Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ SPA Massage, Σόλωνος 102 όροφος 5 κουδούνι SPA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GeorgePapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
πέρασμα σήμερα νωρίς το απόγευμα ,σε παλιά μεγάλη πολυκατοικία , στην υποδοχή αλλά και η μία απο τις δύο κοπέλες που δούλευαν η Σάρα , μελαχρινή μαυρισμένη με το μαλλί αλογοουρά , χοντρούλα με 3άρια βυζιά και
δεύτερη κοπέλα Κορίνα(νομίζω)ξανθό μαυρισμένο προμίλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους  , κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι βυζί φορούσε ένα σέξι κίτρινο σορτσάκι , απο Δευτέρα είπε ότι θα έχει και άλλες κοπέλες.
Ετσι ακριβως ειχα περασει πριν 1 βδομαδα κ ειχε αυτες τις 2...
Αδιαφορες προμιλφ, απο βδομαδα θα χουνε φουλ ροστερ
Χωρος συμπαθητικος κ η κυρια στην υποδοχη φιλικη κ ανετοτατη....
Σε ερωτηση μου αν θα υπαρχουν στο ροστερ μιλφ ανω των 40 η απαντηση ηταν οχι..
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
Μπριζολάδικο ειναι αυτό ρε??
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αλέκο στο μαγαζί έχετε καμία αδύνατη πιτσιρίκα ή μόνο δεινόσαυρους;

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
εγώ ρε τύπε ,δύο μόνο κοπέλες είδα όταν πήγα και καμιά δεν ήταν πιτσιρίκα...η μία κοντά στα 35 και η άλλη το λιγότερο 27-28......

μαλλον θες να πεις η μια κοντα στα 40 και η αλλη γυρω στα τριαντα εκτος και αν εγω εχω  μια ταση να αυξανω ηλικιακα τας γυναικας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
πάντως όχι πιτσιρίκες...
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Χαίρομαι που ο ν.σμυρνη έγνε αποδεκτός και συνομιλητής από το συγκεκριμένο μέλος.  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
..έχει καμια καλή εδώ, ρε??
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
φηλε  Ivan οτη ειμαι καινουριοσ ειμαι αλλα αφτω δεν παει να πει οτη ειμαι φιλοσ μαι οπιον ειναι καινουριοσ μελοσ γεια την γνομει μου δεν κσερω ποσ το βλεπεισ εσυ.

φιλε/η μαθε πρωτα ελληνικα  η εστω κανε μια προσπαθεια  με μεταφραση να  γραφεις ελληνικα γιατι ετσι
μας βγαζεις τα ματια  και κανεις μπαμ απο μιλια οτι  δεν εισαι ελληνα/δα.
καλησου μερα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
..Χθεσινό πέρασμα κατά τις 2...πέντε θεραπευτριες από μπάζα ως αδιάφορες. Ξεχώρισα κάποια Λαόυρα, Ελληνίδα πρέπει να είναι, ωραίο κορμί και κωλάρα. Αποφάσισα να μη ρισκάρω, γιατί δεν ήξερα πώς θα είναι μέσα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα ,στην υποδοχή μιά Μαρίνα  μελαχρινή κατσαρομάλλα μιλφ , μου παρουσίασε
την Σάρα(την είχα δεί και τον Αυγούστο)μελαχρινή χοντρούλα με 3άρια βυζιά , Ιζαμπέλα ξανθό κοντό πιπίνι με κανονικό σώμα και 2άρακι βυζί και Αλεξία μελαχρινή ψηλόλιγνη
με 2άρι βυζί και πάρα πολλά αλλά πάρα πολλά τατουάζ , αυτή επέλεξα....αλλά η Μαρίνα μου είπε ότι θα πέρναγε στο δωμάτιο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα ,στην υποδοχή μιά Μαρίνα  μελαχρινή κατσαρομάλλα μιλφ , μου παρουσίασε
την Σάρα(την είχα δεί και τον Αυγούστο)μελαχρινή χοντρούλα με 3άρια βυζιά , Ιζαμπέλα ξανθό κοντό πιπίνι με κανονικό σώμα και 2άρακι βυζί και Αλεξία μελαχρινή ψηλόλιγνη
με 2άρι βυζί και πάρα πολλά αλλά πάρα πολλά τατουάζ , αυτή επέλεξα....αλλά η Μαρίνα μου είπε ότι θα πέρναγε στο δωμάτιο

πως τα προλαβες ολα αυτα σημερα ρε τυπε?  :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
τι εννοείς?
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Για προλογο να πω οτι στην εικοσαετη μασαζοκαριερα μου ειναι ζητημα να πηγα 5 φορεσ με ελληνιδα μασατζου.
Ας δουμε λοιπον που μπορει να φτασει μια Ελλεϊνιδα.
Σημερα επισκεψη στον οικο. Στην πορτα Μαρινα και στην παρελαση Ιζαμπελα, Σασα, Αλεξια (παρουσιαστικο οπως πιο πανω γραφεται) και η Βαλεντινα. Η πιο ψηλη απο ολες με ωραιο σωμα θυλικο την οποια επελεξα. Πληρη συμφωνια για το προγραμμα οπως παντα πριν μπω μεσα. Οταν ζητησα πιπα ακα μου ειπε ναι αλλα να σε πλυνω εγω. Στο μπανιο λοιπον και μου εβαλε και batadin. Λεω και εγω μεσα μου μπραβο. Στο δωματιο αρχισε με λιγα φιλακια στο σωμα και κατευθειαν πιπα ακα. Ωραια πιπα, δεν μπορω να πω αλλα της ζητησα να μην βιαζεται και να δωσουμε κανενα γλωσσοφιλο.Με ακουσε για λιγο και μετα παλι στην πιπα. Σε λιγο εχοντας το μυαλο μου να την περιποιηθω και εγω σηκωνομαι και την στριμωχνω στον τοιχο με φιλακια στα βυζια ενω αυτη τριβει με μανια το νιμου της. Δεν με αφηνει να βαλω δαχτυλο μπροστα και μου λεει "μου αρεσει να τον εχω στο στομα" Καθομαι στο μασαζοκρεβατο και αρχιζει μια ετονη πιπα για να με τελειωσει. Τη σταματαω και με λιγη πιεση τη βαζω να τη γλυψω. Και τι βλεπω αγαπητοι μου. Ολη η περιοχη κατακοκκινη απο αιμα και λερωμενο και το χαρτι του μαζαζοκρεβατου. της λεω τι ειναι αυτο και μου λεει betadin. Μαλακιες. Περιοδος καραμπινατη. Κανω οτι την πιστευω (δεν ειμαι της φασαριας) και μου προτεινει κωλο. Συμφωνω και παω να της βαλω κρεμα. Μου λεει μονη μου. Ο.Κ. λεω και μετα ενω προσπαθω να τη βαλω στον καναπε, παει και στηριζεται στο καλοριφερ και μου τον βαζει μεσα. αμεσως καταλαβα οτι μπηκε μπροστα και οχι στον κωλο. Αλλα οπως στηριζοταν στο καλοριφερ ηταν σχεδον σαν ορθια προφανως σκεφτομενη οτι δεν θα δω ότι μπηκε μπροστα και οχι πισω. Κανω το μαλακα και μετα απο λιγο τον βγαζω και πριν προλαβω να τον δω τον χουφτωνει με τα χερια και βγαζει το προφυλακτικο. Τελειωμα στο προσωπο και στα βυζια.
Πριν φυγω της ειπα οτι ειχα καταλαβει τι γινεται, της εδωσα το 60αρι και εφυγα.
Στο δρομο σκεφτομουνα οτι δεν μου εχει συμβει αυτο με καμια απο τις εκατονταδες αλλοδαπων αυτα τα 20 χρονια.
Μα καλα για τοσο μαλακες μας περνανε ρε συ καποιες ελλεϊνιδες? αν ειναι δυνατον.  
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αν είναι πράγματι έτσι, είναι για πολλες φάπες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom