Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
397
Πόντοι
26
έτσι όπως " τρώνε " τη Βίκυ, έτσι είχε γίνει και με την Ξενια τη φοιτήτρια όσοι παλιοί θυμούνται. 
όποτε ηρεμία.....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Καλημερα.λοιπον ειμαι αρκετο καιρο σε αυτο το σαιτ.ειναι μια ομαδα εδω.που κρινει τα παντα ολα.εγω θα αναφερθω σε καποιον ζαρντεν ηοπωςτον λενε.που το παιζει ογαμαω..μαλλον εχει μικρο τσουτσουνι και εχει απωθημενα γτολουςκολες τις βριζει..κανει οτι τα ξερει ολα αλλα εχειμπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα.λοιπον φιλαρακι πολυξερε ασε μας να κρινουμε εμεις για τηνκαθε κοπελα.εσυπες τηνγνωμη σου.ολεςειναι σεβαστες.γιααυτο εμεις βλεπουμε και κρινουμε.οι κοπελες αυτεςφιλαρακι δεχονται τν καθε βρωμιαρη μαλακαωυχακιαανωμαλο διεστραμενο.μπορεινα παιρνουν καποισχρηματα αλλα δεν μπορουν ολες να το κανουν.φαντασου την μανα σου στην.θεσητις θα μιλουσες ετσι?οτανο καθε πικραμενος και ανωμαλος τηνγαμουσε??μοκο λοιπον.
πρωτα απο ολα εισαι ενα αγραμματο και ξυνισμενο ρεμαλι με την κακη εννοια φυσικα...και ακολουθει η εξης απαντηση κλωνε των διπλα.....απαντηση που στη δινω αφου οι σεριφηδες εδω μεσα αν και μου εβρισες τη μανα δεν σου ειπαν τιποτα...

λοιπον η μανα η δικη σου γαμιεται πλέτες και να την προσεχεις....ασε τη δικη μου...η δικη μου μας χαιρετησε....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
πρωτα απο ολα εισαι ενα αγραμματο και ξυνισμενο ρεμαλι με την κακη εννοια φυσικα...και ακολουθει η εξης απαντηση κλωνε των διπλα.....απαντηση που στη δινω αφου οι σεριφηδες εδω μεσα αν και μου εβρισες τη μανα δεν σου ειπαν τιποτα...

λοιπον η μανα η δικη σου γαμιεται πλέτες και να την προσεχεις....ασε τη δικη μου...η δικη μου μας χαιρετησε....
οκ ζαντ...παμε παρακατω...
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Η απορια μου ειναι,αφου η κοπελλα ειναι επαγγελματιαs στο μασαζ με γνωσειs κ αγαπη γιαυτο που κανει κ με σθενοs ισχυριζεται οτι δεν κανει πορνεια,τοτε γιατι δουλευει με το τροπο που το κανουν οι πορνεs.
Δηλ κανει ραντεβου σε παρανομη γκαρσονιερα,με συνομωτικουs kaνονεs η σε hotel αποκλειστικα γαμιστρωνεs...
Εγω ξερω οτι οποιοs απο μαs θελει να απολαυσει ενα καλο επαγγελματικο μασαζ παει σε ενα κανονικο οργανωμενο spa με ολεs τιs ανεσειs. :think: :think:

Καλά τα γράφεις τα παραπάνω φίλε μου αλλά για βάλε τα κάτω:Κανονικό οργανωμένο σπα στο Χίλτον για παράδειγμα θα έπαιρνες αυτό που κάνει η Στεφανία και με τι κόστος?40-60 για δύο ώρες?Δεν νομίζω εκτός αν σου έχει τύχει εσένα.Στα ξενοδοχεία που συναντά τους φίλους το κόστος είναι 22-26 ευρώ και εάν νοίκιασε διαμέρισμα και δέχεται εκει,αυτό δεν μειώνει όλο το κοστος συνάντησης?Νομίζω ναί...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.410
Like
16.730
Μια γλυκια καλημερα κ καλη εβδομαδα σε ολες τις ερωτικες παρουσιες!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.410
Like
16.730
καλα να περασετε το σαββατοκυριακο ο,τι κ αν κανετε!!! :rose:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.410
Like
16.730
καλη δροσια σε οσους εχουν ξεκινησει τις διακοπες τους..αφιερωστε μου την πρωτη βουτιαααα!χαχαχα
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
προς το παρον βουτιες στον ιδρωτα κανουμε καθε μερα
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλή σου μέρα Στεφανία "δροσερή "παρά τον καύσωνα!Από εσένα εξαρτάται...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Είχα καιρό να βρεθω με τη Στεφανία.. η προηγούμενη φορά ήταν πριν από 3 χρόνια περίπου, τότε που πρωτοξεκίνησε να ασχολείται  το μασαζ...
Αποφάσισα να την επισκεφτώ στο χώρο της αυτή τη φορά αν και βρίσκεται πολύ μακρυά από εκεί που μένω. Χαλάλι όμως γιατί άξιζε τον κόπο
Ανανεωμένη έχοντας αδυνατίσει από την τελευταία φορά που την θυμόμουν. Σε κάνει να αισθανθείς άνετα. Ο χώρος καθαρός και "ζεστός" σε προδιαθέτει για μασαζ και για ό,τι άλλο επακολουθήσει
Το μασαζ της από τα καλύτερα που θα βρει κάποιος σε αυτό το χώρο. Δυνατό εκεί που πρέπει, απαλό και αισθησιακό στα πόδια με πολλά περάσματα από τα επίμαχα σημεία. Η φραπεδιά αργή απολαυστική χωρίς βιασύνες και με χαμόγελο. Όχι σαν άλλες που σε κοιτάνε και ξινίζουν τα μούτρα τους.
Παραπάνω δεν προχώρησα. Λόγω περιορισμένου χρόνου επέλεξα το πρόγραμμα της 1 ώρας με φραπέδάκι με "δωράκι" τα 40€.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom