Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Τύπε ... όταν πάς Σαλόνικα στείλε μου μνμ ... θα σου δώσω τηλεφωνάκι της Φιόνας και θα ξεχάσεις και τον Zarden και τον Φώντα
ετσι, ετσι.....συνεχισε την χρησιμη πληροφορηση εδω μεσα....

για σενα αλλωστε η χρησιμη πληροφορηση ειναι...."δεν θα μπω σε λεπτομερειες" και "περασα πολυ καλα μαζι της γιατι με εκανε ξεχωριστο"

πολυ ωραια ενημερωση εκανες....αλλα ξερω οτι δεν την ειδες και κανεις μαλακιες εδω μεσα οπως αλλωστε οι περισσοτεροι εδω  στο νημα της στεφης.....

οσο για το αν θα με ξεχασει εμενα αν δει ο Ελληνας τραβελια απο αυτα που σε γαμανε εσενα εχω να σου πω πως η χουφτα σου στην Κρητη εχει φτασει μεχρι τη Λιβυη...

ασε λοιπον τις πουστιες που τοσο καλος εισαι σε αυτες, και κανε καμια ενημερωση τωρα αν στα πηρε στο στομα το βυκακι που ξερω ποσο πολυ της αρεσει.....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
για να μην αποπροσανατολιζόμαστε από το θέμα του νήματος
ναι, γραψε και 2 λογια ομως .....για παραδειγμα που την ειδες? Κορυδαλλο η Ψυχικο....Πατησια η Φολεγανδρο? Προσωπο τι βαζεις? Σωμα? Προγραμμα?

Ε? Αγαπουλη της Κρητικης φακης?

Ακουμε συντεκνε.....Γραψε κριτικη!
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
ναι, γραψε και 2 λογια ομως .....για παραδειγμα που την ειδες? Κορυδαλλο η Ψυχικο....Πατησια η Φολεγανδρο? Προσωπο τι βαζεις? Σωμα? Προγραμμα?

Ε? Αγαπουλη της Κρητικης φακης?

Ακουμε συντεκνε.....Γραψε κριτικη!

Αν με αφήσεις θα το κάνω ...
αλλά με έχεις τρομοκράτηση ...
αρχίζω και φοβάμαι σιγά σιγά ρε τύπε ...
πάντως πολύ μένος ρε τύπε με την κοπελίτσα
τι σου έχει κάνει ? σου έχει κάψει το σπίτι ... ή σου τρώει το ψωμί ...

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Αν με αφήσεις θα το κάνω ...
αλλά με έχεις τρομοκράτηση ...
αρχίζω και φοβάμαι σιγά σιγά ρε τύπε ...
πάντως πολύ μένος ρε τύπε με την κοπελίτσα
τι σου έχει κάνει ? σου έχει κάψει το σπίτι ... ή σου τρώει το ψωμί ...
εγω τουλαχιστον φιλε την εχω δει και μια φορα...εσυ που δεν την εχεις δει ουτε στο κουδουνι (μονο φβ την ειδες, ξερω) δεν πρεπει να μιλας για πληροφορηση....Στα εκανε τσουρεκια, σε παρακαλεσε, την πατησες....Οσο για το μενος δεν ειναι για την γλυκια στεφη αλλα για συλλεκτες στυλών σαν εσενα που γραφετε ¨κριτικες του πουτσου" να γεμιζετε νηματα με ψεματα....Αιντε παμε παρακατω...Παε γραψε τωρα για το τηλεφωνο του τραβελλου στους φιλους σου και ασε εμας....ξερουμε τι κανουμε, συντεκνε....
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
εγω τουλαχιστον φιλε την εχω δει και μια φορα...εσυ που δεν την εχεις δει ουτε στο κουδουνι (μονο φβ την ειδες, ξερω) δεν πρεπει να μιλας για πληροφορηση....Στα εκανε τσουρεκια, σε παρακαλεσε, την πατησες....Οσο για το μενος δεν ειναι για την γλυκια στεφη αλλα για συλλεκτες στυλών σαν εσενα που γραφετε ¨κριτικες του πουτσου" να γεμιζετε νηματα με ψεματα....Αιντε παμε παρακατω...Παε γραψε τωρα για το τηλεφωνο του τραβελλου στους φιλους σου και ασε εμας....ξερουμε τι κανουμε, συντεκνε....

από τη φύση του ο άνθρωπος, αυτό που θέλει, αυτό νομίζει...
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
Η απορια μου ειναι,αφου η κοπελλα ειναι επαγγελματιαs στο μασαζ με γνωσειs κ αγαπη γιαυτο που κανει κ με σθενοs ισχυριζεται οτι δεν κανει πορνεια,τοτε γιατι δουλευει με το τροπο που το κανουν οι πορνεs.
Δηλ κανει ραντεβου σε παρανομη γκαρσονιερα,με συνομωτικουs kaνονεs η σε hotel αποκλειστικα γαμιστρωνεs...
Εγω ξερω οτι οποιοs απο μαs θελει να απολαυσει ενα καλο επαγγελματικο μασαζ παει σε ενα κανονικο οργανωμενο spa με ολεs τιs ανεσειs. :think: :think:
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Και αναρωτιέμαι ... άραγε τι ?
Θα ανοίξω νήμα ... τι έκανε η Στεφανία στον Zadren ...  :think:
Άρε Στεφανία και μου φάνηκες καλό κορίτσι ...  :happy:
Εμένα σαν τρίτο δεν με ενδιαφέρει η ιστορία σας ...
εγώ απλά μπήκα να ενημερώσω τον κόσμο ( έστω με τον ερασιτεχνικό τρόπο μου ... βλ. δεν είμαστε όλοι επαγγελματίες στην κριτική )
όλα μια χαρά πολύ καλό πρόγραμμα ... VFM ... το τιμάει με το παραπάνω ...
θα ξαναπάω ...
 

zaxos1

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα.διαβαζω εδω κ μερικες ημερες μια κοντρα για την κοπελα που ουτε την ξερω ουτε εχω καποιο οφεκος.μια χαζη ερωτηση.αφηστε τουςπελατες να αξιολογησουν.γιατι νακατηγορειτε??γνωση δοξα τον θεο εχουνε.αφηστε μας ν δουμε αν ειναι φολα η καλη.δεχτες οι παρατηρησεις αλλα μεχρι εκει
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
εγώ απλά μπήκα να ενημερώσω τον κόσμο ( έστω με τον ερασιτεχνικό τρόπο μου ... βλ. δεν είμαστε όλοι επαγγελματίες στην κριτική )
όλα μια χαρά πολύ καλό πρόγραμμα ... VFM ... το τιμάει με το παραπάνω ...
θα ξαναπάω ...
Αυτό φίλε ΔΕΝ είναι ενημέρωση, αυτό είναι ΞΕΠΕΤΑ και ΑΡΠΑΧΤΗ..!!!


 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.410
Like
16.726
Καλησπερα.διαβαζω εδω κ μερικες ημερες μια κοντρα για την κοπελα που ουτε την ξερω ουτε εχω καποιο οφεκος.μια χαζη ερωτηση.αφηστε τουςπελατες να αξιολογησουν.γιατι νακατηγορειτε??γνωση δοξα τον θεο εχουνε.αφηστε μας ν δουμε αν ειναι φολα η καλη.δεχτες οι παρατηρησεις αλλα μεχρι εκει
ηταν ηδη τραγικο εδω κ πολυ καιρο πριν φτιαχτει το νημα μου,,.καθε φορα που καποιος γραφει κατι καλο για μενα κ εκφερει την προσωπικη βιωματικη εμπειρια του με οποιον τροπο του βγει, συγκεκριμενα ατομα με τα οποια εγω δεν εχω τιποτα ενατιον τους,πεφτουν πανω του σαν λυσσασμενες,κακιασμενες υαινες και αρχιζουν την λογοκρισια...δηλαδη πρεπει να παρει εγκριση απο αυτην την αυταρχικη ολιγαρχια  για τον τροπο με τον οποιο πρεπει να διατυπωσει την αποψη του καποιος?αν δεν ειναι χυδαιο,προσβλητικο,υποτιμητικο,ασυναρτητο και ακατανοητο απο οτι φαινεται δεν περναει εγκριση?..εγω ποτε δεν ζητησα απο κανεναν να γραψει το παραμικρο..το κανει καποιος αυτοβουλως αν το αισθανεται επειδη αυτος ειναι κ ο σκοπος του νηματος..η αληθινη πληροφορηση κ οχι η συκοφαντια.ολοι ειστε ευπροσεκτοι αν χρειαστειτε τις υπηρεσιες αναζωογονησης κ ευεξιας που προσφερω!σας φιλω γλυκα ολους συμπεριλαμβανομενης και της ολιγαρχιας
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.080
Κριτικές
1
Like
1.285
Πόντοι
216
Με τον καιρό θα καταλάβεις ότι εκτός από πουτανες το site έχει και πολλούς νταβαδες και κλώνους.
Ποτέ το παιχνίδι εδω δεν ήταν τίμιο και ούτε θα γίνει.
Just live with it.

 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Καλησπερα.διαβαζω εδω κ μερικες ημερες μια κοντρα για την κοπελα που ουτε την ξερω ουτε εχω καποιο οφεκος.μια χαζη ερωτηση.αφηστε τουςπελατες να αξιολογησουν.γιατι νακατηγορειτε??γνωση δοξα τον θεο εχουνε.αφηστε μας ν δουμε αν ειναι φολα η καλη.δεχτες οι παρατηρησεις αλλα μεχρι εκει

Φίλε μου αυτό έχει πέσει πείνα στον κλάδο μάλλον και ο ένας ζητά τα πτυχία του άλλου και τον μειώνει με προσωπική επίθεση!
Βέβαια η φάση έχει γέλιο αφού γίνεται ξεκάρφωτα!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zaxos1

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα.λοιπον ειμαι αρκετο καιρο σε αυτο το σαιτ.ειναι μια ομαδα εδω.που κρινει τα παντα ολα.εγω θα αναφερθω σε καποιον ζαρντεν ηοπωςτον λενε.που το παιζει ογαμαω..μαλλον εχει μικρο τσουτσουνι και εχει απωθημενα γτολουςκολες τις βριζει..κανει οτι τα ξερει ολα αλλα εχειμπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα.λοιπον φιλαρακι πολυξερε ασε μας να κρινουμε εμεις για τηνκαθε κοπελα.εσυπες τηνγνωμη σου.ολεςειναι σεβαστες.γιααυτο εμεις βλεπουμε και κρινουμε.οι κοπελες αυτεςφιλαρακι δεχονται τν καθε βρωμιαρη μαλακαωυχακιαανωμαλο διεστραμενο.μπορεινα παιρνουν καποισχρηματα αλλα δεν μπορουν ολες να το κανουν.φαντασου την μανα σου στην.θεσητις θα μιλουσες ετσι?οτανο καθε πικραμενος και ανωμαλος τηνγαμουσε??μοκο λοιπον.


αλλη μια εχεις.

color]
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
ηταν ηδη τραγικο εδω κ πολυ καιρο πριν φτιαχτει το νημα μου,,.καθε φορα που καποιος γραφει κατι καλο για μενα κ εκφερει την προσωπικη βιωματικη εμπειρια του με οποιον τροπο του βγει, συγκεκριμενα ατομα με τα οποια εγω δεν εχω τιποτα ενατιον τους,πεφτουν πανω του σαν λυσσασμενες,κακιασμενες υαινες και αρχιζουν την λογοκρισια...δηλαδη πρεπει να παρει εγκριση απο αυτην την αυταρχικη ολιγαρχια  για τον τροπο με τον οποιο πρεπει να διατυπωσει την αποψη του καποιος?αν δεν ειναι χυδαιο,προσβλητικο,υποτιμητικο,ασυναρτητο και ακατανοητο απο οτι φαινεται δεν περναει εγκριση?..εγω ποτε δεν ζητησα απο κανεναν να γραψει το παραμικρο..το κανει καποιος αυτοβουλως αν το αισθανεται επειδη αυτος ειναι κ ο σκοπος του νηματος..η αληθινη πληροφορηση κ οχι η συκοφαντια.ολοι ειστε ευπροσεκτοι αν χρειαστειτε τις υπηρεσιες αναζωογονησης κ ευεξιας που προσφερω!σας φιλω γλυκα ολους συμπεριλαμβανομενης και της ολιγαρχιας

Έτσι ακριβώς!!! Μπράβο σου...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Πολλά γράφονται για την κοπέλα και γενικά πολύ γκρίνια βρε παιδιά... Ας πω και εγώ μια αυτόνομη γνώμη, αποκλειστικά από τις προσωπικές μου εμπειρίες με την κοπέλα, και χωρίς να έχω την διάθεση να πάρω την θέση κανενός.

Εμφάνιση
Η κοπέλα δεν είναι μοντέλο, έχει παραπάνω κιλά, ίσως αρκετά από την μέση και κάτω, αλλά δεν παύει να είναι συμπαθητική και θα έλεγα μια ωραία κοπέλα. Προσέχει την εμφάνισή της, και αυτό καλύπτει ως ένα βαθμό τις άλλες ατέλειες. Συν ότι έχει χαμογελαστό πρόσωπο και είναι πάντα ευδιάθετη. Οι φωτός της είναι αντιπροσωπευτικές και αληθινές, άρα η εικόνα του τι θα δει κανείς υπάρχει. Βασικά αυτόν τον σωματότυπο έχει η κοπέλα και σε όποιον αρέσει. Χαρακτηριστικό της σωματικά η μεγάλη αχλαδωτή κολάρα της, που προσωπικά με προκαλεί. Εγώ την βλέπω θετικά, για σκίσιμο, άλλοι μπορεί να την βλέπουν αλλιώς. Ο καθένας με τις απόψεις του.

Μασάζ
Αρκετά καλό και προσαρμόσιμο, πλήρες.
Αρκετά αισθησιακή. Δεν είναι η τοπ αλλά σίγουρα είναι στο τοπ-10 της αγοράς.

Αγωνιστικό μέρος
Η κοπέλα είναι καθαρά GFE. Γίνεται η κοπέλα σου. Είναι θερμή, αισθησιακή και φυσική. Είναι πάντα πεντακάθαρη και προσεκτική.

Επίσης η κοπέλα ποτέ δεν βιάζεται. Κάνεις ότι ραντεβού συνεννοηθείς, και έχεις γενικά άνεση χρόνου. Οι τιμές τις είναι λογικές και έχουν αναφερθεί. Ο χώρος της είναι μικρός αλλά βολικός και πλήρης.

Προσωπικά περνώ πολύ καλά μαζί της και φεύγω πάντα ευχαριστημένος. Την χαρακτηρίζω τίμια στην δουλειά της και σωστή επαγγελματία. Αυτά από μένα και καλό ΣΚ.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ηταν ηδη τραγικο εδω κ πολυ καιρο πριν φτιαχτει το νημα μου,,.καθε φορα που καποιος γραφει κατι καλο για μενα κ εκφερει την προσωπικη βιωματικη εμπειρια του με οποιον τροπο του βγει, συγκεκριμενα ατομα με τα οποια εγω δεν εχω τιποτα ενατιον τους,πεφτουν πανω του σαν λυσσασμενες,κακιασμενες υαινες και αρχιζουν την λογοκρισια...δηλαδη πρεπει να παρει εγκριση απο αυτην την αυταρχικη ολιγαρχια  για τον τροπο με τον οποιο πρεπει να διατυπωσει την αποψη του καποιος?αν δεν ειναι χυδαιο,προσβλητικο,υποτιμητικο,ασυναρτητο και ακατανοητο απο οτι φαινεται δεν περναει εγκριση?..εγω ποτε δεν ζητησα απο κανεναν να γραψει το παραμικρο..το κανει καποιος αυτοβουλως αν το αισθανεται επειδη αυτος ειναι κ ο σκοπος του νηματος..η αληθινη πληροφορηση κ οχι η συκοφαντια.ολοι ειστε ευπροσεκτοι αν χρειαστειτε τις υπηρεσιες αναζωογονησης κ ευεξιας που προσφερω!σας φιλω γλυκα ολους συμπεριλαμβανομενης και της ολιγαρχιας
βικυ μου,χωρις πλακα ,επηδει μου αρεσει το καλο μασαζ μεχρι και αθλητικο,θα σου ερθω,και θα γραψω σχετικα το βιωμα το δικο μου,που ελπιζω να ειναι καλο και θετικο,και να εισαι σιγουρη οτι η δικη μου πληροφορηση δεν εγκρινεται απο κανεναν ουτε μπαινει σε λογοκρισια ,αν γινονται αυτα,που δεν νομιζω.εκφραζω αυτα που ζω ,οσο πιο αντικειμενικα μπορω,με σεβασμο προς ολες τις πλευρες.και τους συναγωνιστες.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Πολλά γράφονται για την κοπέλα και γενικά πολύ γκρίνια βρε παιδιά... Ας πω και εγώ μια αυτόνομη γνώμη, αποκλειστικά από τις προσωπικές μου εμπειρίες με την κοπέλα, και χωρίς να έχω την διάθεση να πάρω την θέση κανενός.

Εμφάνιση
Η κοπέλα δεν είναι μοντέλο, έχει παραπάνω κιλά, ίσως αρκετά από την μέση και κάτω, αλλά δεν παύει να είναι συμπαθητική και θα έλεγα μια ωραία κοπέλα. Προσέχει την εμφάνισή της, και αυτό καλύπτει ως ένα βαθμό τις άλλες ατέλειες. Συν ότι έχει χαμογελαστό πρόσωπο και είναι πάντα ευδιάθετη. Οι φωτός της είναι αντιπροσωπευτικές και αληθινές, άρα η εικόνα του τι θα δει κανείς υπάρχει. Βασικά αυτόν τον σωματότυπο έχει η κοπέλα και σε όποιον αρέσει. Χαρακτηριστικό της σωματικά η μεγάλη αχλαδωτή κολάρα της, που προσωπικά με προκαλεί. Εγώ την βλέπω θετικά, για σκίσιμο, άλλοι μπορεί να την βλέπουν αλλιώς. Ο καθένας με τις απόψεις του.

Μασάζ
Αρκετά καλό και προσαρμόσιμο, πλήρες.
Αρκετά αισθησιακή. Δεν είναι η τοπ αλλά σίγουρα είναι στο τοπ-10 της αγοράς.

Αγωνιστικό μέρος
Η κοπέλα είναι καθαρά GFE. Γίνεται η κοπέλα σου. Είναι θερμή, αισθησιακή και φυσική. Είναι πάντα πεντακάθαρη και προσεκτική.

Επίσης η κοπέλα ποτέ δεν βιάζεται. Κάνεις ότι ραντεβού συνεννοηθείς, και έχεις γενικά άνεση χρόνου. Οι τιμές τις είναι λογικές και έχουν αναφερθεί. Ο χώρος της είναι μικρός αλλά βολικός και πλήρης.

Προσωπικά περνώ πολύ καλά μαζί της και φεύγω πάντα ευχαριστημένος. Την χαρακτηρίζω τίμια στην δουλειά της και σωστή επαγγελματία. Αυτά από μένα και καλό ΣΚ.

Έτσι πρέπει να είναι οι κριτικές των φίλων για όλα τα κορίτσια cg ή massage... όπως η δική σου kaloeros!Τα θετικά της κάθε μιας καθώς και τα αρνητικά της όταν υπάρχουν.Ετσι ο καθένας δημιουργεί μια εικόνα και την επιβεβαιώνει με την δική του εμπειρία.Το να γίνονται τοοοσες συζητήσεις και συμφωνίες ή αντιπαραθέσεις δίχως να υπάρχει προσωπική εμπειρία είναι χάσιμο χρόνου και φαιάς ουσίας.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλησπερα.διαβαζω εδω κ μερικες ημερες μια κοντρα για την κοπελα που ουτε την ξερω ουτε εχω καποιο οφεκος.μια χαζη ερωτηση.αφηστε τουςπελατες να αξιολογησουν.γιατι νακατηγορειτε??γνωση δοξα τον θεο εχουνε.αφηστε μας ν δουμε αν ειναι φολα η καλη.δεχτες οι παρατηρησεις αλλα μεχρι εκει

Πολύ σωστός σε αυτό που γράφεις panagiotis1 για τους φίλους εδώ.Για τον Zadren όμως δεν έχεις δίκιο γιατί είναι από τα άτομα που γράφουν πάντα αυτό που ισχύει με την προσωπική τους εμπειρία...Αν έχεις χρόνο διάβασε λίγο τι γράφει και θα καταλάβεις ότι είναι στα σωστά πλαίσια και αν κάποια φορά έχει αντιπαράθεση με άλλον το κάνει για μερικούς που κάνουν κριτική δίχως να έχουν συναντήσει τα κορίτσια και αυτό είναι λάθος!Δεν κριτικάρεις την πρόθεση,αλλά το γεγονός.
 

zaxos1

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παναγιωτης δεν εχω τιποτα μ ζαρντεν πυτε μ καποιον.ειναι καλο μ ενημερωνεις. Αλλα η αντιπαραθεση και οβορβαδισμος σχολιων  δεν ειναι σωστο.λες την.γνωμη σου και ο καθενας απο εμας κρινει αν δοκιμασει η οχι.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Και αναρωτιέμαι ... άραγε τι ?
Θα ανοίξω νήμα ... τι έκανε η Στεφανία στον Zadren ...  :think:
Άρε Στεφανία και μου φάνηκες καλό κορίτσι ...  :happy:
Εμένα σαν τρίτο δεν με ενδιαφέρει η ιστορία σας ...
εγώ απλά μπήκα να ενημερώσω τον κόσμο ( έστω με τον ερασιτεχνικό τρόπο μου ... βλ. δεν είμαστε όλοι επαγγελματίες στην κριτική )
όλα μια χαρά πολύ καλό πρόγραμμα ... VFM ... το τιμάει με το παραπάνω ...
θα ξαναπάω ...
Και αναρωτιέμαι ... άραγε τι ?
Θα ανοίξω νήμα ... τι έκανε η Στεφανία στον Zadren ...  :think:
Άρε Στεφανία και μου φάνηκες καλό κορίτσι ...  :happy:
Εμένα σαν τρίτο δεν με ενδιαφέρει η ιστορία σας ...
εγώ απλά μπήκα να ενημερώσω τον κόσμο ( έστω με τον ερασιτεχνικό τρόπο μου ... βλ. δεν είμαστε όλοι επαγγελματίες στην κριτική )
όλα μια χαρά πολύ καλό πρόγραμμα ... VFM ... το τιμάει με το παραπάνω ...
θα ξαναπάω ...

Tsikistis77,να ξέρεις ότι μερικές φορές μερικοί παρασύρονται από την ένταση της στιγμής και το αποτέλεσμα να μην είναι αυτό που επιθυμούν (στις κριτικές)...Και εσύ έγραψες την ευχάριστη εμπειρία σου με την Βίκυ-Στεφανια και αυτό είναι το σημαντικότερο εδω εφόσον συζητάμε γιαυτην.Λεπτομερειες δεν είναι σημαντικές κατά την γνώμη μου και έτσι άλλοι φίλοι που ενδιαφέρονται μπορούν να αποφασίζουν θετικά ή αρνητικά.Το πιστεύω μου είναι " γνώρισε "και μετά "κρίνεις"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom