Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Σιγα τις εταιρείες τεχνολογιας ρε εξυπνε.
Αντίστοιχες εταιρείες στα κεντρικα δινουν παραπάνω μισθο
Κακομοίρη είναι κρίμα να μιλας όταν δεν ξέρεις πού πάνε τα τέσσερα.
Υπάρχουν εταιρείες τεχνολογίας, φορεξ, fintech, crypto στην Κύπρο που διακινούν εκατομμύρια ή δις τον μήνα.
Ξαναλέω: αν η δουλειά σου είναι οικοδομή ή να τυλίγεις πιτογυρα, σαφώς δεν χρειάζεται να τα ξέρεις αυτά.
Αν όμως κοροϊδεύεις τον εαυτό σου ότι έχεις σχέση με κάτι πιο ψαγμένο και δε γνωρίζεις τα παραπάνω τότε όχι μόνο είσαι άσχετος, είσαι και ηλίθιος που σου έδωσα ήδη ένδειξη για να ψαχτεις από πριν και εσυ δεν πήρες καν χαμπάρι τι γίνεται.
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
Κακομοίρη είναι κρίμα να μιλας όταν δεν ξέρεις πού πάνε τα τέσσερα.
Υπάρχουν εταιρείες τεχνολογίας, φορεξ, fintech, crypto στην Κύπρο που διακινούν εκατομμύρια ή δις τον μήνα.
Ξαναλέω: αν η δουλειά σου είναι οικοδομή ή να τυλίγεις πιτογυρα, σαφώς δεν χρειάζεται να τα ξέρεις αυτά.
Αν όμως κοροϊδεύεις τον εαυτό σου ότι έχεις σχέση με κάτι πιο ψαγμένο και δε γνωρίζεις τα παραπάνω τότε όχι μόνο είσαι άσχετος, είσαι και ηλίθιος που σου έδωσα ήδη ένδειξη για να ψαχτεις από πριν και εσυ δεν πήρες καν χαμπάρι τι γίνεται.
Δεν με ενδιαφερει η κυπρος ρε λακη
Εγω αλλες μπιζνες υελω να κανω.φτιαξε ενα καφε βαρυ γλυκο τώρα
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
Ζανούλη, χόρτασες φάπες εδώ και θέλεις να φύγεις να τρως και σλαβικές φάπες;;
Καμία φαπα μωρη κορδελιαρα,εχω δείρει 3 νδ μετα τις εκλογες, εσενα αν σε δειρω δεν θα σε μετρησω ως μοναδα αλλα ως υποδιαιρεση του 0.1
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Η πιο καλή λύση. Μενεις Γερμανία νοικιάζεις αμαξάκι και πεταγεσε κάθε σκ και καλοκαίρια σε Πολωνία και Τσεχία. Ιδανικό σεναριο
Ορισμενοι δεν εχουν περασει τα συνορα του Προμαχωνα κατα τα αλλα εχουν και αποψη για το τι γινεται στο εξωτερικο. Κι αν τους πεις κατι θα σου απαντησουν: 《μα το εχω δει σε βιντεο》:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Καμία φαπα μωρη κορδελιαρα,εχω δείρει 3 νδ μετα τις εκλογες, εσενα αν σε δειρω δεν θα σε μετρησω ως μοναδα αλλα ως υποδιαιρεση του 0.1
Eγω βλέπω ότι έφυγε ο συριζα, τελείωσαν οι ΑΠΑΤΕΣ ΣΟΥ και ψάχνεσαι να φύγεις γκασταρμπαιτερ, καλά θα πάει κι αυτό. Σου έκανε το κωλοσουφριδι τούνελ ο κύριος Κουλης.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Σου έκανε το κωλοσουφριδι τούνελ ο κύριος autistic Κουλης.
Να δεις εσενα πως θα στο κανει τωρα που θα ερθει η Δεη χωρις την επιδοτηση. Σε βλεπω με κερακι και να λες, γκαμιεσαι μητσο τακη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Να δεις εσενα πως θα στο κανει τωρα που θα ερθει η Δεη χωρις την επιδοτηση. Σε βλεπω με κερακι και να λες, γκαμιεσαι μητσο τακη
Σε μένα βρήκες να το γράψεις βρε πουστριγκο, που είμαι ΔΕΗτζης και δεν πληρώνω μια, χωρια τα 3500 το μήνα Χ14 μήνες που τσιμπάω αραχτός; :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
Eγω βλέπω ότι έφυγε ο συριζα, τελείωσαν οι ΑΠΑΤΕΣ ΣΟΥ και ψάχνεσαι να φύγεις γκασταρμπαιτερ, καλά θα πάει κι αυτό. Σου έκανε το κωλοσουφριδι τούνελ ο κύριος Κουλης.
Κανενα κωλοσουφριδι τουνελ ρε σωγαμπρε,απλά δεν μπορω να ζησω σε μια χωρα που κυβερνα η δεξια και ο κουλης.
1 Δεκέμβρη σας κουναω το μαντήλι και τα καλοκαίρια που θα έρχομαι θα σας παιρνω τυροπιτα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Κανενα κωλοσουφριδι τουνελ ρε σωγαμπρε,απλά δεν μπορω να ζησω σε μια χωρα που κυβερνα η δεξια και ο κουλης.
1 Δεκέμβρη σας κουναω το μαντήλι και τα καλοκαίρια που θα έρχομαι θα σας παιρνω τυροπιτα
Τώρα θα σου κάνουν οι φριτζηδες τον κωλο τάληρο, ποιος στη χάρη σου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Σε μένα βρήκες να το γράψεις
Τι λε μαρη ξεφτυλισμενη τρελοκοτσιδου, αφου ησουν πρωην γκαρσονα της φαπας. Τωρα πως ψηφιζεις τους βιαστες της ζωη σου αυτο ειναι προς ψ/χ ιατρικη διερευνηση.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Τι λε μαρη ξεφτυλισμενη τρελοκοτσιδου, αφου ησουν πρωην γκαρσονα της φαπας. Τωρα πως ψηφιζεις τους βιαστες της ζωη σου αυτο ειναι προς ψ/χ ιατρικη διερευνηση.
Όσο εσύ είσαι άντρας άλλο τόσο ήμουν εγώ γκαρσόνι, βλάκα. Ότι μαλάκια γράφει ο τραβελακης την πιπιλιζεις σαν πουτσα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Ορισμενοι δεν εχουν περασει τα συνορα του Προμαχωνα κατα τα αλλα εχουν και αποψη για το τι γινεται στο εξωτερικο. Κι αν τους πεις κατι θα σου απαντησουν: 《μα το εχω δει σε βιντεο》:confused:
Εδώ βλέπει Ρωσίδες στο Μενίδι λέμε ο τύπος.
Και έχει και άποψη για πόσες χώρες και για εταιρείες, όταν μάλλον η καλύτερη δουλειά που έχει κάνει είναι πλύσιμο αυτοκινήτων στα Τιρανα σαν Ελ Αλμπαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
ήμουν εγώ γκαρσόνι; γράφει ο τραβελακης
Ρε χαζοχαζε, κλοουν του μπου και τζανετακο της φάπας, πριν απο 4 χρονια μονος σου παραδεχτηκες οτι ησουν γκαρσονι και ελεγες τιμη μου κ καμαρι μου. Τωρα αν εχεις παθεις αλτσχαιμερ λογω ηλικιας παρε memoprotect, θα σε βοηθησει. /Υγ. Οταν ξεκινησα να βγαινω με αλλοδαπες εσυ επαιζες τραμπαλα με παππουδες στα τσοντοσινεμα .Γι αυτο η μπαλιτσα κυρ γλιτσα στο δικο σου τερεν.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Ρε χαζοχαζε, κλοουν του μπου και τζανετακο της φάπας, πριν απο 4 χρονια μονος σου παραδεχτηκες οτι ησουν γκαρσονι και ελεγες τιμη μου κ καμαρι μου. Τωρα αν εχεις παθεις αλτσχαιμερ λογω ηλικιας παρε memoprotect, θα σε βοηθησει. /Υγ. Οταν ξεκινησα να βγαινω με αλλοδαπες εσυ επαιζες τραμπαλα με παππουδες στα τσοντοσινεμα .Γι αυτο η μπαλιτσα κυρ γλιτσα στο δικο σου τερεν.
Πουστρίγκο, τράβα βρες τέτοιο ποστάρισμα και θα σε κεράσω τραβέλι να σε γαμήσει.
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
Πουστρίγκο, τράβα βρες τέτοιο ποστάρισμα και θα σε κεράσω τραβέλι να σε γαμήσει.
Να σου βρω εγω με την ελενα που σου ελεγε οτι εισαι μονο λόγια??
Να σου βρω που ελεγες οτι θες να σε βιασει?
Να σου βρω εγω τα αλλα τα προφιλ στα σινεμα με τις τσοντες τι εκανες?
Βουλωσε το λοιπον αλλιως θα ξεφτυλιστεις
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Αναφέρθηκα για εταιρίες τεχνολογίας και μου μιλάς για μισθούς πρωτάρη σε γραφείο.
Εσύ πας για γκαρσόνι ή για δουλειά σε φούρνο στην Τσεχία;


Πολύ ληγουρίαση και μπαζογαμία όμως ρε τύπε. Και βλαχουριό .
Ακόμη και σε λεφτάδες.
Σε κάτι γάμους και πανηγύρια σαπίζουν .


Τα Γρεβενά και το Κιλκίς .... είναι Λας Βέγκας μπροστά στην Κύπρο .
Και το να ξεφύγεις από τη βλαχουριά , σε Κιλκίς και Γρεβενά ... είναι 2-3 ώρες οδήγηση.
Από Κύπρο είναι 2-3 χιλιάρικα .... πτήσεις ... τα @@ μου ...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Να σου βρω εγω με την ελενα που σου ελεγε οτι εισαι μονο λόγια??
Να σου βρω που ελεγες οτι θες να σε βιασει?
Να σου βρω εγω τα αλλα τα προφιλ στα σινεμα με τις τσοντες τι εκανες?
Βουλωσε το λοιπον αλλιως θα ξεφτυλιστεις
Τύπε, μην τραμπουκίζεις το μέλος.
Γουστάρει λίγο στράπον και κατούρημα. Τι το κακό υπάρχει σε αυτό ;
Επίσης στο τόπο του , χειμώνα, οι επιλογές είναι κυρίως κατσίκες.
Τι να κάνει ;
Κατσίκες γαμάνε κι οι άλλοι . Δεν είναι ο μόνος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Να σου βρω εγω με την ελενα που σου ελεγε οτι εισαι μονο λόγια??
Να σου βρω που ελεγες οτι θες να σε βιασει?
Να σου βρω εγω τα αλλα τα προφιλ στα σινεμα με τις τσοντες τι εκανες?
Βουλωσε το λοιπον αλλιως θα ξεφτυλιστεις
Πάρε φορά και έλα να μου κλάσεις τον μπουτσο. Κολλητέ του λάκη :effemine::effemine::gay::gay::gay::gay::gay:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom