Νέα

Σπέρμα σε φαγητά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DOCTOR PROCTOR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
γελατε τωρα με το thread αυτο αλλα να ξερατε τι φαγατε οταν εισασταν φανταροι... Πεντε - πεντε μαζευομασταν και τελειωναμε στην κατσαρολα, ειδικα οταν πηγαινε και δοκιμαστικο φαγητο στον διοικητη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ενας φιλος μου γαμαγε κυμα!!!εκανε μια τρυπα γαμαγε και μετα τον επλαθε λιγακι και τον αβαζε στο ψυγειο!!!γελαγα οταν ειχα δει τη μανα του να πλαθει μπιφτεκια με ψυτη μαλακια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
γελατε τωρα με το thread αυτο αλλα να ξερατε τι φαγατε οταν εισασταν φανταροι... Πεντε - πεντε μαζευομασταν και τελειωναμε στην κατσαρολα, ειδικα οταν πηγαινε και δοκιμαστικο φαγητο στον διοικητη.
καλα που δεν πηγα στο στρατο!!!!
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
η αδερφη μιας γκομενας μου ηταν και πολυ μουνι... ε ηθελα να την χυσω στην μαπα... εψαχνα τροπους.. τελικα κατεληξα στο να χυσω μεσα στο σαμπουαν της ;)  και τελικα την εχυνα καθε μερα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειναι σε φαγητο,αλλα αυτο ειχα.....  :dancing: :dancing:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
η αδερφη μιας γκομενας μου ηταν και πολυ μουνι... ε ηθελα να την χυσω στην μαπα... εψαχνα τροπους.. τελικα κατεληξα στο να χυσω μεσα στο σαμπουαν της ;)  και τελικα την εχυνα καθε μερα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πρεπει να ειναι το σαμπουαν αυτο που διαφημιζουν και στη τηλεοραση. Λουζεται η γκομενα και ηδονιζεται.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
στη Ρωσσια ηταν ενας Ελληνας φοιτητης που γαμαγε μαξηλαρια!!!!εβαζε καποτα ξαπλωνε απο πανω τους και γαμουσε!!!!ολα μας τα μαξηλαρια βρωμαγανε καποτιλα!!!!του ειχα πει να μου δειξει!!!!ειχα ξαπλωσει εγω στο ενα κρεβατι και ευτος στο απεναντι εγω τον επαιζα και αυτος σκεπασμενος με μια κουβερτα γαμαγε!!!!πολυ γελιο!!!!!στα γεννεθλια του του ειχαμε κανει δωρο απο ενα μαξηλαρι!!!!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Με καυλώνει ιδιαίτερα όταν πηγαίνω σε σπίτια φίλων να μπαίνω στη κουζίνα, να ανοίγω φούρνους-ψυγεία-κατσαρόλες και να χύνω στα φαγητά. Μια φορά θυμάμαι είχα σενιαρει extra επίστρωση μπεσαμέλ σε ένα παστίτσιο μούρλια.Υπάρχουν άλλοι με τέτοιο βίτσιο?
Τι άλλο θα ακούσουμε ποια  :headbang: ? Έλεος  :uglystupid: .
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
O έφηβος ήρωας του Φίλιπ Ροθ σε ένα από τα αριστουργήματα της παγκόσμιας λογοτεχνίας "Portnoy's complaint" γαμάει ένα συκώτι που πήρε από τον χασάπη.


Το βιβλίο είναι κλασσικό.
 

Mr. Nice Guy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0
Ειστε και πολυ ζωα ρε παιδια, τι να σας πω. Γεμισε ο κοσμος απο ηλιθιους και μαλακες. Αντε σε κανενα ψυχιατρο....γιδια
 
OP
OP
D

DOCTOR PROCTOR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειστε και πολυ ζωα ρε παιδια, τι να σας πω. Γεμισε ο κοσμος απο ηλιθιους και μαλακες. Αντε σε κανενα ψυχιατρο....γιδια
Τι μας λες ρε ξενέρωτε?
Έχεις γαμήσει ποτέ γίδα βραστή να δεις κορυφαία αίσθηση?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Ειστε και πολυ ζωα ρε παιδια, τι να σας πω. Γεμισε ο κοσμος απο ηλιθιους και μαλακες. Αντε σε κανενα ψυχιατρο....γιδια

Εεεεεπ παρεκτρέπεσαι.

Και σε λένε και Nice Guy.

Εσύ να ψωνίζεις τρόφιμα μόνον από καταστήματα και να πηγαίνεις μόνον σε φαγάδικα που εφαρμόζουν HACCP.

Όσο για τα γίδια ρώτα και τον θείο του Δημητράκη.
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
ειχα ενα φιλο που σηκωνοταν το βραδυ για κατουρημα και αν η γκομενα του ειχε κανενα φαγητο στο ψυγειο για μαγειρεμα την αλλη μερα της το εχυνε κανονικα... :dancing: :dancing:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.617
Κριτικές
61
Like
39.667
Πόντοι
21.555
Ο αλλος απεναντι προσπαθη εδω και ωρα να γαμηση το κουτακι
απο τις mentos :headbang: :headbang: :headbang:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Μετά θα βρομάς γιδίλας και δεν θα σε ξαναπλησιάσει καμία γίδα ξανά .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom