πώς βρίσκετε την ενέργειά του

  • Απαράδεκτη. Προδοσία.

  • Καλά έκανε.

  • Οι προδοσίες γίνονται μουλωχτά. Δεν έπρεπε να το πει.

  • Τα βυζιά της μπακοδήμου πακέτο με βραζιλιάνικη κωλάρα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
3
Like
10.434
Πόντοι
3.936
Πιστεύεις ότι ο κασελάκης είναι συριζα;
Screenshot_2024-04-23-02-07-37-422_com.mi.globalbrowser.jpg
Φάε τα ληγμένα σκουπίδια από τα Lidl τώρα και άσε τον Κασέλ
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.326
Like
1.437
Πόντοι
266
Φάε τα ληγμένα σκουπίδια από τα Lidl τώρα και άσε τον Κασέλ
Εσύ πάντως τρως κουτόχορτο ότι ο κασελάκης είναι συριζα
Και υπερ του κεφαλαίου ο τύπος
Έχω ξαναπεί ότι εγώ πιστεύω ότι θέλει να γυρίσει το συριζα σε σοσιαλδημοκρατικό κόμμα
Που πολύ θα μου αρεσε
Screenshot_2024-04-23-02-23-04-478_com.android.chrome.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.638
Like
67.767
Πόντοι
12.756
Εσύ πάντως τρως κουτόχορτο ότι ο κασελάκης είναι συριζα
Και υπερ του κεφαλαίου ο τύπος
Έχω ξαναπεί ότι εγώ πιστεύω ότι θέλει να γυρίσει το συριζα σε σοσιαλδημοκρατικό κόμμα
Που πολύ θα μου αρεσε
Screenshot_2024-04-23-02-23-04-478_com.android.chrome.jpg
καλυτερα να μην ερχεσαι απο εδω γιατι τρως πολυ βρίσιμο , ελα απο του Κουλη που σε εχουμε στα ωπα ωπα :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: geoMan

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.326
Like
1.437
Πόντοι
266
καλυτερα να μην ερχεσαι απο εδω γιατι τρως πολυ βρίσιμο , ελα απο του Κουλη που σε εχουμε στα ωπα ωπα :coffee:
Είναι ωραία να βλέπω ότι αριστεροι συριζαίοι υποστηρίζουν δεξιές θέσεις
Του αρχηγού τους
Πονάει λίγο φαντάζομαι
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
3
Like
10.434
Πόντοι
3.936
Εσύ πάντως τρως κουτόχορτο ότι ο κασελάκης είναι συριζα
Και υπερ του κεφαλαίου ο τύπος
Έχω ξαναπεί ότι εγώ πιστεύω ότι θέλει να γυρίσει το συριζα σε σοσιαλδημοκρατικό κόμμα
Που πολύ θα μου αρεσε
Screenshot_2024-04-23-02-23-04-478_com.android.chrome.jpg
Ότι και να είναι ο Κασέλ εσύ τα ληγμένα σκουπίδια από τα Lidl θα τρως!!!
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Ναι οκ ούτε η ΝΔ το έκανε ούτε το ΠΑΣΟΚ και τι? Πρέπει να το γουστάρω την ΝΔ γιατί δεν το έκανε ο ΣΥΡΙΖΑ?δλδ?

Πως δεν βρήκε? Βρέθηκε μια offshore για την οποία δεν μιλάει κανείς..η συνέχεια στο άρθρο που ανέβασα
Δεν σου είπα τι να γουστάρεις ή τι οχι. Δικαίωμα σου. Απλά οτι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν δικαιούται δια να ομιλεί.
Βλέπεις οτι διαχρονικά ο ένας βγάζει κάτι για τον άλλο. Να σου πω κάτι άλλο. Συνέχεια οι αντιπολιτεύσεις λένε για την κατάργηση της βουλευτικής ασυλίας. Ως εξουσία ποιός το έκανε??? Κανείς. Άρα, δεν δικαιούνται δια να ομιλούν.
Βρίσκω σημαίνει οτι αν έχει οσμή παράνομου το παραπέμπω στην δικαιοσύνη για τα περαιτέρω. Δεν είναι ένα άρθρο σε ένα έντυπο. Αυτό είναι συγκάληψη , πράγμα χειρότερο απο τον δράστη.
Γιατί θα σου κάνω μια απλή ερώτηση. Γιατί το συγκάληψε?? Μήπως ανταλλαγή με κάτι άλλο???? Βλέπεις οτι κανείς τους δεν είναι καθαρός και όλο γύρω γύρω αλλά στην αυσία τίποτα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
3
Like
10.434
Πόντοι
3.936
Δεν σου είπα τι να γουστάρεις ή τι οχι. Δικαίωμα σου. Απλά οτι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν δικαιούται δια να ομιλεί.
Βλέπεις οτι διαχρονικά ο ένας βγάζει κάτι για τον άλλο. Να σου πω κάτι άλλο. Συνέχεια οι αντιπολιτεύσεις λένε για την κατάργηση της βουλευτικής ασυλίας. Ως εξουσία ποιός το έκανε??? Κανείς. Άρα, δεν δικαιούνται δια να ομιλούν.
Βρίσκω σημαίνει οτι αν έχει οσμή παράνομου το παραπέμπω στην δικαιοσύνη για τα περαιτέρω. Δεν είναι ένα άρθρο σε ένα έντυπο. Αυτό είναι συγκάληψη , πράγμα χειρότερο απο τον δράστη.
Γιατί θα σου κάνω μια απλή ερώτηση. Γιατί το συγκάληψε?? Μήπως ανταλλαγή με κάτι άλλο???? Βλέπεις οτι κανείς τους δεν είναι καθαρός και όλο γύρω γύρω αλλά στην αυσία τίποτα.
Το δεν δικαιούται να μιλά ο ΣΥΡΙΖΑ η οποιοσδήποτε ήταν μια 4ετια κυβέρνηση δεν το δέχομαι την στιγμή που Τσέκουρατοι και να τηλεπωληδες μου κουνάνε το δάχτυλο αλλά αυτό δεν το σχολιάζεις. Επίσης έβγαλες το συμπέρασμα ότι καλύπτουν κάτι δικό τους με το να μην μιλάνε. Ξεχνάς ότι είχε την Τρόικα πάνω από το κεφάλι του και τον αγαπημένο Στουρνάρα στην ΤτΕ. Ποιός μου λέει εμένα ότι δεν τον εκβίαζαν (σίγουρο) στο εσωτερικό αλλά και στο εξωτερικό πως εάν ακουμπήσεις κάποιο θέμα ξέχνα τα λεφτά. Είδαμε το μέγεθος της σαβουρας και διαπλοκής από το 19 έως κ σήμερα. Θες να στα θυμίσω? Υποκλοπές, πατσιδες, Υγεια, συγκάλυψη Τεμπών και άλλα πολλά. Αλλά μας νοιάζει που βρήκε τα λεφτά ο Κασέλ που δεν ήταν πολιτικό πρόσωπο.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.499
Πόντοι
1.056
Το δεν δικαιούται να μιλά ο ΣΥΡΙΖΑ η οποιοσδήποτε ήταν μια 4ετια κυβέρνηση δεν το δέχομαι την στιγμή που Τσέκουρατοι και να τηλεπωληδες μου κουνάνε το δάχτυλο αλλά αυτό δεν το σχολιάζεις. Επίσης έβγαλες το συμπέρασμα ότι καλύπτουν κάτι δικό τους με το να μην μιλάνε. Ξεχνάς ότι είχε την Τρόικα πάνω από το κεφάλι του και τον αγαπημένο Στουρνάρα στην ΤτΕ. Ποιός μου λέει εμένα ότι δεν τον εκβίαζαν (σίγουρο) στο εσωτερικό αλλά και στο εξωτερικό πως εάν ακουμπήσεις κάποιο θέμα ξέχνα τα λεφτά. Είδαμε το μέγεθος της σαβουρας και διαπλοκής από το 19 έως κ σήμερα. Θες να στα θυμίσω? Υποκλοπές, πατσιδες, Υγεια, συγκάλυψη Τεμπών και άλλα πολλά. Αλλά μας νοιάζει που βρήκε τα λεφτά ο Κασέλ που δεν ήταν πολιτικό πρόσωπο.
Κατ αρχήν δεν υποστήριξα κανέναν.
Επίσης δεν δέχομαι τους καημενους που τους κυνηγούν και ήθελαν αλλά δεν τους άφηναν κλπ. Ηξεραν σε τι περιβάλλον θα βρεθούν. Μην μου πεις οτι δεν ήξεραν??? ΄
Είδες στο θέμα της βουλευτικής ασυλίας είπα κανεις δεν δικαιούται δια να ομιλεί.
Αν εσύ ψάχνεις το λιγότερο κακό , και το θεοποιείς, δικαίωμα σου.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
373
Πόντοι
21
Ρε τους δεξιουληδες ...
τους γαργαλα η κωλοτρυπιδα και ολο για τον Κασσελακη γραφουν ...

Ηρεμα παιδια ... με την σειρα και ολοι θα παρετε ....

στα αλλα νεα της ημερας ..
-Βενζινη στα 2 ευρω
- η συγκαληψη στα τεμπη συνεχιζεται
- τα προσωπικα δεδομενα εχουν γινει σκουπιδοχαρτα
- στο σουπερ μαρκετ φοβασαι να πας
- και το predator καλα κρατει

ΖΗΤΩ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ! :jerking::jerking::jerking:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.211
Like
21.157
Πόντοι
5.506
Το δεν δικαιούται να μιλά ο ΣΥΡΙΖΑ η οποιοσδήποτε ήταν μια 4ετια κυβέρνηση δεν το δέχομαι την στιγμή που Τσέκουρατοι και να τηλεπωληδες μου κουνάνε το δάχτυλο αλλά αυτό δεν το σχολιάζεις. Επίσης έβγαλες το συμπέρασμα ότι καλύπτουν κάτι δικό τους με το να μην μιλάνε. Ξεχνάς ότι είχε την Τρόικα πάνω από το κεφάλι του και τον αγαπημένο Στουρνάρα στην ΤτΕ. Ποιός μου λέει εμένα ότι δεν τον εκβίαζαν (σίγουρο) στο εσωτερικό αλλά και στο εξωτερικό πως εάν ακουμπήσεις κάποιο θέμα ξέχνα τα λεφτά. Είδαμε το μέγεθος της σαβουρας και διαπλοκής από το 19 έως κ σήμερα. Θες να στα θυμίσω? Υποκλοπές, πατσιδες, Υγεια, συγκάλυψη Τεμπών και άλλα πολλά. Αλλά μας νοιάζει που βρήκε τα λεφτά ο Κασέλ που δεν ήταν πολιτικό πρόσωπο.
Παχύ έντερο Κασέλ έφτασε η γλώσσα σου.
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
119
Like
123
Πόντοι
1
Δεν το παίζω τρελιτσα είμαι τρελός. Για πες μου εσύ γιατί δεν έχει κάνει δήλωση? Είναι παράνομος η δεν είναι ακόμα υποχρεως?

Λες ελέγχθηκε μάλιστα. Εσένα σε κάλυψε αυτό δλδ? Και ο Άδωνις ελέγχθηκε και έκλεισε ο φάκελος ως αδιευκρίνιστα πόσα. Τι σημαίνει αυτό? Ότι έληξε?
ο νομος λεει οτι απο την στιγμη που βαζει για αρχηγος κομματος, εχει υποχρεωση να ελεχγθει για ποθεν εσχες. ειναι παρανομος . τι δεν καταλαβαινεις? θα τον καλεσει η δικαιοσυνη. και εχει και προστιμο μεχρι 500.000 χιλιαρικακια και προσωποκρατηση. αχ να το δω αυτο. χαρρμα. και οσο για αδωνι, εδω ο ιδιος ο cheap r ass και ο υπουργος του δικαιοσυνης που προς τιμην του παραιτηθηκε τοτε, δηλωσε οτι ηταν μουφα ολα. σκευωρια του κερατα. μην ξεχνιομαστε. οπου και αν το πιασεις βρωμαει φιλαρακι. δυστυχως . τελικα τα πιο μεγαλα λαμογια ειναι αριστεροστροφα. ασε που αν κινηθει ο καλογριατσας θα πανε πολυ φυλακη.
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
119
Like
123
Πόντοι
1
κι τωρα μια ερωτηση προς συριζαιους.
ρε παιδια γιατι δεν ψηφιαζετε νεα δημοκρατια ολοι εσεις? αφου τα ιδια και πιο αυστηρα λεει ο κασελακης. νατο, κεφαλαιο. αμερικη, τραπεζες, εκκλησια, ορθοδοξια, πατριδα. ελατε στα οριτζιναλ και αστε τα ιμιτασιον. χαχαχααχαχαχα.
εχετε παθει βερτικο.
χαχαχαχα
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
95
Like
12.428
Πόντοι
18.036
ο νομος λεει οτι απο την στιγμη που βαζει για αρχηγος κομματος, εχει υποχρεωση να ελεχγθει για ποθεν εσχες. ειναι παρανομος . τι δεν καταλαβαινεις? θα τον καλεσει η δικαιοσυνη. και εχει και προστιμο μεχρι 500.000 χιλιαρικακια και προσωποκρατηση. αχ να το δω αυτο. χαρρμα. και οσο για αδωνι, εδω ο ιδιος ο cheap r ass και ο υπουργος του δικαιοσυνης που προς τιμην του παραιτηθηκε τοτε, δηλωσε οτι ηταν μουφα ολα. σκευωρια του κερατα. μην ξεχνιομαστε. οπου και αν το πιασεις βρωμαει φιλαρακι. δυστυχως . τελικα τα πιο μεγαλα λαμογια ειναι αριστεροστροφα. ασε που αν κινηθει ο καλογριατσας θα πανε πολυ φυλακη.
Εφαγες κι εσυ το παραμυθι οτι ηταν σκευωρία;Ενω κατονομάζονται συγκεκριμένα ονόματα και ποσά στα εγγραφα του FBI;

Τους εχεις για αφελείς του Αμερικανούς σε θέματα δικαιοσύνης;Εκει μπουκαρουν στο σπίτι του Τραμπ και του Μπαιντεν και δεν λογαριάζουν τιποτα.
Εδω η δικαισούνη ειναι κατευθυνόμενη 1000% και το κουκουλωσε το σκανδαλο.
Τζάμπα πληρωσε η ΝΟΒΑΡΤΙΣ 350 ΕΚ στις ΗΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ;;;
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
119
Like
123
Πόντοι
1
Εφαγες κι εσυ το παραμυθι οτι ηταν σκευωρία;Ενω κατονομάζονται συγκεκριμένα ονόματα και ποσά στα εγγραφα του FBI;

Τους εχεις για αφελείς του Αμερικανούς σε θέματα δικαιοσύνης;Εκει μπουκαρουν στο σπίτι του Τραμπ και του Μπαιντεν και δεν λογαριάζουν τιποτα.
Εδω η δικαισούνη ειναι κατευθυνόμενη 1000% και το κουκουλωσε το σκανδαλο.
Τζάμπα πληρωσε η ΝΟΒΑΡΤΙΣ 350 ΕΚ στις ΗΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ;;;
βλεπεις πολλα αστυνομικα. και κατασκοπευτικα. το fbi δεν μιλησε για πολιτικους. αυτα τα ειπε μονον ο πολλακης. μιλησε για παραγοντες και μεγαογιατρους και εμπορους και φαρμακαποθηκες καια τα λοιπα.
αλλα οποιος εχει στοιχεια ας τα καταθεσει.
αλλα που? νουλες
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
95
Like
12.428
Πόντοι
18.036
βλεπεις πολλα αστυνομικα. και κατασκοπευτικα. το fbi δεν μιλησε για πολιτικους. αυτα τα ειπε μονον ο πολλακης. μιλησε για παραγοντες και μεγαογιατρους και εμπορους και φαρμακαποθηκες καια τα λοιπα.
αλλα οποιος εχει στοιχεια ας τα καταθεσει.
αλλα που? νουλες
Λες να χρηματίστηκαν γιατροί και οχι πολιτικοι;Πόσο πιθανο σου φαινεται;Πόσο αληθοφανες;

Σα να χρηματιστει ο φανταρος και ο λοχίας και οχι ο συνταγματαρχης.Αυτός θα παρει τα περισσότερα!!
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
119
Like
123
Πόντοι
1
Λες να χρηματίστηκαν γιατροί και οχι πολιτικοι;Πόσο πιθανο σου φαινεται;Πόσο αληθοφανες;

Σα να χρηματιστει ο φανταρος και ο λοχίας και οχι ο συνταγματαρχης.Αυτός θα παρει τα περισσότερα!!
πολυ λογικο . και αυτο γινοτανε. γιατροι , μαγαλογιατροι, χειρουργοι, μεγαλοκλινικαρχες. επιαρναν μιζα να συναταγογραφουν συγκεκριμενα φαρμακα. εφω για ενα στελτ καρδιας χαλαγανε επιτηδες οτι δεν επιαναν 3, και 4 τεμαχια , χιλιαδες ευρω. καθε μηνα χιλιαρικα, ταξιδια σε εξωτικους προορισμους, αυτοκινητα, γκομενες. γινοταν πανικος. τα ξεχασαμε.?
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
7
Like
2.925
Πόντοι
786
Λες να χρηματίστηκαν γιατροί και οχι πολιτικοι;Πόσο πιθανο σου φαινεται;Πόσο αληθοφανες;

Σα να χρηματιστει ο φανταρος και ο λοχίας και οχι ο συνταγματαρχης.Αυτός θα παρει τα περισσότερα!!
δεν είναι οι γιατροί στην ελλάδα και σ' όλο τον κόσμο happy travellers;
δεν αμείβονται με χρήμα από τις φαρμακευτικές για δήθεν ανατροφοδότηση με αποτελέσματα χορήγησης φαρμάκων;
γενικά δεν είναι φθηνά τα φάρμακα στην ελλάδα, για αυτό και οι ελλείψεις;

και έχουμε και πολλούς γιατρούς και πολλούς φαρμακοποιούς
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
119
Like
123
Πόντοι
1
και εμενω. οποιος εχει στοιχεια ας τα δωσει δικαιοσυνη. αλλα πατατες. ολα μπαρμπουτσαλα.
στημενα.
ευκαιρια ψαχνανε να βαλουν φυλακη αντιπαλους, και να σπιλωσουν ονοματα.
πολυ ανηθικο αυτο.
και τα πληρωσανε , και θα το πληρωσουνε ακομη.
ο λαος δεν θελει αλλη τοξικοτητα και τετοια. θελει προοδο. για αυτο παει απο 20 στο 17 και τωρα 14 με το ζορι. και ειδωμεν. αν συνεχισει ετσι στο 3 .
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
3
Like
10.434
Πόντοι
3.936
Κατ αρχήν δεν υποστήριξα κανέναν.
Επίσης δεν δέχομαι τους καημενους που τους κυνηγούν και ήθελαν αλλά δεν τους άφηναν κλπ. Ηξεραν σε τι περιβάλλον θα βρεθούν. Μην μου πεις οτι δεν ήξεραν??? ΄
Είδες στο θέμα της βουλευτικής ασυλίας είπα κανεις δεν δικαιούται δια να ομιλεί.
Αν εσύ ψάχνεις το λιγότερο κακό , και το θεοποιείς, δικαίωμα σου.
Ηξεραν?

Το τι δεχεσαι και τι οχι ειναι καθαρα δικο σου θεμα. Την πραγματικοτητα εξεταζουμε.

Ειδες το παραδοξο? Αντι να ψαχνουμε το καλυτερο...ψαχνουμε το λιγοτερο χειροτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom