Νέα

Squirting και αγοραίος έρωτας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
δοκιμασε πριν κανετε σεξ ..παρα πολλα προκαταρκτικα ..τριψιμο της κλειτοριδας με την βαλανο ..πουτσοσκαμπιλα στην εισοδο του κολπου...κλπ  φερε την σε σημειο να ερεθιστει τοσο πολυ αλλα να μη της τον βαζεις,...να της βαζεις μονο το κεφαλακι κ μετα παλι παιχνιδια....εκει θα στα πεταξει αν τοχει...κι αν της το βγαλεις μια φορα και λυθει θα το κανει πολυ συχνα


Σαν κάτι να ξέρει η κυρία!!!!  :erection: :erection: :erection:
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Πρέπει να το έχει και ο άλλος κορίτσι μου αλλιώς..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

flokixv

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.

Είμαι καινούργιος στην παρέα και δεν έχω εμπειρία από αναρτήσεις και γενικότερα τις λειτουργίες του ιστοτόπυ, αλλά με ενδιαφέρει το θέμα πολύ.

Υπάρχουν πληροφορίες, για οίκο είτε για call girl;

Για Αθήνα και Θεσαλλονίκη.

Ευχαριστώ.


 

flokixv

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Έχω πάρει Μαρίνα 60 και Όλγα στην Αθήνα. Η Μαρίνα είναι σχετικά καλή αλλά δεν ξετρελάθηκα σε αυτόν τον τομέα. Άσε που είναι και με τις ώρες της: δοκίμασα να την πάρω τρίτη φορά από το 2016 και ακόμα να σηκώσει το τηλέφωνο  :think:

Το Ολγάκι από την άλλη, πέρα από συνεννοήσιμη, ευπροσήγορη και δοτική, είναι ένας ασύλληπτος συνδυασμός καμπύλης και κάβλας που άν τον χειριστείς σωστά σε πλημμυρίζει ποτάμια. Εμφανισιακά δεν είναι μοντέλο, είναι όμως πολύ ανώτερη από πολλά "μοντέλα" που έχω πάρει και αποδείχθηκαν χαμένα λεφτά. 
 

flokixv

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
δοκιμασε πριν κανετε σεξ ..παρα πολλα προκαταρκτικα ..τριψιμο της κλειτοριδας με την βαλανο ..πουτσοσκαμπιλα στην εισοδο του κολπου...κλπ  φερε την σε σημειο να ερεθιστει τοσο πολυ αλλα να μη της τον βαζεις,...να της βαζεις μονο το κεφαλακι κ μετα παλι παιχνιδια....εκει θα στα πεταξει αν τοχει...κι αν της το βγαλεις μια φορα και λυθει θα το κανει πολυ συχνα

Πόσο μεγάλη κ@βλ@ είναι αυτό που περιγράφεις... Θα ανέβω Θεσσαλονίκη περίπου σε κάνα μήνα. Θέλω κι εγώ!!! Ελπίζω να μου δώσεις την ευκαιρία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom