Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.866
Απο τις φωτογραφιες που ανεβαζεις δεν εχω δει κρεβατι για μασαζ... σε κανονικο κρεβατι γινεται;
Υπάρχει μια χαρά κ κανονικό κρεβάτι μασάζ καθώς το μασάζ είναι προτεραιότητα μου να το προσφέρω.
Όπως προτιμάς οκ,πμ ,απλά ούτως η άλλως θα χρειαστεί τηλ για να κλείσουμε ραντεβού.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Εννοείται πως η γενναιοδωρία του να προσφέρω ένα ποτό η ρόφημα κτλ (αν κάποιος το επιθυμεί) ισχύει προς κάθε ενδιαφερόμενο :)
Πραμα ρακι έχεις κοπελιά για να πιούμε μια ουλιά την επόμενη φορά?
 

Konstantis33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μπορώ να έχω π.μ. σχετικά με τα προγράμματα και την περιοχή;

Νέο μέλος.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.866
Καλημέρα δεν μπορώ να στείλω πμ ακόμα εφόσον είσαι καινούργιο μέλος ακόμα.
Αν θέλεις μπορείς να με καλεσεις όμως να σε ενημερώσω, ευχαριστω
Καλησπέρα. Μπορώ να έχω π.μ. σχετικά με τα προγράμματα και την περιοχή;

Νέο
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.053
Κριτικές
42
Like
4.314
Πόντοι
5.646
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.866
Καλό σκ!
 

Συνημμένα

  • IMG_20220122_103425.jpg
    IMG_20220122_103425.jpg
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 259

Megalos_tim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα...πως μπορω να εχω πληροφοριες για προγραμμα και χωρο???
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.040
Πόντοι
201

vagevag20

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
222
Like
582
Πόντοι
81
Μετά από ένα κουραστικό ΣΚ έκλεισα χτες 2ωρο με τη Στεφανια. Ήταν η δεύτερη φορά που την έβλεπα, οπότε δεν υπήρχε η αμηχανία της πρώτης συνάντησης από κανεναν μας. Αυτό έκανε τη συνάντηση ακόμα καλύτερη από την πρώτη.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660

dinossaraek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
9
Like
452
Πόντοι
300
Πρώτη επίσκεψη στη Στεφανία.
Η κοπέλα πολύ ευγενική στο τηλέφωνο, με ενημέρωσε για τα προγράμματα της, κανονίσαμε ραντεβού και μου έδωσε διεύθυνση. Αν και πρώτη φορά στους δρόμους της περιοχής, βρήκα εύκολα το χώρο. Χτυπάω και μου ανοίγει χαμογελαστή, ντυμένη πολύ προσεγμένα με ψηλές κόκκινες γόβες (έχει πάαρα πολλές απ ότι πρόσεξα ?). Ο χώρος της καθαρός, ζεστός με ιδιαίτερη διακόσμηση, στη πρώτη ματιά δίνει μια αίσθηση πολυτέλειας. Με ρωτάει αν θέλω να πιω κάτι και μετά από λίγη κουβέντα γνωριμίας κατεβαίνουμε στο υπόγειο. Πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης για το μπανακι μου και στη συνέχεια μπρούμυτα για μασάζ στο ειδικό κρεβάτι.
Πολύ χαλαρωτικό το μασάζ της, πόδια, χέρια, πλάτη, αυχένα και κεφάλι ρωτώντας με κατά διαστήματα αν είναι εντάξει η ένταση. Το απόλαυσα πολύ για να είμαι ειλικρινής. Ειδικά στα πόδια, με ξεκούρασε απίστευτα. Πολύ ευχάριστη και άνετη και στη συζήτηση. Στο θέμα χρόνου, έμεινα και λίγο παραπάνω από αυτό που πλήρωσα.
Ως προς την εμφάνιση τώρα, έχει όμορφο πρόσωπο, συνέχεια χαμογελαστή. Το σώμα της είναι πολύ θηλυκό με όμορφες καμπύλες. Νομίζω οι φωτογραφίες που ανεβάζει την αδικούν λίγο, είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά. Μύριζε επίσης πολύ ωραία και ήταν πολύ περιποιημένη παντού. Δείχνει ότι έχει διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη της όσο περισσότερο μπορεί και της αρέσει πολύ αυτό που κάνει. Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε επίσης ότι μετά το τέλος του ραντεβού μας, όσο εγώ ντυνόμουν εκείνη καθάριζε το χώρο και άλλαζε σεντόνι στο κρεβάτι. Συμπερασματικά, πέρασα ένα όμορφο δίωρο και σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα!!
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
24
Like
4.162
Πόντοι
2.846
Πρώτη επίσκεψη στη Στεφανία.
Η κοπέλα πολύ ευγενική στο τηλέφωνο, με ενημέρωσε για τα προγράμματα της, κανονίσαμε ραντεβού και μου έδωσε διεύθυνση. Αν και πρώτη φορά στους δρόμους της περιοχής, βρήκα εύκολα το χώρο. Χτυπάω και μου ανοίγει χαμογελαστή, ντυμένη πολύ προσεγμένα με ψηλές κόκκινες γόβες (έχει πάαρα πολλές απ ότι πρόσεξα ?). Ο χώρος της καθαρός, ζεστός με ιδιαίτερη διακόσμηση, στη πρώτη ματιά δίνει μια αίσθηση πολυτέλειας. Με ρωτάει αν θέλω να πιω κάτι και μετά από λίγη κουβέντα γνωριμίας κατεβαίνουμε στο υπόγειο. Πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης για το μπανακι μου και στη συνέχεια μπρούμυτα για μασάζ στο ειδικό κρεβάτι.
Πολύ χαλαρωτικό το μασάζ της, πόδια, χέρια, πλάτη, αυχένα και κεφάλι ρωτώντας με κατά διαστήματα αν είναι εντάξει η ένταση. Το απόλαυσα πολύ για να είμαι ειλικρινής. Ειδικά στα πόδια, με ξεκούρασε απίστευτα. Πολύ ευχάριστη και άνετη και στη συζήτηση. Στο θέμα χρόνου, έμεινα και λίγο παραπάνω από αυτό που πλήρωσα.
Ως προς την εμφάνιση τώρα, έχει όμορφο πρόσωπο, συνέχεια χαμογελαστή. Το σώμα της είναι πολύ θηλυκό με όμορφες καμπύλες. Νομίζω οι φωτογραφίες που ανεβάζει την αδικούν λίγο, είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά. Μύριζε επίσης πολύ ωραία και ήταν πολύ περιποιημένη παντού. Δείχνει ότι έχει διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη της όσο περισσότερο μπορεί και της αρέσει πολύ αυτό που κάνει. Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε επίσης ότι μετά το τέλος του ραντεβού μας, όσο εγώ ντυνόμουν εκείνη καθάριζε το χώρο και άλλαζε σεντόνι στο κρεβάτι. Συμπερασματικά, πέρασα ένα όμορφο δίωρο και σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανα!!

Πολύ αναλυτικά :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom